lek.

Piotr Morawiecki

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ręki oraz ultrasonografii. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne.
  Przebieg pracy zawodowej: 1990-1993 Oddział Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta, 1993-2005 Oddział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, 2002-2009 Scanmed S.A., 2009-2012 Szpital Św. Rafała w Krakowie, od czerwca 2013 związany z Ortopedicum w Krakowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne. Równocześnie od 2000 r. prowadzi praktykę prywatną konsultując pacjentów, wykonując badania USG narządu ruchu oraz podając zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza PRP. Od 2013 r. działa prywatnie w Centrum Medycznym Mednova.
  Zainteresowania zawodowe: chirurgia ręki – posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie (operuje zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki i deformacje pourazowe, wykonuje skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien). Jest również znanym specjalistą w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (bada zarówno duże stawy jak barkowy czy kolanowy jak również drobne struktury układu ruchu – ścięgna i nerwy obwodowe, diagnozując ich urazy i zespoły uciskowe). Jest cenionym specjalistą mającym duże uznanie zarówno w środowisku lekarskim jak i wśród pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • złamania, urazy i zmiany pourazowe narządu ruchu, zwyrodnienia
 • zespoły uciskowe nerwów, zapalenia ścięgien, entezopatie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: USG dwa kolana

  Pan Doktor Piotr Morawiecki to Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej, podczas wizyty lekarskiej udzielał cierpliwie w sposób jasny rzeczowy informacji na zaistniały problem zdrowotny oraz terapii. I mam nadzieję, że poprowadzi leczenie moich dolegliwości. Dziękuje i pozdrawiam Ewa Deniziak

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Morawiecki jest bardzo staranny, dokładny, bada wnikliwie i wszechstronnie, jest uprzejmy, szybko nawiązuje dobry kontakt. Czułam się naprawdę w dobrych rękach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  U lekarza byłam już po raz kolejny po urazie kolana. Doświadczyłam z jego strony wielkiej życzliwości. Według mnie posiada wielka kompetencję i chce pomóc pacjentowi.

 • Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: zapalenie ściegna Achillesa

  excellent, punktualne przyjęcie ,empatia,fachowość,poczucie humoru,skuteczność(do końca okaże się za czas jakiś),wyposażenie w nowoczesny sprzęt usg i do shock vawe.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo konkretny i rzeczowy, szybko postawił diagnozę i od razu rozpoczął leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: USG dwa kolana

  Znakomity diagnosta ortopeda, bardzo rzeczowy, a przy tym sympatyczny i troskliwy. Dokładna diagnoza i skierowanie do najlepszego specjalisty w dalszym leczeniu. Odradził niepotrzebne rozwiązanie problemu. Mam pełne zaufanie do niego i polecam w 100% potrzebującym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Morawiecki to życzliwy i konkretny człowiek. Jeden z lepszych specjalistów od USG i uczciwie poinformował mnie o szczegółach problemu wraz z informacją o leczeniu. Miła atmosfera.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uprzejmy, miły. Objaśniał każdy wynik badania. Skoncentrowany na poszukiwaniu przyczyny dolegliwości. Diagnoza i zalecenia omówione dokładnie.

 • K
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo profesjonalnie i empatycznie. Lekarz skupia sie na tym co sie do niego mówi i jest sympatyczny. Duza wiedza to podstawa ale jesli nie ma komunikacji pomiędzy lekarzem a pacjentem to wiedza nie wystarczy. U Pana doktora jest i wiedza i umiejętności komunikacyjne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobre podejście lekarza do pacjenta,trafna diagnoza i wyczerpujący opis schorzenia oraz wskazania do leczenia