dr n. med.

Piotr Małek

Proktolog, Chirurg

37 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora na... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Krakowie.
Jest autorem i współautorem 17 prac naukowych i doniesień zjazdowych.
Od 1990 pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie początkowo jako zastępca Ordynatora (1992 do 2005) a od 2007 do 2012 jako ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w tym Szpitalu.
W latach 2008 do 2012 konsultant wojewódzki dla Podkarpacia w dziedzinie chirurgii ogólnej.
W latach 1989 do 2007 prowadził poradnię proktologiczną i dla chorych ze stomią jelitową w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.
Od marca 2012 kierownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala MSW w Rzeszowie.
Szczególne zainteresowania zawodowe: chirurgia kolorektalna i chirurgia laparoskopowa jamy brzusznej oraz chirurgia endokrynologiczna.
Tak więc chirurgią zajmuje się od ponad 30, a proktologią od ponad 20 lat (jako pierwszy podjął zainteresowanie tą dziedziną w całym regionie). Jest członkiem wielu towarzystw naukowych:
1.Polskiego Towarzystwa Chirurgów,
2.Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej,
3.Sekcji Wideochirurgii (chirurgii laparoskopowej),
4.Polskiego Klubu Koloproktologii,
5.Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii,
6.Klubu Chirurgii Endokrynologicznej
7.Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Endoskopowej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Po kilku wizytach u tzw proktologów, w końcu trafiłem na (polecanego mi juz wczesniej) Pana Doktora. Jako jedyny podjął się leczenia trudnego problemu jakim jest przetoka odbytu - wcześniej leczony byłem tylko czopkami i maściami na które wydałem góre pieniędzy i to niepotrzebnie. Pan Doktor wykonał anoskopie po czym uzupełnił badaniem rektoskopowym i USG dla pełnej diagnozy. Obecnie jestem po operacji i wracam do normalnego życia po dwóch latach chorowania i bezustannego szukania pomocy. Panie Doktorze serdecznie dziękuję za przywrócenie mi mojego zdrowia i poczucia komfortu. Najwyższej klasy chirurg jakich mało w kraju.

 • bardzo dobry

  Sprawna rejestracja informująca o przygotowaniu, przebiegu i cenie wizyty. Wizyta o umówionej godzinie. Profesjonalna, badanie przeprowadzone sprawnie i zachowaniem intymności. Następnie dokładne omówienie dolegliwości oraz jak należy postępować po zabiegu. Pan Doktor wykazuje pełne zrozumienie pacjenta. Gorąco polecam Światowa Klasa

 • bardzo słaby

  Opóźnienie pół godziny, złe informacje podczas rejestracji, szybkie załatwienie pacjenta za wygórowaną opłatę. Podczas rejestracji na wizytę, poinformowano mnie, że oplata 200zl obejmuje badanie anaskopowe, niestety wizyta (nota bene bardzo krótka) nie obejmowała tego badania; a dodam, że zdecydowałam sie na wizytę właśnie ze względu na to badanie, ponieważ ciężko stwierdzić co tak naprawdę znajduje się "w środku" bez takiego badania; a diagnoz kilka różnych już miałam, jak zapytałam o to badanie - to lekarz stwierdził, tak badałem Panią anoskopowo (palec w tyłek); no cóż może Pan doktor uważa, że żyjemy w średniowieczu i nie można się dowiedzieć jak wygląda anoskopia. Podczas badania sugestia, żeby w internecie opinie umieścić, więc umieszczam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna diagnoza, szybkość działania choć nie ukrywam, że po zabiegu czułem się przez dobę okropnie (to przez opaskowanie hemoroidu). Sam zabieg szybki i prawe bezbolesny lecz po zabiegu masakra. Dyskomfort oraz ból. Dobrze, że pan Dr. Małek mnie o tym uprzedził. Dziś dzień po czuję się dużo lepiej. Wizyta z zabiegiem... bardzo droga tj. 500zł lecz czy jest coś ważniejszego niż zdrowie? Wolę zapłacić profesjonaliście, który wie co robi niż czekać w kolejkach na NFZ i cierpieć oraz martwić się co mi jest. Polecam z całą pewnością tego lekarza. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, miła atmosfera i obsługa oraz treściwe omówienie choroby.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty - lekarz rzetelny, odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości :) jeśli zastanawiacie się czy udać się na wizytę bądź zwlekacie bo to dla Was "wstydliwa" choroba - to zmienicie zdanie po wyjściu od doktora Małka :) badanie przebiega sprawnie, jesteście o wszystkim wyczerpująco informowani :) wychodzi się z przekonaniem, że wszystko będzie dobrze :) polecam !

 • bardzo dobry

  Konkretnie ,profesjonalnie ,dyskretnie i szybko na pewno wrócę ,tego właśnie oczekiwałam polecam Super lekarz

 • bardzo dobry

  Profesjonalny, sympatyczny, bardzo punktualny i dokładny. Wychodzi się od niego z przekonaniem, że na pewno będzie dobrze i przed i po zabiegu.

 • bardzo dobry

  mimo uciążliwej i niezwykle dyskomfortowej choroby, u lekarza nie odczuwa się skrępowania, wszelkie przeprowadzane badania lekarz dokładnie omawia z pacjentem dzięki czemu odczułam że jestem w stanie zapanować nad tą chorobą, przy pomocy właśnie dr Piotra Małka

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Kompleksowe badanie, wizyta w terminie, szczegółowe omówienie dolegliwości.

 • bardzo dobry

  polecam wszystkim zainteresowanym. Cały personel miły i uprzejmy. No i przede wszystkim fachowość lekarza!!!

Zobacz podobnych specjalistów: Witold Wiktor - proktolog