Aleja 88 Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Aleja 88 Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Stomatologia więcej

Zielona Góra 1 adres

285 opinii

O nas

W Aleja 88 Stomatologia i Medycyna Estetyczna dbamy o Twój uśmiech kompleksowo. 

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych -od profilaktyki i higienizacji, przez leczenie zachowawcze, chirurgię stomatologiczną,  po nowoczesne metody leczenia wad zębowych (ortodoncję).

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, dzięki czemu możesz liczyć na indywidualne podejście i pełną opiekę w jednym miejscu. 

Nasza placówka współpracuje z wykwalifikowanym i doświadczonym ortodontami. W ramach oferowanej opieki ortodontycznej zapewniamy kompleksowe leczenie wad zgryzu u dzieci oraz dorosłych. Pracujemy na klasycznych aparatach ruchomych, systemach aparatów stałych oraz nowoczesnych aparatach nakładkowych. Chętnie testujemy nowości, a te, które przejdą przez sito naszej weryfikacji polecamy pacjentom.

Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały wysokiej jakości. Swoje kwalifikacje oraz umiejętności stale podnosimy na licznych kursach medycznych, aby wprowadzać nowe technologie i metody leczenia. Jesteśmy zawsze o dwa kroki przed konkurencją, oferując pacjentom najskuteczniejsze rozwiązaniach ich problemów. Wdrażamy wyłącznie bezpieczne procedury i sprawdzone protokoły zabiegowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego przy al. Wojska Polskiego 88a w Zielonej Górze.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

chirurgia

Chirurgia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Aleja 88 Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Al. Wojska Polskiego 88 a, 65-762 Zielona Góra
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (285)

285 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Miła, spokojna, kopetentna obsługa ; rzetelne sprawdzenie stanu uzębienia i wskazówki do dalszego leczenia. Pani Katarzyna Sojak-Łącka swoim działaniem i zaangażowaniem budzi zaufanie i mam nadzieję , że leczenie będzie skuteczne

     • lek. dent. Katarzyna Stojak-Łącka leczenie zachowawcze  • 

    E

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,,
    jest bardzo kompetentna, a przy tym bardzo miła i przyjazna dla pacjenta. Zgłosiłam się na konsultację, gdyż wcześniej badało mnie 3 stomatologów wystawiających różne, sprzeczne opinie dotyczące stanu mojego uzębienia .Dopiero Pani Doktor Daria szczegółowo i cierpliwie wyjaśniła mi mój problem i udzieliłą wskazówek, jak mam dalej postępować. Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą, bardzo ją polecam

     • lek. dent. Daria Mauduk Konsultacja stomatologiczna  • 

    A

    Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta

     • lek. dent. Daria Mauduk wypełnienie kompozytowe w zębie stałym  • 

    K

    Bardzo wszystko dobrze Pan doktor wyjaśnił, co jest to zrobienia i kiedy ewentualnie możemy oczekiwać na efekt . Cena też wporządku

     • lek. dent. Rafał Bury konsultacja ortodontyczna  • 

    M

    Profesjonalizm. Świetnie wykonany zabieg ekstrakcji zatrzymanej ósemki. W gabinecie spokojna, komfortowa atmosfera.

     • lek. dent. Aleksandra Ryzińska ekstrakcja zatrzymanych ósemek  • 

    R

    Bardzo miła obsługa i profeslonalna estetyka super

     • lek. dent. Aleksandra Ryzińska Inny  • 

    J

    Pełne zadowolenie z wizyty, profesjonalizm, przemiła atmosfera i wspaniale podejście do pacjentów. Wielkie podziękowania dla Pani Doktor.

     • lek. dent. Julia Rutkowska Konsultacja stomatologiczna  • 

    lek. dent. Julia Rutkowska

    Dziękuję za tak miłą opinię! Zawsze staram się, by pacjenci czuli się podczas wizyty zaopiekowani. Dziękuję za docenienie!
    Pozdrawiam, Julia Rutkowska


    A

    bardzo skuteczna i bezbolesna pomoc oraz rzetelna informacja zwrotna.

     • lek. dent. Aleksandra Ryzińska ekstrakcja zęba  • 

    M

    Bardzo czułam się zaopiekowana, znieczulenie die bolało wkłucie, czułam się komfortowo.

     • lek. dent. Aleksandra Ryzińska konsultacja + leczenie/usunięcie zęba  • 

    D

    Pełen profesjonalizm, duża wiedza i niesamowite podejście do pacjenta. Czułam się bardzo zaopiekowana, cała wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze dzięki zaangażowaniu i wiedzy Pani doktor. Wizyta bez żadnego bólu a ja mam uratowane zęby , będę wracać i każdemu polecam. Jeszcze raz dziękuję

     • lek. dent. Julia Rutkowska leczenie zachowawcze  • 

    lek. dent. Julia Rutkowska

    Bardzo się cieszę, że udało mi się Pani pomóc i że ma Pani tak pozytywne doświadczenia z wizyty. Dziękuję za zaufanie, rekomendację i miłe słowa. Będzie mi bardzo miło ponownie Panią gościć w gabinecie.
    Pozdrawiam, Julia Rutkowska


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania