Piotr Winkler

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 427 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Międzynarodowy ekspert w zakresie endoskopowej chirurgii kręgosłupa RIWOspine Alliance. Szkolony w najlepszych niemieckich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Byłam u doktora Winklera na konsultacji. Lekarz bardzo miły, profesjonalny, budzący zaufanie od pierwszej chwili. Rzeczowo i spokojnie wytłumaczył mi wszystko. Polecam Pana Doktora.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  zostałam poinformowana rzeczowo o swoim stanie zdrowia i otrzymałam skierowanie do specjalisty, ktory może mi pomóc

 • K
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: bol kregoslupa i biodra

  Fantastyczny lekarz. Blyskawiczna diagnoza i pomoc. Kazdy kto zmaga sie z bolem powinnien trafic do Dr. Winklera.
  Dzieki doktorowi wreszcie moge spac,chodzic i siedziec bez bolu. Dziekuje Panie Doktorze, jest Pan Niesamowity.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: operacja kręgosłupa

  Wspaniałe specjalista, konkretne podejście do pacjenta. Bardzo miły kontakt ale co najważniejsze bezproblemowo przeprowadzona operacja dzięki której nastąpił bardzo szybki powrót do zdrowia. Polecam wszystkim Pana doktora. RM

 • Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Idąc na wizytę byłam w 99% przygotowana na decyzję o operacji kręgosłupa (efekt innych konsultacji) a tu taka niespodzianka - nie potrzebuję jej jeszcze. Jest szansa żyć bez bólu i bez operacji! Pan doktor wspaniały lekarz i opiekun pacjenta, od pierwszych słów wzbudził moje zaufanie. Rzeczowo, spokojnie wytłumaczył mi wszystko, wskazał na co muszę zwrócić uwagę. Zaproponował mi zabieg, który odbył się w tym samym dniu. Opieka na oddziale na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm a jednocześnie bez zbędnych i niezrozumiałych dla laika medycznych terminów, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. To była moja pierwsza noc od wielu miesięcy, którą przespałam całą bez bólu! Dziękuję ogromnie Panie Doktorze.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był konkretny, rzeczowy, odpowiadał na pytania wprost, poinformował o tym, jakie są możliwości dalszego leczenia, o ewentualnej operacji i ryzyku z nią związanym. Przy tym bardzo miły, spokojny i wyważony, budzący zaufanie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Wizyta ok.10minut. Trudno na podstawie tak krotkiego spotkania wystawić opinię. Dostalem skierowanie na rezonas magnetyczny, bo ostatni był robiony prawie dwa lata temu i dr Winkler stwierdził, że trzeba zobaczyć co aktualnie sie zmieniło.

 • Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: Wizyta kontrolna

  Znakomity lekarz o wielkim sercu, niesamowitych umiejętnościach, doskonały neurochirurg. Pan dr Winkler operował u mnie stenozę kręgosłupa odcinka lędźwiowego i przepuklinę metodą endoskopową. Doskonały fachowiec w tym zakresie, a metoda ta daje możliwość szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki niemu po 3 latach cierpienia przypomniałem sobie jak się żyje kiedy nie boli kręgosłup. Panie doktorze wielkie dzięki i ogromny szacunek za pana mistrzowski kunszt.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm lekarza i dobre podejście do Pacjenta. Poszanowanie Pacjenta. Odpowiadał na każde pytanie, nie śpieszył się, nie poganiał, wyjaśnił wszystko ze szczegółami. Dokładnie przeanalizował wyniki badań i wysłuchał, a także zbadał - co w ostatnim czasie przy moim schorzeniu nie zdarzało się u innych lekarzy. Wskazał kierunek leczenia.

 • Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: rwa kulszowa i martwość obu nóg z brakiem czucia

  Wspaniały specjalista, po prostu cudotwórca. Właśnie wrróciłęm do domu po dwu dniowym pobycie w szpitalu i operacji kręgosłupa. Rwa kulszowa zniknęła natychmiast uczucie że mam uda już też i doktor powiedział że reszta tez powoli dojdzie do siebie. Trzy godzinna operacja w pełnej narkozie i już w domu. Dzięki Panie Doktorze Winkler!

Pytania pacjentów (186)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Międzynarodowy ekspert w zakresie endoskopowej chirurgii kręgosłupa RIWOspine Alliance. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.
  więcej informacji na stronie www.kręgosłup.pl i http://www.riwospine.com/physicians/riwospine-alliance.html

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • The Centre for Neurosciences at AIMS (2010)Kochi India

Certyfikaty

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni