Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Armii Krajowej 5, Bronowice, Kraków
Scanmed S.A

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Blik

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. med. Paweł Mika od wielu lat jest związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie najpierw ja...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby płuc
 • Astma
 • Astma oskrzelowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Armii Krajowej 5, Kraków

Scanmed S.A

Opinie

4

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A Inny

Pan Doktor jest uprzejmą, pomocną osobą, która jednocześnie jest konkretna. Bez problemu zleca wszelkie potrzebne badania, również szczegółowe, by przyjrzeć się dokładnie problemowi. Wydaje również skierowania do specjalistów. Jest osobą, która angażuje się w swoją pracę na wielu płaszczyznach. Poświęca Pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, odpowiada na wszelkie pytania. Szczerze polecam i cieszę się, że udało mi się znaleźć odpowiedniego internistę w ramach NFZ.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A uraz kręgosłupa

Przyjemny lekarz, dostałam odpowiednie skierowania według potrzeby, wizyta komfortowa. Wszystko e jak najlepszym porządku. Polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A ogólne problemy zdrowotne

Pan doktor jest bardzo przyjazny względem pacjentów. Wszystko starannie tłumaczy, rozjaśnia wątpliwości. Oprócz tego nie bagatelizuje żadnych objawów i do problemów podchodzi holistycznie. Po kilku wizytach z czystym sumieniem stwierdzam, że to lekarz z powołaniem (a przyszłam z polecenia od osoby, która twierdzi tak samo), któremu zależy na dobru pacjenta. Nie patrzy na zegarek - jeśli ktoś potrzebuje dłuższej konsultacji, to ją dostaje, co czasem przekłada się na spóźnienie - ale jest to całkowicie zrozumiałe przy takim podejściu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A konsultacja pulmonologiczna

Niestety, Pan Doktor przede wszystkim jest bardzo nieuprzejmy, nie ma w sobie za grosz wyrozumiałości, bardzo nieprofesjonalny. Na wizycie, która trwała jakieś 7 minut, po uprzednim wyczekaniu się w poczekalni (opóźnienie rzędu 20 minut, Pan Doktor skwitował słowami "no cóż bywa"), nie dowiedziałam się nic, nie zostałam w żaden sposób przebadana, pytania na temat mojego zdrowia zostały praktycznie pominięte, wypisano mi skierowanie na RTG i praktycznie wyproszono z gabinetu. Pan doktor w żaden sposób nie zadbał o mnie jako pacjenta, nie zdobył mojego zaufania. Wizyta prywatna.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A

Pan doktor jest niezwykle uprzejmy, zawsze bardzo skrupulatny, bardzo skupiony na pacjencie. Jak miał się spóźnić 10 minut przed wizytą na NFZ zadzwonił do mnie bezpośrednio przepraszając że się spóźni. Zdecydowanie polecam , zarówno merytorycznie oraz jako niezwykły w dzisiejszych czasach człowiek.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A

Wizyta odbyła się w ramach gabinetu POZ i była wizytą prywatną. Za 120 zł wizyta trwała 4 minuty z zegarkiem w ręku! Pan dr w ciągu tych długich 4 minut zapomniał zapytać o leki jakie przyjmuję przez co 2 z 3 przepisanych przez Pana leków nie mogę łączyć z innymi lekami które już biorę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A lekarz POZ

Byłam u Pana Miki w ramach POZ i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. To bardzo miły, uprzejmy człowiek, który mimo, że przyszłam z prośbą o skierowanie do specjalisty, to dokładnie wypytał o problem i starał się pomóc. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Skierowanie dostałam bez problemu.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor to przede wszystkim człowiek... Wiele razy, jako internista pomagał mi z moimi dolegliwościami. Wszystko dokładnie tłumaczy, daje skierowanie na potrzebne badania, nie tylko w zakresie dolegliwości, z którą się do niego przyszło, ale także w związku z wystawieniem przez niego skierowania do innego specjalisty. Dzięki temu, do kolejnego lekarza idzie się już ze zrobioną większością podstawowych badań, co znacznie przyspiesza proces konsultacji oraz leczenia. Słucha pacjenta i potrafi się w należyty sposób ustosunkować do wysnuwanych podejrzeń, obaw czy pytań. Nie straszy, nie wyolbrzymia, wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy. Troszczy się o pacjenta i dba o to, aby nie wyszedł z gabinetu bez kompletnej wiedzy na temat swoich dolegliwości.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lek. med. Paweł Mika od wielu lat jest związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie najpierw ja...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby płuc
 • Astma
 • Astma oskrzelowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania