• dr n. med. Piotr Pastuszek
  dr n. med. Piotr Pastuszek
  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  Z uwagi na dużą ilość rejestrujących się pacjentów, którzy wizyty rezerwują i ich nie realizują, zastrzegam, że rezerwacja wizyty i jej nieodwołanie do 6 godzin przed zamówionym czasem wizyty, wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty konsultacyjnej, określonej zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem. W przypadku braku uiszczenia przedmiotowej opłaty, sprawa zostanie przekazana na drogę prawną. Odwołanie wizyty może odbyć się tylko i wyłącznie poprzez portal Znany Lekarz, w ten sam sposób jak została zamówiona wizyta lub telefonicznie (rejestracja Znany Lekarz).

 • Adresy (3)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online (opis) • 190 zł


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Sposób płatności: Przelew na konto

  Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN (konsultacje spoza Polski ***PLN) lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. Numer konta Piotr Pastuszek:
  **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.
  1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
  Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
  W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
  Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
  Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

  2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
  W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
  Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
  .
  3. Zasady dodatkowe
  W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
  Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
  W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


  W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

  * Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Konsultacja telefoniczna:
  Szanowni Państwo,
  Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty. Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł.
  Inne narzędzia do konsultacji wideo:
  Szanowni Państwo,
  Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty. Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


  NIP

  8941165370

  Adres firmy

  Kościuszki 10, Trzebnica

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA
  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

  NIP

  8941165370

  Adres firmy

  Kościuszki 10, Trzebnica

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek
  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Gotówka

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  300 zł

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

  badanie endoskopowe w cenie wizyty


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  badanie endoskopowe z cenie konsultacji  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  300 zł

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

  Badanie endoskopowe w cenie wizyty


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  badanie endoskopowe w cenie wizyty  190 zł

  Konsultacja online

  Szanowni Państwo,
  Konsultacje online, w cenie 190PLN (spoza Polski 250PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie 190PLN (spoza Polski 250PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: 51124019941111001046302808. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty. Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via WhatsApp lub Skype w cenie 250zł  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  300 zł

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

  Cena obowiązuje od 01.09.2022
  Badanie endoskopowe w cenie wizyty


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  badanie endoskopowe w cenie wizyty  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  300 zł

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

  Cena obowiązuje od 01.09.2022. Endoskopia w cenie wizyty


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  w cenie wizyty


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  badanie endoskopowe w cenie wizyty

  Pozostałe usługi


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  Badanie endoskopowe w cenie wizyty  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  Dowiedz się więcej

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  300 zł

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  300 zł

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  Dowiedz się więcej

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek  Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

  Dowiedz się więcej

  dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA  KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

  PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem lekarzem z ponad 25 letnią praktyką. Wiele lat spędziłem na oddziale otolaryngologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu zdając, w 1999 roku, egza...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Akademia Medyczna Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Uniwersytet Warszawski

  Certyfikaty ZnanyLekarz


  Zakres porad

  • Otorynolaryngologia

  Doświadczenie

  • Marien Hospital Herne

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

  Nagrody i wyróżnienia

  • Wyróżnienienie - specjalizacja z otolaryngologii

  1156 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA badania laryngologiczne

  Polecam serdecznie, świetny specjalista. W ciągu paru minut wiedział co mi dolega i błyskawicznie ułożył plan leczenia oraz wytłumaczył wszystko jak będzie przebiegać krok po kroku.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

  Bardzo szczegółowy wywiad, od razu wdrożone leczenie. Czekamy na efekty.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

  Fantastyczne podejscie do dzieci, holistyczne podejscie do problemow zdrowotnych.

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

  Bardzo polecamy Pana Doktora. Synek zadowolony z wizyty. Pozdrawiamy serdecznie:)

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam z całego serca pana doktora! Dziecko po pójściu do przedszkola dużo chorowało, ciągle zwolnienia i antybiotyki… po wizycie u doktora i stosowaniu zleconych leków dziecko od 3 miesięcy ze 100% frekwencja w przedszkolu! Bardzo miły i pomocny lekarz z super podejściem do dzieci! Polecam każdemu rodzicowi wizytę u pana doktora :) dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy!

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

  Świetny lekarz! Wszystko szczegółowo objaśnił i nas wysłuchał i wdrożył leczenie.

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  S
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA Inny

  Bardzo empatyczny lekarz ,
  Od razu po opisaniu dolegliwości postawił diagnozę i leczenie po obejrzeniu pod endoskopem.
  Czekam teraz na efekty ale jestem dobrej myśli .
  Jako jedyny mnie zdiagnozował a wcześniej chodziłam od lekarza do lekarza .

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna dzieci

  Przyjazna atmosfera, bardzo dobre podejście do dziecka w trakcie badania. Konkretne i rzeczowe odpowiedzi i zalecenia. Uprzejmy lekarz. Polecam

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, w doborze odpowiednich procedur i omawianiu każdego etapu badania widać doświadczenie i empatię do pacjenta. Badanie, szczegółowe omówienie problemu, sprawna diagnoza - wszystko na plus.

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Będę polecał dalej.

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Dziękuję za opinię.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  436 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie przerwania podawania dziecku szczepionki do nosa polyvaccinum mite. Wyjachalismy na wakacje i nie zabrałam szczepionki z lodówki. Nie mogę skontaktować się z lekarzem który nam to przepisał. Co robić? Podawać dalej mimo odstępu 3 dni czy już nie podawać? Pozdrawiam

  Podawać dalej

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Witam syn 3,5 roku prawidłowo rozwijający się wycięty trzeci migdał i przycięte migdałki wykluczone alergie i kwestie pulmunologiczne (miał rynoskopie, endoskopię I bronkoskopie) immunologia w porządku niestety dalej łapie zapalenia górnych dróg oddechowych wydzielina spływa po tylnej ścianie gardła w nocy męczący kaszel mokry nie pomagają inhalacje, wietrzenie, jonizowane powietrza i oczyszczanie, naturalne sposoby też nie pomagają gdzie szukać jeszcze źródła problemów zdrowotnych?jakie badania zrobić?z góry dziękuję za odpowiedź!

  Warto skonsultować dziecko z gastroenterologiem dziecięcym pod kątem pozaprzełykowego działania kwasu solnego

  dr n. med. Piotr Pastuszek

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania