Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Specjalistą Chirurgii Weterynaryjnej i w oparciu o najnowocześniejsze znieczulenie infuzyjne wykonuje zabiegi zgodnie z najwyższymi standardami...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • alergia pokarmowa
  • alergie u zwierząt
  • bezpłodność u zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja weterynaryjna


Gdańsk

Pozostałe usługi

Badania bakteriologiczne


Gdańsk


Badania biochemiczne


Gdańsk


Badania hormonalne


Gdańsk


Badania immunologiczne


Gdańsk


Badania internistyczne zwierząt


Gdańsk


Badanie morfologiczne


Gdańsk


Badanie RTG zwierząt


Gdańsk


Badanie zeskrobin


Gdańsk


Chirurgia za pomocą noża elektrycznego


Gdańsk


EKG zwierząt


Gdańsk


Odrobaczenia


Gdańsk


Szczepienie


Gdańsk


USG zwierząt


Gdańsk

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za profesjonalne podejście do naszej spanielki, a przede wszystkim w miarę możliwości zminimalizowanie bólu i stresu oraz szybki powrót do zdrowia. Polecamy Pana Doktora wszystkim właścicielom zwierząt ze względu na jego specjalistyczną wiedzę, życzliwość i fajną atmosferę w gabinecie. Kasia i Marek Sz.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Pana Doktora!!! Profesjonalizm i zaangażowanie w udzieleniu pomocy. Poza tym przyjęcie nas z psiakiem w niedzielę, późnym wieczorem. Już na drugi dzień u naszego owczarka było widać dużą poprawę. Jesteśmy w ciągu dalszego leczenia, ale psina już nie cierpi. Bardzo dziękujemy! Lekarz godny polecenia!!! Krystiana Bednarska


Użytkownik zweryfikowany

"Przerost formy nad treścią"
Niestety zawiodłem się na Panu Wróbel, a nasz ukochany przyjaciel zapłacił za to cenę najwyższą. Za namową Pana Wróbla zdecydowaliśmy się na kosmetyczny zabieg wokół oczu. W wyniku komplikacji, które wystąpiły na skutek źle dobranych leków lub nieprawidłową narkozą, na początku wg naszej opinii Pan Wróbel je zlekceważył a następnie zupełnie błędnie odczytał. Do dziś mamy ogromne wyrzuty sumienia jak mogliśmy tak nie doświadczonemu lekarzowi powierzyć życie tak bliskiego nam zwierzaka. Traktowaliśmy go jak członka najbliższej rodziny a Pan Wróbel wiedząc ile serca i czasu nie wspominając o pieniądzach mu poświęcamy nie powiedział nam, że sytuacja zupełnie się wymknęła spod kontroli i pies wymaga specjalistycznej opieki w ośrodku który taką potrafi zapewnić. Pan Wróbel podczas zabiegu ratowania życia poddał się, nie walczył do końca. Tak naprawdę nie wiem co się wydarzyło za drzwiami sali operacyjnej. Nie dowiem się i nie chcę wiedzieć. Przestrzegam przed poważniejszymi zabiegami w tym gabinecie. Dziś Masha powinien świętować drugie urodziny. Zostawił po sobie wielką pustkę i żal do człowieka. W styczniu przyprowadziłem do Pana Wróbel zdrowego, młodego psa. Dziś jesteśmy zrozpaczeni tą decyzją.
Krystian Kasprzak

lek. wet. Piotr Wróbel

niestety opinia wypacza prawdziwy obraz całej sytuacji. Przede wszystkim nie był to zabieg kosmetyczny tylko korekcja powiek którą musiałem robić drugi raz ponieważ nie zastosował się pan do zaleceń żeby nie ściągać kołnierza i pies wszystkie szwy sobie wyrwał i zabieg wymagał poprawy którą robiłem w niedziele przez pana niesubordynacje. o tym że pies miał problemy i zwracał już przed zabiegiem też mi pan nie powiedział. dowiedziałem się o tym dopiero po drugim zabiegu twierdząc że mama sobie przypomniała że taka sytuacja już trwa jakiś czas. Od razu jak pojawiły się wymioty włączyłem leki osłonowe na żołądek aby zatrzymać chorobę wrzodową. Później zaleciłem leki II rzutu których pan nie wykupił. Proszę na mnie nie zrzucać winy twierdzeniami że nie była rozpoznana jednostka chorobowa bo zabieg ratujący życie ją potwierdził. Proszę o trochę pokory i nie zrzucać winy na mnie. Z argumentami że się poddałem nie będę dyskutował bo to robi się żałosne. Pana wypowiedź to faktyczny przerost formy nad treścią. To ja zawiodłem się na Panu. Nie wspomina pan jak wyleczyłem poprzedniego psa który by błędnie prowadzony oraz jak były przeprowadzone inne zabiegi tak samo jak nie wspomniałeś o swoich błędach które opisałem wyżej. Zamiast tego wybierasz to co ci pasuje żeby ułożyć nielogiczny ale możliwy do przyjęcia przez siebie ciąg wydarzeń.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niezmiernie cieszę się, że moja labradorka trafiła pod opiekę właśnie takiego weterynarza. Miesiącami walczyliśmy z silnym zapaleniem ucha, podając psu niezliczoną ilość antybiotyku, który i tak nie przynosił większych rezultatów. Na szczęście tata polecił Pana Piotra, który za pierwszym razem postawili trafną diagnozę oraz dobrał odpowiednie leczenie. W ciągu miesiąca pozbyliśmy się "tego" z czym walczyliśmy ponad pół roku. Dodatkowym atutem jest profesjonalne podejście przy zachowaniu jak rzadko dziś spotykanego człowieczeństwa wobec zwierząt. Moja sunia przestała panicznie bać się gabinetu weterynaryjnego. Dobro zwierzęcia jest tutaj priorytetem, dlatego pokonujemy 100 km na wizytę, jednak zdecydowanie warto!


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły i kompetentny, ma świetnie wyposażony gabinet. Skierował mnie z kotem do lekarza specjalisty w Poznaniu, a nie jak poprzedni weterynarz, który stwierdził, że zwierzak ślepnie i nic mu nie pomoże. Kot źle znosi podróże samochodem więc zaproponował ek na uspokojenie (nie próbował sprzedać nam opakowania, znalazł jakiś pojemniczek i odmierzył ilość jak na 2 zażycia - nie chce zedrzeć kasy). Serdecznie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo bardzo wdzięczna za uratowanie naszej ukochanej suczki Tosi (York). Warto było przyjechać te kilkadziesiąt kilometrów, doktor Piotr Wróbel wraz z innym lekarzem z przychodni AS uratowali życie naszej pupilki, podejmując się zabiegu usunięcia macicy, suczka była już w kiepskim stanie po wcześniejszym "leczeniu" u innego weterynarza (krwawienie z macicy, duża anemia, złe parametry wątroby i na dodatek wada serca wcześniej nie wykryta, urojona ciąża również nie wykryta na badaniu USG przez złotowskiego weterynarza). Panowie natychmiast zajęli się naszym pieskiem w ciągu kilkudziesięciu minut wszystkie badania i operacja do późnego wieczora. Jestem również w wielkim szoku, ponieważ pierwszy raz w życiu spotykam się z tym, że doktor co kilka dni dzwoni z pytaniem o stan pieska. Wypłakałam wiele łez, że już nic się nie da zrobić a minęło 2 tygodnie, a nasza suczka zachowuje się jak przed chorobą. Pan doktor Piotr przywrócił nam wiarę w ludzi. Człowiek z prawdziwym powołaniem. Polecam wszystkim! Warto nawet przyjechać z bardzo daleka. Takiemu człowiekowi życzyć wielu wielu sukcesów. Dziękujemy Panie Piotrze! Już nigdy nie pójdę do innego weterynarza, gdziekolwiek będę mieszkać.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam tego lekarza. Po dwóch miesiącach "leczenia" psa u lokalnego weterynarza zwątpiliśmy w wyleczenie naszego huskiego. Psiak się męczył tyle tygodni, na skutek błędnej diagnozy podawano mu silne antybiotyki doprowadzając do zniszczenia wątroby. Z polecenia znajomego trafiliśmy do Piły, cały sprzęt do badań na miejscu, poprawna diagnoza w ciągu kilku minut. Obyło się bez silnych leków-wystarczyła prawidłowa diagnoza i kilka zastrzyków. Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Polecam w 100% !


A
Użytkownik zweryfikowany

Mogę tylko potwierdzić wcześniejsze opinie o Panu Piotrze. To dzięki jego trafnej diagnozie moja sunia dochodzi do pełni sił - po dwóch miesiącach leczenia u innego weterynarza. Podczas leczenia, pieskiem zajmowała się również Pani Małgorzata Wróbel. Mogę potwierdzić, że wykazała się dużym profesjonalizmem, miała wiedzę przekazaną przez Pana Piotra, który pierwszy miał kontakt z naszym pupilem i od razu wiedziała jaki lek został zastosowany i co należy podać podczas kolejnej wizyty. Jednym słowem uratowali nam sunię, której stan był już bardzo zły, a po tygodniu leczenia u państwa Wróbel było już widać znaczną poprawę. Życzę wszystkim właścicielom zwierzaków, żeby nigdy im nie chorowały, ale jeżeli już się coś przytrafi to bez wahania polecam wizytę u Państwa Wróbel.


D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny pochwały. szukałam pomocy u kilku weterynarzy, jednak to doktor Piotr pomógł mojemu pupilkowi. Wykazuje zaangażowanie i zainteresowanie. Wielki plus dla tego lekarza. polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Własciwy człowiek na własciwym miejscu! Lekarz godny uznania i polecenia z dużym zasobem wiedzy. Bardzo dociekliwy i rzetelny. Do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie. W sposób precyzyjny stawia diagnozy. jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia mojego psa. Szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Specjalistą Chirurgii Weterynaryjnej i w oparciu o najnowocześniejsze znieczulenie infuzyjne wykonuje zabiegi zgodnie z najwyższymi standardami...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • alergia pokarmowa
  • alergie u zwierząt
  • bezpłodność u zwierząt
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania