Lek.

Piotr Kiwiński verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

 • NOVENA CLINICA - chirurgia ogólna, onkologiczna, proktologia, ortopedia, medycyna estetyczna

  ul. Szpitalna 37, Chełm, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna


 • Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie - Przychodnia Specjalistyczna - Poradnia Chirurgiczna

  Szpitalna 53B, 22-100 Chełm, lubelskie


 • Novena Clinica

  Szpitalna 37, 22-100 Chełm, lubelskie

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Płatność ratalna, Gotówka


Ostatnia opinia

 • V
  Lokalizacja: Novena ClinicaUsługa: zmiana skorna na policzku

  Szczerze polecam Dr Piotra Kiwinskiego. Usunal on profesjonalnie zmiane na policzku mojej mamy, blizna goila sie pieknie i bardzo szybko. Jest to profesjonalny lekarz ktory zna sie na swojej pracy do tego bardzo mily i uprzejmy. Serdecznie dziekuje za pomoc!!!

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Dariusz Kieszko
  Dariusz Kieszko
  Onkolog
  Kolejowa 3, Świdnik

  Ryszard Wierzbicki
  Ryszard Wierzbicki
  Chirurg, Onkolog
  ul. Tetmajera 21, Lublin
  Była to kolejna wizyta kontrolna po bardzo trudnej operacji wykonanej przez Pana Doktora Wierzbickiego w styczniu… więcej

  Andrzej Semczuk
  Andrzej Semczuk
  Ginekolog, Onkolog
  Stanisława Węglarza 16, Lublin
  Jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi za prowadzenie mojej ciąży wysokiego ryzyka (całkowita przegroda macicy),… więcej

  Jan Kotarski
  Jan Kotarski
  Ginekolog, Onkolog
  ul. Staszica 16, Lublin
  Polecam!!kompetentny sympatyczny i posiadający ogromną wiedzę lekarz. Dokładne usg przeprowadzone na najlepszym… więcej

  Ryszard Adach
  Ryszard Adach
  Chirurg, Onkolog
  Dr K. Jaczewskiego 7, Lublin
  Rzeczowa interpretacja wyników badania . Zrozumiałe wytłumaczenie objawów choroby i informacja jak będzie przebiegał… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Piotr Kiwiński specjalista chirurg - onkolog.
   Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. W ciągu ponad 20 lat pracy ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej i onkologicznej a także medycyny ratunkowej.
   Ukończył studia podyplomowe w zakresie Administracji i Zarządzania dla kadry kierowniczej w służbie zdrowia.
   Pełnił funkcje p.o dyrektora, a także zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa w Szpitalu w Chełmie.
   Od 2002 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, gdzie wykonuje szereg zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej, a także medycyny estetycznej.
   Jest trenerem krajowym zabiegów z użyciem nici APTOS.
   Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu konferencjach i zjazdach zarówno międzynarodowych jak i krajowych.
   Ukończył studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna
  • Medycyna ratunkowa

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • V
   Lokalizacja: Novena ClinicaUsługa: zmiana skorna na policzku

   Szczerze polecam Dr Piotra Kiwinskiego. Usunal on profesjonalnie zmiane na policzku mojej mamy, blizna goila sie pieknie i bardzo szybko. Jest to profesjonalny lekarz ktory zna sie na swojej pracy do tego bardzo mily i uprzejmy. Serdecznie dziekuje za pomoc!!!

  • K

   Świetny fachowiec! Usunął mi kaszaka z twarzy w okolicy nosa-policzka. Bardzo obawiałem się, że zostanie ślad po szwach, a zwłaszcza, że twarz jest moją wizytówką w pracy:) Zszył tak idealnie, że teraz z trudem sam odnajduje to miejsce! Muszę tutaj jeszcze dodać, że zabieg miał miejsce w przychodni, a nie w prywatnym gabinecie, co również miało wpływ na moje obawy co do podejścia pana doktora do zabiegu i jego dokładności. Niektórzy piszą, że pan doktor jest mało rozmowny - zgadzam się z tym, ale z drugiej strony czy wy mielibyście czas i ochotę na pogawędki o niczym z każdym przyjmowanym pacjentem? Przecież przewija ich się dziesiątki każdego dnia! Jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu zabiegu. Dziękuję jeszcze raz panie doktorze!

  • M
   Lokalizacja: NOVENA CLINICA - chirurgia ogólna, onkologiczna, proktologia, ortopedia, medycyna estetyczna

   Nie rozumiem samych pochlebnych opinii, miałam wykonywany zabieg przez doktora po czym po 5 dniach pojawiła się zmiana dwukrotnie większa. Podczas wizyty "kontrolnej " zostały usunięte tylko szwy i to przez pielęgniarke. Pan doktor nawet nie spojrzał i nie zaproponował poprawy wykonanego przez niego zabiegu. Widocznie trzeba były przyjść kolejny raz i zapłacić za "porade"i kolejny zabieg. Kompletny brak podejścia do pacjenta i zainteresowania ze strony lekarza.

  • J

   Wspaniały człowiek i lekarz z powołania i talentem. Miałam dwa zabiegi bez powikłań i znaku blizn, a mój wnuczek , którego w policzek ugryzł pies, nie ma widocznego śladu blizny.

  • Z

   Świetny specjalista, o bardzo wysokiej kulturze osobistej! Nie naciąga pacjenta na niepotrzebne koszty. Poszłam po poradę za którą Pan doktor nie wzią pieniędzy. Po rzeczowej rozmowie z Panem doktorem zdecydowałam się na zabieg. Polecam tego lekarza wszystkim którzy jak ja boją się bólu.
   PS Pan doktor ma świetny głos - śpiewa przy zabiegu :)

  • G

   Bardzo dobry fachowiec, profesjonalny, bardzo miły i sympatyczny, jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegów, szczerze polecam !

  • P

   Lekarz i specjalista bardzo dobry ... niestety sprawia wrazenie nie sympatycznego....
   brak mu umiejetnosci rozmowy z pacjentem.

  • G

   Fachowiec i profesjonalista. O jego umiejętnościach i kompetencjach świadczy kolejka pod gabinetem. korzystałam z porady odnośnie bardzo niepokojącego pieprzyka u mojego syna. Z wielką starannością i ogromnym wyczuciem kieruje się pan doktor. Nie kieruje od razu na niepotrzebny zabieg. Prowadzi wnikliwą obserwację i po dokładnej analizie stawia diagnozę.
   Polecam z czystym sumieniem.

  • L

   bardzo sympatyczny lekarz zna się na robocie, potrafi rozmawiać z pacjentem i super go odstresować przed zabiegiem

  • G

   Taki z tego Pana onkolog, że nie potrafił rozpoznać tłuszczaka - stwierdził, że taka już moja uroda. Inny lekarz nie miał z tym żadnego problemu

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG