Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszyc... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Ból kregosłupa

  Kręgosłup boli mnie od 30 lat. Raz jest lepiej, raz gorzej. Zdjęcia rtg zrobione wiele lat temu wykazały dyskopatię i zwężenie przestrzeni międzykręgowej.
  Teraz codziennie mnie boli, w nocy nawet czuję ból w biodrze.

  Co powinnam zrobić, czy pójść do ortopedy czy neurochirurga? Od…

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam, proponuję zacząć od badania rezonansu magnetycznego a potem fizjoterapeuty
  pozdrawiam
  Piotr Winkler

 • Witam,

  mam pytanie odnośnie przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Przepuklina została zdiagnozowana w badaniu rezonansu magnetycznego. W konsultacji ortopedycznej zalecono usunięcie operacyjne.
  Pytanie: czy takie schorzenie wymaga leczenia operacyjnego? Czy jest to jedyna… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam,
  1.leczenie operacyjne jest zawsze opcją- można leczyć się za pomocą leków i/lub rehabilitacji
  2.na temat powikłań powinno sie rozmawiać z konkretnym chirurgiem - zależą od stosowanej… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Pozytywne podejście do pacjenta, chorego pacjenta to połowa sukcesu i taki też jest Dr. Winkler. Sympatyczny a jednocześnie konkretny, profesjonalny i chcący nieść pomoc. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

 • Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: operacja dyskopatii

  Polecam!!!Jest to jeden z najlepszych neurochirurgów ,skromny człowiek posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie.Bardzo dobry specjalista ,dla którego liczy się zdrowie pacjenta.Dzięki operacji doktora Winklera ,dostałem szansę na powrót do zdrowia,za co jestem bardzo wdzięczny.
  Z wyrazami uznania Robert Magdziarz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  To moja pierwsza dopiero wizyta. Lekarz miły, kontaktowy, merytoryczny. Odbiór jak najbardziej pozytywny.

 • N
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  W dniu 22 .02.2017 Dr. Piotra Winklera Pierwszy kontakt sympatyczny człowiek budzi zaufanie odpowiada dokładnie na zadane pytanie, informuje o dalszym postępowaniu leczenia. BARDZO DOBRY LEKARZ BARDZO MI POMÓGŁ

 • W dniu 10.01.2017 Dr Piotr Winkler przeprowadził pomyślnie u mnie ryzykowną operację kręgosłupa.Pragnę podziękować w szczególności Dr Winklerowi za profesjonalizm,serce i czas poświęcony pacjentowi.Jest to człowiek wielkiego honoru posiada dar od Boga.Do końca życia będę dziękować Panu Dr. Winklerowi,takiego lekarza życzę każdemu pacjentowi.

  Z poważaniem
  Roman W. z Inowrocławia

 • Wspaniały lekarz dla którego najważniejsze jest dobro i zdrowie pacjenta a nie pieniądze.Sam osobiście mnie operował parę dni temu na dyskopatię metodą endoskopową gdzie po operacji i godzinie zrobiłem mały spacer.Bardzo miła i pomocna obsługa.Dziękuję całemu personelowi i panu Panie Doktorze .Polecam wszystkim ....
  Marek.P z Konina

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra i merytoryczna rozmowa o mojej dolegliwości. Pan doktor wykazała się szczerością i nie namawiał do zabiegu, który byłby dla niego finansowo korzystny. Bardzo obiektywnie zasugerował zastanowienie i ocenę stopnia uciążliwości. Samo spotkanie oceniam na 5 gwiazdek, jednak dałem 4, bo nie było jeszcze żadnego zabiegu ani medycznych rezultatów.

 • Byłam operowana w lipcu ,tego roku operował mnie dr Winkler.(groził mi wózek inwalidzki),wspaniały człowiek ,wspaniały lekarz ,bardzo dobry fachowiec jako neurochirurg.Człowiek,który budzi zaufanie za wszystko chciałam Panu podziękować i życzyć dalszych sukcesów na drodze zawodowej .Jestem Panu ogromnie wdzięczna. Pacjentka z Borów Tucholskich.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierszy kontakt sympatyczny czlowiek budzi zaufanie odpowiada dokadnie na zadane pytanie, Informuje o dalszym postepowaniu leczenia.

 • J

  Świetny, rzetelny lekarz, który rozumie potrzeby pacjenta. Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia guza, który znajdował sie w bardzo widocznym miejscu-na czole. Zostałam zapoznana ze wszystkimi nowoczesnymi metodami wykonania operacji. Jest to jedyny lekarz, który zwrócił rownież uwagę na estetykę pooperacyjną, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Empatyczny, przesympatyczny człowiek i znakomity specjalista.