dr n. med.

Piotr Błasiński

Ginekolog

CM BETA TARNOWSKI **wizyta wyłącznie w ramach prywatnych kart ubezpieczenia zdrowotnego: LUX MED, PROMEDIS, CM LIM, AVIVA, COMPENSA, POLMED, FALCK, MEDICA POLSKA, ENEL-MED więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • CM BETA TARNOWSKI **wizyta wyłącznie w ramach prywatnych kart ubezpieczenia zdrowotnego: LUX MED, PROMEDIS, CM LIM, AVIVA, COMPENSA, POLMED, FALCK, MEDICA POLSKA, ENEL-MED

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ginekologiczno - Położniczy Piotr Błasiński, Antoni Bukowiec, Ismaiel Salloum

  Nie polecam. Nie kwestionuję kompetencji lekarza, natomiast empatii mu ewidentnie brakuje. Trafiłam do niego w pierwszej ciąży, komentarze, że jak nie brałam przed ciążą kwasu foliowego, to teraz tylko "zdrowaśki" odmawiać... Na dwóch wizytach się skończyło, bo po pewnej wymianie zdań wyszłam z gabinetu zapłakana. Wizyta na NFZ, lekarz kazał sobie zapłacić za wydruk zdjęcia z usg.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Nigdy w zyciu wiecej!!!!
  Bylam u dokrora w przychodni na NFZ, nie zbadal mi nikt cisnienia, nie zwazyl mnie. Komentarz do USG sa raczki, nozki, glowka, serce bije. Gdy poprosilam go o zdjecie z USG stwierdzil iz narodowy fundusz zdrowia nie przewiduje fotografii na pamiątke!!! Bylam jedna z ostatnich pacjentek i mialam wrazenie iz chce sie mnie pozbyc z gabinetu jak najszybciej zeby isc do domu, zlecil mi badania i kazal przyjsc za 2 tygodnie. Kobieta czuje sie jak w fabryce na tasmie produkcyjnej. To moja pierwsza ciaza, byla to pierwsza wizyta i nigdy w zyciu wiecej!!! Zdecydowanie nie polecam!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie polecam, chodziłam do Pana doktora przez kilka lat i często przepisywał mi tabletki na zapalenie jajników, gdyż bolały mnie jajniki. Na moje pytanie czy nie za często mam zapalenie jajników, odpowiedział, że taka moja uroda. Brałam tabletki, bo skoro lekarz twierdzi, że to zapalenie jajników, to ja nie podważałam tego zdania. Ostatni raz byłam pod koniec listopada u Pana doktora, również dostałam tabletki na zapalenie jajników. A 8 grudnia byłam już w szpitalu z bardzo silnymi bólami podbrzusza, okazało się, że miałam 10 cm torbiela na jajniku. Skończyło się operacją. Pewnie jakbym zmieniła lekarza nie musiałabym tego przechodzić, bo torbiel byłby wykryty dużo wcześniej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Jestem młodą osobą i to była moja druga wizyta u ginekologa. Pelna obaw i stresu szukajac w internecie ginekologow trafiłam własnie do tego doktora. W gabinecie zapomnialam o strachu i uczuciu zawstydzenia. Zostalam bardzo milo przyjęta i planuje zostać tutaj jako pacjentka na bardzo długi okres czasu .

 • Do dr Błasińskiego trafiłam z powodu torbieli na jajniku. Leczyłam się wcześniej pół roku u innego lekarza i wszystko wskazywało na to, że konieczny będzie zabieg chirurgiczny. Dr Błasiński już na pierwszej wizycie dobrał mi takie leki hormonalne, że już po miesiącu torbiel się zmniejszyła, a po trzech nie było po niej śladu. Później starałam się o drugie dziecko i jakoś nie wychodziło bez przyczyny. Pan doktor zlecił mi badania i orzekł, ze ze mną jest wszystko ok. Rzeczywiście chodziłam do niego na USG co dwa dni, przez trzy miesiące, aby określić moment jajeczkowania. (wizyty wówczas były tańsze o prawię połowe). Ostatecznie badaniom musiał poddać się mąż i okazało się, że to po jego stronie był problem. Wyniki nasienia były tragiczne (to już u innego lekarza). Jeździliśmy po różnych krynikach leczenia bezpłodności i wszędzie nam powiedziano, że tylko in vitro wchodzi w grę. Zrezygnowaliśmy i po 2 latach niespodziewanie zaszłam w ciażę. Piszę to na pocieszenie niektórym parom. Ciążę bardzo profesjonalnie poprowadził mi dr Błasiński. Z racji wieku skierował mnie na badania genetyczne do Szczecina. Wszystkie badania mialam porobione o czasie i termin porodu trafiony na 100%. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

 • Uważam.że Pan doktor Błasiński to profesjonalista. Cztery lata temu urodziłam bliźniaczki, ciążę prowadził Pan doktor. Lekarz skierował mnie w odpowiednim czasie do szpitala, ponieważ miałam małopłytkowość.Od razu skonsultował się z hematologiem, wspierał mnie, zlecał dodatkowe badania, nawet będąc w szpitalu miałam z Panem doktorem telefoniczny kontakt. Nic przede mną nie ukrywał, ale również niepotrzebnie nie straszył.Miałam porobionych szereg dodatkowych badań w ciąży dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Dodatkowe USG w Szczecinie dla większej pewności. że wszystko jest w porządku. Lekarz przeczuł .że urodzę wcześniaki i też tak było, a nawet wskazał datę kiedy to nastąpi i sprawdziło się co do dnia.Na szczęście byłam w szpitalu w Szczecinie i przez cesarskie cięcie moje dziewczynki przyszły na świat całe i zdrowe , a w listopadzie skończą 4 latka. Była to druga ciąża prowadzona przez doktora. z całego serca polecam tego świetnego lekarza.

 • Bardzo miły i konkretny lekarz. Chodzę do niego już kilkanaście lat. Najpierw chodziłam do przychodni, później gdy sytuacja zawodowa mi nie pozwalała na wyczekiwanie w długich kolejkach zaczęłam chodzić prywatnie. Prawdę mówiąc nie widzę różnicy w traktowaniu pacjentek w gabinecie prywatnym i w przechodni. Bardzo polecam.

 • do pana doktora blasinskiego chodze od kilku lat bylam 2razy w ciazy i wszystko dobrze tylko najgorsze jest w tym ze strasznie dlugo trzeba tam sie wysiedziec ale co do doktora to jest bardzo dobry

 • Do dr Błasińskiego chodzę od kilku lat,nawet wówczas kiedy mam problemy z pęcherzem moczowym,zawsze mogę liczyć na fachową pomoc.Jest miły,sympatyczny,udziela wyczerpująco porady na temat choroby.Polecam takiego lekarza-fachowca.

 • Nie wiem skąd to negatywne opinie na temat doktora ,czytam je i nie wierzę własnym oczom.Ja znam doktora od 12 lat wcześniej po 8 latach małżeństwa nie miałam dzieci bo nikt nie mógł znaleźć przyczyny,kiedy trafiłam do doktora Błasińskiego od razu znalazła się przyczyna,zabieg i w rezultacie mam 2 wspaniałych synów, zdrowych i najważniejsze obie moje ciąże prowadził Pan Błasiński. Ja szczerze polecam:)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

195

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.