Paweł Cenda

Laryngolog

41 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dość dawno - w 2007 r., ale zdarzyło się i mnie odwiedzić gabinet Pana Doktora. Dokładny wywiad, trafna ocena sytuacji, rzeczowy opis przypadku i sposobu leczenia. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Następnie bezstresowo przeprowadzony zabieg usunięcia kamienia ze ślinianki. Do dziś ślinianka działa bez zarzutu Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy specjalistycznej.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  41 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dość dawno - w 2007 r., ale zdarzyło się i mnie odwiedzić gabinet Pana Doktora. Dokładny wywiad, trafna ocena sytuacji, rzeczowy opis przypadku i sposobu leczenia. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Następnie bezstresowo przeprowadzony zabieg usunięcia kamienia ze ślinianki. Do dziś ślinianka działa bez zarzutu Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy specjalistycznej.

  • W

   Nader rzadko zdarza się, aby lekarz był wysokiej klasy specjalistą, a przy tym przesympatycznym, empatycznym człowiekiem. Taki jest właśnie dr Cenda. Od pierwszej wizyty, poprzez operację, aż do wypisu i późniejszych kontroli czułem, że jestem pod opieką najlepszego specjalisty. Miałem przeprowadzoną endoskopową operację zatok wraz z termoablacją. Wcześniej nie byłem w stanie oddychać przez nos bez użycia kropli. Po operacji oddycham swobodnie. Ktoś, kto nie miał takich problemów, nie jest w stanie zrozumieć jaka to ulga. Wreszcie przypomniałem sobie jak wyglądają przespane komfortowo noce, czyli coś o czym marzyłem od lat.
   Bardzo, bardzo polecam. Genialny lekarz i wspaniały człowiek. Aaa i dowcipny :-)

  • E

   NAJLEPSZY !
   Lekarz z prawdziwym powołaniem. Pacjent dla Dr jest zawsze na pierwszym miejscu. Pomocny, życzliwy, stanowczy, wzbudzający zaufanie. Jestem w trakcie leczenia niedrożności zatok czołowych. Leczenie, które Dr zastosował przynosi efekty od samego początku. Nigdy nie odmówił dodatkowego przyjęcia mimo braku terminów. Polecam każdemu, kto na prawdę szuka pomocy.

  • T

   Wspaniały lekarz, najlepszy laryngolog na świecie. Doskonale zna się na swojej pracy, a przy tym jest pełen empatii i niezwykle życzliwy.

  • K

   Wybrałam się do gabinetu Pana Doktora Cendy zachęcona pozytywnymi opiniami z tej strony.. Oceniam Pana Doktora jako świetnego budzącego zaufanie specjalistę, nawiązującego bardzo dobry kontakt z pacjentem, dającego poczucie bezpieczeństwa w odniesieniu do wykonywanego zabiegu. Po operacji pozostała mi niewielka blizna sprytnie ukryta w zmarszczkach szyjnych. . Przesympatyczny człowiek o wielkim sercu, który przerażonemu i zestresowanemu pacjentowi potrafi dodać mnóstwa pozytywnej energii. Polecam wszystkim którzy boją się zabiegów.

  • Pan Doktor to najlepszy laryngolog, u jakiego miałam przyjemność się leczyć w trakcie mojej długiej historii problemów z zatokami. Nie obiecuje cudów, indywidualnie podchodzi do pacjenta, odpowiada na pytania. Trafiłam do doktora Cendy z polecenia dwóch koleżanek, którym odpowiednio dobranym leczeniem bardzo szybko pomógł z problemami laryngologicznymi. U mnie problem jest raczej przewlekły, ale leki i sugestie Pana Doktora, pomogły bardzo. Jest on nie tylko bardzo profesjonalny, ale też widzi w pacjencie człowieka. I za to bardzo dziękuję Panie Doktorze. Zdecydowanie polecam!

  • PODZIĘKOWANIA

   Składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania dla Pana dr. Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie.
   Za ratowanie mojego życia i zdrowia, wspaniałą, fachową opiekę, cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką bezinteresowną pomoc i troskę. Byłam poważnie chora ponad rok leczyłam się w kilku szpitalach. W końcu trafiłam na wspaniałych lekarzy- dr. Cenda i dr Dobosza, którzy okazali się genialnymi specjalistami odnośnie mojej choroby. Bałam się zabiegu, ale Panowie doktorzy zapewnili mnie, że wszystko będzie dobrze i tak też się stało. Panowie doktorzy mają świetne podejście do pacjentów. Liczy się przede wszystkim człowiek. Okazali się świetnymi, rzeczowymi fachowcami, konkretnie podchodzą do swojej pracy, mają ogromną wiedzę medyczną i wiedzę, co dla pacjenta jest najważniejsze.
   Życzę również wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia. Antonina W.

  • Wyciął mi migdałki podniebne w 2010 roku. W ciągu kwartału z jednego z najbardziej schorowanych awansowałem na jednego z najzdrowszych w rodzinie. Na wizytach zawsze wszystko profesjonalnie zbadał i wyjaśnił. Do tego ma gość poczucie humoru, a to bardzo ważne by pacjent był w dobrym humorze.
   P.S. Nie dajcie se wmówić, że bez migdałków od razu łapie się oskrzela :)

  • Świetny człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Jako jedyny zainteresował się moim przypadkiem i doprowadził do całkowitego wyleczenia! Interesuje się pacjentem i odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze uśmiechnięty, potrafi rozładować napięcie i uspokoić przed operacją.
   Serdecznie polecam każdemu, kto poszukuje lekarza z powołania, a takim niewątpliwie jest dr Cenda.

   Polecam także cały zespół Oddziału Otolaryngologii Wojskowego Szpitala Klinicznego - pełen profesjonalizm i świetna opieka nad pacjentem!

  • Bardzo polecam. Dr Cenda jest znakomitym fachowcem i ma świetne podejście do dzieci. Mówi otwarcie z czym jest problem. Jestem mu pełna wdzięczności za wyleczenie z syna.

  Jesteś tym lekarzem?

  338

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1900

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.