23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lądku Zdroju

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lądku Zdroju

Mariański 7/8

57-540 , Lądek-Zdrój , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Ciężkowska

  Chirurg,

  • H

   Ostrzegam przed tym lekarzem. Nie wiem jakim jest chirurgiem, z całą jednak pewnością stwierdzam, że jest złym człowiekiem. Będąc pacjentką Szpitala Wojskowego w Lądku Zdroju, miałam nieszczęście spotkać tą kobietę. Po przyjeżdzie do Sanatorium kwalifikowała mnie na zabiegi. Następnego dnia zachorowałam, gdyż zaraziłam się grypą podczas 9-cio godzinnej podróży z Warszawy. Zostałam w dn. 20.04.2014r. zbadana przez dyżurnego lekarza i zalecono mi "dużurny" antybiotyk znajdujący się w tamtejszej apteczce. Z racji ulokowania mnie, wbrew zleceniu w pawilonie II, nie pierwszym do którego miałam skierowanie, byłam zmuszona chodzić na posiłki, co w przypadku grypy grozi powikłaniami i tak się stało. Dostałam cięzkiego zapalenia oskrzeli , potwierdzonego badaniem dokonanym w dn. 22.04.2014r. przez tą kobietę. Nie zmieniła mi antybiotyku, nie skonsultowała z lekarzem chorób wewnętrznych co spowodowało zaostrzenie choroby. W dn. 24.04.2014r. uznała, iż nie będę w stanie brać zabiegów rehabilitacyjnych, więc powinnam wrócić do domu. Ponieważ mój stan był bardzo poważny, byłam bardzo osłabiona, odczuwałam duszności, poprosiłam o możliwość pozostania do dn. 27.04., licząc na poprawę mojego stanu zdrowia i wyraziłam gotowość wyjazdu w dn. 28.04. rano. Nie uzyskałam na to zgody, więc udałam się na pocztę by wysłać część rzeczy, ponieważ z powodu osłabienia nie byłam w stanie zabrać całego bagażu. W drodze na pocztę poczułam ogromne duszności, udałam się do najbliższego lekarza z prośbą o zbadanie, gdzie uzyskałam natychmiastową pomoc, w tym zmianę antybiotyku na właściwy,dzięki czemu uniknęłam zapalenia płuc. Za fakt skorzystania z pomocy innego, z poza Szpitalem lekarza zostałam ukarana natychmiastowym wypisaniem ze szpitala. Urażona ambicja tej kobiety, zmusiła mnie do odbycia 10-godzinnej podróży z przesiadką do Warszawy, co zaowocowało drastycznym pogorszeniem mojego stanu zdrowia i wymagało intensywnej opieki lekarskiej przez następny tydzień. Obecnie podejmuję działania w celu wyeliminowania podobnych zachowań, niedopuszczalnych nie tylko ze strony lekarza, ale także myślącego człowieka.
   była pacjenta
   Helena Stanek
   Warszawa


 • Andrzej Inglot

  Pediatra, Fizjoterapeuta,

  • K

   Profesjonalista, dobry człowiek jak trafiłam na niego na izbie przyjęć byłam pewna, ze wszystko będzie dobrze. Trafna diagnoza i leczenie, oby więcej tak konkretnych ludzi w tej profesji.

  • A

   To wspaniały fachowiec od wielu...wielu lat. Z pełna odpowiedzialnoscia i zaangazowaniem podchodzi do zawodu lekarza. Dobrze by bylo , zeby takich cennych lekarzy bylo wiecej. Pozdrawiam.


Powiązane wyszukiwania