Aktualności

 • dr n. med. Piotr Marianowski
  dr n. med. Piotr Marianowski
  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini powstała, aby profesjonalnie i kompleksowo opiekować się zdrowiem kobiet w każdym wieku i na różnych etapach życia, co oznacza odpowiedzialne i pełne szacunku podejście lekarzy do zdrowia i samopoczucia każdej z Was. Oferujemy: - USG ciąży - w tym badania referencyjne I, II, III trymestr, 3D/4D - aparaty USG GE Voluson E10 i E8 - USG ginekologiczne - Cytologia na podłożu płynnym (LBC), posiew w kierunku HPV - posiew w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową - NOWOŚĆ!!! 1 pobranie - oznaczenie 11 chorób - sprawdzenie drożności jajowodów (SonoHSG, ExEmFoam) - ginekologia dziecięca - dobór antykoncepcji, założenie wkładki domacicznej - antykoncepcja awaryjna - kolposkopia

 • Adresy (3)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  22 273..... Pokaż numer

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych

  Klinika Bat-med

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja ginekologiczna

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Dr n. med. Piotr Marianowski

  Specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości.
  Absolwent...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Zespół policystycznych jajników
  • Endometrioza
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • WUM

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość

  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Aleja Niepodległości 18, Warszawa

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska


  Kielecka 23, Warszawa

  280 zł

  Infemini Medi Home


  Kielecka 23, Warszawa

  280 zł

  Infemini Medi Home

  ( w zakresie leczenia niepłodności)  księdza profesora W. Sedlaka 4/6/8,

  Klinika Bat-med  Kielecka 23, Warszawa

  850 zł

  Infemini Medi Home  Aleja Niepodległości 18, Warszawa

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska


  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini Medi Home  Kielecka 23, Warszawa

  300 zł

  Infemini Medi Home

  wizyta pierwszorazowa z USG  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini Medi Home

  Pozostałe usługi


  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini Medi Home  Kielecka 23, Warszawa

  424 zł

  Infemini Medi Home

  (w zakresie leczenia niepłodności)  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini Medi Home  Aleja Niepodległości 18, Warszawa

  300 zł

  Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska

  Pierwsza wizyta - obejmuje wywiad medyczny, badanie ginekologiczne i USG ginekologiczne.  Kielecka 23, Warszawa

  Infemini Medi Home  Kielecka 23, Warszawa

  250 zł

  Infemini Medi Home

  (poza wizytą)

  59 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska Leczenie niepłodności

  Lekarz z powołania o wielkim sercu i ogromnej chęci pomocy na drodze po upragnione dziecko. Od samego początku widać było zaangażowanie lekarza na 100%. Dziś po wielu latach starań z mężem o dziecko jesteśmy bardzo wdzięczni bo to dzięki nieocenionej pomocy i wiedzy Pana doktora jestem w ciąży :) Bardzo doceniam to że mogłam i nadal mogę liczyć na wsparcie ze strony Pana doktora.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska Leczenie niepłodności

  Bardzo polecam dr. Piotr Marianowskiego, niezmiernie empatyczny i zaangażowany lekarz. Odpowiada na wszystkie wątpliwości, potrafi podtrzymać na duchu a stres przy nim znika.
  Choć jeszcze przede mną długa droga to jestem bardzo zadowolona, że Pan doktor jest przy mnie.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Z ręka na sercu mogę polecić dr Marianowskiego. Jestem po jednym poronieniu, teraz mam malutkiego synka dzięki pomocy doktora. Pan Piotr jest konkretny, szczegółowo objaśnia plan działania, omawia postępowanie leczenia w razie niepowodzenia pierwszej metody leczenia. Odpowiada na wszelkie pytania, należy do lekarzy którzy chcą skutecznie pomoc a nie krążyć wokół problemu i marnować zarówno czas pacjenta jak i swoj. Gdybym miała zdecydować się na kolejna ciąże, zdecydowanie wybrałabym się ponownie do doktora.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska diagnostyka niepłodności

  Nie polecam. Lekceważące podejście. Wizyta na czas, aby szybciej. Torbiel endometrialna którą mam od pół roku potwierdzona u kilkunastu lekarzy podsumował że jest to pecherzyk owulacyjny. Stanowczo nie polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Bardzo dziękujemy Panu dr, który moja Córkę przyjął inkasując spore pieniądze na wizycie trwającej 5 min, twierdząc ze Córka przytyła, bo taki ma organizm. Nie obejrzał Pan wyników badań, nie zbadał. Dzisiaj zdiagnozowana choroba pt Zespół Cushinga, na cito do szpitala. Bardzo mi przykro, ze nie zajął się Pan należycie pacjentka jak winien


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Warszawa - Metro Wilanowska Inny

  Profesjonalny i bardzo empatyczny dr. Cudowny człowiek. Lekarz z pasją. Świetna komunikacja Duża wiedza. Daje nadzieję ale ,,nie slodzi", wspiera pacjentkę. Żałuję bardzo że wcześniej nie spotkałam Pana doktora . Jako jedyny w Bocianie dał nadzieję na rodzeństwo dla córeczki;) Walczymy
  Pozdrawiamy

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Infemini Medi Home konsultacja leczenia niepłodności

  Dr Marianowki jest profesjonalistą z ogromną skutecznością w leczeniu niepłodności. Gdyby nie zaangażowanie Doktora i jego cierpliwość i wsparcie nie moglibyśmy cieszyć się najpierw z upragnionych z dwóch kresek na teście, a potem z narodzin dziecka. Dziękujemy Doktorze.
  P.S. Gdyby był chłopiec, miałby Doktora imię.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności WUM, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do lekarza po ciąży pozamacicznej.Bylam jego pacjentką 4 lata,przeszłam jeszcze dwa poronienia a lekarz nie zrobił nic.Nie zlecił nawet podstawowych badań. Jedyne co usłyszałam to:jest sukces,poroniła pani czyli było zapłodnienie.Usilnie namawiał na invitro.Oczywiście w prywatnej klinice w której pracuje.
  Nie polecam.

  dr n. med. Piotr Marianowski

  Szanowna Pani,
  Prawo oraz etyka zawodowa nie zezwalają lekarzowi na publiczne opisanie danego przypadku medycznego wraz z rozpoznaniem, rokowaniami, wynikami badań i podjętym leczeniem. W Pani przypadku, tak jak w każdym innym, nie mogę i nie chcę podać szczegółów z dokumentacji medycznej. Ale ponieważ Pani opinia jest dla mnie mocno niesprawiedliwa odniosę się jedynie do ogólnych faktów dotyczących nawykowych poronień i problemów z zajściem i donoszeniem ciąży.
  Najważniejszym zadaniem lekarza jest zdiagnozowanie przyczyny problemu z zajściem w ciążę i wyeliminowanie (na tyle, na ile medycyna pozwala) chorób, które utrudniają poczęcie. Tu, jak Pani zapewne wie, prawidłowa diagnoza i skuteczny plan leczenia to podstawa.
  Co ważne (!), gdy dochodzi do zapłodnienia jest to niewątpliwie sukces, bo oznacza, że leczenie przyczyny niepłodności okazuje się być skuteczne.
  Kolejny (ewentualny) etap to wyeliminowanie powodów, dla których utrudnione jest utrzymanie ciąży. I tu, jak Pani doskonale wie, znów wymaga to leczenia, w które zaangażowane muszą być obie strony. Lekarz diagnozuje i zleca, a pacjentka powinna przestrzegać zaleceń. Zdaję sobie sprawę, że leczenie jest wymagające i wiąże się z poświęceniami, dlatego staram się mocno wspierać swoje Pacjentki w tym procesie.
  Czuję się w obowiązku, by odnieść się do Pani zarzutu, że nie zlecam badań. Każda diagnoza wymaga badań, również tych inwazyjnych, czasem nieprzyjemnych dla pacjenta. Badania są podstawą. Do stworzenia planu leczenia niezbędna jest diagnoza, a ta nie może zostać postawiona bez wyników badań. Medycyna to nauka oparta na faktach, nie potrafimy wróżyć z fusów i dlatego zlecamy badania, najpierw podstawowe, a potem w zależności od wyniku poszerzamy diagnostykę, aż do momentu, gdy mamy wyraźne przesłanki do konkretnej diagnozy. Zlecam badania, szczegółowo analizuję wyniki i dopiero na tej podstawie podejmuję decyzję o leczeniu.
  Na koniec chcę napisać że metoda IN VITRO dla części par jest najskuteczniejszą metodą na upragnione potomstwo. Są takie choroby i rozpoznania i przyczyny niepłodności, przy których jest to metoda zalecana. Żadna z metod nie jest idealna i każda wiąże się z ryzykiem niepowodzenia. Dlatego staramy się zawsze dobierać metodę możliwie najskuteczniejszą dla konkretnej Pacjentki i jej stanu zdrowia.
  Przypomnę, że nie mogę tu napisać konkretnie o Pani przypadku i rozpoznaniu, które zostało postawione. Zawsze omawiam z Pacjentką wszystkie możliwe opcje, w tym te rekomendowane, ale też opowiadam o innych możliwościach i ewentualnej ścieżce leczenia. Ostateczną decyzję, czy Pacjentka zdecyduje się np. na IN VITRO pozostawiam zawsze Pacjentce. Każdą decyzję szanuję. Wiem, że nie są to łatwe decyzje. Ich skutki obarczone są trudnościami i kosztami. Staram się zawsze omówić z Pacjentką wszystkie „za i przeciw” i wspólnie przeanalizować każdą z opcji. Tak ja, jak i Pacjentka, mamy bowiem wspólny cel.
  Szanowna Pani, wiem, że leczenie niepłodności to proces niezwykle trudny dla Pacjentki i jej rodziny, wiem że wiąże się też ze stresem i niestety czasem też z rozczarowaniami. Po wielu latach doświadczeń rozumiem w pełni frustracje, które przeżywają czasem Pacjentki, to naturalne. Moim zadaniem jest być przy Pacjentce i znaleźć możliwie najskuteczniejsze rozwiązanie.
  Życzę Pani dużo zdrowia i mocno trzymam kciuki za sukces.
  Z poważaniem
  Dr n. med. Piotr Marianowski

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności WUM, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka konsultacja ginekologiczna

  Bardzo konkretny, zaangażowany i profesjonalny specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Dodatkowo bardzo miły człowiek z fantastycznym podejściem do pacjenta. Skuteczny.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności WUM, Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka konsultacja ginekologiczna

  Polecam lekarz miły konkretny wyjaśnił wszystko jak było trzeba jestem zadowolona z wizyty i myślę że jeszcze wrócę ;)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Dr n. med. Piotr Marianowski

  Specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości.
  Absolwent...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Zespół policystycznych jajników
  • Endometrioza
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • WUM

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość

  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski

  Profile społecznościowe


  Powiązane wyszukiwania