Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Graniczna 54, Bytom
Medicover

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu różne dolegliwości

Dziś byłam na wizycie jako osoba dorosła. Lekarz bardzo sympatyczny, dokładny, zlecił komplet badań i szeroką diagnostykę. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicover mocny bol gardla, zanikanie glosu, stan podgoraczkowy

Chodziłam trzy tygodnie z okropnym kaszlem, strasznym bólem gardła, zanikaniem głosu i stanem podgoraczkowym zanim trafiłam na wizytę do tego lekarza. Zajrzał do gardła i stwierdził że wygląda bardzo źle jednak nie dał antybiotyku, kazał tak czekać kolejne dwa tygodnie. Przepisał zwykłe tabletki do ssania (które zresztą już brałam i nic nie pomogły). Przez całą wizytę dopytywał jedynie o temperaturę w mieszkaniu i stopień nawilżenia. Poszłam odrazu po tej wizycie do laryngologa który odrazu dał antybiotyk i stwierdził ostre zapalenie gardła. Laryngolog oznajmił że samo nie przejdzie a antybiotyk zażywam już trzeci tydzień i nie wiem czy na tym się skończy moje leczenie. Lekarz nie potrafił rozpoznać ostrego zapalenia gardła. Był niesympatyczny, stwierdził że temperaturę 37 stopni on ma po posiłku. Absolutnie nie polecam tego lekarza.


C
Użytkownik zweryfikowany

podczas wizyty Pan doktor niestety bardzo niesympatyczny - z łaską obejrzał dziecko i marudził, że ma tyle roboty,a tu nadprogramowa wizyta, której nie miał w planach.. natomiast muszę przyznać jest rzeczowy, szczegółowy i udzielił niezbędnych informacji.


D
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj (10.04.2014) byłam z mamą u pana doktora na szczepieniu. Weszłam do gabinetu i powiedziałam, że chcę być zaszczepiona. Powiedział, że musi sprawdzić informacje na temat szczepionki, ponieważ nikt wcześniej nie szczepił się u niego. Podał nam informacje, które okazały się błędne, co potwierdziła pani pielęgniarka oraz ULOTKA zamieszczona w szczepionce. Moja mama była wściekła, zwłaszcza, że podczas badania w gabinecie, pan doktor obrażał ją słowami takimi jak: nie interesuje mnie to, co jest w książeczce zdrowia, po co to pani przyniosła! Proszę !panią! ja mam dwie córki i żadnej z nich nie szczepiłem! Jest pani nieuprzejma, przeszkadzając mi w
działaniu! (które z resztą wykonywał 30 min.) Zestresowałam się okropnie i tak zamiast przyjąć nas o 19.00 pan doktor wolał porozmawiać przez telefon. Zauważyłam również, że kiedy wyszedł z gabinetu i wrócił w to samo miejsce, zastanawiał się, do których drzwi wejść! Nie wiedział też, że jutro ma przyjść do pracy, kiedy koordynatorka powiedziała mu to. Nie polecam!!!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspanialy, profesjonalny lekarz. Swietne podejście do pacjeta i ogromna wiedza. Zdecydowanie godny polecenia.


J
Użytkownik zweryfikowany

Przesympatyczny lekarz z ludzkim podejściem. Z dużym zaangażowaniem stara się pomóc - i pomaga skutecznie. Cieszę się, że z synkiem trafiłam do pana doktora. Wspaniałe podejście do dzieci.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, gorąco Go polecam!
Widać, że bardzo się stara, przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad i bardzo poważnie podchodzi do opisywanych przez pacjenta dolegliwości.


S
Użytkownik zweryfikowany

Parę miesięcy temu dr Kańczyk miał zastępstwo w przychodni na Karłowicza i trafiłem na niego z jakimś przeziębieniem lub grypą i przy badaniu zobaczył na skórze czerniaka. Wielu lekarzy badało mnie w ostatnich latach i nikt tego czarnego punktu wielkości 2 zł nie widział. Dzisiaj już czerniak został wycięty przez dr. Wiśniewskiego - super cięcie, a profesor Tarnawski badaniami potwierdził brak szkodnika. Jestem wdzięczny tym trzem Panom. Dziękuję im bardzo i polecam ich wszystkim.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz, długo szukałam odpowiedniego pediatry dla córki, aż znalazłam:) Doświadczenie, odpowiednie podejście do dziecka, badania zawsze dokładne i szczegółowe. Lekarz zawsze pod telefonem, nawet w godzinach wieczornych, co było dla mnie bardzo ważne, jako mamy niemowlaka:) - szczególnie, gdy córa dużo chorowała. Polecam! Ciepły, wspaniały człowiek, lekarz z powołania


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie wiem jak teraz ale jak chodziłam do niego 2 lata temu to był godny polecenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie