dr n. med.

Piotr Małek

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

44 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora nauk… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-Proktologiczny

  Bardzo mile jestem zaskoczona wizytą, którą odkładałam kilka lat. Podczas badania tylko lekki dyskomfort, a pan doktor dokładnie objaśnia co widzi. Później tłumaczy wszystko jeszcze raz, odpowiada na wszystkie pytania, pokazuje na planszy z odpowiednim rysunkiem. Polecam

 • Z
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-Proktologiczny

  Pan dr n.med. Piotr Małek Ordynator oddziału chirurgii Szpital MSWiA
  Bardzo solidny, profesjonalny, wyrozumiały lekarz.
  Osoba o wielkim sercu i wysokiej kulturze osobistej.
  Postawił dla mnie trafną diagnozę a następnie podjął się w trybie pilnym przeprowadzenia ciężkiej operacji.
  Wykazał zaangażowanie w przebiegu mojej choroby i przez cały pobyt w szpitalu otaczał troskliwą opieką,
  Życzę Wszystkim chorym potrzebującym pomocy. aby znaleźli się pod opieką Pana dr n.med. Piotra Małka.
  Wspaniały specjalista, złote ręce.
  Dziękuję serdecznie Panie Doktorze
  Zofia I.

 • E

  Pan dr n.med.Piotr Małek został mi polecony jako bardzo dobry chirurg – proktolog
  Była to moja pierwsza wizyta ale już teraz mogę powiedzieć, że wizyta u Pana Doktora całkowicie potwierdziła tę powszechną opinię,
  Pan dr n.med.Piotr Małek jest bardzo kompetentnym chirurgiem, o dużej empatii i kulturze osobistej, jest wysokiej klasy specjalistą o olbrzymiej wiedzy medycznej, imponującym doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Każdą osobę, która do niego trafi, traktuje indywidualnie i z należytą powagą. Podczas wizyty odczuwa się zainteresowanie problemem pacjenta w miłej i kompetentnej rozmowie. Dokładna konsultacja.
  Dokładne i szczegółowe przeanalizowanie dokumentacji medycznej
  Badanie - sprawnie, dokładnie, z najnowszym sprzętem.
  Postawienie diagnozy - szybko i rzeczowo.
  Przekazywanie informacji - jasno, klarownie, sympatycznie.
  Dokładnie TAK to powinno wyglądać! Rzeczowa bardzo dokładna diagnoza z wyjaśnieniem wniosków pacjentowi,ale przede wszystkim pomoc która ma wymiar realnej naprawy zdrowia,Pan Doktor podjął się dalszego leczenia operacyjnego.
  Wspaniały i wrażliwy człowiek oddany bez reszty pacjentowi . Lekarz z prawdziwego powołania.
  Pomimo moich obaw przed operacją,która i tak była nieunikniona, Pan Doktor swoją ciepłą i życzliwą naturą sprawił że przełamałam strach i zdecydowałam się na operację z którą zwlekałam już od dłuższego czasu (a było tylko gorzej)
  Po przedstawieniu problemu, zostałam delikatnie zbadana, doktor omówił możliwe sposoby leczenia i zaproponował termin operacji i wykazał się ogromnym zrozumieniem do całej sprawy, wykazując się gotowością pomocy w bardzo trudnym przypadku.
  Operacja przebiegła jak najbardziej pomyślnie odbyła się w miłej atmosferze, z bardzo profesjonalną opieką. Przez jeden tydzień pozostawałam pod troskliwą opieką doktora. Pan Doktor to przemiły człowiek, który z profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Swój czas poświęca bardzo chętnie na udzielenie szczegółowych porad i informacji,wielu lekarzy powinno uczyć się kultury osobistej i stosunku do pacjenta od Tego właśnie Lekarza.
  Leczenie zostało podjęte szybko,operacja wykonana profesjonalnie, a pan doktor przy tym był tak pozytywnym aspektem, że będę to leczenie wspominać dobrze.
  Można sobie tylko życzyć, by każdy lekarz miał podobną postawę do Pana Doktora reprezentującego naprawdę europejski poziom i standard w kwestiach wiedzy i podejścia do pacjenta.
  Mogę uczciwie polecić profesjonalnego lekarza i miłego człowieka.

  Bardzo dziękuję Panu, dr n.med.Piotr Małek odmienił moje życie i życzę mu dalszych sukcesów na szczeblach zawodowych a pacjentom którzy trafią pod jego skrzydła gratuluję wyboru.
  Najlepszy specjalista w swym fachu!
  Ewelina

 • S

  W związku z wstydliwymi problemami jakie często dotykają kobiety po porodach udałam się do doktora i szczerze polecam Pana doktora jako świetnego specjalistę. Czas wizyty jest naprawdę odpowiedni, Doktor Małek wszystko wyjaśnia i poświęca czas pacjentowi jak również wykazuje ogromną empatię wiedząc że chory może odczuwać dyskomfort. Cena wizyty nie jest wygórowana natomiast pomoc w poradzeniu sobie z problemami bezcenna. W cenie wizyty otrzymałam lek który przynosił znaczną ulgę co było dodatkowo miłym zaskoczeniem. Podsumowując zarówno profesjonalizm, wiedza i całokształt przeprowadzonej wizyty jest wart nawet więcej niż przewidziano.

 • Z
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: gumkowanie hemoroidów

  Super lekarza. Szybko i profesjonalnie. Tylko jedna wizyta. O wszystkim jest się informowanym przez telefon.

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: gumkowanie hemoroidów

  Kompletnie nie polecam. :( 600 PLN za kilkuminutowa wizyte, a doktor ogumkowal tylko dwa z trzech hemoroidow. "Taki maly, to nastepnym razem" - uslyszalem. Czyli wyleczenie hemoroidow u Pana Malka to min 1200 zl + przepisane leki - kilkadziesiat zl.

  Piotr Małek2017-12-10

  Nieprawda,ponieważ każdy pacjent jest informowany co do ceny wizyty a kwota kolejnej jeżeli istnieje taka potrzeba jest dużo niższa. Także fałszywe jest celowe podanie nieprawdy co do czasu trwania wizyty gdyż: kilka minut trwa wpisywanie danych pacjenta, zebranie wywiadu choroby, jej historii, informacji na temat innych schorzeń, przyjmowanych leków itp., a gdzie badanie anoskopowe i zabieg opaskowania oraz informacje po, co do postępowania, wypisanie recepty i omówienie zaleceń dietetycznych. Sugerowanie przez piszącego fałszywą opinię , większej rozległości zabiegu, stwarza możliwość istotnie większych dolegliwości i powikłań , dlatego tak nie postępuję.

 • Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: kontrola po operacji

  Byłam operowana przez dr.Małka z powodu raka odbytnicy.Operacja została przeprowadzona profesjonalnie ,góz został wyciety w całości,co potwierdziło badanie TK.Na kontrole chodziłam do prywatnego gabinetu dr.Małka.Szybka rejestracja,w trakcie wizyty Pan dr szczegółowo objaśniał mi przebieg dalszego leczenia.Jest to lekarz z powołania,sympatyczny którego mogę polecić z czystym sumieniem.
  Ewa Sz z Rzeszowa

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: Inny

  Byłam na wizycie u pana doktora. Po badaniu proktologicznym w pozycji lewobocznej rozpoznał u mnie hemoroidy ichciał je opaskować. Nie zgodziłam się i poszłam na konsultację do innego proktologa. Ten inny proktolog rozpoznał u mnie podczas badania w pozycji kolankowo-łokciowej ostrą szczelinę odbytu. Natomiast pan dr Małek twierdził,że nie mam szczeliny. Ponadto dowiedziałam się właśnie podczas tej drugiej konsultacji, że najpierw muszę wyleczyć szczelinę odbytu przed rozpoczęciem leczenia hemoroidów. Oraz że hemoroidy można wyleczyć nieinwazyjnie metodą hemoron. Generalnie w sprawach proktologicznych nie polecam polegać na opinii jednego lekarza.

 • M

  Po kilku wizytach u tzw proktologów, w końcu trafiłem na (polecanego mi juz wczesniej) Pana Doktora. Jako jedyny podjął się leczenia trudnego problemu jakim jest przetoka odbytu - wcześniej leczony byłem tylko czopkami i maściami na które wydałem góre pieniędzy i to niepotrzebnie. Pan Doktor wykonał anoskopie po czym uzupełnił badaniem rektoskopowym i USG dla pełnej diagnozy. Obecnie jestem po operacji i wracam do normalnego życia po dwóch latach chorowania i bezustannego szukania pomocy. Panie Doktorze serdecznie dziękuję za przywrócenie mi mojego zdrowia i poczucia komfortu. Najwyższej klasy chirurg jakich mało w kraju.

 • L

  Sprawna rejestracja informująca o przygotowaniu, przebiegu i cenie wizyty.
  Wizyta o umówionej godzinie. Profesjonalna, badanie przeprowadzone sprawnie i zachowaniem intymności.
  Następnie dokładne omówienie dolegliwości oraz jak należy postępować po zabiegu.
  Pan Doktor wykazuje pełne zrozumienie pacjenta.

  Gorąco polecam Światowa Klasa

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Krakowie.
  Jest autorem i współautorem 17 prac naukowych i doniesień zjazdowych.
  Od 1990 pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie początkowo jako zastępca Ordynatora (1992 do 2005) a od 2007 do 2012 jako ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w tym Szpitalu.
  W latach 2008 do 2012 konsultant wojewódzki dla Podkarpacia w dziedzinie chirurgii ogólnej.
  W latach 1989 do 2007 prowadził poradnię proktologiczną i dla chorych ze stomią jelitową w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.
  Od marca 2012 kierownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala MSW w Rzeszowie.
  Szczególne zainteresowania zawodowe: chirurgia kolorektalna i chirurgia laparoskopowa jamy brzusznej oraz chirurgia endokrynologiczna.
  Tak więc chirurgią zajmuje się od ponad 30, a proktologią od ponad 20 lat (jako pierwszy podjął zainteresowanie tą dziedziną w całym regionie). Jest członkiem wielu towarzystw naukowych:
  1.Polskiego Towarzystwa Chirurgów,
  2.Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej,
  3.Sekcji Wideochirurgii (chirurgii laparoskopowej),
  4.Polskiego Klubu Koloproktologii,
  5.Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii,
  6.Klubu Chirurgii Endokrynologicznej
  7.Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Endoskopowej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

więcej