Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

Alergologia, Pediatria, Pulmonologia, Interna, Laryngologia, Dermatologia, Stomatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Ośrodek

Gabinety

 • Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

  Drobnika 49, Stare Miasto

  60-693, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Bukowska

  Stomatolog,

  • ta kobieta ROZGRZEBAŁA mi zęba, policzyla sobie za to krocie a po tygodniu plomba i tak wypadla. partacka robota, NIE POLECAM NIKOMU!!


 • Anna Sokołowska-Ziętek

  Pediatra, Pulmonolog, Alergolog,

  • M

   Moja roczna córeczka jest pod skrzydłami Pani Ziętek od urodzenia. Nie wyobrażam sobie by był to ktoś inny, trafia w samo sedno z chorobami. Oczywiscie nie zawsze za pierwszym razem da sie stwierdzić czy ta wysypka jest od tego czy od tego, ale jestesmy tylko ludźmi i nie oczekujmy, ze po pierwszej wizycie zawsze bedzie super. My metrodą prób i błedów pozbylismy sie wielu nieprzyjemnych sytuacji z Panią Anną, za co jej dziękujemy. Moje drugie dziecko również oddam pod skrzydła Pani Ziętek. Pozdrawiam i polecam gorąco!

  • Pani Doktor od ponad 5 lat leczy mojego syna. To świetny lekarz, któremu zawsze udaje się wyprowadzić synka z najgorszych stanów astmowo-alergicznych. Wiem, że mogę zawsze się z nią skontaktować - daje mi to nieocenione poczucie spokoju. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Ewa Springer

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • Wybitny specjalista w swojej dziedzinie, od 17 lat leczę się u doktor Springer i nigdy nie odmówiła mi pomocy kiedy potrzebowałem. Pani doktor ma w sobie bardzo dużo ciepła empatii oraz ogromna wiedzę.
   Gorąco pozdrawiam też Panią Ewę pielęgniarkę :-)
   Pozdrawia "mały"Adrian z Babcia

  • Zdecydowanie odradzam!!! Pani doktor kazała nam czekać na siebie prawie 1,5 h. Zaznaczam, że nikogo nie było przed nami i nikogo nie było w gabinecie! Generalnie pani doktor siedziała piętro niżej i rozmawiała przez telefon z koleżanką ( słychać było o czym rozmawiają). Miłe dziewczyny z recepcji kilkakrotnie schodziły do niej, by ją ponaglić... niestety bezskutecznie. Nie była to wizyta "na skierowanie" tylko prywatna, zostawiłam mnóstwo pieniędzy, a moje dziecko płakało prawie cały czas. Polecam jednak centrum jako całość (są tam też inni lekarze!), fajnie robią testy nawet małym dzieciakom.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Iwona Pawłowska

  Dermatolog, lek.

  • Pani dr jest bardzo miła i tym się wyróżnia :) Jestem jej bardzo wdzięczna, bo po czterech latach chodzenia po lekarzach (w sumie pięciu ) i badaniu mikrobiologicznym, które "guzik" wykazało, to Ona postawiła wreszcie dobrą diagnozę :) I chociaż nie potrafiła tego wyleczyć Upss....to nic. Najważniejsza jest trafna diagnoza . A schorzenie wyleczylam w dwa miesiące za 2,50 zł dzięki pewnemu Zielarzowi ;) Pozdrawiam serdecznie :)

  • M

   Poszłam do Pani doktor z moimi znamionami, było ich sporo do usunięcia. Pani doktor każde zbadała, powiedziała, które lepiej wyciąć, i uspokoiła że żadne z nich nie jest niebezpieczne. Na pewno do niej wrócę! pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Izabella Pawlik

  Alergolog, Internista,

  • I

   Potwierdzam negatywne opinie. Pani doktor jest wyniosła, chłodna, nie bardzo interesuje się objawami, wizyta trwa 2 min, o nic nie wypytuje, chce jedynie "odbębnić" wizytę. Dobrze, że byłam u niej na NFZ, bo te dwie wizyty nie były warte nawet złotówki. Mimo stwierdzenia przez nią braku alergii przepisano mi leki przeciwhistaminowe i nie otrzymałam żadnych wskazówek co dalej robić.

  • K

   Zarzucam absolutny brak kompetencji i brak potraktowania mojego przypadku poważnie. Od 3/4 lat zmagam sie z ciągłymi ostrymi, nawracającymi się wypryskami na skórze w okolicach rąk. Przez ten czas odwiedziłam 6 dermatologów (4 prywatnie) - każda wizyta zakończyła się receptą na maści sterydowe z zaleceniem wykonania testów alergicznych. Tak też uczyniłam. Wdg. Procedur wykonane były pierwsze testy w maju, drugie w czerwcu, trzecie najbardziej dla mnie istotne czyli płatkowe - w połowie listopada. Podczas drugiej wizyty Pani doktor oznajmiła, ze testy nie wykryły alergii, tym samy kończąc wizytę, zostawiając mnie bez diagnozy ani zaleceń jak postępować dalej. Zapytałam zatem co z testami płatkowymi? Odpowiedz brzmiała: "nie ma takiej potrzeby, nic Pani nie wyjdzie, należy szukać gdzie indziej". Przysługiwał mi ten test wiec mimo wszystko zapisałam sie w recepcji na ich wykonanie. Testy wykryły silną alergię na nikiel (+++!) na kobalt i 2 inne substancje. Pech chciał, że zawodowo jestem w ciągłym kontakcie z niklem - o czym również informowałam panią doktor na 1 wizycie.
   Na koniec zarzuciłam iż niesłusznie odwodziła mnie od testów skórnych, a pani doktor na to TAK, ale dziś jest Pani 7 osoba i tylko Pani wyszedł dodatni test. Średnio adekwatny komentarz do zaistniałej sytuacji.

   Podsumowując: NIE POLECAM, osoba niekompetentna, traktująca pacjenta bardzo pobieżnie, nieprzyjemna i wyniosła. Nie chciałabym u takich lekarzy się leczyć.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Krzysztof Godek

  Alergolog, Pediatra,

  • A

   Do Pana Doktora trafiłam po sprawdzeniu większości lekarzy alergologów/dermatologów w Poznaniu, gdzie wizyty były krótkie - i zawsze ta sama puenta - przy takich alergiach i AZS nic nie da się zrobić. Z dzieckiem jeździliśmy na pomoce doraźne z silnymi reakcjami alergicznymi, pobyty w szpitalach to była norma.
   W końcu zdecydowałam się na wizytę w Gnieźnie - czego nie żałuję! Pierwsza wizyta trwała prawie 2 godziny, Pan Doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad - pytając mnie nawet o nawyki żywieniowe w ciąży :) Dokładnie zbadał dziecko i zlecił szereg testów.
   Dzięki temu od czasu pierwszej wizyty - rok temu - nie musieliśmy korzystać ze szpitali, czy pomocy doraźnych. Wystarczy, że stosujemy się do zaleceń. Aktualnie wizyty trwają przynajmniej godzinę, podczas których relacjonujemy Panu Doktorowi nasz "pamiętnik zmian oraz żywienia/pylenia" i ustalamy co należy zmienić na bieżąco :)
   Oczywiście stan skóry dziecka nie jest idealny, bo na to nie liczyłam przy AZS, ale skończyły się infekcje dróg oddechowych oraz nawracające pokrzywki.


   Bardzo mocno polecam!

  • Chodzę do pana Doktora w Alergologii Plus. Przeszłam już kilku lekarzy, bo leczę się na alergię od kilkunastu lat. Pan Doktor: 1) przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, który zajął spokojnie z pół godziny (co mnie mocno zdziwiło, bo przywykłam do "masowego" podejścia do pacjentów nawet w prywatnych gabinetach), 2) zlecił spirometrię (pierwszy raz w życiu dmuchałam!), testy skórne i testy krwi (tak, tak, na to także nie wpadł nikt wcześniej), 3) zalecił mi leki, które naprawdę nie zmulają (w tym krople do nosa, co do których byłam sceptyczna, bo wcześniej zawsze miałam krwawienia z nosa - pan Doktor przezornie przeszkolił mnie z techniki kropienia - i DZIAŁAJĄ!!!). Teraz pierwszy sezon odczulam się u Pana Doktora, ale serdecznie go polecam - każda wizyta to pełna koncentracja na zdrowiu pacjenta. Czuję się prawidłowo zaopiekowana i bardzo się cieszę, że przypadkiem do pana Godka trafiłam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Małgorzata Rzymkowska

  Pulmonolog, Internista,

  • N
   Lokalizacja: Alergologia Plus-Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń

   Jestem zachwycona wizytą. Naprawdę, na takie wizyty można chodzić codziennie. Zero stresu, luźna atmosfera, rozmowa jak z przyjacielem. Zanim się obejrzałam okazało się, że jest już po wywiadzie :-) Na pierwszej wizycie wykonano testy skórne i od razu znaleziono winowajcę mojego złego samopoczucia. Leki stosuję dopiero od kilku dni, a już widzę znaczną poprawę. Serdecznie polecam.

  • Lekarz który nie zbywa pacjentów, jest miły, uprzejmy, cierpliwie tłumaczy sens badań i ordynowanych leków jest w dniu dzisiejszym rzadkością. Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, nie czuje się pośpiechu. Po pierwszej wizycie wdrożyła mi leczenie na astmę, dość zaawansowaną a nierozpoznaną wcześniej, i jest znacząca poprawa. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu