Paulina Więcław, logopeda Luboń

mgr Paulina Więcław

Logopeda więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kalinowa 1, Luboń
Gabinet Logopedyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Inny

Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez Panią Paulinę - syn bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach i wracał w domu do materiałów przekazanych. Ciepło które bije od Pani Pauliny pozwala dzieciom się przełamać i próbować nowych rzeczy, które maja ogromny wpływ na postępy.
Z całego serca polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Inny

Pani Pauliną jest miła i kompetentną logopedą. Córka bardzo polubiła zajęcia, które były urozmaicone i dostosowane do jej ulubionych zainteresowań. Nawet Panie w przedszkolu zauważyły szybki postęp córki. Nasza terapia już się zakończyła sukcesem dlatego szczerze polecam


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny synek miał 2 latka i wymawiał z pięć słów, po pół roku zajęć mówi wszystko

Bardzo polecam zajęcia u p. Pauliny w Luboniu. Synek bardzo polubił p. Paulinę. To bardzo przyjazna osoba, która angażuje się w przygotowanie zajęć. Na zajęciach są m.in.ręcznie wykonane przez p. Pauline zabawki i zadania służące rozwoju mowy i motoryki. Do tego bardzo dużo materiałów logopedycznych w postaci książek, puzzli, układanek, innych zabaw, co powoduje, że zajęcia nie są powtarzalne i nudne. Dzieci z radością przychodzą na zajęcia i to jest najważniejsze.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny

Terapia przeprowadzana bardzo profesjonalnie. Pani Paulina z mega podejściem do dzieciaków.
Od diagnozy „ zaburzenia rozwoju mowy” doszliśmy do „ mowa prawidłowa”.
Gabinet super wyposażony - pomoce dla dzieci w każdym wieku.
Gorąco Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny

Ćwiczenia szybko rozwinęły mowę naszej trzylatki. Córka lubi zajęcia z Panią Pauliną, które prowadzone są w wesołej atmosferze. Zdarza się cięższy dzień u malucha, ale w salce jest dużo różnych opcji (gry, muzyka), więc można w momencie buntu zaciekawić inną aktywnością.
Podczas zajęć są ćwiczenia logopedyczne, powtarzanie słówek, sylabowanie, ćwiczenia rączki, wszystko dopasowane do dziecka i aktualnego problemu. Za każdym razem dostajemy też ćwiczenia do domu, jednak córka niestety nie chce z nami pracować tak ładnie jak na zajęciach.
Następnym razem nie czekałabym do 3 roku, tak jak wszyscy doradzają, ponieważ wystarczyło kilka spotkań i efekty były znaczne. Gdybyśmy zaczęli wcześniej, córka mogłaby wcześniej dogadać się z rówieśnikami w przedszkolu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


  • Synek ma 20 miesięcy i wydaje mi się że mało mówi. Słowa jakie używa to mama, tata, dada, baba, papa, da(daj) pa(patrz) koko, nie, ja, jak coś pokazuje lub chce mówi ky lub pu. Jak straszy robi uuuuu lub buu i chyba tyle. Nawet nie chce powiedzieć jak robi piesek lub kotek, tylko autko naśladuje. Poza tym rozumie absolutnie wszystko co się do niego mówi. Czy powinnam udać się do logopedy?

    Witam, według norm rozwoju mowy dziecko w wieku 2 lat powinno budować proste zdania. Oczywiście są to tylko normy ale warto udać się do logopedy, który wykluczy inne przyczyny, a jeśli coś będzie go niepokoiło to pokieruje do odpowiedniego specjalisty. Proszę pamiętać, że im wcześniej rozpocznie się terapię tym lepiej.

    mgr Paulina Więcław

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie