Paweł Dyjak verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Lokalizacja: FIZJO-ZAMUsługa: rehabilitacja

  Z Panem Pawłem ćwiczyłem zaledwie parę tygodni ale to wystarczająco żeby móc stwierdzić, że jest świetnym specjalistą. Pełen profesjonalizm i duża wiedza.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Moją pasją jest sport oraz wszelkie formy aktywności fizycznej, dlatego czuję ogromną satysfakcję pomagając innym w odzyskiwaniu sprawności i pozbywaniu się ograniczających dolegliwości. W swojej pracy do każdego pacjenta podchodzę kompleksowo, a terapię dobieram indywidualnie wykorzystując i łącząc nowoczesne metody rehabilitacji poznane na kursach i szkoleniach ( min. kursy masażu I i II stopnia, terapia manualna Mulligan Concept, Ackermann, metoda PNF). Swoją wiedzę i umiejetności stale poszerzam i doskonalę poprzez poznawanie nowych metod terapii.

  Choroby

  więcej

  Usługi

  FIZJO-ZAM

  Koszary 55, 22-400 Zamość, lubelskie

  Masaż klasyczny, leczniczy, relaksacyjny od 30 zł
  Terapia manualna od 40 zł
  Drenaż limfatyczny od 30 zł
  Rehabilitacja w dysfunkcjach narządu ruchu od 30 zł
  Usprawnianie po kontuzjach, unieruchomieniu, leczeniu operacyjnym od 30 zł
  Fizykoterapia od 10 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Paweł Dyjak
  Paweł Dyjak
  Fizjoterapeuta
  Zamość
  Witam. Wyleczyć tych zmian się raczej nie da, natomiast poprzez fizjoterapię można zmniejszyć dolegliwości, wzmocnić mięśnie, poprawić funkcje kręgosłupa

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Lokalizacja: FIZJO-ZAMUsługa: rehabilitacja

   Z Panem Pawłem ćwiczyłem zaledwie parę tygodni ale to wystarczająco żeby móc stwierdzić, że jest świetnym specjalistą. Pełen profesjonalizm i duża wiedza.

  • Lokalizacja: FIZJO-ZAMUsługa: Rehabilitacja w dysfunkcjach narządu ruchu

   Naprawdę świetny specjalista. Skromny ale bardzo rzetelny. Chodziłem już do 3 masażystów i po ciągłych problemach postanowiłem wybrać się do specjalisty fizjoterapeuty. Już po pierwszej wizycie odczułem większa ulgę niż po 5 masażach u innych specjalistów. Teraz chodzę tylko do pana Pawła. Naprawdę polecam.

  • K

   Pełen profesjonalizm, przeogromna wiedza i pasja, indywidualne podejście do pacjenta. Właścia osoba na właściwym miejscu :)

  • Smiało Moge Potwierdzić Pana Pawła , Profesjonalnie podchodzi do sprawy , ma spory zapas wiedzy.
   Jako Mlody lekarz stara sie robic to co robi dobrze i widac ze z zamilowaniem.
   Pozdrawiam

  • G

   Jestem bardzo zadowolona z podjętej terapii u Pana Pawła, ponieważ po masazu i mobilizacji sa już super efekty w ciągu 30 minut od terapii. Ból się dużo zmniejszył w odcinku szyjnym i daje to lepsze efekty niż zabiegi fizykoterapeutyczne. Rehabilitant jest miły, uprzejmy i zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i pokaże odpowiednie ćwiczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyt jak i zabiegów które mam wykonywane. Rehabilitant na 6 z plusem.