Adresy (2)

Skwerowa 44, Dębniki, Kraków
Sublimed


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 4 lat
12 201..... Pokaż numer


Dworska 1b, Dębniki, Kraków
Szpital Dworska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)Moje doświadczenie

O mnie

dr Paweł Cyrek – od przeszło 10 lat fizjoterapeuta i terapeuta manualny. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów po urazach i przeciążeniach, z bólami g...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Skolioza
 • Kontuzje sportowe
 • Bóle kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Zdjęcia


Filmy


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Skwerowa 44, Kraków

150 zł

Sublimed


Konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci


Dworska 1b, Kraków

od 130 zł

Szpital Dworska

do 50 min.


Konsultacja online


Dworska 1b, Kraków

100 zł

Szpital Dworska

do 30 min.

Pozostałe usługi

Taping (plastrowanie)


Dworska 1b, Kraków

30 zł

Szpital Dworska

aplikacja jednego miejsca / stawu


Wizyta domowa


Dworska 1b, Kraków

od 200 zł

Szpital Dworska

do 60 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Dworska

Będąc już po kilku wizytach i zakończonej terapii z czystym sumieniem mogę polecić dr. Pawała. Cała terapia została przeprowadzona profesjonalnie, z pełnym zaanagżowaniem. Czas każdej z wizyt był maksymalnie wykorzystywany, co w połączeniu z kompleksowym podejściem i wiedzą pozwoliło uzyskać dobre efekty. Dodatkowa można również liczyć zarówno na pozytywną atmosferę podczas wizyt jak i wysoki poziom kultury osobistej Pana Pawła.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Dworska

Do Pana Pawła trafiłam z ostrym bólem barku (zapalenie kaletki podbarkowo naramiennej) i problemami bólowymi bioder (po przebytej chorobie Perthesa). Już od pierwszej wizyty Pan Paweł wzbudził moje pełne zaufanie. W celu zdiagnozowania problemu i znalezienia optymalnego rozwiązania dokładnie przeprowadził wywiad, testy manualne i przeanalizował moją aktualną dokumentacje medyczną. Cierpliwie i z zainteresowanie mnie wysłuchał a następnie nakreślił plan działania. Do problemy mojego bólu podszedł holistycznie koncentrując się na mnie, jako na „całym człowieku” nie odizolowując potrzebującej pomocy część ciała , bioder i barku, od reszty organizmu - szukał przyczyny moich problemów bólowych. Oprócz ćwiczeń przygotował dla mnie również suplementacje i zwrócił uwagę na inne czynniki mogące mieć wpływ na obecną sytuację. Podczas każdej kolejnej wizyty, wszystko dokładnie zapisuje. Nawet poza ustalonymi spotkaniami mogę liczyc na mailową pomoc i cenne wskazówki.
Pan Paweł świetnie komunikuje się z pacjentem a jego wiedza i doświadczenie budują komfortową atmosferę podczas każdego spotkania. Wnikliwy, kompetentny, cierpliwy i troskliwy. Mogę z pełnym przekonaniem polecić tego specjalistę!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: LEA MED fizjoterapia

Doświadczony specialista, wyjaśnia każde działanie podejmowane podczas terapii, efektywne leczenie i przyjazna atmosfera.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Paweł to cudowny ludzki człowiek.
Nigdy nie miałam tak ostrego bólu.
Bardzo cierpiałam. Mimo sporego obłożenia w pacjentach znalazł czas na poradę telefoniczną. Następnie przyją mnie i pomógł. Naprawdę bardzo cierpiałam. Nie wyśmiał, nie ocenił,nie lekceważył. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Codziennie wykonuje ćwiczenia które zalecił. Ufam że po urlopie pomoże mi jeszcze z inną częścią kręgosłupa. Dziękuję z serca za pomoc.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pawel Cyrek is one of those rare human beings who puts his patients first before materialistic gain. He is able to tailor exercises to each individual's diagnoses and overall physical condition.

Pawel does not boast or show off about his knowledge of the spine and physiotherapy. He has knowledge in abundance, but knows when it's the right time to share it with patients so as not to overload them. He is a physiotherapist first, and a doctor second. It's an important distinction and Pawel manages his role very well.

Engaged, funny, professional and a natural motivator. Dr Pawel Cyrek!

dr Paweł Cyrek

very kind opinion. Thank you very much for being that precise..


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Da Vinci

Korzystałam przede wszystkim z terapii ruchem u Pana Pawła, z której jest bardzo zadowolona. Zaledwie 5 spotkań okazało się skuteczne zarówno jeśli chodzi o funkcjonowanie mojego kręgosłupa i stawów, jak i wiedzę, w jaki sposób mogę na co dzień utrzymać efekt terapii.
Była ona prowadzona w sposób zrozumiały i profesjonalny. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Ból mięśnia gruszkowatego i bóle w łydkach w 6 miesiącu ciąży spowodował,y że odczuwałam duży dyskomfort podczas wstawania z łóżka i nawet kulałam podczas chodzenia. Pan Paweł przeprowadził że mną dokładny wywiad i pokazał ćwiczenia, które uwolniły mnie od bólu ale nie obciążyły organizmu. Specjalista godny polecenia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Da Vinci ból kręgosłupa

Pan Paweł już od pierwszej wizyty dał mi odczuć,że mam doczynienia z profesjonalistą dodatkowo z tytułem doktora.Rzetelnie zdiagnozował mój problem z kręgosłupem,dał mi cenne wskazówki jak postępować by ból nie wracał.Podczas wizyty przeprowadził dokładny wywiad uwzględniając dokumentację medyczną,krok po kroku tłumaczył wyniki badań a nawet zoobrazował je na modelu anatomicznym.Widac,że Pan Paweł ma ogromną wiedzę,ponieważ bardzo kompetentnie odpowiadał na moje pytania.Ponadto jest bardzo wyrozumiały,cierpliwy i empatyczny.Moja wizyta została dostosowana do moich potrzeb,gdzie poświęcono mi wiecej czasu oraz ją zrabatowano ;) Już po pierwszej wizycie Pan Paweł jest godny polecenia ;)

dr Paweł Cyrek

Dziękuję Pani Paulo. Najbardziej cieszy Pani motywacja do zmian!
Proszę też zapytać swojego dentystę, czy nie ściera Pani szkliwa zębów, lub - na ile to możliwe - zaobserwować czy w nocy nie miewa Pani szczękościsku. Objaw taki nie służy zębom, ale też przyczepom mięśni do kości potylicznej.
Życzę powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Da Vinci

Pan Paweł to świetny specjalista, rehabilitant i człowiek, który współczuje i w pełni angażuje się w swoją pracę. Dzięki wykonanym przez Pana Pawła zabiegom, minął ból i blokady w kręgosłupie; a także sztywność w szyi, której nabawiłam się siedząc osiem godzin przy biurku. Wykonana terapia manualna punktów spustowych odc.C i L-5, masaż i mobilizacja poprawiły stan mojego kręgosłupa. Pan Paweł uwrażliwił mnie na codzienną troskę o poprawną postawę, budowanie dobrych nawyków, wagę systematycznych ćwiczeń. Po zabiegach rehabilitacyjnych zawsze odczuwam niesamowitą ulgę w mięśniach, czuję się odprężona, i wypoczęta. Bardzo polecam Pana Pawła!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pawel to zaangazowany profesjonalista, potrafi udzielic pomocy i doradzic jak zmienic tryb zycia, by nie wrocic za jakis czas z tym samym schorzeniem. Polecam!

dr Paweł Cyrek

Dziękuję serdecznie za odpowiedź Mateusz. A na kolana oprócz ruchu w odciążeniu (basen, rower spokojnie po płaskim) polecam naturalny suplement - zupy kolagenowe - https://portal.bioslone.pl/odzywianie/zupa-kolagenowa


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

18 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące ból barku

  Obwodowa ciasnota podbarkowa 3-4mm. Geody w okolicach przyczepu IST tworzą nieregularną strefę o przekroju max 15mm i głębokości 4mm. Do różnicowania nakładanie się entezopatii przyczepu IST na wcześniejsze uszkodzenie typu Hill-Sachs. Dodam, że jestem sportowcem i gram tenis. Jakie zalecenia do terapii fizjoterapeutycznej czy opisany problem nadaje się tylko do operacji ?

  Bez badania funkcjonalnego i wywiadu trudno Panu coś radzić. Zachęcam do znalezienia dobrego polecanego fizjoterapeuty/osteopaty w Pana mieście i nie żałowanie na wizytę.
  pozdrawiam!

  dr Paweł Cyrek

 • Pytanie dotyczące bóle stopy

  Mój ból charakteryzuje się tym, że jest bardzo losowy. Nie potrafię określić kiedy wystąpi. Ćwiczę na siłowni i lubię jeździć na rowerku, ale potrafi zaatakować też po dniu nietreningowym. Występuje stosunkowo rzadko, ale jest bardzo uciążliwy, ponieważ dolega tylko rano lub w nocy kiedy wstaje z łóżka, albo jeszcze nie chcę z niego wstawać. Zwykle mnie budzi i żeby znikł muszę go rozchodzić albo ustawić stopę w jak najmniejszym kącie, żeby ścięgno achirlesa było ciągle napięte. Występuje tylko w lewej kostce i ma charakter ostrego kucia.

  dodałbym badania krwi, min. magnez i wapń zjonizowany. Plus kwestia wywiadu apropo układu nerwowego (nie tylko odruchów). Jak ww byłyby w porządku, proponuję terapię FM, tj. manipulacji powięzi.
  zdrowia życzę! :)

  dr Paweł Cyrek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

dr Paweł Cyrek – od przeszło 10 lat fizjoterapeuta i terapeuta manualny. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów po urazach i przeciążeniach, z bólami g...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Skolioza
 • Kontuzje sportowe
 • Bóle kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Zdjęcia


Filmy


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania