Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Węgierska 13, Przeworsk
Piotr & Adam Baj Fizjoterapia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam państwa.
Jestem mgr fizjoterapii. Specjalizuję się w terapii dzieci i młodzieży. Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu terapii manualnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady postawy
 • Mózgowe porażenie dziecięce
 • Przepuklina oponowo-rdzeniowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Piotr & Adam Baj Fizjoterapia fizjoterapia

Polecam Pana Piotra z pełną odpowiedzialnością. Jestem 4 tygodnie po rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie. Dzięki fachowej diagnostyce i rehabilitacji u Pana Piotra wracam do pełnej sprawności. Fizjoterapeuta ten ma kompleksowa wiedzę z zakresu rehabilitacji i ortopedii. Fachowe podejście do pacjenta i indywidualny dobór ćwiczeń to najważniejsze cechy tego specjalisty. Pan Piotr to fizjoterapeuta jakich mało!

Użytkownik zweryfikowany

Witam.Od ponad półtora roku Pan Piotr rehabilituje naszego niepełnosprawnego synka. Wraz z mężem jesteśmy bardzo z Niego zadowoleni. Pan Piotr jest sumiennym, cierpliwym i wykwalifikowanym fizjoterapeutą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci co ułatwia mu szybkie nawiązanie z kontaktu. Jego poczucie humoru,spokojność i mimika twarzy sprawia ,że trudne ćwiczenia dla dzieci stają się małą zabawą.Pomaga dziecku ćwicząc z nim ale również umie porozmawiać i podnieść psychicznie rodzica, który tego potrzebuje.Każdy niezależnie od wieku kto potrzebuje pomocy fizjoterapeuty,to Pan Piotr z miłą chęcią pomoże.Dla naszego synka bardzo dużo już zrobił i wiele razem osiągneli.Każdy postęp do przodu synka dla mnie jest osiągnięciem dodatkowym Pana Piotra. Mimo wielu swoich pacjentów oraz życia prywatnego Pan Piotr w dalszym ciągu się dokształca i robi dodatkowe szkolenia,kursy z pozytywnym zakończeniem. Każdemu z Nas kto potrzebuje pomocy mogę szczerze polecić Pana Piotra Baja. Panu Piotrowi gratuluję osiągnięć i życzę tylu uśmiechów na twarzy co do tej pory. Pozdrawiam

K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Piotr to specjalista jakich mało. To co go cechuje to profesjonalizm, szeroka wiedza, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzieci go uwielbiają dzięki poczuciu humoru i niezwykłej umiejętności porozumiewania się z nimi. Dzięki rehabilitacji u Pana Piotra widzimy postępy każdego dnia, dlatego, że oprócz pracy z dzieckiem Pan Piotr daje także wskazówki nam- rodzicom co jest bardzo cenne. Polecamy każdemu Pana Piotra, który jest wspaniałym człowiekiem.

Użytkownik zweryfikowany

Pan Piotr jest wspaniałym człowiekiem ,fizjoterapeutom moje dzieci są z upośledzeniem czterokończynowym w czerwcu mieli operacje na zlikwidowanie przykurczy w kończynach dolnych i założenie gipsów na trzy tygodnie po ściągnięciu gipsów, ja się przeraziłam ponieważ to co uzyskały przez wcześniejszą rehabilitację to w gipsach straciły byli tak sztywni że nawet do fotelika samochodowego ciężko było je wsadzić ale dzięki Panu Piotrowi i jego ciężkiej pracy jest o wiele lepiej. Polecam go w 100% bo to co robi to kocha i widać to po naszych pociechach :)

A
Użytkownik zweryfikowany

fantastyczny specjalista super podejście do maluchów.Moja córka ma wzmożone napięcie mięśni teraz ma 6 miesięcy od trzech jezdzimy do pana Piotra i już widać jakie postępy nasza córka zrobiła pełen profesjonalizm bardzo goddny polecenia


M
Użytkownik zweryfikowany

Nasz synek z wadą genetyczną,z opóźnionym rozwojem psychoruchowym jest pod opieką P.Piotra praktycznie od urodzenia. Odnieśliśmy ogromny sukces-nasz synek chodzi.Mamy ogromne zaufanie do P.Piotra i w 100% oddajemy swoją pociechę pod jego opiekę.P.Piotr jest osobą spokojną,cierpliwą.Szybko nawiązuje kontakt ze swoim pacjentem.Ma super podejście do nich,wspaniale motywuje i zachęca do wykonywania ćwiczeń,nawet jeśli sprawiają ból.Z pełną odpowiedzialnoscią polecamy P.Piotra

A
Użytkownik zweryfikowany

Miły, pogodny człowiek. Wspaniały specjalista. On jest dla pacjenta, a nie pacjent dla niego. Zdobytą teorię przekłada na praktykę, co szybko daje widoczne efekty. Ja nie umiem łanie pisać, ale chciałam powiedzieć, że jeśli potrzebujecie pomocy fizykoterapeuty to dobrze trafiliście, bo Pan Piotrek jest super i na pewno pomoże. Pokaże również jak samemu można sobie radzić z codziennymi problemami z maluchami (np. jak zachować się gdy dziecko ma kolkę lub refluks). Nic złego na temat tego gościa nie można powiedzieć.

P
Użytkownik zweryfikowany

Pełen profesjonalizm ! Pan Piotr to konkretny, rzeczowy specjalista z fantastycznym podejściem do maluchów, niesamowicie zaangażowany w pracę co daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jest się w dobrych rękach. Po za tym sympatyczny, uśmiechnięty, z dużą kulturą osobistą i wiedzą. Wyprowadził mojego synka w krótkim czasie z asymetrii ułożeniowej i obniżonego napięcia mięśniowego. Polecam w 100 %

Użytkownik zweryfikowany

Od dłuższego czasu Pan Piotr zajmuje się rehabilitacją naszego niepełnosprawnego synka. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić tego fizjoterapeutę. Cechuje go kreatywność, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Jakość życia naszego dziecka znacznie się polepszyła odkąd pracuje z nim Pan Piotr

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy fizjoterapia może jeszcze pomóc jeśli w badaniu rezonansem magnetycznym wykazano na wysokości L5-S1 podwięzadłową centralno - lewoboczną przepuklinę krążka z częściową sekwestracją jądra, którego oddzielający się fragment o wymiarach 13,5 x 15,3 mm przemieszczony jest do kanału kręgowego symetrycznie z przewagą w stronę lewą i uciska worek oponowy i lewy korzeń nerwowy S1. Opisanemu stanowi towarzyszy silny rozrywający ból pośladka promieniujący do nogi na wysokości kolana, odrętwienie pośladka i uda na długości nerwu. Ponadto po zabiegu osteopaty oraz podstawowych ćwiczeniach McKenziego dolegliwości znacznie się nasiliły. Neurochirurg namawia na operację, która dla mnie jest ostatecznością.
Zatem czy jest jeszcze szansa na poprawę stanu zdrowia?

Witam.
Fizjoterapia daje wiele możliwości. Tak samo każdy terapeuta pracuje w inny sposób i w innych modelach terapeutycznych. Proponuję Panu aby skorzystał Pan z wizyty jeszcze u jednego polecanego fizjoterapeuty/osteopaty może jego techniki leczenia będą bardziej skuteczne. Jeden zabieg nie zawsze jest wystarczający aby wyleczyć dolegliwości.
Niemniej jednak przepuklina jest tak duża ze warto rozważyć operację.
Pozdrawiam
Piotr Baj

mgr Piotr Baj

Córka urodziła się mając z wagą 2210 w 38 tygodniu przez cc. Od początku bardzo szybko się rozwijała (podnoszenie główki, przekręcanie), w 7 miesiącu stawała w łóżeczku. Wydawało by się, że zacznie też szybko chodzić. Jednak ma już skończone 13,5 miesięcy, a bardzo mało chodzi przy meblach. Jak idzie zazwyczaj tylko na palcach. Bardzo dużo raczkuje, jednak na kolanach w taki sposób, że stopy ma w górze. Jednak próbuje się dużo wspinać/wdrapywać np. na niskie krzesło, pudełka, wczołguje się pod łóżko.
Mam ogólnie 2 pytania.
1. Czy taki rozwój w granicach normy, czy jednak powinnam upewnić się, czy wszystko jest w porządku u jakiegoś lekarza lub rehabilitanta.
2. Mam w domu w pokoju dziecka drewno, w przedpokoju panele, a w kuchni kafelki. Dziecko chodzi zazwyczaj w skarpetkach. Czy powinnam jej zakupić buciki, jeśli tak to jakie (słyszałam coś o memo baby)? Po miękkim podłożu najlepiej chodzić podobno boso, ale panele i drewno nie wiem, czy się zaliczają do miękkiego podłoża. W skarpetkach nawet antypoślizgowych łatwiej się ślizga noga, więc może to ją zniechęca.

Witam.
Pani dziecko ma jeszcze czas jeśli chodzi o podjęcie samodzielnego wstawania i kroczenia. Niemniej jednak jeśli niepokoi Pani zachowanie dziecka warto skonsultować się z fizjoterapeutą dziecięcym- wykluczy wady rozwojowe i ew. podpowie w jaki sposób może pani - jeśli będzie to potrzebne stymulować odpowiedni rozwój dziecka.
Jeśli chodzi o obuwie używane w domu najlepsze będą skarpetki antypoślizgowe.
Pozdrawiam

mgr Piotr Baj

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam państwa.
Jestem mgr fizjoterapii. Specjalizuję się w terapii dzieci i młodzieży. Ukończyłem liczne szkolenia z zakresu terapii manualnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady postawy
 • Mózgowe porażenie dziecięce
 • Przepuklina oponowo-rdzeniowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa