lek.

Piotr Morawiecki

Ortopeda

Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ręki oraz ultrasonografii. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne.
  Przebieg pracy zawodowej: 1990-1993 Oddział Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta, 1993-2005 Oddział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, 2002-2009 Scanmed S.A., 2009-2012 Szpital Św. Rafała w Krakowie, od czerwca 2013 związany z Ortopedicum w Krakowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne. Równocześnie od 2000 r. prowadzi praktykę prywatną konsultując pacjentów, wykonując badania USG narządu ruchu oraz podając zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza PRP. Od 2013 r. działa prywatnie w Centrum Medycznym Mednova.
  Zainteresowania zawodowe: chirurgia ręki – posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie (operuje zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki i deformacje pourazowe, wykonuje skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien). Jest również znanym specjalistą w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (bada zarówno duże stawy jak barkowy czy kolanowy jak również drobne struktury układu ruchu – ścięgna i nerwy obwodowe, diagnozując ich urazy i zespoły uciskowe). Jest cenionym specjalistą mającym duże uznanie zarówno w środowisku lekarskim jak i wśród pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • złamania, urazy i zmiany pourazowe narządu ruchu, zwyrodnienia
 • zespoły uciskowe nerwów, zapalenia ścięgien, entezopatie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To bardzo miły wykształcony w swojej dziedzinie lekarz. Spokojnie i profesjonalnie przeprowadzil badanie i o wszystkim mnie dokładnie poinformował. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo kulturalny, miły, taktowny lekarz, świetny fachowiec, przyszłam na wizytę z dużym bólem w kolanie, zabieg był przeprowadzony bardzo delikatnie i co najważniejsze skutecznie. Na pewno będę go polecała wszystkim moim znajomym

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: kontuzja kolana

  Lekarz bardzo dokładny. Kolano córki przebadany wzdłuż i wszerz. Nie spieszy się żeby czegoś nie przeoczyć. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z pozytywnym nastawieniem do pacjenta ,w ocenie choroby opiera się na własnej wiedzy i doświadczeniu,dokładnie bada

 • Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: terapia przeciwbólowa

  Pełen profesjonalizm, Pasjonata. Pan Doktor wyjaśnił bardzo jasno i wyczerpująco przyczynę mojej dolegliwości.Polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, USG

  Punktualny, konkretny, z wiedzą, spokojny, wszystko tłumaczy, bez pośpiechu, fachowiec, super dokładny w przeprowadzonym badaniu. Była to moja trzecia wizyta u doktora w przeciągu ostatnich 11 lat. I zawsze taki był. Polecam.

 • Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, USG

  Bardzo polecam doktora Morawieckiego. Uważnie słucha pacjenta i wypytuje o objawy urazu. USG przeprowadzone zostało bardzo dokładnie i rzetelnie. Pan doktor opisuje co widzi na usg i tłumaczy na czym polega i jak wyglądają zmiany w stopie. Pan doktor po wypinanym badaniu przedstawił opcje leczenia wraz z opisem, która opcja bedzie w jego opinii najwłaściwsza. Wizytę pod względem merytorycznym oceniam bardzo wysoko. Dodatkowo doktor jest osobą niezmiernie sympatyczną i empatyczną.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: USG dwa kolana

  Pan Doktor Piotr Morawiecki to Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej, podczas wizyty lekarskiej udzielał cierpliwie w sposób jasny rzeczowy informacji na zaistniały problem zdrowotny oraz terapii. I mam nadzieję, że poprowadzi leczenie moich dolegliwości. Dziękuje i pozdrawiam Ewa Deniziak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Morawiecki jest bardzo staranny, dokładny, bada wnikliwie i wszechstronnie, jest uprzejmy, szybko nawiązuje dobry kontakt. Czułam się naprawdę w dobrych rękach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  U lekarza byłam już po raz kolejny po urazie kolana. Doświadczyłam z jego strony wielkiej życzliwości. Według mnie posiada wielka kompetencję i chce pomóc pacjentowi.