Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn
ul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna (opis) • Od 180 zł

Badania psychologiczne • Od 250 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna pary (opis) • Od 250 zł +5 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna rodziny (opis) • Od 250 zł

Konsultacja seksuologiczna (opis) • Od 180 zł

Psychoterapia (opis) • Od 150 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

sesja 50 min

Pozostałe usługi


ul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztynul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

czas wizyty 1 h 20 minul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

wizyta 1h 20 minul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 180 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

wizyta 50 minul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 150 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

sesja 50 minul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

sesja 1 h 20 minul. Mickiewicza 4 p.115, Olsztyn

Od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

sesja 1h 20 min

Moje doświadczenie

O mnie

Terapia indywidualna dorosłych, terapia par. Krótkoterminowa terapia grupowa – metodą ustawień systemowych. Psycholog dziecięcy – dla dzieci i młodzie...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychoterapia par
  • Psychoterapia
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Rosyjski,
  • Czeski

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn Psychoterapia

Dobra terapia jest sztuką, a to co powstaje to zmiana - jako efekt indywidualnego podejścia, dobrych wyborów, właściwej interpretacji, trafionych pytań i bezkompromisowych często odpowiedzi… I tak w moim odczuciu wyglądała ponadroczna praca nad moją zmianą. Dziękuję Panie Piotrze za to, że potrafił Pan w naszych rozmowach tak umiejętnie ustalać proporcje pomiędzy swoją wrażliwością i empatią a stanowczością, za wiedzę, profesjonalizm i niepodważalne umiejętności psychoterapeutyczne. Sylwia

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn Psychoterapia

Stale narastająca lista zadań do wykonania oraz lęki towarzyszące mi od dzieciństwa, do tej pory powodowały ogromny dyskomfort. Pan Piotr skutecznie pomógł określić mi priorytety, a także zaprezentował mi narzędzia, które wykorzystuję do okiełznania stanów lękowych. Pomógł mi również zrozumieć relacje z bliskimi mi osobami. Do tego profesjonalizm i w końcu osoba, która potrafi mnie wysłuchać i zrozumieć. To wszystko sprawiło, że podczas sesji czułem się bardzo komfortowo. Cieszę się, że spotkałem Pana Piotra na swojej życiowej drodze. Była to moja pierwsza przygoda z terapią i jeżeli jest więcej takich osób jak ja, które mają jakieś obawy związane ze skorzystaniem z usług specjalisty, to z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Piotra. Dziękuję!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn psychoterapia par i małżeństw

Pan Piotr Chaciński nie reagował na moje komunikaty związane ze złym samopoczucia wynikające z prowadzonej sesji (brak empatii, zaufania, stronniczość, opiniowanie i drażnienie słowami "to teraz sprawdzimy Pani inteligencję ").
Na sesję przychodziłam z coraz większym lękiem i gorszym samopoczuciem a mimo to słyszałam słowa "to dziś będzie gorzej " .
Po kilku sesjach zakończyłam współpracę i znalazłam terapeutę który zaopiekował się moimi emocjami i problemami.
Ocenę wystawiam po 2 latach od ostatniej sesji.
Nadal odczuwam skutki tych paru spotkań a niektóre słowa pozostały ze mną, ale to "subiektywne spostrzeżenie ".
Teraz czeka mnie przepracowanie byłych sesji z Panem Piotrem Chińskim.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn Konsultacja psychologiczna

Trafne podejście i problem z głowy szybkie rozpoznanie i terapia zakończona sukcesem. Żadnych wątpliwości co do wyboru lekarza


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

Z Panem Piotrem przepracowałem prawie rok. Przez ten czas zrozumiałem co tkwi u podstaw moich lęków i obaw. Nauczyłem się sobie bardziej ufać i stałem się dużo bardziej pewnym człowiekiem. Dalej mam w sobie sporo rzeczy nad którymi trzeba popracować, ale dzięki tym spotkaniom mam narzędzia i siłę by radzić sobie z tym samodzielnie. Rok temu czułem się zagoniony do narożnika, dziś mogę powiedzieć o sobie, że jestem szczęśliwym człowiekiem i z optymizmem patrzę w przyszłość. Czuję się poukładany, świadomy swoich słabych i mocnych stron i przekonany, że nic mnie nie blokuje by żyć tak jak chcę. Dziękuję Panie Piotrze. Dobrze wiedzieć, że gdyby kiedyś znów mi się coś posypało jest adres pod którym znajdę skuteczną pomoc. Fajnie znów być szczęśliwym, polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn traumy dziecięce

Jestem osobą dojrzałą,dzieciństwo odbiło się bardzo bolesnym piętnem na całym moim życiu.Pan Piotr bardzo mi pomógł zrozumieć mechanizmy moich zachowań i pokazał możliwości zmian.Bardzo polecam,profesjonalny i empatyczny psycholog,wie co robi,wzbudza zaufanie ,pozwala się otworzyć -polecam Marizam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn problemy w relacjach małżonków, trudności w komunikacji z dziećmi - adopcja

Pan Piotr jest szczególnym i niezwykłym w mojej opinii terapeutą. Jest bardzo empatyczną osobą, lecz jednoczesny dystans, który zachowuje, pozwala mu na dotarcie do problemu osoby, która decyduje się mu zaufać, szczególnie jeśli chodzi o osoby, które niekoniecznie mają dobre doświadczenia z terapią lub się na nią dopiero decydują. Piszę z pozycji kobiety, która błądziła po omacku szukając środków zastępczych na to, żeby życie wydawało się być do zniesienia, desperacko zapewniając siebie, że da radę. Pan Piotr w terapii łączy wiele technik tak umiejętnie uzupełniających się – stąd ma możliwości a przy tym niebywałe umiejętności dotarcia do wielu problemów, z których nie zawsze pacjent zdaje sobie sprawę. I to jest fenomen Pana Piotra. Wspólne odkrywanie ich z terapeutą – czy to indywidualnie, czy w terapii rodzinnej, zarówno u dzieci czy dorosłych, a szczególnie w terapii grupowej (ustawienia systemowe) i sposób w jaki to się odbywa powoduje, że po takiej rozmowie nabiera się zaufania nie tylko do prowadzącego terapię, ale i do siebie (do własnej osoby). Podstawą terapii bez wzglądu na stosowane techniki jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa – i to ma pacjent zapewnione decydując się powierzyć swój problem Panu Piotrowi – niezależnie jakiej wagi i z jakiego gatunku byłby to problem. Pogodzenie się z tym na co wpływu niejednokrotnie nie mamy, odczucie równowagi – stabilności oraz poczucie, że zaczyna się żyć, jest z mojego punktu widzenia największą wartością, którą można osiągnąć w terapii u Pana Piotra.
Ogromnie wdzięczna pacjentka


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

Nietypowy psychoterapeuta. Bardzo empatyczna osoba, jednak w swoistym wydaniu. Pomógł mi pogodzić się z przykrymi wspomnieniami z dzieciństwa, znaleźć zrozumienie dla siebie i bliskich osób, którym ciężko było wybaczyć błędy. Skleił moją rozsypaną dawno temu myśl czy i ile znaczę jako kobieta. Mam pokiereszowane serce i przede mną jeszcze trochę pracy. Pamiętam pierwsze spotkanie z panem Piotrem - naszykowałam się na nieco medyczny kontakt i pewien dystans, który często towarzyszy podczas spotkań z osobami świadczącymi usługi terapeutyczne, a spotkałam się z niezwykle swobodnym usposobieniem pana Piotra - jakby znał mnie od lat. Luzem, miłym uśmiechem i- nie da sie ukryć- swoją pewnością bycia osobą na właściwym miejscu szybko wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Na sesje nie przychodzę zawstydzona ani spięta. Odnosi się wrażenie, iż to taki 'człowiek z sąsiedztwa' który przy okazji może profesjonalnie pomóc. Nie jest psychologiem, który załatwia robotę za pacjenta, nie określa drogą na skróty co mu dolega wprost. Zdolnie "zmusza" podsuwając delikatne wskazówki bym sama dotarła do najgłębiej zakorzenionych problemów duszy, odkryła je. Często samo znalezienie problemu jest już jego rozwiązaniem. Bywały sesje pozornie nie udzielające energii, której danego dnia niepotrzebnie z góry oczekiwałam - ostatecznie bowiem, najczęściej po przemyśleniu danej rozmowy raz jeszcze znajdowałam klucz do rozszyfrowania innego, drugoplanowego problemu. Fenomenem są dla mnie ustawienia systemowe, które stosuje czasem pan Piotr. Dzięki tej metodzie najskuteczniej i najszybciej odkrywałam kim jestem, co mnie dręczy i dlaczego a także jak wyjść z problemu. Pan Piotr to także po prostu sympatyczny szczery człowiek, który i zażartuje i gdy trzeba troszkę zgani. Niczym brat.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Piotr Chaciński Olsztyn

Pierwsze wrażenie może niezbyt korzystne...ale jak to często bywa nie można się na nim opierać. Pozory są mylące. Psycholog bardzo konkretny, zorganizowany, rzeczowy, szczególowy. Bez "ściemy" konkretnie i do celu. Można mu zaufać. Polecę każdemu, kto ma problem i chce go konstruktywnie rozwiązać !


T
Profil zweryfikowany

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Gdzie w Warszawie i w jakiej cenie można rozwiązać test inteligencji Wechslera?

Witam
jeżeli to test dla dorosłych to w Warszawie koszt 300zł
np. amygdala.pl/cennik/.
Za darmo dla dzieci i młodzieży w rejonowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
Piotr Chaciński
psycholog

mgr Piotr Chaciński

Witam.Mam 27 lat i spory problem z erekcją.Problem pojawia się głównie przy sytuacji intymnej z kobietą,kiedy się przytulamy itp czuje że penis się podnosi,jednak zanim zdazymy się rozebrać to już jest po wszystkim.Problem mam od wielu lat i dopiero kiedy zaufam partnerce to udaje się stosunek.Wynika to z kompleksu :członek bez wzwodu jest mały i to mnie krepuje,podczas maksymalnego wzwodu ma 12 cm.Partnerki się obawiały że mnie nie podniecają,głowa u mnie bardzo chce a "on" nie.We własnym zaciszu potrafię doprowadzić do dużego wzwodu,ale przy partnerce jest frustrujący problem.Duzo z nią o tym rozmawiałem ale nakładam na siebie presję,nie umiem oczyścić głowy.Czy poza psychoterapią można w takiej sytuacji aby przyspieszyć współżycie z osobą którą kocham zastosować jakiś środek który wbrew obawom psychiki pomoże we wzwodzie?Kompleks wielkości mnie zablokował i widzę że nawet rozmowa z partnerką że wszystko jest ok nie potrafi sprawić,by podczas igraszek utrzymać wzwód.Podczas stosunku jest już ok,ale mam problem zacząć penetrację.Podobno jestem atrakcyjny w łóżku kiedy już się przełamie...bardzo proszę o pomoc bo z tego powodu mam lęk przed zbliżeniem,co nie sprzyja ułożeniu sobie zycia.Pozdrawiam

Witam
Zalecam podjęcie psychoterapii u psychologa. Druga możliwość to wydłużenie penisa poprzez podcięcie więzadeł wieszadłowych - operacyjne, możliwość wydłużenia od 2-5 cm. Operacja w Polsce kosztuje ok 4000 zł.
Piotr Chaciński
psycholog, seksuolog

mgr Piotr Chaciński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania