dr n. med.

Piotr Małek

Proktolog, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora nauk… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W latach 1985-1991 był pracownikiem Akademii Medycznej w Krakowie prowadząc zajęcia z chirurgii w Instytucie Nauczania Klinicznego w Rzeszowie. W roku 1991 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Krakowie.
  Jest autorem i współautorem 17 prac naukowych i doniesień zjazdowych.
  Od 1990 pracował w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie początkowo jako zastępca Ordynatora (1992 do 2005) a od 2007 do 2012 jako ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w tym Szpitalu.
  W latach 2008 do 2012 konsultant wojewódzki dla Podkarpacia w dziedzinie chirurgii ogólnej.
  W latach 1989 do 2007 prowadził poradnię proktologiczną i dla chorych ze stomią jelitową w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.
  Od marca 2012 kierownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala MSW w Rzeszowie.
  Szczególne zainteresowania zawodowe: chirurgia kolorektalna i chirurgia laparoskopowa jamy brzusznej oraz chirurgia endokrynologiczna.
  Tak więc chirurgią zajmuje się od ponad 30, a proktologią od ponad 20 lat (jako pierwszy podjął zainteresowanie tą dziedziną w całym regionie). Jest członkiem wielu towarzystw naukowych:
  1.Polskiego Towarzystwa Chirurgów,
  2.Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej,
  3.Sekcji Wideochirurgii (chirurgii laparoskopowej),
  4.Polskiego Klubu Koloproktologii,
  5.Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii,
  6.Klubu Chirurgii Endokrynologicznej
  7.Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Endoskopowej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: gumkowanie hemoroidów

  Kompletnie nie polecam. :( 600 PLN za kilkuminutowa wizyte, a doktor ogumkowal tylko dwa z trzech hemoroidow. "Taki maly, to nastepnym razem" - uslyszalem. Czyli wyleczenie hemoroidow u Pana Malka to min 1200 zl + przepisane leki - kilkadziesiat zl.

 • Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: kontrola po operacji

  Byłam operowana przez dr.Małka z powodu raka odbytnicy.Operacja została przeprowadzona profesjonalnie ,góz został wyciety w całości,co potwierdziło badanie TK.Na kontrole chodziłam do prywatnego gabinetu dr.Małka.Szybka rejestracja,w trakcie wizyty Pan dr szczegółowo objaśniał mi przebieg dalszego leczenia.Jest to lekarz z powołania,sympatyczny którego mogę polecić z czystym sumieniem.
  Ewa Sz z Rzeszowa

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczno-ProktologicznyUsługa: Inny

  Byłam na wizycie u pana doktora. Po badaniu proktologicznym w pozycji lewobocznej rozpoznał u mnie hemoroidy ichciał je opaskować. Nie zgodziłam się i poszłam na konsultację do innego proktologa. Ten inny proktolog rozpoznał u mnie podczas badania w pozycji kolankowo-łokciowej ostrą szczelinę odbytu. Natomiast pan dr Małek twierdził,że nie mam szczeliny. Ponadto dowiedziałam się właśnie podczas tej drugiej konsultacji, że najpierw muszę wyleczyć szczelinę odbytu przed rozpoczęciem leczenia hemoroidów. Oraz że hemoroidy można wyleczyć nieinwazyjnie metodą hemoron. Generalnie w sprawach proktologicznych nie polecam polegać na opinii jednego lekarza.

 • M

  Po kilku wizytach u tzw proktologów, w końcu trafiłem na (polecanego mi juz wczesniej) Pana Doktora. Jako jedyny podjął się leczenia trudnego problemu jakim jest przetoka odbytu - wcześniej leczony byłem tylko czopkami i maściami na które wydałem góre pieniędzy i to niepotrzebnie. Pan Doktor wykonał anoskopie po czym uzupełnił badaniem rektoskopowym i USG dla pełnej diagnozy. Obecnie jestem po operacji i wracam do normalnego życia po dwóch latach chorowania i bezustannego szukania pomocy. Panie Doktorze serdecznie dziękuję za przywrócenie mi mojego zdrowia i poczucia komfortu. Najwyższej klasy chirurg jakich mało w kraju.

 • L

  Sprawna rejestracja informująca o przygotowaniu, przebiegu i cenie wizyty.
  Wizyta o umówionej godzinie. Profesjonalna, badanie przeprowadzone sprawnie i zachowaniem intymności.
  Następnie dokładne omówienie dolegliwości oraz jak należy postępować po zabiegu.
  Pan Doktor wykazuje pełne zrozumienie pacjenta.

  Gorąco polecam Światowa Klasa

 • N

  Opóźnienie pół godziny, złe informacje podczas rejestracji, szybkie załatwienie pacjenta za wygórowaną opłatę. Podczas rejestracji na wizytę, poinformowano mnie, że oplata 200zl obejmuje badanie anaskopowe, niestety wizyta (nota bene bardzo krótka) nie obejmowała tego badania; a dodam, że zdecydowałam sie na wizytę właśnie ze względu na to badanie, ponieważ ciężko stwierdzić co tak naprawdę znajduje się "w środku" bez takiego badania; a diagnoz kilka różnych już miałam, jak zapytałam o to badanie - to lekarz stwierdził, tak badałem Panią anoskopowo (palec w tyłek); no cóż może Pan doktor uważa, że żyjemy w średniowieczu i nie można się dowiedzieć jak wygląda anoskopia. Podczas badania sugestia, żeby w internecie opinie umieścić, więc umieszczam.

 • R

  Profesjonalna diagnoza, szybkość działania choć nie ukrywam, że po zabiegu czułem się przez dobę okropnie (to przez opaskowanie hemoroidu). Sam zabieg szybki i prawe bezbolesny lecz po zabiegu masakra. Dyskomfort oraz ból. Dobrze, że pan Dr. Małek mnie o tym uprzedził. Dziś dzień po czuję się dużo lepiej. Wizyta z zabiegiem... bardzo droga tj. 500zł lecz czy jest coś ważniejszego niż zdrowie? Wolę zapłacić profesjonaliście, który wie co robi niż czekać w kolejkach na NFZ i cierpieć oraz martwić się co mi jest. Polecam z całą pewnością tego lekarza. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, miła atmosfera i obsługa oraz treściwe omówienie choroby.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty - lekarz rzetelny, odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości :) jeśli zastanawiacie się czy udać się na wizytę bądź zwlekacie bo to dla Was "wstydliwa" choroba - to zmienicie zdanie po wyjściu od doktora Małka :) badanie przebiega sprawnie, jesteście o wszystkim wyczerpująco informowani :) wychodzi się z przekonaniem, że wszystko będzie dobrze :) polecam !

 • Witam Wszystkich, którzy obawiają sie wizyty u PROKTOLOGA, od wielu lat miałem problemy podczas korzystania z toalety ( ból, krwawienie a czasami wychodzące niespodzianki PO!, dyskomfort i dodatkowe obawy czy to tylko hemoroidy). W końcu nadszedł czas na rozwiązanie problemu z tą " niby wstydliwą chorobą. Fakt, że podjęcie decyzji nie jest łatwe i obawa przed badaniem wilokrotnie przesuwała termin wizyty,w końcu się zdecydowałem. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Dr. Małka, który od początku wykazał się Mega dużym profesjonalizmem, umiejętnym podejściem i stworzeniem atmosfery że badanie odbyło sie bezstresowo i bezboleśnie. Na pierwszej wizycie miałem badanie oraz jasno wytłumaczoną diagnoze wraz z przewidywanym procesem leczenia (koszt 200 zł). Po umówieniu sie na termin zabiegu zdecydowałem sie na " opaskowanie dwóch niechcianych przyjaciół metodą Barrona". Zabieg kosztował 300zł i odbył się w terminie, troche dziwne odczucie podczas zakładania opasek ale biorąc pod uwage sam zabieg to skala bólu od 1 do 10 to może 2. Gorzej było po 4 godzinach od zabiegu, dziwne uczucie czegoś obcego w tyłku ale do wytrzymania( myślę że pomógł Ketonal - przeciwbólowy). Bolało mnie przez 1,5 dnia ale ból do wytrzymania,( wziąłem 3 tabletki co 12 godzin) nie mogłem znależć sobie odpowiedniej pozycji tzn leżąc, siedząc itp.ale zauważyłem że podczas chodzenia jest to prawie nieodczuwalne. Pierwsza noc odczuwalna ale druga już normalny sen. W trzecim dniu jest delikatne uczucie że coś tam jest, słabe pieczenie ale jestem Mega zadowolony że się zdecydowałem. Polecam dr. Małka, normalny człowiek i mega profesjonalizm. Aktualnie jestem 3 dni po zabiegu i czekam na kolejny zabieg (ostatni - pozostał jeszcze jeden do usunięcia )za 4 tygodnie. WIELKI SZACUN DOKTORZE I DZIĘKUJE. K.

 • Na kolana nie powala jeśli chodzi o podejście do pacjenta,co do fachowości nie mam zastrzeżeń ,chociaż szczerze mówiąc gdyby nie jego syn więcej bym tam nie poszła.
  Pozdrawiam i dziękuję za moje "plastyczne" widzi mi się