Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wolności 109, Chorzów
Mada - Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
Gotówka

Badania lekarskie sportowców

ECHO serca • od 150 zł

Holter EKG • od 150 zł +5 więcej

Konsultacja kardiologiczna z ekg i echem serca • od 150 zł

Kwalifikacja do uprawiania sportu • od 80 zł

Próba wysiłkowa • 150 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Choroba wieńcowa
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Medycyna sportowa
 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Badania lekarskie sportowców


Wolności 109, Chorzów

Mada - Med


ECHO serca


Wolności 109, Chorzów

od 150 zł

Mada - Med


Holter EKG


Wolności 109, Chorzów

od 150 zł

Mada - Med


Konsultacja kardiologiczna z ekg i echem serca


Wolności 109, Chorzów

od 150 zł

Mada - Med


Kwalifikacja do uprawiania sportu


Wolności 109, Chorzów

od 80 zł

Mada - Med


Próba wysiłkowa


Wolności 109, Chorzów

150 zł

Mada - Med


Spirometria


Wolności 109, Chorzów

od 20 zł

Mada - Med


Szczepienie


Wolności 109, Chorzów

Mada - Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mada - Med EKG - elektrokardiografia

Nie ponowię już swojej wizyty w tym miejscu. Pomijając ponad godzinne spóźnienie Pan Piotr był bardzo arogancki.
Badania zostały wykonane ale trwało to zdecydowanie dłużej niż u innych specjalistów. Sama wizyta była bardzo nieprzyjemna. Wszystko zostało finalnie wykonane ale nie wyglądało to tak jak powinno.
Gdy niedosłyszałam wywoływanego nazwiska zarzucił frazesem „czy Pani jest głucha” wystarczyło nie wyrazić zgody na takie traktowanie nazwał pacjenta i tutaj cytuje "żmija”
Zwracanie się do pacjenta na ty jest moim zdaniem karygodne.

Szczerze odradzam!!

dr n. med. Piotr Kończakowski

Arogancko od początku zachowywała się młoda osoba podpisana tutaj jako Katarzyna, która przyszła wraz z drugą równie nieprzyjemną osoba towarzysząca(obydwie na szczęście nie są moimi pacjentkami) jako "obstawa" starszej pacjentki Pani Genowefy. Obie młodsze panie o włosach koloru blond z wypisanym na twarzy "mam w życiu pierwszeństwo" usiłowały co najmniej dwukrotnie "wepchnąć" do gabinetu starszą panią przed innymi pacjentami pomijając kolejkę i pozwalając sobie na korytarzu na głośne uwagi pod moim adresem , że do tego doktora to nawet z psem by nie poszły. W wizycie starszej pani w gabinecie żadna z przebojowych pań nie uczestniczyła. Sama pacjentka Pani Genowefa przepraszała kilkakrotnie mnie oraz pielęgniarkę pracującą w rejestracji za ich zachowanie......


P
Użytkownik zweryfikowany

DOBRY SPECJALISTA. RZECZOWO WSZYSTKO MI WYJASNIL. BYLEM Z POLECENIA MOJEGO WSPOLNIKA I NIE ZAWIODLEM SIE.


H
Użytkownik zweryfikowany

Rzeczowna, opanowana, skromna osoba. Miałem lekki "zgrzyt" podczas wizyty gdyż okazało się, że podczas umówionej wizyty nie da się wykonać testów wydolnościowych (mimo że pani z recepcji zapewniała że spokojnie testy można zrobić). Pan dr na spokojnie wymyślił eleganckie rozwiązanie (badania zostały zrobione 2h po wizycie, musiałem po prostu poczekać w Chorzowie). Po wykonanych testach dokładnie i szczegółowo wytłumaczył co mi można robić, na co muszę uważać itd oraz odpowiedział bardzo dokładnie na wszystkie moje pytania. Jestem naprawdę zadowolony, bo wiem dokładnie jakie sporty mogę uprawiać (mam wrodzoną wadę serca). Polecam!


M

Bardzo dobry lekarz, diagnosta. Potrafi jasno i czytelnie wytłumaczyć, skąd mogą brać się dolegliwości. Promuje zdrowy, sportowy tryb życia. Zachęca mnie do rzucenia palenia. Jeśli mi się to uda, będzie to jego zasługa. Chciałbym w tym miejscu gorąco polecić doktora Kończakowskiego.


G

Korzystam z usług doktora od kilku lat. Uważam go za najlepszego kardiologa. Mimo że mieszkam dość daleko, to warto zrobić więcej kilometrów i być dobrze przebadanym, a przede wszystkim wyjść z gabinetu spokojniejszym.


G

w całym Chorzowie nie ma lepszego kardiologa - pełny profesjonalizm , pacjenci umawiani są na godziny pełna kultura - serdecznie polecam


G

Doktor Kończakowski to bardzo dobry lekarz. Cierpliwie i jasno potrafi rozmawiać z pacjentem. A przynajmniej ze mną. Motywuje również do zdrowego trybu życia i skutecznie potrafi do tego zachęcić.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista medyceny sportowej, widać iż włożył dużo pracy i czasu w ukończenie tej ciekawej specjalizacji - typowy pracoholik. Teraz jednak to procentuje. Wszystkie niezbędne badania i testy robione za jedną wizytą, bez czekania i proszenia się. Pełny profesjonalizm. Doktora Piotra cenie również za serdeczny i bezpośredni stosunek do pacjentów i cierpliwość, na wizycie panuje klimat bardziej niczym na piwie z kumplem niż sali operacyjnej, także dzięki dość specyficznemu ale ciepłemu i rzadko żenującemu poczuciu humoru Pana Doktora. Rozważam już wysłanie moich dzieci na medycyne, choć najstarsze z nich ma dopiero 10 lat :) serdeczne dzięki


G

SUPER LEKARZ,POLECAM!!!!NIE PANIKUJĘ,TO NAPRAWDE CUDOWNY CZŁOWIEK I WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA.NIE OBAWIAM SIE NICZEGO BĘDAC POD OPIEKA DR.BARDZO DOBRY FACHOWIEC. MA NIEZWYKŁE PODEJSCIE DO PACJENTÓW. LEKARZ O DUZYM DOSWIADCZENIU!!!!


G


BARDZO DOBRY LEKARZ,ZMOTYWOWAL MNIE DO "WZIECIA SIE ZA SIEBIE", ZMIANY DIETY, ODCHUDZANIA I SPORTU. SKRUPULATNIE BADA PACJENTOW, TO WAZNE.
POCECAM PANA PIOTRA.
PIOTR HARWIG


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Choroba wieńcowa
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Medycyna sportowa
 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania