Piotr Winkler

Neurochirurg

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (76)

 • Dzień dobry. Od około 15 lat zmagam się z dyskopatią. Starałem się jednak żyć aktywnie, biegać, pływać , jeździć na rowerze. W kwietniu bieżącego roku nastąpiło u mnie zaostrzenie dolegliwości. Ból uniemożliwił normalne funkcjonowanie, nie mówiąc już o aktywności fizycznej. Leczony byłem farmakologicznie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam, żeby coś sensownego doradzic przy tak rozległych zmianach trzeba zobaczyc badanie a nie opis
  pozdrawiam
  Piotr Winkler

 • MR kregoslupa ledzwiowego

  interpretacja badania MR kregoslupa ledzwiowego.
  Bardzo prosze o pomoc w zrozumieniu badania, dodam, ze mam bardzo silne bole, utrudniajace normalne funkcjonowanie, nie mowiac juz o powrocie do pracy, a mam dopiero 24 lata.. :(

  dehydratacja krazka na poziomie L5-S1
  Na poziomach… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam , bardzo możliwe ,że bóle pochodzą z uszkodzenia na poziomie L5S1. Ostateczne rozpoznanie będzie możliwe po zbadaniu.
  pozdrawiam
  Piotr Winkler

Zobacz wszystkie (76) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny, rzetelny lekarz, który rozumie potrzeby pacjenta. Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia guza, który znajdował sie w bardzo widocznym miejscu-na czole. Zostałam zapoznana ze wszystkimi nowoczesnymi metodami wykonania operacji. Jest to jedyny lekarz, który zwrócił rownież uwagę na estetykę pooperacyjną, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Empatyczny, przesympatyczny człowiek i znakomity specjalista.

 • bardzo dobry

  Nie chciałabym się powtarzać, ale inne słowa nie przychodzą mi do głowy jak właśnie takie , że jest to rewelacyjny lekarz. Gdyby nie wizyta u Pana Piotra żyłybyśmy wraz z mamą i babcią w niewiedzy co jest z babci zdrowiem odsyłane od jednych lekarzy do kolejnych. Pan doktor odpowiednio pokierował i jasno wytłumaczył co dalej powinnyśmy robić ,a inni lekarze powinni brać przykład właśnie z tego Pana. Jak najbardziej pozytywna opinia. Szkoda, że w Inowrocławskim Szpitalu nie ma takiej opieki zarówno lekarskiej jak i pielęgniarskiej. Cóż, wracając do Pana Piotra pozostało mi tylko podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na ścieżce zawodowej , żeby leczył Pan nadal , tacy ludzie jak Pan są bardzo potrzebni :)

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy neurochirurg, jakiego znam. Człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie, wyprowadził z tragicznego wypadku bez szwanku. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. To właśnie dzięki niemu funkcjonuje i wyglądam jak normalna kobieta. Każdej osobie, szukającej naprawdę dobrego neurochirurga, z pełną odpowiedzialnością polecam dr Winklera!

 • bardzo dobry

  Lekarz o cudownym sercu."Człowiek anioł" - Pan Bóg prowadzi jego ręką podczas tych wszystkich operacji.Uratował życie mojemu 10-letniemu synkowi. Modlę się o jego siłę i by nigdy nie stracił wiary w to co robi. Lekarz profesjonalista, człowiek który pomimo wszystkiego stawia na pierwszym miejscu życie ludzkie.. . Dziękuję Dr.Winkler- mama Janka S.

 • bardzo dobry

  Byłem operowany 2 krotnie, dzieki temu człowiekowi chodzę na własnych nogach, przekonałem się o jednej rzeczy mając kontakt z Panem Piotrem, a mianowicie o tym że swój honor ceni bardziej od pieniędzy.Narzekają że drogi , opryskliwy.Mnie przyjął bardzo ciepłą,ale należy pamiętać że to lekarz , a nie "dobry wujcio"Jeżeli nie dajborze musiałbym się położyć znowu na stół operacyjny, to zrobie wszystko aby koło tego stołu stał ON ze skalpelem , a nie kto inny..Kiedyś przyjmował w Kutnie , ale nie wiem co za "inteligentny" jegomość doprowadził do tego że już w Kutnie go nie ma.Jedno jest pewne , aby mógł on pracować musi mieć zapewniony dobry sprzęt, nie byle co, co w każdej chwili może się popsuć.A że niektórzy "jęczą:" że drogi...hmmm. cóż mając taki talent w rękach i taką precyzję ma prawo się cenić , bo aby osiągnąć taką technikę , musiał również sporo poświęcić pieniędzy ,czasu i wyrzeczeń.Ale tak jak wspomniałem jest to człowiek HONORU, pieniądze są na dalszym planie,.Ja mu życzę , wszystkiego co najlepsze, nawet i góry pieniędzy , bo jego zdolności są bezcenne. Norbert z Kutna.

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i niezwykłej osobowości dr Winklera. Operował mój kręgosłup w odcinku szyjnym 30 maja. W miły, przystępny sposób wyjaśnił, odpowiedział cierpliwie na pytania. Wspaniały LEKARZ...aż trudno uwierzyć,że zarządzając odziałem (świetnie!!) jednocześnie nie przestaje być doskonałym lekarzem...Moja szyja nazajutrz po operacji "czuła się " b.dobrze i tak jest nadal...Dziękuję i życzę Panu,by nie zatracił Pan nigdy tego Kim Pan jest:):)

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz , cudowny człowiek. Przed paroma dniami przyjął mojego tatę na swój oddział całkowicie bezinteresownie. Po rozmowie telefonicznej postanowił zająć się moim tatem , podejmując się usunięcia guza mózgu - glejaka....Jest niesamowitym profesjonalistą , a zarazem człowiekiem. Podchodzi do pacjenta i jego rodziny z ogromną cierpliwością i zainteresowaniem.Lekarz z powołania. Prawdę mówiąc, do tej pory nie miałam jeszcze do czynienia z podobnym lekarzem....niestety...Panie Doktorze, chciałam Panu serdecznie podziękować za wszystko co Pan dla nas zrobił. A przede wszystkim za to ,że przyjął Pan pod swoje "skrzydło" mojego tatę i tak profesjonalnie wykonał jego operację . Jestem Panu ogromnie wdzięczna.Również za szczerość.

 • bardzo dobry

  Byłem u doktora, pokazałem mu dokumentacje medyczną dotyczącą problemów z kręgosłupem dał mi nadzieję że jest wyjście z traumy po bólach z kręgosłupem. Następnie przeprowadził mi operacje odbarczenia kręgosłupa L4/L5 ból zmniejszył się o połowę pozostała jeszcze kolejna wizyta i mam nadzieje że do końca wyprowadzi mnie z problemów z bólami kręgosłupa. Wspaniały fachowiec. POLECAM. Piotr - pacjent

Najbliższe terminy:

kolejne dni