dr n. med.

Piotr Faron

Urolog

72 opinie +dodaj

Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego CMUJ (AD 1995). Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej - I stopień oraz urologii - egzamin europejski (FEBU). Przez 10 lat pracowałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo spokojnie i profesjonalnie. Pan doktor sympatyczny i kompetentny, przeanalizował wyniki badań, doradził. Polecam każdemu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetne i rzeczowe podejście do pacjenta,fachowa diagnoza i przepisane działające leki, ponadto Pan doktor jest bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem,wizyta na luzie. Polecam każdemu

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  rejestracja do lekarza była przypadkowa, kierowałam się opiniami innych Pacjentów, pomimo tego nie załuję decyzji, lekarz profesjonalnie podszedł do Pacjenta, nie lekceważył objawów, wytłumaczył przyczyny bólu, polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  sympatyczna i miała atmosfera spotkania, pan doktor w sposób kompleksowy i szczegółowy wszystko wyjaśnia, bardzo dobrze zdiagnozował mój problem z leczeniem, myślę że dzięki jego wskazówką dotyczącym leczenia mój problem będzie skutecznie rozwiązany/ polecam Paweł

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Pierwsza wizyta u urologa, coś mnie niepokoiło więc postanowiłem to sprawdzić, badanie kontrolne (USG). Stres przed wizytą okazał się być zbędny ponieważ doktor Faron ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko okazało się być w porządku, teraz mogę spać spokojnie. Kompetentny lekarz wytłumaczył prostemu człowiekowi co i jak :) Sama wizyta szybka i sprawna jednak nie odniosłem wrażenia, że w ciągu tych kilkunastu minut coś zostało pominięte. Polecam!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Wizyta przebiegła szybko i bezproblemowo. Było dużo humoru ale Pan Doktor treściwie mi wszystko wytłumaczył. Jeśli nie chcecie Państwo marnować pieniędzy i czasu, a szukacie konkretnych informacji i właściwej diagnostyki, polecam właśnie Pana Doktora Piotra Farona :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Bardzo dobre, profesjonalne podejście :)
  Otrzymałem konkretne informacje, wizyta odbyła się w luźnej atmosferze, co nie przeszkodziło w byciu kokretnym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Konsultacja pozwoliła na określenie istoty problemu i zaproponowanie kilku sposobów na jego rozwiązanie, które zostały przedstawione w sposób wyczerpujący. Poza tym bardzo sympatyczny człowiek :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pierwszy raz spotkałem Pana Doktora w klinice onkologicznej wśród tłumu ludzi - co nie przeszkodziło zachować mu kulturę i profesjonalizm oraz spokój. Patrzyłem na to z boku (byłem z żoną) dlatego mogłem bardziej obiektywnie oceniać.
  Ponieważ jestem już facetem z dalekim PESELEM cykliczne wizyty u urologa są koniecznością. Udałem się więc prywatnie do Pana Doktora na kontrolę. Zostałem przyjęty jak stary znajomy, a byłem przecież pierwszy raz. Po badaniu uzyskałem kompletą diagnozę i wiele informacji „na temat”, które były dla mnie nowością. Dziwne to po wielu wizytach u innych urologów, ale to prawda.
  Pan Doktor mojej żonie już pomógł, mam nadzieję, że bezpowrotnie zlikwidował problem. Wszystko na to wskazuje.
  Jestem pewien, że z pewnością będę korzystał z możliwości jakie oferuje Pan Doktor. Szczerze polecam i przyznaje 5 gwiazdek (zasługuje na 6 albo więcej).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny lekarz, rozmowa przebiega jak z dobrym kolegą, zero skrępowania pomimo tego że wchodziłem spięty. I co najważniejsze, w Anglii lekarz powiedział że mam raka, 5 marca mam mieć robione badania w znieczuleniu ogólnym. Pan doktor zapewnił mnie że nie mam się czego bać bo to nie jest żaden rak. Jeśli kiedykolwiek będę musiał korzystać z porady urologia, to tylko ten doktor, mimo że nie jestem z Krakowa. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze i do zobaczenia niebawem po usg ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego CMUJ (AD 1995). Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej - I stopień oraz urologii - egzamin europejski (FEBU). Przez 10 lat pracowałem w Klinice Urologii CMUJ. Od 2008 roku lat pracuję w oddziale Urologii Zabiegowej w Centrum Onkologii w Krakowie. Interesuje mnie przede wszystkim urologia onkologiczna, zwłaszcza tematyka obejmująca diagnostykę i leczenie raka stercza.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna