Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Platinum Dental
Nehrebeckiego 2, Bełchatów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 70 zł

Platinum Dental

Pozostałe usługi


Nehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 150 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 2 000 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 300 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 150 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 180 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 800 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 300 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 180 zł

Platinum DentalNehrebeckiego 2, Bełchatów

Od 300 zł

Platinum Dental

Moje doświadczenie

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Platinum Dental leczenie kanałowe pod mikroskopem

Bardzo polecam wizytę u Pana doktora Piotra Kraski. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przeprowadzone bardzo profesjonalnie i przy tym sympatycznie

G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełny prefesjonalizm, zaangażowanie i bezbolowo. Najlepszy stomatolog u którego byłam. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Platinum Dental chirurgia stomatologiczna

Oprócz profesjonalizmu, skuteczności i bezbólowo przeprowadzonej wizyty, szczególnie doceniam wysoką kulturę osobistą doktora, klasę i przede wszystkim życzliwość, która od niego udziela się całemu zespołowi.
Jestem pod wrażeniem.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Platinum Dental powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem

Świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta i zero bólu.
Bardzo serdecznie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Moje zęby są w tragicznym stanie. Co tu dużo mówić zaniedbałam strasznie sprawę, ze względu na paniczy lęk. Nie mam już dwójki na górze, czwórki na dole i jeszcze dwóch innych zębów. Zapewne wszystkie są do leczenia... Niestety i mój zapach z ust pozostawia wiele do życzenia ze względu na psujące się zęby... ahhh.... jak słowo "zęby" ciężko przechodzi mi przez usta... Choruję na nerwicę i nie mam odwagi wybrać się do lekarza, ponieważ boję się, że będę drżeć podczas zabiegu co będzie mocno przeszkadzało w trakcie zabiegu lekarzowi... Pomocy... Jak przełamać swój lęk i czy jest lekarz który sprosta mojej osobie...

Witam serdecznie.

Niestety ze strachem przed dentystą boryka się wielu pacjentów. Często jest to spowodowane bólem zadanym w dzieciństwie. Co tu dużo mówić - kiedyś nie było znieczuleń, sposób leczenia też był inny, cel wizyt też był inny. Czasy jednak się zmieniają, znieczulenia działają i są podawane do każdego zabiegu. Cele się zmieniły. Podstawą wizyt jest leczenie bez bólu. Dalej leczenie kompleksowe, plan i realizacja planu aż do uzyskania oczekiwanych efektów. Długofalowych i na wiele lat. Istnieją znieczulenia bezigłowe, znieczulenia komputerowe, dzięki którym znika albo przynajmniej zmniejsza się strach przed igłą i ukłuciem. Są teraz narzędzia znacznie ciszej pracujące. Wibracje również są minimalne.
Natomiast jeżeli chodzi o ogólny wygląd (o wstyd przed otworzeniem buzi) - proszę mi wierzyć, lekarze w dzisiejszych czasach nie oceniają, ale leczą (a przynajmniej tak powinno być). Jeżeli Pani przychodzi z problemem zdrowotnym i estetycznym, lekarz w pierwszej kolejności zechce Panią leczyć - ponieważ taki jest nasz zawód. A jeżeli leczenie pójdzie w parze z w miarę szybką poprawą estetyki i funkcji - to i Pani strach zmniejszy się, pewność siebie sięgnie gwiazd, a uśmiechem będzie Pani olśniewać. Warto poszukać lekarza z pasją. Gabinetu przyjaznego, z uśmiechniętymi pracownikami. Pozytywnie nastawionych do ludzi i świata. Gabinetu, w którym poczuje Pani zapach kwiatów, kawy albo perfum. Przytulnego. W którym Pani będzie na pierwszym miejscu. Bezbolesnego i konsekwentnie skutecznego. Jeżeli zmienimy obraz lekarza dentysty z tego z przed lat na nowy, uśmiechnięty, życzliwy i skuteczny, to strach również zacznie mijać. Ale pierwszy krok należy do Pani. Proszę poszukać w swojej okolicy. Poszukać w internecie. Poczytać opinie. Podpytać przyjaciół i znajomych. Na pewno znajdzie Pani coś dla siebie. Małymi kroczkami. Jak się Pani nie spodoba - to szukać dalej. Aż znajdzie Pani tego jedynego, który z powodzeniem przeprowadzi Panią przez cały proces leczenia. "Problemem nie jest problem. Problemem jest podejście do problemu."

Jeżeli będzie Pani w okolicy Bełchatowa to zapraszam do Nas. Jeżeli nie na leczenie, to może chociaż na kawę. Aby zobaczyła Pani jak to powinno wg mnie wyglądać.

Pozdrawiam i życzę odwagi
Piotr Kraska
Platinum Dental

lek. Piotr Kraska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania