Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Sobieskiego 1, Radom Przyjmuje na NFZ
Reha-Complex

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha-Complex Inny

lekarz bardzo miły, ale wyniosły i nawet nie zbada pacjenta, sugeruje pacjentce, że wymyśla, padły słowa "czego pani ode mnie chce", uraz był poważny, a lekarz odmawiał dalszej diagnozy i nie zainteresował się że dotychczasowe leczenie nie dawało efektów - sugerował tylko jego kontynuowanie - kolejne wykonanie zastrzyków

Paweł Gajos

witam
proszę się przedstawić skoro sa do mojej pracy jakieś zastrzeżenia, to na nie odpowiem
pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha-Complex

Pełen profesjonalizm. Dokładnie wytłumaczył na czym polega problem, objasnił jakie są możliwości leczenia oraz co najlepiej zrobić w moim przypadku. Poza tym Pan Doktor był bardzo miły i uprzejmy, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Serdecznie polecam


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reha-Complex Inny

Pełen profesjonalizm.Lekarz który poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.Nie śpieszył się, zrobił dokładne badania nim podjął decyzję.Wszystko mi wyjaśnił i jestem w pełni zadowolony i w stu procentach polecam tego lekarza


A
Użytkownik zweryfikowany

Rzadko się zdarza, żeby lekarz byl tak mily i sympatyczny, a przy tym kompetentny! Wszystko dokladnie wyjaśnia, nie spieszy sie, poswieca tyle czasu ile potrzeba. Bardzo polecam.


R
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Gajos to naprawdę super lekarz , podchodzi do pacjenta indywidualnie , jest stanowczy i dobrze wie co robi . Jestem bardzo zadowolony , dziękuję za pomoc


E
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z każdą opinią na temat Pana doktora. Bardzo miły, uśmiechnięty, delikatny przy każdym zabiegu czy badaniu, wszystko wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Przedewszystkim leczenie u Pana doktora przynosi pozytywne skutki.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Gajos przyjął mnie bez kolejki w przychodni po nagłym wypadku, skierował kilka minut później na wykonanie RTG, wróciłem do gabinetu, po czym nastawił mi w gabinecie kość kciuka, która była złamana z przemieszczeniem, założył gips i udałem się na kolejne prześwietlenie, które pokazało, że kość została idealnie nastawiona przez Pana Pawła. Piszę to z zagipsowaną dłonią, ale jestem pewien, że wszystko jest i będzie dobrze. Polecam bardzo serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny. Jasno wyjasnił na czym polega schorzenie, co sprawia bol, jakie bedą konsekwencje nieleczenia i jak leczyć. Po serii leczenia farmakologicznego zapisałem sie na nastepną wizytę.


Q
Użytkownik zweryfikowany

Nigdy nie miałam do czynienia z tak przemiłym lekarzem. Od pierwszej minuty widać że pacjent nie jest następnym z kolejki, tylko podchodzi do każdego indywidualnie, wyraża zainteresowanie pacjentem, podchodzi do sprawy poważnie i kompetentnie. Ogromny pozytyw. Więcej takich lekarzy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie