Lek.

Piotr Kiwiński verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

 • NOVENA CLINICA - chirurgia ogólna, onkologiczna, proktologia, ortopedia, medycyna estetyczna

  ul. Szpitalna 37, Chełm, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna


 • Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie - Przychodnia Specjalistyczna - Poradnia Chirurgiczna

  Szpitalna 53B, 22-100 Chełm, lubelskie


 • Novena Clinica

  Szpitalna 37, 22-100 Chełm, lubelskie

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Płatność ratalna, Gotówka


Ostatnia opinia

 • V
  Lokalizacja: Novena ClinicaUsługa: zmiana skorna na policzku

  Szczerze polecam Dr Piotra Kiwinskiego. Usunal on profesjonalnie zmiane na policzku mojej mamy, blizna goila sie pieknie i bardzo szybko. Jest to profesjonalny lekarz ktory zna sie na swojej pracy do tego bardzo mily i uprzejmy. Serdecznie dziekuje za pomoc!!!

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Dariusz Kieszko
  Dariusz Kieszko
  Onkolog
  Kolejowa 3, Świdnik

  Ryszard Wierzbicki
  Ryszard Wierzbicki
  Chirurg, Onkolog
  ul. Tetmajera 21, Lublin
  Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty lekarz. Dokładnie opowiada o chorobie i jej przebiegu. Jest człowiekiem o wielkim… więcej

  Andrzej Semczuk
  Andrzej Semczuk
  Ginekolog, Onkolog
  Stanisława Węglarza 16, Lublin
  Lekarz, jakiego z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie, która oczekuje i chce być traktowana przez lekarza… więcej

  Jan Kotarski
  Jan Kotarski
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Staszica 16, Lublin
  Gorąco polecam pana profesora Kotarskiego. Bardzo profesjonalny, miły i spokojny Pan. Po kompletnie złej diagnozie… więcej

  Ryszard Adach
  Ryszard Adach
  Chirurg, Onkolog
  Dr K. Jaczewskiego 7, Lublin
  Świetny fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Odpowiednio zajął się niepokojącymi zmianami barwnikowymi… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Piotr Kiwiński specjalista chirurg - onkolog.
   Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. W ciągu ponad 20 lat pracy ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej i onkologicznej a także medycyny ratunkowej.
   Ukończył studia podyplomowe w zakresie Administracji i Zarządzania dla kadry kierowniczej w służbie zdrowia.
   Pełnił funkcje p.o dyrektora, a także zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa w Szpitalu w Chełmie.
   Od 2002 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, gdzie wykonuje szereg zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także medycyny estetycznej.
   Jest trenerem krajowym zabiegów z użyciem nici APTOS.
   Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu konferencjach i zjazdach zarówno międzynarodowych jak i krajowych.
   Ukończył studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
  • Medycyna ratunkowa

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • V
   Lokalizacja: Novena ClinicaUsługa: zmiana skorna na policzku

   Szczerze polecam Dr Piotra Kiwinskiego. Usunal on profesjonalnie zmiane na policzku mojej mamy, blizna goila sie pieknie i bardzo szybko. Jest to profesjonalny lekarz ktory zna sie na swojej pracy do tego bardzo mily i uprzejmy. Serdecznie dziekuje za pomoc!!!

  • K

   Świetny fachowiec! Usunął mi kaszaka z twarzy w okolicy nosa-policzka. Bardzo obawiałem się, że zostanie ślad po szwach, a zwłaszcza, że twarz jest moją wizytówką w pracy:) Zszył tak idealnie, że teraz z trudem sam odnajduje to miejsce! Muszę tutaj jeszcze dodać, że zabieg miał miejsce w przychodni, a nie w prywatnym gabinecie, co również miało wpływ na moje obawy co do podejścia pana doktora do zabiegu i jego dokładności. Niektórzy piszą, że pan doktor jest mało rozmowny - zgadzam się z tym, ale z drugiej strony czy wy mielibyście czas i ochotę na pogawędki o niczym z każdym przyjmowanym pacjentem? Przecież przewija ich się dziesiątki każdego dnia! Jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu zabiegu. Dziękuję jeszcze raz panie doktorze!

  • M
   Lokalizacja: NOVENA CLINICA - chirurgia ogólna, onkologiczna, proktologia, ortopedia, medycyna estetyczna

   Nie rozumiem samych pochlebnych opinii, miałam wykonywany zabieg przez doktora po czym po 5 dniach pojawiła się zmiana dwukrotnie większa. Podczas wizyty "kontrolnej " zostały usunięte tylko szwy i to przez pielęgniarke. Pan doktor nawet nie spojrzał i nie zaproponował poprawy wykonanego przez niego zabiegu. Widocznie trzeba były przyjść kolejny raz i zapłacić za "porade"i kolejny zabieg. Kompletny brak podejścia do pacjenta i zainteresowania ze strony lekarza.

  • J

   Wspaniały człowiek i lekarz z powołania i talentem. Miałam dwa zabiegi bez powikłań i znaku blizn, a mój wnuczek , którego w policzek ugryzł pies, nie ma widocznego śladu blizny.

  • Z

   Świetny specjalista, o bardzo wysokiej kulturze osobistej! Nie naciąga pacjenta na niepotrzebne koszty. Poszłam po poradę za którą Pan doktor nie wzią pieniędzy. Po rzeczowej rozmowie z Panem doktorem zdecydowałam się na zabieg. Polecam tego lekarza wszystkim którzy jak ja boją się bólu.
   PS Pan doktor ma świetny głos - śpiewa przy zabiegu :)

  • G

   Bardzo dobry fachowiec, profesjonalny, bardzo miły i sympatyczny, jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegów, szczerze polecam !

  • P

   Lekarz i specjalista bardzo dobry ... niestety sprawia wrazenie nie sympatycznego....
   brak mu umiejetnosci rozmowy z pacjentem.

  • G

   Fachowiec i profesjonalista. O jego umiejętnościach i kompetencjach świadczy kolejka pod gabinetem. korzystałam z porady odnośnie bardzo niepokojącego pieprzyka u mojego syna. Z wielką starannością i ogromnym wyczuciem kieruje się pan doktor. Nie kieruje od razu na niepotrzebny zabieg. Prowadzi wnikliwą obserwację i po dokładnej analizie stawia diagnozę.
   Polecam z czystym sumieniem.

  • L

   bardzo sympatyczny lekarz zna się na robocie, potrafi rozmawiać z pacjentem i super go odstresować przed zabiegiem

  • G

   Taki z tego Pana onkolog, że nie potrafił rozpoznać tłuszczaka - stwierdził, że taka już moja uroda. Inny lekarz nie miał z tym żadnego problemu