lek.

Piotr Morawiecki

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

61 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Bardzo dobry specjalista, dokladnie przebadal reke, wytlumaczyl bardzo obrazowo co sie stalo i jak postepowac dalej. A poza mertyroczna strona to bardzo mily i cieply czlowiek. Przed wizyta u pana doktora Morawieckiego bylam u innego ortopedy ktory odprawil mnie z kwitkiem. Goraco polecam!

 • A
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam po raz pierwszy z powodu bólu stopy i spuchnięcia kostki. Lekarz konkretny, jasno wytłumaczył mi przyczynę dolegliwości, zdiagnozował i polecił co zastosować. Poświęcił mi tyle czasu ile należało , więc to tłumaczy opóźnienie ok. 40 minutowe. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam Pana Doktora.

 • K
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: ból kostki

  Bardzo dokładnie przebadał miejsce bólu i po 35 min znalazł przyczynę. Co inni lekarze a było ich wielu nawet 5 min nie poświęcili kostce... Słuszna diagnoza zastrzyk i 6 miesięcy bez bólu. Polecam z czystym sumieniem. I pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: injekcja

  Panie Doktorze, wykonany przez Pana przed dwiema godzinami zastrzyk już działa- wyraźnie czuję amortyzację w kolanie, w związku z tym pewniej stąpam i ból przy stąpnięciu jest mniejszy! Mam nadzieje, że gdy rozćwiczę zapewne przykurcz mięśni (ścięgien) pod kolanem, ból będzie jeszcze mniejszy. Dziękuje i do zobaczenia przy następnej iniekcji.
  Mirosława K.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, USG

  Konsultacja + USG kolan wykonane kompetentnie ze zrozumiałym komentarzem i sugerowanym postepowaniem.

 • A
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: ból kolan

  Wspaniały Pan Doktor. Zaraz na początku wiedział co dolega córce. USG tylko to potwierdziło. Przepisał leki i w końcu mogę spać spokojnie. Duża wiedza i wielka kultura. Wizyta u Pana Doktora to wielka przyjemność.

 • M
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: ból ramienia

  Pan doktor bardzo poważnie podszedł do wizyty. Wypytał co i jak, zbadał fizycznie ramię, potem zaproponował USG i wykonał go badając ścięgna, mięśnie i inne rzeczy bardzo przykładając się do badania. Tłumaczył za kżdym razem wszystko. Polecam!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Wizyta terminowa , rozpoznanie po badaniu usg, propozycje leczenia, podanie iniekcji na miejscu w gabinecie , wszystko za jedną wizytą.
  Polecam.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: ból w stawach skokowych i kolanowym

  Wizyta bardzo mi pomogła.
  Doktor rzeczowo podszedł do badania.
  Dokładnie sprawdził za pomocą badania usg każde położenie stawu by znaleźć przyczynę bólu w czego efekcie jednoznacznie określił schorzenie.
  Dokładne, dogłębne badanie i jasna diagnoza

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, USG

  Budzące zaufanie pacjenta podejście do przyczyn dolegliwości; szerokie spojrzenie na źródło choroby;
  zabieg wykonany profesjonalnie i delikatnie; wyczerpująca informacja na temat choroby i wyraźnie sformułowane zalecenia terapeutyczne.

  Pacjentka Maria Kozłowska

  Druga wizyta potwierdziła wrażenia z pierwszej. Oby takich lekarzy było jak najwięcej, bo zaufanie chorego do doktora to połowa możliwości wyleczenia, a to właśnie daje swoim pacjentom pan doktor Piotr Morawiecki.

  Maria Kozłowska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ręki oraz ultrasonografii. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne.
  Przebieg pracy zawodowej: 1990-1993 Oddział Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta, 1993-2005 Oddział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, 2002-2009 Scanmed S.A., 2009-2012 Szpital Św. Rafała w Krakowie, od czerwca 2013 związany z Ortopedicum w Krakowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne. Równocześnie od 2000 r. prowadzi praktykę prywatną konsultując pacjentów, wykonując badania USG narządu ruchu oraz podając zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza PRP. Od 2013 r. działa prywatnie w Centrum Medycznym Mednova.
  Zainteresowania zawodowe: chirurgia ręki – posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie (operuje zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki i deformacje pourazowe, wykonuje skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien). Jest również znanym specjalistą w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (bada zarówno duże stawy jak barkowy czy kolanowy jak również drobne struktury układu ruchu – ścięgna i nerwy obwodowe, diagnozując ich urazy i zespoły uciskowe). Jest cenionym specjalistą mającym duże uznanie zarówno w środowisku lekarskim jak i wśród pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • złamania, urazy i zmiany pourazowe narządu ruchu, zwyrodnienia
 • zespoły uciskowe nerwów, zapalenia ścięgien, entezopatie

Zdjęcia