Piotr Winkler

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

62 opinie +dodaj

Umów wizytę
2 871 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Międzynarodowy ekspert w zakresie endoskopowej chirurgii kręgosłupa RIWOspine Alliance. Szkolony w najlepszych niemieckich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: rwa kulszowa i martwość obu nóg z brakiem czucia

  Wspaniały specjalista, po prostu cudotwórca. Właśnie wrróciłęm do domu po dwu dniowym pobycie w szpitalu i operacji kręgosłupa. Rwa kulszowa zniknęła natychmiast uczucie że mam uda już też i doktor powiedział że reszta tez powoli dojdzie do siebie. Trzy godzinna operacja w pełnej narkozie i już w domu. Dzięki Panie Doktorze Winkler!

 • U
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKA

  Pacjentką była moja Mama - osoba 84 - letnia. Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz, a jednocześnie pełen ciepła i zrozumienia człowiek. W czasie pierwszej wizyty zostało zaplanowane leczenie. W tej chwili Mama jest już po operacji kręgosłupa lędźwiowego metodą laparoskopową, którą przeprowadził Pan Doktor. Właśnie minął tydzień od zabiegu, a Mama mimo podeszłego wieku bardzo szybko wraca do sprawności. W tej chwili nie ma żadnych dolegliwości, które były przed operacją i które na wiele miesięcy wyłączyły Ją z aktywności. Dodatkowo nie wystąpiły żadne dolegliwości związane z samym zabiegiem, raną pooperacyjną i jej gojeniem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochrurgiczna

  Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz.Odpowiedział na wszystkie zadane pytania.Obejrzał wyniki badań i ocenił stan kręgosłupa.Jestem zadowolony z konsultacji.

 • I
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Byłam na wizycie u pana doktora pokazałam dokumentacje medyczną którą miałam ze sobą powiedziałam o swoich problemach bólowych podczas wykonywania różnych czynności .Pan doktor Winkler przejrzał płytę i opis oraz przeprowadził badanie fizykalnie podczas badania wystąpił ból ale rozumiem że Pan dr.chciał zbadać mnie dokładnie powiedział że bardziej wygląda to na bóle stawowe niż przepuklinę kręgosłupa zaproponował mi zabieg kriolezji oczywiście wytłumaczył mi na czym to będzie polegać wypisał mi skierowanie do szpitala i poprosił żebym się zastanowiła nad tym spokojnie w domu i wtenczas mam zadzwonić na wskazany numer przez Pana doktora jak podejmę decyzje pozytywną na razie zastanawiam się mam lęk przed tym zabiegiem .Polecam pana doktora Iwona K.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: kontrola pooperacyjna

  Polecam w 100 %. W grudniu 2017 miałem operację endoskopowej disectomi L4 L5 z dostępu bocznego. Po operacji dolegliwości ustąpiły. Kilka godzin po zabiegu już sam chodziłem.
  Pan doktor Winkler to wysokiej klasy fachowiec.

 • M

  Polecam Pana dr Piotra Winklera. Wizyta w pełni profesjonalna. Jestem jeszcze w trakcie diagnostyki- rzeczowe podejście do pacjenta, wszystko konkretnie wytłumaczone.

 • M

  Profesjonalny, wrażliwy, empatyczny. Mega fachowiec w swojej dziedzinie. diagnoza w punkt. teraz tylko zbierać kasę na endoskopię. Polecam doktora wszystkim, którzy stracili nadzieje na życie bez bólu kregosłupa.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: operacja kręgosłupa

  Polecam Pana Doktora w 100%. Od pierwszych słów czułem, że rozmawiam z osobą o wielkim doświadczeniu. Kwalifikacja do operacji w dniu konsultacji - zabieg na drugi dzień. Doceniam bardzo możliwość kontaktu pooperacyjnego - z wszelkimi wątpliwościami można się do Pana Doktora zwrócić. Żałuję tylko jednej rzeczy - że trafiłem do Doktora tak późno. Krzysztof Mojsa

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Doktora P. Winkler polecam w 100%. Bardzo konkretny i posiadający ogromną widzę lekarz, a przy tym bardzo miły i sympatyczny
  Do doktora trafiłam z przepukliną miedzykręgową w odcinku lędźwiowym. Wszystko wytłumaczył mi od A do Z. i troszkę mnie uspokoił. 07.04.2018 byłam ma wizycie a 13.04.2018 będę miała już operację
  Ewela

 • N
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: endoskopowe odbarczenie stenozy

  Polecam Pana dr Piotra Winklera. Wizyta w pełni profesjonalna, rzeczowe podejście do pacjenta. Ojciec w ekspresowym tempie umówiony na operację.

Pytania pacjentów (186)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Międzynarodowy ekspert w zakresie endoskopowej chirurgii kręgosłupa RIWOspine Alliance. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.
  więcej informacji na stronie www.kręgosłup.pl i http://www.riwospine.com/physicians/riwospine-alliance.html

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • The Centre for Neurosciences at AIMS (2010)Kochi India

Certyfikaty

Zdjęcia