dr n. med.

Paweł Zieliński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Lekarz sportowy

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
512 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W latach 1999-2000 asystent w Klinice Ortopedii CMUJ W latach 2000-2004 asystent w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Powodem wizyty u Pana doktora były nasilające się dolegliwości cieśni nadgarstka lewej ręki. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana doktora. Wyjaśnił mi, jak będzie wyglądało dalsze leczenie.
  Profesjonalista.

 • Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne, skręcone kolano

  Konkretny i rzetelny. Wyczerpująco odpowiadał na pytania i nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Diagnoza nie była dla mnie korzystna, ale nie jest to oczywiście wina Pana Zielińskiego. Jak najbardziej polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: silne bóle kręgosłupa i kolana

  Wizyta spełniła moje oczekiwania. Lekarz rzetelnie podszedł do sytuacji, wysłuchał problemów z jakimi się borykam oraz zrobił odpowiednie badanie udzielając odpowiedzi na moje pytania. Polecam tego lekarza

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Przygotowuję się do operacji stawu biodrowego.Nie ukrywam, że wybór dr. Zielińskiego jako lekarza prowadzącego nie był przypadkowy.Już pierwsza wizyta potwierdziła rekomendacje znajomych ,którymi się kierowałam dokonując wyboru.Po dokładnym badaniu zostałam rzeczowo poinformowana o stanie mojego stawu i perspektywie w jakiej czeka mnie zabieg.Dzięki właściwie dobranej fizjoterapii wspieranej okresowo farmakologicznie,mogłam bezboleśnie o kilka lat przesunąć termin nieuniknionej operacji biodra.
  Bardzo dobry ortopeda.Doskonale zorganizowany, konkretny i punktualny.Bardzo polecam
  Wanda P

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból łokcia

  Chciałem zarekomendować Pana Doktora Pawła Zielińskiego jako dobrego lekarza, który pomógł mi z bardzo bolesnym schorzeniem łokcia . Reakcja była natychmiastowa, przeprowadzony zabieg prawie natychmiast przyniósł efekty, przeprowadzony był szybko i sprawnie z zachowaniem najwyższych standardów jakie można spotkać na świecie. Wszystko odbyło się w miłe atmosferze. Pan Doktor poinformował mnie również o działaniu profilaktycznym aby uniknąć takich schorzeń w przyszłości. Również zalecone czynności rehabilitacyjne zostały dokładnie omówione i zaprezentowane. Moje samopoczucie poprawiło się znacznie, ból łokcia zniknął. Gorąco polecam.
  Jarek z Krakowa.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: problemy z chodzeniem i ból w biodrze

  Pan dr Paweł Zieliński moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem - konkretnym, profesjonalnym i co najważniejsze posiadającym doskonałą intuicję zawodową, co pozwala mu postawić właściwą diagnozę a następnie sprawnie prowadzić leczenie pacjentów. Poznałem pana doktora już prawie 12 lat temu, kiedy to wyleczył u mnie poważne złamanie ręki w nadgarstku, i od tego czasu w sprawach ważnych szukam pomocy u niego. Szczerze polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Mam problem ze stawem skokowym. Pan doktor szybko i sprawnie przeprowadził wywiad i badanie. Dokladnie wytłumaczył co mi dolega,po czym zasugerował metodę leczenia operacyjnego. Szybko i sprawnie, ma doskonałe podejście do pacjenta i wzbudza zaufanie. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: temat endoprotezy kolana

  Pełny profesjonalizm. Bardzo dokładnie przedstawił cały problem zwyrodnienia stawu kolanowego - włącznie z operacją, która mnie czeka niezwłocznie.Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
  Marek G.

 • J
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta rzeczowa i konkretna. Pan doktor wskazał na możliwe przyczyny mojej dolegliwości i wreszcie po długim bieganiu przeze mnie po różnych lekarzach jest "punkt zaczepienia". Wskazał na możliwą przyczynę moich problemów i dalszą drogę diagnozowania. Serdecznie polecam dr. Zielińskiego. Przy okazji oprócz fachowości jest człowiekiem niesamowicie serdecznym. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: Ból kolan

  Do Doktora Zielińskiego trafiłam przypadkowo. Aktywnie uprawiam sport a ból kolan zdecydowanie to utrudniał. Na pierwszej wizycie diagnoza trafiona po paru dotknięciach moich kolan . Po miesiącach bólu, idealnie została dobrana metoda leczenia wraz z rehabilitacją.
  Lekarza cechuje profesjonalne podejście do pacjenta z nutką humoru . Jest rzeczowy i konkretny , wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania. Moim zdaniem specjalista godny zaufania i polecenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  W latach 1999-2000 asystent w Klinice Ortopedii CMUJ
  W latach 2000-2004 asystent w Klinice Traumatologii CMUJ
  W roku 2004 został asystentem w Oddziale Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii
  Obecnie jest p.o. Kierującego oddziałem Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji w w/w placówce
  W 2007 roku zdał egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
  W 2017 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie ortopedii
  W swojej codziennej pracy pomaga pacjentom ze schorzeniami narządu ruchu, a w szczególności:
  -ze schorzeniami w zakresie dużych stawów kończyny dolnej-, biodrowego, kolanowego i skokowego
  - ze schorzeniami zwyrodnieniowymi, zapalnymi i pourazowymi w zakresie tkanek miękkich kończyn
  ( mięśni, ścięgien, powięzi i kaletek )
  Zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym jak i operacyjnym ( artroskopia oraz endoprotezo plastyka ), leczeniem deformacji stóp ( paluch koślawy, płaskostopie poprzeczne ) oraz w zakresie kończyny górnej - neurolizą w mononeuropatiach nerwów obwodowych ( zespół cieśni kanału nadgarstka )
  Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa