dr n. med.

Paweł Radło

Ortopeda

43 opinie +dodaj

Umów wizytę
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr Radło jest chirurgiem ortopedą, specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa. Bezpośrednie nr telefonu na stronie www.chirurg-kregoslupa.pl Szybki kontakt e-mail: dr.pawelradlo@gmail.com Dr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedii na Zamoyskiego

  Jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam dokładne rady jak postępować z moją dolegliwością aby była jak najmniej uciazliwa. Teraz tylko konsekwentnie wykonywane ćwiczenia i oczekiwanie na rezultaty

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TrimedUsługa: badanie kręgosłupa

  Nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia, wręcz przeciwnie jestem zadowolona z przebiegu leczenia, Pan Doktor odpowiada na moje pytania, doradza, zleca badania na których może się oprzeć przy konsultacji, obsługa bardzo miła.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedii na ZamoyskiegoUsługa: badanie kręgosłupa

  Jestem zadowolony z wizyty ,doktor polecił mi dokładniejszą diagnostykę i przepisał lek który zaczął mi uśmierzać ból,od wielu lat zmagam się z przewlekłym bólem kręgosłupa,od innych lekarzy dostawałem różne leki i nic nie pomagało.Mój przypadek jest trudny do leczenia i zamierzam wrócić do tego Pana Doktora po diagnostyce. Dziękuję i pozdrawiam

 • J
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: dyskopatia

  Bardzo polecam. Bardzo kompetentny a przy tym miły i uśmiechnięty lekarz. Nie pracuje taśmowo, dostępny pod telefonem i emailem w razie kłopotu. Na pewno jeszcze nie raz zawitam i każdemu będę polecała Pana Doktora, zwłaszcza w temacie dyskopatii.:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedii na ZamoyskiegoUsługa: dyskopatia odc. lędźwiowego kręgosłupa; fibromialgia

  Dr Paweł Radło jest konkretny i kompetentny, podczas wizyty przeanalizował wyniki MRI, przeprowadził bardzo dokładne badanie i jasno wytłumaczył skąd pochodzą dolegliwości oraz rozwiał moje wątpliwości. Zaproponował kilka sensownych opcji leczenia, z których operacja to ostateczność. Jestem zadowolona z tak przeprowadzonej konsultacji.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TrimedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  To byla druga wizyta ,podtrzymuje opinie.Fantastyczny Czlowiek,bez „doktorskiego”nadecia.W rzeczowy,profesjonalny ale przystepny sposob naswietlil problem oraz w rownie rzeczowy sposob zaproponowal jego rozwiazanie.
  Operacje zaproponowal jako ostatecznosc,tym samym uspakajajac nasze obawy.
  Bylam tylko osoba towarzyszaca mojemu mezowi podczas wizyt ale z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzam,ze zostala odbudowana moja wiara w lekarskie motto „Przede wszystkim nie szkodzic”
  Panie Doktorze,wielkie „dziekuje”
  Ola Babas

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedii na Zamoyskiego

  Duża wiedza i indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy, jak również odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby.

 • D
  Lokalizacja: TrimedUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Długo szukałem lekarza, który byłby ortopedą specjalizującym się w bólach kręgosłupa. 27 listopada pojawiałem się w gabinecie p. Doktora chodząc o kulach z prośbą o rekonsultację ortopedyczną mając przy sobie płytkę z rezonansem. P. Doktor dokonał wnikliwej analizy w oparciu o rezonans jak i faktycznie mnie przebadał, by stwierdzić w jakim stanie się znajduję. Diagnoza: konieczna operacja na poziomie kręgosłupa lędźwiowego L2/L3. Prawa noga była niemal bezwładna, traciłem ją, zaś w lewej nodze miałem promieniowanie z bólem aż do łydki. Bardzo źle to wyglądało. W szpitalu NFZ miałem termin na 26 maja 2018r. Zapytalem p. Doktora, jak przebiega procedura operacji prywatnej. Usłyszałem rzeczową odpowiedź. 1 grudnia zgodziłem się na operację. 8 grudnia byłem już na stole operacyjnym w szpitalu Ortopedicum w Krakowie. 8 grudnia p. Doktor przygotował mnie do operacji, zaś po jej wykonaniu na koniec dnia mnie odwiedził sprawdzając mój stan. Jestem wdzięczny, że p. Doktor uratował mi moją nogę. Bez tej operacji i to w takim szybkim tempie, nie miałbym szans na jej normalne funkcjonowanie. Przy okazji za jednym razem zoperował mi poziom nie tylko L2/L3, ale także L1/L2. Mogę tylko polecić p. dr Radło jako fachowca w swojej dziedzinie. Jest nie tylko ortopedą od kręgosłupa, ale i chirurgiem wykonującym wszystkie zabiegi w obrębie kręgołupa! Daje to komfort, że jesteśmy leczeni u jednego doktora. Bardzo dziękuję za fachową pomoc!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TrimedUsługa: konsultacja

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam z powodu wielu dolegliwości i problemów związanych ze skoliozą. Wiele lat temu miałam przeprowadzoną operację wstawienia implantu. Myślę, że Pan doktor ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie, popartą wieloletnią praktyką i doświadczeniem. Szczegółowo mnie przepytał, wiele wyjaśnił i zlecił dodatkowe badania, aby jak najlepiej uchwycić naturę problemu. Liczę na to, że umie mi pomóc i poprowadzi mnie właściwą drogą rehabilitacji. Wspaniały ortopeda. Serdecznie polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ortopedii na Zamoyskiego

  Niezwykle fachowa przyjazna atmosfera wizyty. Prognoza leczenia bardzo optymistyczna. Leczenie wymaga jeszcze dodatkowych badań.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Radło jest chirurgiem ortopedą, specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa.

  Bezpośrednie nr telefonu na stronie www.chirurg-kregoslupa.pl
  Szybki kontakt e-mail: dr.pawelradlo@gmail.com

  Dr Radło zajmuje się schorzeniami kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego. Wszystkim Pacjentom zapewnia kompleksową opiekę. Jest przekonany, że uwaga poświęcona Pacjentom oraz intensywna współpraca nad wspólnie ustalonym leczeniem jest w stanie przynieść realną poprawę stanu zdrowia i poprawić komfort życia. Jest także certyfikowanym terapeutą metody McKenziego, dzięki temu oferuje swoim pacjentom najszerszy zakres leczenia.

  www.chirurg-kregoslupa.pl


  Specjalizuje się w leczeniu
  - Ból kręgosłupa
  - Dyskopatia, przepuklina dysku
  - Rwa kulszowa
  - Degeneracyjna chroba dyskowa
  - Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa - wąski kanał kręgowy
  - Skolioza i kifozy - deformacje idiopatyczne i wrodzone
  - Kręgozmyk
  - Złamań osteoporotycznych i urazowych

  Leczenie operacyjne:
  - dyscektomia: mikrodyscektomia, dyscektomia endoskopowa
  - odbarczenie struktur nerwowych kręgosłupa: laminotomia, foraminotomia, fenestracja, laminektomia
  - stabilizacja kręgosłupa z dostępu tylnego i przedniego (także stabilizacja dynamiczna)
  - operacyjne korekcje bocznych skrzywień kręgosłupa
  -vertebroplastyka i kifoplastyka

  Więcej informacji na temat stosowanych metod leczenia, znajdą Państwo na stronie: www.chirurg-kregoslupa.pl

  Szanowni Państwo, proszę pamiętać, że podana przez serwis ZnanyLekarz czas wizyty jest czasem orientacyjnym.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Publikacje

 • Praca doktorska pt. Choroba zwyrodnieniowa dolnego odcinka kręgosłupa lędźwiowego: porównanie krótkoodcinkowych metod operacyjnych. Uniwersytet Jagielloński, czerwiec 2016.
 • Polskie mianownictwo choroby dyskowej lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Przegląd Lekarski 2014
 • Trudności w leczeniu operacyjnym pacjentów z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa lędźwiowego w przebiegu choroby Parkinsona. 41 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. Bydgoszcz 2013.
 • Leczenie zwyrodnieniowej choroby dyskowej za pomocą implantacji autogennych komórek macierzystych. I Kongres Instytutu McKenziego Polska, Warszawa, 2011
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • skolioza
 • kifoza
 • ból pleców
 • dyskopatia
 • rwa kulszowa
 • choroby kręgosłupa
 • kręgozmyk
 • złamania
 • bóle kręgosłupa
 • osteoporoza
więcej

Zdjęcia