dr n. med.

Piotr Faron

Urolog

65 opinii +dodaj

Umów wizytę 50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego CMUJ (AD 1995). Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej - I stopień oraz urologii - egzamin europejski (FEBU). Przez 10 lat pracowałem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego CMUJ (AD 1995). Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej - I stopień oraz urologii - egzamin europejski (FEBU). Przez 10 lat pracowałem w Klinice Urologii CMUJ. Od 2008 roku lat pracuję w oddziale Urologii Zabiegowej w Centrum Onkologii w Krakowie. Interesuje mnie przede wszystkim urologia onkologiczna, zwłaszcza tematyka obejmująca diagnostykę i leczenie raka stercza.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Konsultacja pozwoliła na określenie istoty problemu i zaproponowanie kilku sposobów na jego rozwiązanie, które zostały przedstawione w sposób wyczerpujący. Poza tym bardzo sympatyczny człowiek :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pierwszy raz spotkałem Pana Doktora w klinice onkologicznej wśród tłumu ludzi - co nie przeszkodziło zachować mu kulturę i profesjonalizm oraz spokój. Patrzyłem na to z boku (byłem z żoną) dlatego mogłem bardziej obiektywnie oceniać.
  Ponieważ jestem już facetem z dalekim PESELEM cykliczne wizyty u urologa są koniecznością. Udałem się więc prywatnie do Pana Doktora na kontrolę. Zostałem przyjęty jak stary znajomy, a byłem przecież pierwszy raz. Po badaniu uzyskałem kompletą diagnozę i wiele informacji „na temat”, które były dla mnie nowością. Dziwne to po wielu wizytach u innych urologów, ale to prawda.
  Pan Doktor mojej żonie już pomógł, mam nadzieję, że bezpowrotnie zlikwidował problem. Wszystko na to wskazuje.
  Jestem pewien, że z pewnością będę korzystał z możliwości jakie oferuje Pan Doktor. Szczerze polecam i przyznaje 5 gwiazdek (zasługuje na 6 albo więcej).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny lekarz, rozmowa przebiega jak z dobrym kolegą, zero skrępowania pomimo tego że wchodziłem spięty. I co najważniejsze, w Anglii lekarz powiedział że mam raka, 5 marca mam mieć robione badania w znieczuleniu ogólnym. Pan doktor zapewnił mnie że nie mam się czego bać bo to nie jest żaden rak. Jeśli kiedykolwiek będę musiał korzystać z porady urologia, to tylko ten doktor, mimo że nie jestem z Krakowa. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze i do zobaczenia niebawem po usg ;)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  +Dr Faron ta profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, potrafiący słuchać i współpracować z pacjentem, potrafiący w należyty sposób odnieść się do problemów zdrowotnych pacjenta

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Doktor Faron ma dużą wiedzę. Jest kompetentny, bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Zdecydowanie polecam tego doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Bardzo dobry kontakt z Panem Doktorem. Przyjęcie o umówionej godzinie. Wszystko wytłumaczone prostym językiem. Bardzo Polecam

 • J
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Pod skrzydłami Pana dok.jestem dwa lata , jest to specjalista z wyższej półki. Konkretny przyjazny poswięcajacy Swój wolny czas. Dla Pana Doktora Piotra Farona pacjent jest najważniejszy .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Urolog z naprawdę dobrym podejściem do pacjenta i znający się na rzeczy. Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i sprawdza bardzo wnikliwie. Była to moja pierwsza wizyta u urologa, przed którą miałem sporo obaw, ale teraz wiem, że nie taki diabeł straszny :) Zdecydowanie godny polecenia doktor.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-MedUsługa: konsultacje urologiczne

  Lekarz z pasją, który potrafi profesjonalnie podejść do pacjenta, spokojnie wytłumaczyć wszystkie wątpliwości i zalecić odpowiednie działania. Robi pogłębiony wywiad, dysponuje USG i od razu stawia pewną diagnozę.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dasz-Med

  Wysokiej klasy specjalista. Bardzo fachowy, tłumaczy wszystko, przekazuje w zrozumiały dla pacjenta sposób. Przedstawia najlepsze rozwiązania.