lek.

Piotr Morawiecki

Ortopeda

53 opinie +dodaj

Umów wizytę 51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: ból w stawach skokowych i kolanowym

  Wizyta bardzo mi pomogła.
  Doktor rzeczowo podszedł do badania.
  Dokładnie sprawdził za pomocą badania usg każde położenie stawu by znaleźć przyczynę bólu w czego efekcie jednoznacznie określił schorzenie.
  Dokładne, dogłębne badanie i jasna diagnoza ????????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, USG

  Budzące zaufanie pacjenta podejście do przyczyn dolegliwości; szerokie spojrzenie na źródło choroby;
  zabieg wykonany profesjonalnie i delikatnie; wyczerpująca informacja na temat choroby i wyraźnie sformułowane zalecenia terapeutyczne.

  Pacjentka Maria Kozłowska

  Druga wizyta potwierdziła wrażenia z pierwszej. Oby takich lekarzy było jak najwięcej, bo zaufanie chorego do doktora to połowa możliwości wyleczenia, a to właśnie daje swoim pacjentom pan doktor Piotr Morawiecki.

  Maria Kozłowska

 • Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Od pół roku mam problem ze stawem kolanowym. Pierwszy lekarz do którego trafiłam nie był w stanie powiedzieć z czego wynika problem. Pan dr przeprowadził usg, i wskazał źródło problemu, Potwierdził również przypuszczenia postawione w oparciu o badanie RM. Pan dr jest bardzo konkretny, w sposób zrozumiały komunikuje zalecenia pacjentowi. Wysoko oceniam kompetencje pana dr.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Rzetelna i profesjonalna porada, wdrożenie się w dolegliwości (od ponad pół roku chodziłam do wielu specjalistów z mizernym skutkiem ).
  Pan Piotr nie dość ze zbadał szczegółowo to od razu zlagodzil ból dawkujac blokadę.
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Mednova CMUsługa: konsultacja ortopedyczne, usg

  Wizyta u Pana Doktora to przyjemność. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i brak przedmiotowego traktowania pacjenta. Pan Doktor dokładnie mnie zbadał, zapoznał się z dotychczasowym leczeniem i dokumentacją, wyjaśnił na czym polega moja choroba i jak ją leczyć. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Byłam u Pana Doktora z nastoletnim synem. Opuchnięty i czerwony łokieć zdiagnozował szybko, z pomocą USG potwierdził diagnozę i wszytko nam wytłumaczył. Zaproponowane leczenie okazało się bardzo skuteczne i łokieć szybko doszedł do normy. Atmosfera podczas wizyty była bardzo dobra, lekarz uważny i konkretny, a przy tym bardzo miły. Bez wątpienia lekarz godny polecenia.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  Lekarz jest profesjonalistą w każdym calu. Zdiagnozował, zalecił odpowiednie zabiegi. Widać, że zależy mu na pacjencie. Przyjemna atmosfera, lekarz sprawia wrażenie osoby godnej zaufania. Z pewnością będę kontynuowała leczenie pod jego okiem.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: USG

  Pan dr Morawiecki jest bardzo profesjonaly, dokładny i sympatyczny. Udziela wyczerpujących informacji podczas badania. Lekarz naprawdę godny polecenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A

  To była moja trzecia wizyta u dr Morawieckiego. Bardzo kulturalny i komunikatywny lekarz. W obu poprzednich przypadkach pomógł mi skutecznie. Polecam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To bardzo miły wykształcony w swojej dziedzinie lekarz. Spokojnie i profesjonalnie przeprowadzil badanie i o wszystkim mnie dokładnie poinformował. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii ręki oraz ultrasonografii. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie kliniczne.
  Przebieg pracy zawodowej: 1990-1993 Oddział Chirurgiczny PZOZ Nowa Huta, 1993-2005 Oddział Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, 2002-2009 Scanmed S.A., 2009-2012 Szpital Św. Rafała w Krakowie, od czerwca 2013 związany z Ortopedicum w Krakowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne. Równocześnie od 2000 r. prowadzi praktykę prywatną konsultując pacjentów, wykonując badania USG narządu ruchu oraz podając zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego i osocza PRP. Od 2013 r. działa prywatnie w Centrum Medycznym Mednova.
  Zainteresowania zawodowe: chirurgia ręki – posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie (operuje zespoły uciskowe nerwów obwodowych, urazy ręki i deformacje pourazowe, wykonuje skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne ścięgien). Jest również znanym specjalistą w zakresie ultrasonografii narządu ruchu (bada zarówno duże stawy jak barkowy czy kolanowy jak również drobne struktury układu ruchu – ścięgna i nerwy obwodowe, diagnozując ich urazy i zespoły uciskowe). Jest cenionym specjalistą mającym duże uznanie zarówno w środowisku lekarskim jak i wśród pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • złamania, urazy i zmiany pourazowe narządu ruchu, zwyrodnienia
 • zespoły uciskowe nerwów, zapalenia ścięgien, entezopatie

Zdjęcia