Aktualności

Adresy (5)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN (konsultacje spoza Polski ***PLN) lub po wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. Numer konta Piotr Pastuszek:
**************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.
1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Konsultacja telefoniczna:
Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł (40£, 45€)
Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie ***PLN(spoza Polski ***PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie ***PLN(spoza Polski ***PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: ******************************. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: **************************. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty.Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via Whatsapp lub Skype w cenie ***zł (40£, 45€)* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie
dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
71 773..... Pokaż numer


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica
PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Zwycięska 41, Wrocław
PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z ponad 25 letnią praktyką. Wiele lat spędziłem na oddziale otolaryngologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu zdając, w 1999 roku, egza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie zatok
 • Choroby migdałków
 • Choroby ślinianek
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Warszawski

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

250 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

badanie endoskopowe w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

250 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe z cenie konsultacjiZwycięska 41, Wrocław

200 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizytyWrocławska 24A/1, Bielany Wrocławskie

200 zł

NZOZ „Twój Lekarz”Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

250 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

Badanie endoskopowe w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

250 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizytyZwycięska 41, Wrocław

200 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizyty150 zł

Konsultacja online

Szanowni Państwo,
Konsultacje online, w cenie 150PLN (spoza Polski 200PLN), będą odbywały się telefonicznie (JA DZWONIĘ DO PAŃSTWA) lub poprzez popularną aplikację Skype (link do ściągnięcia aplikacji: https://www.skype.com/pl/get-skype/ ). Po zainstalowaniu aplikacji należy stworzyć konto i dodać mnie do znajomych oraz wysłać zaproszenie!!! używając linku: https://join.skype.com/invite/f43Hi1El8kMF . Gdyby link, z jakiegoś powodu, nie działał proszę o dodanie mnie po nicku: piotr.pastuszek2 . Na wizytę należy być przygotowanym na 10 minut przed jej rozpoczęciem. By ograniczyć problemy techniczne ja będę osobą wykonującą połączenia do Państwa. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń będę informował o opóźnieniach mailowo lub telefonicznie. Wizyty będą realizowane po zaksięgowaniu środków w kwocie 150PLN (spoza Polski 200PLN) lub wysłaniu potwierdzenia przelewu na adres email: piotr.pastuszek@poczta.onet.pl. W treści przelewu proszę podać swój nick na skypie. Numer konta Piotr Pastuszek: 51124019941111001046302808. Proszę przygotować nr PESEL do sprawnego przeprowadzenia wizyty. Konsultacje dla osób spoza Polski odbywają się via WhatsApp lub Skype w cenie 200zł (40GBP, 45Euro).Wrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

250 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

Cena obowiązuje od 01.09.2022
Badanie endoskopowe w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

250 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizytyZwycięska 41, Wrocław

200 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe cenie wizytyWrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

250 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA

Cena obowiązuje od 01.09.2022. Endoskopia w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

200 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

w cenie wizytyKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

250 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

badanie endoskopowe w cenie wizyty

Pozostałe usługi


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

250 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

Badanie endoskopowe w cenie wizytyWrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

Dowiedz się więcej

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNAWrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

300 zł

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA


KOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

300 zł

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr PastuszekKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr PastuszekWrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

Dowiedz się więcej

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNAKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr PastuszekWrocławska 24a/1, Bielany Wrocławskie

Dowiedz się więcej

dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNAKOŚCIUSZKI 10, Trzebnica

PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA dr nauk med. Piotr Pastuszek

905 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Najlepszy lekarz, super człowiek!
Polecam wszystkim. Nie szukajcie innych specjalistów tu otrzymacie wizytę z najwyższą jakością, zaangażowaniem, zrozumiem, wytłumaczeniem, skuteczną diagnozą.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Profesjonalnie,życzliwie, z dużym zrozumieniem dla pacjenta, szczegółowa analiza przypadku. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna dzieci

Pan doktor bardzo szczegółowo zbadał dziecko oraz przeprowadził wywiad.
Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam w 100%.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” Inny

Rewelacyjny czlowiek, przesympatyczny.
W koncu z dzieckiem trafiliśmy do kogoś, kto się zna. Zrobil komplet badan synowi, gdzie wcześniej ich nie mieliśmy. Szczegółowo wyjaśnił co robi i co zamierza. Szczegółowo tez objaśnia, jak bedzie leczył. Jak dla nas rewelacja !


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” konsultacja laryngologiczna

Pan Doktor z doskonałym podejściem do małego pacjenta (córka 5 lat), dokładnie tłumaczy co w danej chwili będzie wykonywać . Rozpoczęliśmy leczenie, mam nadzieje , ze będzie skuteczne :)U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Profesjonalnie,życzliwie, z dużym zrozumieniem dla pacjenta, szczegółowa analiza przypadku. Polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” konsultacja laryngologiczna

Bardzo sympatyczny lekarz, miły i uśmiechnięty :) Bardzo miła atmosfera przy rozmowie. Dokładnie wysłuchał i szczegółowo mi wytłumaczył na temat leczenia. Gorąco polecam !!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: dr nauk med. Piotr Pastuszek PRAKTYKA LARYNGOLOGICZNA konsultacja laryngologiczna

Pierwszy raz byłam u tego lekarza. Wizyta była punktualnie i przebiegła w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Pan doktor szczegółowo wyjaśniał co będzie robił. Doktor jest kompetentny, uśmiechnięty, udziela wyczerpujących informacji na pytania i dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądać leczenie.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” konsultacja laryngologiczna

Byla to moja pierwsza wizyta z córką .Pan doktor szczegółowo przeprowadził wywiad iuspokoił i wytłumaczył jak radzić sobie z naszym problemem.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Bardzo polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” konsultacja laryngologiczna

Bardzo ciepły, bardzo delikatny, uśmiechnięty lekarz ! Wizyta przebiegła lepiej niż to sobie wyobrażałam ! Wszystko wyjaśnione szczegółowo. Mamy nadzieję że leczenie pomoże ! Polecamy !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

396 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry,od kilku miesięcy walczę z gronkowcem złocistym MSSA ( wynik po wymazie) w nosie(objawowym), mam rozległe rany na śluzówce nosa,przewlekły katar,zatkany nos itp. Leki,które do tej pory stosowałam to:Macromax,Pronasal,Mupina -donosowo,Syntarpen- doustnie,srebro koloidalne w postaci przymoczek , krople nawilżające,leczenie to niestety jest bezskuteczne.Proszę o poradę , co jeszcze mogę zrobić ,aby się tego pozbyć?będę wdzięczna za pomoc- Małgorzata.

Proszę spróbować Prontoderm Nasal żel.

dr n. med. Piotr Pastuszek

Mam problem z spływającym śluzem(?) po tylnej ścianie gardła. Dzieje się już tak od dobrych dwóch lat, lekarze laryngolodzy zaglądają do nosa i gardła, mówią, że nic nie widzą i przepisują jedynie leki na alergie, które nie działają. Bywają lepsze i gorsze dni. Problem jest uciążliwy, ciężko wyjść do ludzi. Często mam potrzebę odksztuszenia i wyplucia tego co mi spływa. Jakie badania zrobić?

Badanie endoskopowe nosogardła i krtani oraz, jeśli są objawy refluksu, także gastroskopię

dr n. med. Piotr Pastuszek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z ponad 25 letnią praktyką. Wiele lat spędziłem na oddziale otolaryngologii Szpitala Wojskowego we Wrocławiu zdając, w 1999 roku, egza...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zapalenie zatok
 • Choroby migdałków
 • Choroby ślinianek
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Uniwersytet Warszawski

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Staże

 • Marien Hospital Herne


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienienie - specjalizacja z otolaryngologii

Powiązane wyszukiwania