lek.

Piotr Morawiecki

Ortopeda

50 opinii +dodaj

Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ręki oraz ultrasonografii. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne.
  Przebieg pracy zawodowej: 1990-1993 Oddział Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta, 1993-2005 Oddział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, 2002-2009 Scanmed S.A., 2009-2012 Szpital Św. Rafała w Krakowie, od czerwca 2013 związany z Ortopedicum w Krakowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne. Równocześnie od 2000 r. prowadzi praktykę prywatną konsultując pacjentów, wykonując badania USG narządu ruchu oraz podając zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza PRP. Od 2013 r. działa prywatnie w Centrum Medycznym Mednova.
  Zainteresowania zawodowe: chirurgia ręki – posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie (operuje zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki i deformacje pourazowe, wykonuje skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien). Jest również znanym specjalistą w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (bada zarówno duże stawy jak barkowy czy kolanowy jak również drobne struktury układu ruchu – ścięgna i nerwy obwodowe, diagnozując ich urazy i zespoły uciskowe). Jest cenionym specjalistą mającym duże uznanie zarówno w środowisku lekarskim jak i wśród pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • złamania, urazy i zmiany pourazowe narządu ruchu, zwyrodnienia
 • zespoły uciskowe nerwów, zapalenia ścięgien, entezopatie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, usg

  Wizyta u Pana Doktora to przyjemność. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i brak przedmiotowego traktowania pacjenta. Pan Doktor dokładnie mnie zbadał, zapoznał się z dotychczasowym leczeniem i dokumentacją, wyjaśnił na czym polega moja choroba i jak ją leczyć. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Byłam u Pana Doktora z nastoletnim synem. Opuchnięty i czerwony łokieć zdiagnozował szybko, z pomocą USG potwierdził diagnozę i wszytko nam wytłumaczył. Zaproponowane leczenie okazało się bardzo skuteczne i łokieć szybko doszedł do normy. Atmosfera podczas wizyty była bardzo dobra, lekarz uważny i konkretny, a przy tym bardzo miły. Bez wątpienia lekarz godny polecenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Lekarz jest profesjonalistą w każdym calu. Zdiagnozował, zalecił odpowiednie zabiegi. Widać, że zależy mu na pacjencie. Przyjemna atmosfera, lekarz sprawia wrażenie osoby godnej zaufania. Z pewnością będę kontynuowała leczenie pod jego okiem.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: USG

  Pan dr Morawiecki jest bardzo profesjonaly, dokładny i sympatyczny. Udziela wyczerpujących informacji podczas badania. Lekarz naprawdę godny polecenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  To była moja trzecia wizyta u dr Morawieckiego. Bardzo kulturalny i komunikatywny lekarz. W obu poprzednich przypadkach pomógł mi skutecznie. Polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To bardzo miły wykształcony w swojej dziedzinie lekarz. Spokojnie i profesjonalnie przeprowadzil badanie i o wszystkim mnie dokładnie poinformował. Polecam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo kulturalny, miły, taktowny lekarz, świetny fachowiec, przyszłam na wizytę z dużym bólem w kolanie, zabieg był przeprowadzony bardzo delikatnie i co najważniejsze skutecznie. Na pewno będę go polecała wszystkim moim znajomym

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: kontuzja kolana

  Lekarz bardzo dokładny. Kolano córki przebadany wzdłuż i wszerz. Nie spieszy się żeby czegoś nie przeoczyć. Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z pozytywnym nastawieniem do pacjenta ,w ocenie choroby opiera się na własnej wiedzy i doświadczeniu,dokładnie bada

 • K
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: terapia przeciwbólowa

  Pełen profesjonalizm, Pasjonata. Pan Doktor wyjaśnił bardzo jasno i wyczerpująco przyczynę mojej dolegliwości.Polecam z całego serca.