Adres

Kalinowa 1, Luboń
Gabinet Logopedyczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny

Terapia przeprowadzana bardzo profesjonalnie. Pani Paulina z mega podejściem do dzieciaków.
Od diagnozy „ zaburzenia rozwoju mowy” doszliśmy do „ mowa prawidłowa”.
Gabinet super wyposażony - pomoce dla dzieci w każdym wieku.
Gorąco Polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny

Ćwiczenia szybko rozwinęły mowę naszej trzylatki. Córka lubi zajęcia z Panią Pauliną, które prowadzone są w wesołej atmosferze. Zdarza się cięższy dzień u malucha, ale w salce jest dużo różnych opcji (gry, muzyka), więc można w momencie buntu zaciekawić inną aktywnością.
Podczas zajęć są ćwiczenia logopedyczne, powtarzanie słówek, sylabowanie, ćwiczenia rączki, wszystko dopasowane do dziecka i aktualnego problemu. Za każdym razem dostajemy też ćwiczenia do domu, jednak córka niestety nie chce z nami pracować tak ładnie jak na zajęciach.
Następnym razem nie czekałabym do 3 roku, tak jak wszyscy doradzają, ponieważ wystarczyło kilka spotkań i efekty były znaczne. Gdybyśmy zaczęli wcześniej, córka mogłaby wcześniej dogadać się z rówieśnikami w przedszkolu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


  • Synek ma 20 miesięcy i wydaje mi się że mało mówi. Słowa jakie używa to mama, tata, dada, baba, papa, da(daj) pa(patrz) koko, nie, ja, jak coś pokazuje lub chce mówi ky lub pu. Jak straszy robi uuuuu lub buu i chyba tyle. Nawet nie chce powiedzieć jak robi piesek lub kotek, tylko autko naśladuje. Poza tym rozumie absolutnie wszystko co się do niego mówi. Czy powinnam udać się do logopedy?

    Witam, według norm rozwoju mowy dziecko w wieku 2 lat powinno budować proste zdania. Oczywiście są to tylko normy ale warto udać się do logopedy, który wykluczy inne przyczyny, a jeśli coś będzie go niepokoiło to pokieruje do odpowiedniego specjalisty. Proszę pamiętać, że im wcześniej rozpocznie się terapię tym lepiej.

    mgr Paulina Więcław

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie