Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Neurochirurgiczny

  Wallek-Walewskiego 23
  41-800 Zabrze, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wspanialy lekarz! Podarowal mi "drugie zycie" .... (operowal mnie 7godz guz konta. Jestem trzy tyg po operacji i jestem samodzielna i dobrze sie czuje mam tylko lekko uszkodzony nerw twarzowy z lewej strony.. Ale podobno to jest do wyleczenia !) z czystym sercem polecam !

 • A

  Z czystym sumieniem mogę polecić prof. Bażowskiego . Po roku "leczenia" słyszałam tylko pływanie, tabletki i schudnąc ( dodam,że jestem młodą osobą bez nadwagi). Stwierdzona dyskopatia. Choroba rozwinęła się na tyle,że nie chodziłam, nie potrafiłam leżeć ani siedzieć. Na wizycie doktor jako jedyny przejrzał obraz z rezonansu, spokojnie, prostym językiem wytłumaczył co jest nie tak. Wtedy nawet dla mnie, zwykłej osoby było to bardzo oczywiste. Po miesiącu od wizyty zostałam zoperowana. Po operacji codziennie odwiedzał mnie i osobiście sprawdzał mój stan. Kilka miesięcy po operacji czuję się wspaniale. Wróciłam w pełni do sprawności. Lekarz rodzinny był w szoku kiedy na własnych nogach przyszłam na wizytę 5 dni po operacji. Z czystym sumieniem polecam jako fachowca i wspaniałego człowieka. Dziękuję.

 • Siedem lat temu trafiłam do profesora z pękniętym tętniakiem w głowie!operacja trwała 9 godzin!dziś jestem zdrowa w stu procentach!nie znajduje słów podziękowania jakie mam dla profesora!życzę profesorowi wszystkiego co najlepsze!

 • Profesor Bażowski jest wspaniałym człowiekiem,lekarzem....dostałam drugie życie !Jestem po operacji dwa miesiące i czuje się wspaniale

 • Wizyta prywatna trwała kilka minut.
  Dyskopatia w odcinku lędźwiowym.
  Ledwie chodziłam, stopą nie mogłam poruszać.
  Profesor wytłumaczył mi z obrazu rezonansu, co jest czym.
  Powiedział, że stopa może już nigdy nie wrócić do sprawności.
  Na moje słowa, że bardzo źle się czuję i ledwie chodzę, usłyszałam, że trzeba schudnąć i mam pojaeić się za 2 miesiące.
  Dwa tygodnie po wizycie trafiłam do szpitala...
  Nie mam zaufania do kogoś kto bierze 150zł za słowa: spotkajmy się znowu za jakiś czas!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Prof. Bażowski to człowiek, który podarował mi drugie życie. Byłam operowana w wigilię 2008 r. Na stole byłam przez 7 godzin. Dzis jestem samodzielną i szczęśliwą osobą. Dziękuję matce Pana profesora, że go urodziła i Panu Bogu, że dał mu dar ratowania ludzi

 • Prof. Bazowski operowal bardzo trudnego guza kata mostowo-mozdzkowego u mojej mamy, swietny specjalista i mily, kontaktowy czlowiek bardzo polecam

 • Pan prof na wizycie bardzo się spieszył, był zniecierpliwiony, ucinał omówienie historii choroby, wizyta nie wyjaśniła wszelkich moich wątpliwości, zatem znów poszukuję innego specjalisty neurochirurga, nie zapytał mnie o objawy neurologiczne, nie zbadał, obejrzał zdjęcie bardzo pobieżnie, potrzebowałam rozważnej konsultacji ws bardzo ważnego i trudnego zabiegu na kręgosłupie szyjnym, po trwającej 5 min wizycie bez pełnego wywiadu pan prof zadecydował o zabiegu niosącym wiele poważnych powikłań, o czym nie dowiedziałam się na wizycie u p.prof a dopiero później od innego ortopedy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam Pana Profesora, bardzo kompetentny i słowny człowiek:) Czasem trudno się z nim porozumieć ale naprawdę dobry w swoim fachu. Operował mnie z powodu guza mózgu. Uratował mi życie. Bardzo dobry specjalista.

 • Miałam 3 prywatne wizyty u Pana Profesora i za każdym razem musiałam opowiadać "historię" choroby, gdyż Pan Profesor nie prowadzi żadnych kartotek i niestety nie pamiętał o czym mówiłam miesiąc wcześniej.Poza tym bardzo dziwne zachowanie Profesora, kiedy chciałam szczegółowo dowiedzieć się o mojej chorobie i ewentualnym zabiegu operacyjnym skwitował to słowami; "nie przeciągajmy, spotkajmy się znowu".Zrezygnowałam z dalszych konsultacji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

506

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

40

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.