Piotr Winkler

Neurochirurg

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 1205 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszyc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (85)

 • Nawrotowa przepuklina l4-l5

  Witam.
  Panie dr jestem po trzech operacjach kręgosłupa ledzwiowego L4- L5.Pierwsza endoskopowa,następne dwie mikrodyscektomie z powodu nawrotowej przepukliny w kanale kregowym,gdzie ostatnia miała miejsce w marcu 2016.Przez cały ten okres mam bóle przy kregosłupie a po rechabilitacji(cwiczeniach)wystąpiły… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam, jest kilka metod stabilizacji, która jest faktycznie opcja w wypadku nawrotowych wypuklin. Tlif jest b dobrym rozwiązaniem. Pozdrawiam
  Piotr Winkler

 • Prośba o odczyt mri odcinek szyjny

  Kobieta, lat 34. Proszę o odpowiedź na moje pytanie: czy konieczna jest operacja kręgosłupa, czy może da się jeszcze usprawnić mnie dzięki rehabilitacji? Czy z takim stanem kręgosłupem mogę podjąć pracę fizyczną lub siedzącą, czy lepiej unikać jakiegokolwiek wysiłku? Wynik mri odcinka szyjnego:
  Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Winkler

  Witam, z takim obrazem jesli są objawy powinna Pani poważnie zastanowić sie nad operacją, to chyba najlepsze rozwiązanie . Oczywiście ostateczna kwalifikacja odbywa sie zawsze po zbadaniu pacjenta i obejrzeniu… Więcej

Zobacz wszystkie (85) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista neurochirurgii i chirurgii kręgosłupa z blisko 20 letnim stażem. Specjalizujący się w mikrochirurgii i chirurgii endoskopowej kręgosłupa, stosowaniu najnowocześniejszych technik i najnowszych implantów. Szkolony w najlepszych niemieckich klinikach leczących kręgosłup w Monachium, Hamburgu, Herne.Systematyczne szkolenia dają gwarancje stosowania najmniej inwazyjnych, właściwie dobranych do pacjenta technik.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

 • dobry

  Pierszy kontakt sympatyczny czlowiek budzi zaufanie odpowiada dokadnie na zadane pytanie, Informuje o dalszym postepowaniu leczenia.

 • bardzo dobry

  Świetny, rzetelny lekarz, który rozumie potrzeby pacjenta. Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia guza, który znajdował sie w bardzo widocznym miejscu-na czole. Zostałam zapoznana ze wszystkimi nowoczesnymi metodami wykonania operacji. Jest to jedyny lekarz, który zwrócił rownież uwagę na estetykę pooperacyjną, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Empatyczny, przesympatyczny człowiek i znakomity specjalista.

 • bardzo dobry

  Nie chciałabym się powtarzać, ale inne słowa nie przychodzą mi do głowy jak właśnie takie , że jest to rewelacyjny lekarz. Gdyby nie wizyta u Pana Piotra żyłybyśmy wraz z mamą i babcią w niewiedzy co jest z babci zdrowiem odsyłane od jednych lekarzy do kolejnych. Pan doktor odpowiednio pokierował i jasno wytłumaczył co dalej powinnyśmy robić ,a inni lekarze powinni brać przykład właśnie z tego Pana. Jak najbardziej pozytywna opinia. Szkoda, że w Inowrocławskim Szpitalu nie ma takiej opieki zarówno lekarskiej jak i pielęgniarskiej. Cóż, wracając do Pana Piotra pozostało mi tylko podziękować i życzyć wszystkiego dobrego na ścieżce zawodowej , żeby leczył Pan nadal , tacy ludzie jak Pan są bardzo potrzebni :)

 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy neurochirurg, jakiego znam. Człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie, wyprowadził z tragicznego wypadku bez szwanku. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. To właśnie dzięki niemu funkcjonuje i wyglądam jak normalna kobieta. Każdej osobie, szukającej naprawdę dobrego neurochirurga, z pełną odpowiedzialnością polecam dr Winklera!

 • bardzo dobry

  Lekarz o cudownym sercu."Człowiek anioł" - Pan Bóg prowadzi jego ręką podczas tych wszystkich operacji.Uratował życie mojemu 10-letniemu synkowi. Modlę się o jego siłę i by nigdy nie stracił wiary w to co robi. Lekarz profesjonalista, człowiek który pomimo wszystkiego stawia na pierwszym miejscu życie ludzkie.. . Dziękuję Dr.Winkler- mama Janka S.

 • bardzo dobry

  Byłem operowany 2 krotnie, dzieki temu człowiekowi chodzę na własnych nogach, przekonałem się o jednej rzeczy mając kontakt z Panem Piotrem, a mianowicie o tym że swój honor ceni bardziej od pieniędzy.Narzekają że drogi , opryskliwy.Mnie przyjął bardzo ciepłą,ale należy pamiętać że to lekarz , a nie "dobry wujcio"Jeżeli nie dajborze musiałbym się położyć znowu na stół operacyjny, to zrobie wszystko aby koło tego stołu stał ON ze skalpelem , a nie kto inny..Kiedyś przyjmował w Kutnie , ale nie wiem co za "inteligentny" jegomość doprowadził do tego że już w Kutnie go nie ma.Jedno jest pewne , aby mógł on pracować musi mieć zapewniony dobry sprzęt, nie byle co, co w każdej chwili może się popsuć.A że niektórzy "jęczą:" że drogi...hmmm. cóż mając taki talent w rękach i taką precyzję ma prawo się cenić , bo aby osiągnąć taką technikę , musiał również sporo poświęcić pieniędzy ,czasu i wyrzeczeń.Ale tak jak wspomniałem jest to człowiek HONORU, pieniądze są na dalszym planie,.Ja mu życzę , wszystkiego co najlepsze, nawet i góry pieniędzy , bo jego zdolności są bezcenne. Norbert z Kutna.

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i niezwykłej osobowości dr Winklera. Operował mój kręgosłup w odcinku szyjnym 30 maja. W miły, przystępny sposób wyjaśnił, odpowiedział cierpliwie na pytania. Wspaniały LEKARZ...aż trudno uwierzyć,że zarządzając odziałem (świetnie!!) jednocześnie nie przestaje być doskonałym lekarzem...Moja szyja nazajutrz po operacji "czuła się " b.dobrze i tak jest nadal...Dziękuję i życzę Panu,by nie zatracił Pan nigdy tego Kim Pan jest:):)

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz , cudowny człowiek. Przed paroma dniami przyjął mojego tatę na swój oddział całkowicie bezinteresownie. Po rozmowie telefonicznej postanowił zająć się moim tatem , podejmując się usunięcia guza mózgu - glejaka....Jest niesamowitym profesjonalistą , a zarazem człowiekiem. Podchodzi do pacjenta i jego rodziny z ogromną cierpliwością i zainteresowaniem.Lekarz z powołania. Prawdę mówiąc, do tej pory nie miałam jeszcze do czynienia z podobnym lekarzem....niestety...Panie Doktorze, chciałam Panu serdecznie podziękować za wszystko co Pan dla nas zrobił. A przede wszystkim za to ,że przyjął Pan pod swoje "skrzydło" mojego tatę i tak profesjonalnie wykonał jego operację . Jestem Panu ogromnie wdzięczna.Również za szczerość.

Najbliższe terminy:

kolejne dni