Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany

Jest świetnym stomatologiem,lecze u niego zęby od kilku lat i naprawdę wizyta nie jest męczarnią.Jedynym minusem są opóźnienia wizyt,ale to da się przeżyć.Najważniejsze,że zęby są dobrze zrobione i sama usługa jest w miłej atmosferze bez stresu.


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentka u pana Piotra od ponad 24 lat i chyba sam ten fakt mówi za siebie. Przyjeżdżałam do pana doktora nawet jak mieszkałam w Holandii ale również teraz mimo mojego zamieszkania w Bydgoszczy nadal jestem wierna pacjentka, owszem próbowałam innych stomatologów, ale zawsze kończyły się takie wizyty wielkim fiaskiem nie tylko stanu moich zębów ale również finansowym. Jest jedynym stomatologiem który zechciał podjąć się wyleczenia zęba mojego męża. Jest przemiła osoba a wizyty u niego to sama przyjemność. Jeszcze raz polecam.


O
Użytkownik zweryfikowany

jest spoko, jest najlepszy pod słońcem u niego czuję się jak na plaży........i niczego się nie boję ;).........................tak powinno być zawsze i wszędzie:-)))))))))))))))))


R
Użytkownik zweryfikowany

Polecam jeśli chodzi o jakość świadczonych usług. Bardzo doby stomatolog. Niestety lepiej zarezerwować sobie całe popołudnie, bo wizyty zawsze się opóźniają - nawet 2 godziny!!! No i nie należy do najtańszych.


G

PROFESJONALISTA-pisane wielkimi literami. Solidny, uczciwy, pogodny, emanuje
z jego łagodnej twarzy spokój, dzięki czemu nie boję się siadać na fotelu , bo wiem , że nie będzie bolało. Polecam !!! - Używa rękawiczek !!!


G

Dzięki niemu zaczęłam chodzić do dentysty... i przestałam się aż tak strasznie, tragicznie bać...


P
Użytkownik zweryfikowany

leczenie bez bólu, co jest bardzo ważne. Troszkę są opóźnienia i dość długo się czeka pomimo wyznaczonej godziny ale naprawdę warto. Gorąco polecam


P

Oprócz tego, że za czysto w gabinecie nie jest - to facet jest super i dobry w swoim fachu.


E

REWELACYJNY STOMATOLOG! ZĘBY LECZE U NIEGO OD KILKUNASTU LAT. WYPELNIENIA SA BARDZO DOBREJ JAKOSCI. OPROCZ TEGO LECZENIE JEST W 100% BEZBOLESNE A WIZYTY W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM PRZESTALY BYC DLA MNIE KOSZMAREM. RAZ ODBUDOWAL MI ZEBA, KTOREGO INNI LEKARZE KWALIFIKOWALI DO USUNIECIA I TAK ZOSTALAM JEGO STALA KLIENTKA. OPROCZ TEGO LEKARZ JEST BARDZO RZECZOWY A ZARAZEM SYMPATYCZNY I UPRZEJMY.GABINET JEST CZYSTY I STERYLNY. MOIM ZDANIEM JAK ROWNIEZ MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH JEST ON NAJLEPSZY W SWOIM FACHU.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania