Dr n. med.

Piotr Marianowski

Ginekolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Przychodnia Progress Clinic

  Miałam problem z nieregularnymi miesiączkami. Trafiłam do doktora Marianowskiego który jest ginekologiem endokrynologiem i okazało się iż mam problem z hormonami. Jestem w trakcie leczenia i są już pierwsze efekty.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Krzysztof Cendrowski
  Krzysztof Cendrowski
  Ginekolog
  Aleje Jerozolimskie 109, Warszawa
  Lekarz z powołania, a nie z obowiązku co jest dużym plusem w dzisiejszych czasach. Każda kobieta chciałaby mieć… więcej

  Maja Świetlicka
  Maja Świetlicka
  Ginekolog, Psycholog
  Nowogrodzka 62 c, Warszawa
  Pani Doktor bardzo miła, pomocna i profesjonalna. Przeprowadziła wywiad i przekazała odpowiednie zalecenia. Samo… więcej

  Ireneusz Radziszewski
  Ireneusz Radziszewski
  Ginekolog
  Al. Jerozolimskie 96, Warszawa
  Byłam u doktora na USG 11-14tyg ciąży. Badanie przeprowadzone zostało bardzo dokładnie, bez pośpiechu. Doktor tłumaczył… więcej

  Marek Polkowski
  Marek Polkowski
  Ginekolog
  Al. Jerozolimskie 96, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a muszę dodać, że pierwszy raz byłam u mężczyzny ginekologa, więc odczuwałam… więcej

  Donat Jaguś
  Donat Jaguś
  Ginekolog
  ul. Chmielna 85/87, Warszawa
  Pan dr wykonywał u mnie usg ciąży 28-32 tydzień, badanie profesjonalnie przeprowadzone, wszystkie parametry pan… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr Marianowski od wielu lat zajmuje się tematyką Niepłodności u Kobiet.
   Pochodzi z rodziny Lekarzy.
   Jest Specjalistą z dziedziny Ginekologii i Położnictwa.

   W Przychodni Progress Clinic wykonuje nie tylko Konsultacje, ale również USG Transwaginalne i Badanie Drożności Jajowodów metodą HyCoSy.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Przychodnia Progress Clinic

  Okrężna 51, 05-827 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  Konsultacja + usg ginekologiczne 240 zł
  Cytologia 35 zł
  Badanie drożności jajowodów hycosy 600 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności WUM, Szpital im. Dzieciątka Jezus

   Ja niestety nie polecam. Panie przy tuszy są na straconej pozycji. Nie spojrzał nawet na badania które miałam , nie mówiąc już o zleceniu innych a z góry przesadzil przyczynę problemów z zajściem w ciążę. Brak wyczucia, do słowa nie dał dojść. W prostaci sposób wyprosil z gabinetu. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia Progress Clinic

   Miałam problem z nieregularnymi miesiączkami. Trafiłam do doktora Marianowskiego który jest ginekologiem endokrynologiem i okazało się iż mam problem z hormonami. Jestem w trakcie leczenia i są już pierwsze efekty.

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności WUM, Szpital im. Dzieciątka Jezus

   Miałam przez kilka lat problemy z zajściem w ciąże , dzięki doktorowi i badaniu Drożności Jajowodów od 3 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Dziękuje.

  • Lokalizacja: Przychodnia Progress ClinicUsługa: Konsultacja + USG ginekologiczne

   Portal prosi mailowo i telefonicznie o opinię, więc proszę.

   Co prawda z Doktorem się nie pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia, ale dopuszczam powtórzenie wizyty, bo:
   wydaje się mieć wiedzę, odpowiada na pytania, poświęca odpowiednią ilość czasu, nie ponagla, jest stosunkowo delikatny podczas badania (chociaż miałam do czynienia tylko z USG ginekologicznym).

   Po stronie minusów należy wpisać kompletny brak wyczucia, zarozumiałość i niechęć do pacjentek, które budową nie przypominają modelek. I to najdelikatniej rzecz ujmując. Z wizyty wyszłam z płaczem, a nie należę do osób, u których łatwo wywołać łzy.

   Innych wad uwzględniać w ocenie nie będę, bo nie chcę psuć reputacji, na którą pracuje się dużo dłużej, niż jedną wizytę.

   Pozdrawiam, K.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Progress ClinicUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Od jakiegoś czasu moje miesiączki były bardzo bolesne więc stwierdziłam, że warto udać się do ginekologa.
   Doktor od razu zrobił mi kompleksowe badania w których wyszło, że mam torbiele. Wszystko wytłumaczył i podjął leczenie. Serdeczny z dużą cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Polecam.

  • Dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę… na każde pytanie odpowiadał w wyczerpujący sposób i zawsze byłam poinformowana co do przebiegu ciąży i co do leczenia. Polecam z całego serca.

  • K

   W moim odczuciu najlepszy ginekolog w Warszawie. Pan doktor prowadził moją ciążę w 2013/2014. Można na niego liczyć gdy pojawiają trudności(u mnie zagrożenie przedwczesnym porodem 1,5 mies. przed terminem). Dzięki temu że doktor czuwał, wszystko skończyło się dobrze. Córka przyszła na świat w 40 tyg. ciąży przez cc. które wykonał dr. Marianowski. Życzyłabym sobie żeby inni lekarze mieli choć połowę jego wiedzy, umiejętności i kultury osobistej, Szczerze polecam!!! Wszystkiego dobrego, doktorze.

  • A

   Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Na początku nie byłam zadowolona ale z każdą wizytą było coraz lepiej. Polecam osobom starającym się o dziecko, mi bardzo pomógł. Jak zaszła potrzeba potrafił przyjechać na badanie w niedzielę. Było mi również bardzo miło jak odwiedził mnie na porodówce (mimo że był po nocnym dyżurze). Dziękuje :)

  • W moim przypadku Pan Doktor 8 lat temu wykonywał badanie usg podczas ciąży oraz brał czynny udział przy moim porodzie w Szpitalu Dzieciątka Jezus przy pl. Starynkiewicza. Miałam też okazję spotkać Pana Doktora na oddziale już po porodzie. Wspominam go bardzo dobrze - rzeczowy, konkretny lekarz.

  • X

   Po prostu tragedia,dziś jestem po 3 wizycie u Pana doktora i to jest po prostu dramat za każdym razem coraz większy wizyta na usg czas start 3 minuty nie można nawet się rozebrać spokojnie bo już trzeba na fotel wchodzić ,usłyszałam np.ze mój mózg przyjmuje za dużo informacji,że marnuje cenny czas doktora a ja tylko pytałam czy nie powinnam dostać zastrzyku na pękniecie pęcherzyków skoro mi nie chcą pękać chciałam mu pokazać usg ostatnie to powiedział że jego to nie interesuje i że mam nie wiązać nadziei z inseminacją,wyszłam tak zdołowana od doktorka że już mi brak słów,ja rozumiem że lekarze mniej zarabiają w państwowych przychodniach niż w prywatnych ale trochę uprzejmości się należy bo my pacjentki płacimy składki i chcemy być badane profesjonalnie i usłyszeć odpowiedzi na zadane pytania,pacjentkom w poradni leczenia niepłodności naprawdę potrzebne jest wsparcie i taki kop do walki a nie teksty z podwórka padające z ust doktora a do tego jeszcze usłyszałam że doktor dziś nie ma humoru .Może panie które wystawiły dobrą ocenę to trafiły na dobry dzień doktora :)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG