Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bez zastanowienia mogę określić pana doktora jednym słowem - kompetentny. Ale to byłoby za mało... Pan Doktor Piotr Wardas jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia i dotyczy to każdej dziedziny medycyny z jaką miałam okazję mieć styczność. Ewidentnie wybija się ponad przeciętną. Wybitny laryngolog, świetny specjalista i ambitny lekarz. Byłam u 4 specjalistów (a jeden nawet wyrzucił mnie z gabinetu) zanim trafiłam na dr Wardasa. Pan doktor nie tylko opowiedział mi dokładnie co mi jest, ale jeszcze pokazał i wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie. Niestety w moim przypadku była konieczna operacja i tutaj pan doktor spisał się na medal. Wszystko poszło gładko i bez żadnych powikłań. Polecam każdemu tego specjalistę, z czystym sumieniem i bez zastanowienia. Każdy inny laryngolog to będzie już tylko cień...
Podczas wizyty należy pamiętać, że pan doktor jest profesjonalistą. Nie należy spodziewać się rozklejania i chwil słabości, sam konkret czyli leczenie. Pan doktor stwarza taką atmosferę wiedzy i opanowania, że najgorszych rzeczy się człowiek nie boi. Pan doktor zachowuje zdrowy dystans względem pacjenta, należy do tych lekarzy, którzy nie będą pamiętać Twojego nazwiska, ale o Twoim zabiegu i leczeniu powie Ci wszystko z pamięci ;) Pod warunkiem, że naprowadzisz pana doktora historią choroby lub wypisem ze szpitala :) Nie bać się i nie panikować - tylko zapisywać się do dr Piotra Wardasa.
(p.s. Pierwsza i jedyna wizyta prywatna, reszta na NFZ, bez ani jednego krzywego spojrzenia). POLECAM!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Dr Wardas jest genialnym laryngologiem, posiada imponującą wiedzę medyczną, kompleksowo podchodzi do pacjenta, szczegółowo tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Wzbudza zaufanie już podczas pierwszej wizyty. Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Wyjątkowy, charyzmatyczny człowiek, o niezwykłej osobowości ... Gorąco polecam


L
Użytkownik zweryfikowany

Polecam z całego serca, spotkałam na swojej drodze już wielu lekarzy, ale dr.Wardas to lekarz z powołania, widać że kocha to co robi, bada bardzo dokładnie i szczegółowo tłumacząc wszystko pacjentowi ,jest bardzo pomocny. Niezależnie czy jest to wizyta prywatna, czy na NFZ, zawsze przykłada się do tego co robi i nigdy nie naciąga na zbędne wizyty, widać, że nie ma ,,parcia na kasę,, jak niektórzy. Diagnozy trafne, a leczenie skuteczne.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania