To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Paweł Cenda przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Paweł Cenda to jeden z 169 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Kraków na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Krowodrza

  Wrocławska 53, Krowodrza
  30-011 Kraków, małopolskie

  601
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  3
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

43 opinie

 • DB

  Dość dawno - w 2007 r., ale zdarzyło się i mnie odwiedzić gabinet Pana Doktora. Dokładny wywiad, trafna ocena sytuacji, rzeczowy opis przypadku i sposobu leczenia. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Następnie bezstresowo przeprowadzony zabieg usunięcia kamienia ze ślinianki. Do dziś ślinianka działa bez zarzutu Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy specjalistycznej.

 • WP

  Nader rzadko zdarza się, aby lekarz był wysokiej klasy specjalistą, a przy tym przesympatycznym, empatycznym człowiekiem. Taki jest właśnie dr Cenda. Od pierwszej wizyty, poprzez operację, aż do wypisu i późniejszych kontroli czułem, że jestem pod opieką najlepszego specjalisty. Miałem przeprowadzoną endoskopową operację zatok wraz z termoablacją. Wcześniej nie byłem w stanie oddychać przez nos bez użycia kropli. Po operacji oddycham swobodnie. Ktoś, kto nie miał takich problemów, nie jest w stanie zrozumieć jaka to ulga. Wreszcie przypomniałem sobie jak wyglądają przespane komfortowo noce, czyli coś o czym marzyłem od lat.
  Bardzo, bardzo polecam. Genialny lekarz i wspaniały człowiek. Aaa i dowcipny :-)

 • JC

  NAJLEPSZY !
  Lekarz z prawdziwym powołaniem. Pacjent dla Dr jest zawsze na pierwszym miejscu. Pomocny, życzliwy, stanowczy, wzbudzający zaufanie. Jestem w trakcie leczenia niedrożności zatok czołowych. Leczenie, które Dr zastosował przynosi efekty od samego początku. Nigdy nie odmówił dodatkowego przyjęcia mimo braku terminów. Polecam każdemu, kto na prawdę szuka pomocy.

 • BD

  Wspaniały lekarz, najlepszy laryngolog na świecie. Doskonale zna się na swojej pracy, a przy tym jest pełen empatii i niezwykle życzliwy.

 • ZK

  Wybrałam się do gabinetu Pana Doktora Cendy zachęcona pozytywnymi opiniami z tej strony.. Oceniam Pana Doktora jako świetnego budzącego zaufanie specjalistę, nawiązującego bardzo dobry kontakt z pacjentem, dającego poczucie bezpieczeństwa w odniesieniu do wykonywanego zabiegu. Po operacji pozostała mi niewielka blizna sprytnie ukryta w zmarszczkach szyjnych. . Przesympatyczny człowiek o wielkim sercu, który przerażonemu i zestresowanemu pacjentowi potrafi dodać mnóstwa pozytywnej energii. Polecam wszystkim którzy boją się zabiegów.

 • Pan Doktor to najlepszy laryngolog, u jakiego miałam przyjemność się leczyć w trakcie mojej długiej historii problemów z zatokami. Nie obiecuje cudów, indywidualnie podchodzi do pacjenta, odpowiada na pytania. Trafiłam do doktora Cendy z polecenia dwóch koleżanek, którym odpowiednio dobranym leczeniem bardzo szybko pomógł z problemami laryngologicznymi. U mnie problem jest raczej przewlekły, ale leki i sugestie Pana Doktora, pomogły bardzo. Jest on nie tylko bardzo profesjonalny, ale też widzi w pacjencie człowieka. I za to bardzo dziękuję Panie Doktorze. Zdecydowanie polecam!

 • PODZIĘKOWANIA

  Składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania dla Pana dr. Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie.
  Za ratowanie mojego życia i zdrowia, wspaniałą, fachową opiekę, cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką bezinteresowną pomoc i troskę. Byłam poważnie chora ponad rok leczyłam się w kilku szpitalach. W końcu trafiłam na wspaniałych lekarzy- dr. Cenda i dr Dobosza, którzy okazali się genialnymi specjalistami odnośnie mojej choroby. Bałam się zabiegu, ale Panowie doktorzy zapewnili mnie, że wszystko będzie dobrze i tak też się stało. Panowie doktorzy mają świetne podejście do pacjentów. Liczy się przede wszystkim człowiek. Okazali się świetnymi, rzeczowymi fachowcami, konkretnie podchodzą do swojej pracy, mają ogromną wiedzę medyczną i wiedzę, co dla pacjenta jest najważniejsze.
  Życzę również wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia. Antonina W.

 • Wyciął mi migdałki podniebne w 2010 roku. W ciągu kwartału z jednego z najbardziej schorowanych awansowałem na jednego z najzdrowszych w rodzinie. Na wizytach zawsze wszystko profesjonalnie zbadał i wyjaśnił. Do tego ma gość poczucie humoru, a to bardzo ważne by pacjent był w dobrym humorze.
  P.S. Nie dajcie se wmówić, że bez migdałków od razu łapie się oskrzela :)

 • Świetny człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Jako jedyny zainteresował się moim przypadkiem i doprowadził do całkowitego wyleczenia! Interesuje się pacjentem i odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze uśmiechnięty, potrafi rozładować napięcie i uspokoić przed operacją.
  Serdecznie polecam każdemu, kto poszukuje lekarza z powołania, a takim niewątpliwie jest dr Cenda.

  Polecam także cały zespół Oddziału Otolaryngologii Wojskowego Szpitala Klinicznego - pełen profesjonalizm i świetna opieka nad pacjentem!

 • Bardzo polecam. Dr Cenda jest znakomitym fachowcem i ma świetne podejście do dzieci. Mówi otwarcie z czym jest problem. Jestem mu pełna wdzięczności za wyleczenie z syna.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online