Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lek. med. Paweł Mika od wielu lat jest związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie najpierw jako student a obecnie jako lekarz.… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. med. Paweł Mika od wielu lat jest związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie najpierw jako student a obecnie jako lekarz.
  W latach 1997-2009r pracował w Klinice Alergii i Immunologii a od 2009 roku pracuje w Oddziale Klinicznym Pulmonologii w Pracowni Bronchoskopii i Gastroskopii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Posiada Dyplom Umiejętności w zakresie panendoskopii (gastroskopii) wydany przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologiczne oraz Certyfikat Umiejętności wykonywania badania pH-metrycznego przełyku honorowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W związku z posiadanymi kwalifikacjami w swojej pracy zawodowej szczególnie interesuje się diagnostyką inwazyjną przewlekłego kaszlu oraz refluksu żołądkowo-przełykowego.
  Dr Paweł Mika jest specjalistą chorób wewnętrznych w drugim, ostatnim roku specjalizacji w zakresie chorób płuc.
  Jest zwolennikiem aktywnego wypoczynku i relaksu. Latem uwielbia piesze wycieczki w góry - jego ulubione szlaki znajdują się w Tatrach, Gorcach i Pieninach, gdzie znajduje prawdziwy wypoczynek, oczywiście w towarzystwie najbliższych czyli żony i córeczki. Co roku, już z końcem jesieni z utęsknieniem wypatruje śniegu by oddać się swojej największej pasji czyli nartom gdyż od 1998 roku jest instruktorem narciarstwa zjazdowego.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: lekarz POZ

  Byłam u Pana Miki w ramach POZ i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. To bardzo miły, uprzejmy człowiek, który mimo, że przyszłam z prośbą o skierowanie do specjalisty, to dokładnie wypytał o problem i starał się pomóc. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na pytania. Skierowanie dostałam bez problemu.

 • J

  Pan Doktor to przede wszystkim człowiek... Wiele razy, jako internista pomagał mi z moimi dolegliwościami. Wszystko dokładnie tłumaczy, daje skierowanie na potrzebne badania, nie tylko w zakresie dolegliwości, z którą się do niego przyszło, ale także w związku z wystawieniem przez niego skierowania do innego specjalisty. Dzięki temu, do kolejnego lekarza idzie się już ze zrobioną większością podstawowych badań, co znacznie przyspiesza proces konsultacji oraz leczenia. Słucha pacjenta i potrafi się w należyty sposób ustosunkować do wysnuwanych podejrzeń, obaw czy pytań. Nie straszy, nie wyolbrzymia, wszystko dokładnie analizuje i tłumaczy. Troszczy się o pacjenta i dba o to, aby nie wyszedł z gabinetu bez kompletnej wiedzy na temat swoich dolegliwości.