Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Piotr Winkler

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Endoskopia

  Witam
  Pół roku temu wstrzyknięto mi Discożel do krażka w odcinku szyjnym C6-C7. Tydzień temu zrobiłem rezonans i okazało się że przepuklina na tym krążku zniknęła tylko w niewielkiej części a pojawiała się przepuklina C5-C6. Boli mnie szyja od wys. ucha lewego do dłoni. Neurochirurg który wykonywał… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam,
  nie da się uczciwie odpowiedzieć na te pytania nie oglądając zdjęć i nie badając pacjenta, szczególnie że jest pan juz po wstrzyknięciu discozelu
  pozdrawiam
  Piotr Winkler

 • Dyskopatia-interpretacja MR

  Dzień dobry. Jestem po konsultacji neurologicznej, neurolog sugeruje operacje. Wizyta neurochirurgiczna ma się odbyć za rok. Mam bóle odcinka lędźwiowego podczas stania z drętwieniem na lewą stopę.
  Mój wynik MR:
  Cechy częściowej dehydratacji krążków międzykręgowych L4-L5 i L5-S1.
  Obniżenie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam,
  operacja jest opcją w leczeniu, jeśli nie ma porażeń może sie Pani rehabilitować
  pozdrawiam
  Piotr Winkler

Zobacz wszystkie (129) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • The Centre for Neurosciences at AIMS (2010)Kochi India

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

25 opinii

 • W dniu 10.01.2017 Dr Piotr Winkler przeprowadził pomyślnie u mnie ryzykowną operację kręgosłupa.Pragnę podziękować w szczególności Dr Winklerowi za profesjonalizm,serce i czas poświęcony pacjentowi.Jest to człowiek wielkiego honoru posiada dar od Boga.Do końca życia będę dziękować Panu Dr. Winklerowi,takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

  Z poważaniem
  Roman W. z Inowrocławia

 • Wspaniały lekarz dla którego najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta a nie pieniądze.Sam osobiście mnie operował parę dni temu na dyskopatię metodą endoskopową gdzie po operacji i godzinie zrobiłem mały spacer.Bardzo miła i pomocna obsługa.Dziękuję całemu personelowi i panu Panie Doktorze .Polecam wszystkim ....
  Marek.P z Konina

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra i merytoryczna rozmowa o mojej dolegliwości. Pan doktor wykazała się szczerością i nie namawiał do zabiegu, który byłby dla niego finansowo korzystny. Bardzo obiektywnie zasugerował zastanowienie i ocenę stopnia uciążliwości. Samo spotkanie oceniam na 5 gwiazdek, jednak dałem 4, bo nie było jeszcze żadnego zabiegu ani medycznych rezultatów.

 • Byłam operowana w lipcu ,tego roku operował mnie dr Winkler.(groził mi wózek inwalidzki),wspaniały człowiek ,wspaniały lekarz ,bardzo dobry fachowiec jako neurochirurg.Człowiek,który budzi zaufanie za wszystko chciałam Panu podziękować i życzyć dalszych sukcesów na drodze zawodowej .Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Pacjentka z Borów Tucholskich.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierszy kontakt sympatyczny czlowiek budzi zaufanie odpowiada dokadnie na zadane pytanie, Informuje o dalszym postepowaniu leczenia.

 • Świetny, rzetelny lekarz, który rozumie potrzeby pacjenta. Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia guza, który znajdował sie w bardzo widocznym miejscu-na czole. Zostałam zapoznana ze wszystkimi nowoczesnymi metodami wykonania operacji. Jest to jedyny lekarz, który zwrócił rownież uwagę na estetykę pooperacyjną, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Empatyczny, przesympatyczny człowiek i znakomity specjalista.

 • Nie chciałabym się powtarzać, ale inne słowa nie przychodzą mi do głowy jak właśnie takie , że jest to rewelacyjny lekarz. Gdyby nie wizyta u Pana Piotra żyłybyśmy wraz z mamą i babcią w niewiedzy co jest z babci zdrowiem odsyłane od jednych lekarzy do kolejnych. Pan doktor odpowiednio pokierował i jasno wytłumaczył co dalej powinnyśmy robić ,a inni lekarze powinni brać przykład właśnie z tego Pana. Jak najbardziej pozytywna opinia. Szkoda, że w Inowrocławskim Szpitalu nie ma takiej opieki zarówno lekarskiej jak i pielęgniarskiej. Cóż, wracając do Pana Piotra pozostało mi tylko podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na ścieżce zawodowej , żeby leczył Pan nadal , tacy ludzie jak Pan są bardzo potrzebni :)

 • Jest to najlepszy neurochirurg, jakiego znam. Człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie, wyprowadził z tragicznego wypadku bez szwanku. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. To właśnie dzięki niemu funkcjonuje i wyglądam jak normalna kobieta. Każdej osobie, szukającej naprawdę dobrego neurochirurga, z pełną odpowiedzialnością polecam dr Winklera!

 • Lekarz o cudownym sercu."Człowiek anioł" - Pan Bóg prowadzi jego ręką podczas tych wszystkich operacji.Uratował życie mojemu 10-letniemu synkowi. Modlę się o jego siłę i by nigdy nie stracił wiary w to co robi. Lekarz profesjonalista, człowiek który pomimo wszystkiego stawia na pierwszym miejscu życie ludzkie.. . Dziękuję Dr.Winkler- mama Janka S.

 • Byłem operowany 2 krotnie, dzieki temu człowiekowi chodzę na własnych nogach, przekonałem się o jednej rzeczy mając kontakt z Panem Piotrem, a mianowicie o tym że swój honor ceni bardziej od pieniędzy.Narzekają że drogi , opryskliwy.Mnie przyjął bardzo ciepłą,ale należy pamiętać że to lekarz , a nie "dobry wujcio"Jeżeli nie dajborze musiałbym się położyć znowu na stół operacyjny, to zrobie wszystko aby koło tego stołu stał ON ze skalpelem , a nie kto inny..Kiedyś przyjmował w Kutnie , ale nie wiem co za "inteligentny" jegomość doprowadził do tego że już w Kutnie go nie ma.Jedno jest pewne , aby mógł on pracować musi mieć zapewniony dobry sprzęt, nie byle co, co w każdej chwili może się popsuć.A że niektórzy "jęczą:" że drogi...hmmm. cóż mając taki talent w rękach i taką precyzję ma prawo się cenić , bo aby osiągnąć taką technikę , musiał również sporo poświęcić pieniędzy ,czasu i wyrzeczeń.Ale tak jak wspomniałem jest to człowiek HONORU, pieniądze są na dalszym planie,.Ja mu życzę , wszystkiego co najlepsze, nawet i góry pieniędzy , bo jego zdolności są bezcenne.
  Norbert z Kutna.