prof. dr hab. n. med.

Piotr Radziszewski

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podes... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podeszłego u mężczyzn.

  Od 2010 roku zastępca kierownika, a od 2012 roku kierownik Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Recenzent w licznych czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym (European Urology, Urogynecology, Urologia Internationalis, Videochirurgia i in.). Członek komietetów redakcyjnych czasopisma Neurology and Urodynamics, Central European Journal of Urology, Archives of Medicalsciences i in.

  Piotr Radziszewski jest autorem i współautorem ponad 250 artykułów, kilkunastu rozdziałów w podręcznikach krajowych i międzynarodowych.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do Pana Profesora ze złymi wynikami biopsji. Byłem przygotowany na usunięcie prostaty mimo niewielkiego zakażenia – ok. 10%. Jednak Pan Profesor zaproponował mi inne rozwiązanie – nowocześniejsze. Uznałem, że mam szansę na pozbycie się raka bez usuwania prostaty.
  Bardzo miły i rzeczowy człowiek o dużej wiedzy popartej wieloletnią praktyką w leczeniu urologicznym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sprawnie, konkretnie i sympatycznie. Wspaniale byłoby, gdyby wszyscy lekarze tak traktowali swych pacjentów, jak Pan Profesor. Oprócz tego dokładna diagnoza i leczenie. Tak się zdobywa zaufanie pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejscie do pacjenta, rzetelne informacje i pomoc w ciezkiej chorobie. Lekarz, ktory nie boi sie wyzwan i chce faktycznie pomoc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor to profesjonalista w każdym calu. Specjalista z olbrzymią wiedzą i doskonałym indywidualnym podejsciem do pacjenta!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor Radziszewski jest jednym z najlepszych chirurgów urologów w Polsce . Ma nie tylko ogromną wiedzę lekarską,ale i praktykę operacyjną bezpośrednio przy stole. Poza tym jest komunikatywny i życzliwy. To człowiek, który może pomóc.

 • W zasadzie nie ma tutaj takiej oceny na jaką zasługuje Pan Profesor, to nie tylko wybitny specjalista ale również wspaniały człowiek. W ubiegłym roku usunął mi prostatę w bardzo wczesnym stadium zaatakowania przez komórki rakowe, których większość lekarzy nawet by nie zauważyła bowiem nie miałem praktycznie żadnych objawów. Dziś mam bardzo dobre wyniki, świetnie się czuję i mógłbym tutaj pisać bardzo dużo wspaniałych zdań powiem tylko tyle DZIĘKUJE CI PANIE PROFESORZE

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, konkretny, pewny stawianej diagnozy, uprzejmy w stosunku do pacjenta, dla całkowitej pewności poleca wykonanie dodatkowych badań, przy czym nie wymaga powrotu w celu oceny badań, jedynie w przypadku gdy badania w jakikolwiek sposób zaniepokoją (co za tym idzie nie naciąga)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor jest zarówno ciepłym człowiekiem, jak również wspaniałym profesjonalistą.Pojechałam do niego, mimo, że lekarze twierdzili, że muszę się pogodzić z dolegliwościami, które będą mi towarzyszyły już do końca życia, I bardzo dobrze zrobiłam. Pan profesor wyprowadził mnie z przekonania, że to beznadziejny przypadek. Obiecał, że da się tę dolegliwość leczyć farmakologicznie. Już sama rozmowa wiele dała. Dała nadzieję i przekonanie,że nie należy się poddawać,że należy szukać Jestem wdzięczna losowi,że trafiłam na Pana Profesora Radziszewskiego. Dziękuję..

 • Profesorze, dziekuje , na początku decyzja o usunięciu pęcherza była trudna dla mnie, ale teraz wiem że tak trzeba było, przyzwyczaiłem się i wiem że razem pokonaliśmy raka.

 • tak. potwierdzam te opinię. to jest artysta wśród lekarzy. otwarty na wszystko co może leczyć.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".