prof. dr hab. n. med.

Piotr Radziszewski

Urolog

15 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podeszłego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Mialam juz 3 operacje z powodu puszczania moczu. Po kazdej gorzej, trafilam w Koncu do Kliniki Piotra Radziszewskiego. Zrobiono mi badania wreszcie, okazalo sie ze tasmy leza zle, pecherz kurczy sie wtedy kiedy nie trzeba i wogole maskara.
  Profesor osobiscie usunal mi stare tasmy, podal botoks do pecherza i teraz czekam na zalozenie nowej tasmy. Jak juz nikt nie pomoze idzcie tam.

 • Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Niestety, ale ode mnie w pełni zasłużona ocena negatywna.
  Błędna diagnoza, postawiona w 3 minuty na podstawie ogólnych badań krwi, moczu i wywiadu lekarskiego, gdzie informowałem, że choruję od 6 mies., i pomimo wchłaniania ton antybiotyków dolegliwości nie ustępują. Nie wykonano żadnego badania!
  A wystarczyło zrobić zwykłe USG pęcherza moczowego, cewki moczowej i dobrze się przyjrzeć. Byłaby myślę, że 90% jasność sytuacji moich dolegliwości.
  Gabinet wyposażony w aparat USG, ale chyba tylko dla ozdoby. Proszę wiec zacząć z niego korzystać dla dobra pacjentów.
  Z dolegliwości wyleczyłem się u kogo innego w trakcie 2 wizyt + zabieg.
  Nie polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Profesor nie pozwala zbyt wcześnie umierać. Mi też na to nie pozwolił (mam 72 lata). Ponad rok temu rozprawił się radykalnie ze złośliwym nowotworem mojego pęcherza. Obecne badania kontrolne wykazały, że jestem całkowicie wyleczony. Dziękuję Panie Profesorze!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

  Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Ciepły, serdeczny, empatyczny dający nadzieję i wiarę w przezwyciężenie choroby. Jestem po operacji usunięcia nerki z powodu nowotworu. Człowiek o wielkim sercu wykonujący swój zawód z pasją.
  Jolka Z.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyszedłem do Pana Profesora ze złymi wynikami biopsji. Byłem przygotowany na usunięcie prostaty mimo niewielkiego zakażenia – ok. 10%. Jednak Pan Profesor zaproponował mi inne rozwiązanie – nowocześniejsze. Uznałem, że mam szansę na pozbycie się raka bez usuwania prostaty.
  Bardzo miły i rzeczowy człowiek o dużej wiedzy popartej wieloletnią praktyką w leczeniu urologicznym.

 • Sprawnie, konkretnie i sympatycznie. Wspaniale byłoby, gdyby wszyscy lekarze tak traktowali swych pacjentów, jak Pan Profesor. Oprócz tego dokładna diagnoza i leczenie. Tak się zdobywa zaufanie pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejscie do pacjenta, rzetelne informacje i pomoc w ciezkiej chorobie. Lekarz, ktory nie boi sie wyzwan i chce faktycznie pomoc.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan profesor to profesjonalista w każdym calu. Specjalista z olbrzymią wiedzą i doskonałym indywidualnym podejsciem do pacjenta!

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor Radziszewski jest jednym z najlepszych chirurgów urologów w Polsce . Ma nie tylko ogromną wiedzę lekarską,ale i praktykę operacyjną bezpośrednio przy stole. Poza tym jest komunikatywny i życzliwy. To człowiek, który może pomóc.

 • W zasadzie nie ma tutaj takiej oceny na jaką zasługuje Pan Profesor, to nie tylko wybitny specjalista ale również wspaniały człowiek. W ubiegłym roku usunął mi prostatę w bardzo wczesnym stadium zaatakowania przez komórki rakowe, których większość lekarzy nawet by nie zauważyła bowiem nie miałem praktycznie żadnych objawów. Dziś mam bardzo dobre wyniki, świetnie się czuję i mógłbym tutaj pisać bardzo dużo wspaniałych zdań powiem tylko tyle DZIĘKUJE CI PANIE PROFESORZE

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz urolog, profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej, urologii rekonstrukcyjnej, urologii czynnościowej, uroginekologii oraz schorzeniach wieku podeszłego u mężczyzn.

  Od 2010 roku zastępca kierownika, a od 2012 roku kierownik Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Recenzent w licznych czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym (European Urology, Urogynecology, Urologia Internationalis, Videochirurgia i in.). Członek komietetów redakcyjnych czasopisma Neurology and Urodynamics, Central European Journal of Urology, Archives of Medicalsciences i in.

  Piotr Radziszewski jest autorem i współautorem ponad 250 artykułów, kilkunastu rozdziałów w podręcznikach krajowych i międzynarodowych.

Specjalizacje

 • Urologia