6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie

(34 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie

Szpitalna 2

08-530, Dęblin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Emil Śledź

  Urolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: krwinko mocz

   Bardzo uprzejmy, kompetentny i mądry lekarz. Wykonał bardzo dokładne usg, poinformował o wszystkich szczegółach i zaproponował różne rozwiązania. Oby więcej takich specjalistów.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Internus Sp. zo. o.Usługa: kolka nerkowa

   ... do doktora trafiłam przypadkiem , nagły atak kolki, ale jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc - szybko wykonał usg - a leki jakie mi przypisał złagodziły ból i pozwoliły wydalić kamien samodzielnie , dzieki jego pomocy obyło sie bez operacji - dziekuję.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Krzysztof Osiński

  Chirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: Szpital WojskowyUsługa: operacja ręki

   Polecam 100% fachowiec z super podejściem. Takich ludzi jest niestety bardzo mało. Złożył mnie od ręki, że tak powiem :) mnie czyli połamańca: ręka wypadła mi z ramienia + popękania kości. Zrobił to szybko, idealnie, profesjonalnie. Jestem mu dozgonnie wdzięczny za obsługę i zapamiętam to do końca życia. Bardzo polecam tego lekarza, nie tylko za profesjonalizm, ale też i jak ktoś wcześniej napisał: super podejście do pacjenta, jak do człowieka, z sercem i zaangażowaniem. Trafić do takiego lekarza to bez wątpienia jak wygrać w Totolotka przysłowiową "szóstkę".

  • Pana Doktora poznałam trzy lata temu. Trafiłam do Dęblina z nieprawidłowo leczoną raną owrzodzeniową. Lekarze nie poradzili sobie z tym problemem przez co straciłam osiemnaście miesięcy, podczas których nic się nie działo. Na całej powierzchni rany była martwica. Pan Doktor zdecydował o położeniu przeszczepu. Ucieszyłam się, ale wcześniej ranę trzeba było do tego przygotować, oczyścić. To było straszne przeżycie i duży ból, ale wiedziałam, że tak trzeba. Przeszczep nie przyjął się. Spłynął po trzech tygodniach. Od tego czasu Pan doktor opiekuje się tą raną. Spotykamy się co dwa tygodnie. Rana jest czysta, ładna. Skóra rośnie wolno,ale na to już wpływu nie mamy. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za opiekę i pomoc. Nigdy tej pomocy nie odmówił. Nawet jak bardzo się spieszył na zabieg. Jest wspaniałym, cudownym człowiekiem i przyjacielem. Uczy mnie brać życie takim, jakie jest, cieszyć się każdą chwilą, choć nie zawsze jest łatwo. Dziękuję za opiekę, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach życia;)


 • Cezary Witkowski

  Chirurg, Ortopeda,

  • E
   Lokalizacja: Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej - 6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w DęblinieUsługa: Inny

   Pan Witkowski wykonał operację cieśni. Ręka przestała boleć. Wróciłam do pracy. Wszystko ok. Polecam Pana doktora.Bardzo dobre podejście do pacjęta.

  • J
   Lokalizacja: Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej - 6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w DęblinieUsługa: Inny

   Świetny lekarz, wykonał mi operację na cieśnię, ręka w, ogóle nie boli. Uważam że jest najlepszym specjalistą jeśli chodzi o tego typu schorzenia. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu