prof. dr hab. n. med.

Piotr Arkuszewski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Stomatolog

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
150 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wizyty zapisane tego samego dnia lub w dniu poprzedzającym muszą zostać potwierdzone z rejestracją gabinetu. Profesor Piotr Arkuszewski jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej. Swoje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 21.11.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A

  Niestety, nie mogę podzielić się moimi doświadczeniami odnośnie kompetencji chirurgicznych pana profesora, bo nie dał mi szansy ich ocenić. Trafiłam do pana prof. za radą znajomej pani stomatolog, który użyła stwierdzenia „guru”. Moim problemem jest zanik kości w wyniku ropnej przetoki. W związku z ubytkiem nie dość, że nie miałam gdzie wstawić implant, to jeszcze implant, który umiejscowiony był tuż obok praktycznie nie miał się już na czym trzymać. Po pierwszej konsultacji dowiedziałam się, że musze mieć przeszczep kości, ale najpierw trzeba usunąć implant. Koszt usunięcia – 2 000 zł. Ponieważ wydawało mi się to być ceną wygórowaną zadzwoniłam do gabinetu informując, że koszty są zbyt wysokie, ale chętnie wrócę na zabieg przeszczepu. W klinice na Czechosłowackiej usunęłam implant za 350 zł. Trzymał się dosłownie „na kolagenie”, jak mnie poinformowano (widać to było już na zdjęciu). Po usunięciu implanta, wróciłam do profesora. Zabieg był umówiony, ale wciąż czekałam na informacje o dostępności materiału do przeszczepu. Zadzwoniłam dopytując czy coś wiadomo i powiedziano mi, że za chwile sprawdzą i oddzwonią. Za 10 min otrzymałam telefon od pani z recepcji, która poinformowała mnie, że :„z powodu możliwości wystąpienie u mnie komplikacji pan profesor nie wykona zabiegu”.. Przyznam, że mowę mi odjęło, bo skoro „guru: mówi, że się nie podejmie, to stan mój musi być nie najlepszy. Podsumowując: pan profesor chciał 2 000 zł za wyjęcie implantu, który można było wyciągnąć palcami z kości. Wziął 2 razy po 150 zł za konsultacje, żeby nasłać swoją asystentkę z informacją o nie podjęciu się przeprowadzenia zabiegu z powodu możliwych komplikacji. Mam powody, żeby twierdzić, że pan profesor nie postępuje etycznie. Nie wierzę w brak kompetencji pana Arkuszewskiego, ale bezinteresownym nie wydaje mi się on być wcale. Przestrzegam – ze zbyt skomplikowanymi problemami nie ma co tracić pieniędzy i czasu i nerwów na pana profesora.

 • M

  Byłam operowana przez Profesora. Polecam wszystkim, jest świetnym fachowcem, osobą skromną, kompetentną, bezinteresowną.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wizyty zapisane tego samego dnia lub w dniu poprzedzającym muszą zostać potwierdzone z rejestracją gabinetu.

  Profesor Piotr Arkuszewski jest specjalistą chirurgii szczękowo-twarzowej.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał jako:

  - Konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej
  - Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej
  - Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Jamy Ustnej
  - Członek Rady Wydziału Lekarsko – Dentystycznego UM w Łodzi
  - Członek Rady Naukowej „Stomatologii Współczesnej”
  - Członek Rady Naukowej „Magazynu Stomatologicznego”

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski, kierunek lekarsko-dentystyczny, 1971
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski, kierunek lekarski, 1975

Publikacje

 • "General anaesthesia for a child with Rubinstein-Taybi syndrome", Tokarz A. Gaszyński T., Gaszyński W., Arkuszewski P.
 • "CT and MR images in evaluation of "blow out" type fractures of the orbit", Arkuszewski P., Kozakiewicz M., Przygoński A., Góraj B.
 • "Evaluation of alveolar bone defects healing after treatment involving guided bone regeneration and osseosubstitutes materials", Kozakiewicz M., Arkuszewski P.
 • "Post-traumatic orbital patholgies observed in magnetic resonance imaging", Arkuszewski P., Kozakiewicz M.
 • "Ocena stabilności wyników leczenia po jednoszczękowych operacjach progenii", Gaszyńska E., Kozakiewicz M., Arkuszewski P.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora dla nauczycieli akademickich w 2012, za osiągnięcia w 2011 (Łódź, 2012)
 • Wyróżnienie w kategorii "Nowe materiały medyczne" - Złoty Skalpel 2010