Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Żwirki i Wigury 28, Skawina
RehaMedical

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii. Swoje wykształcenie zdobyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Oferuje ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból pleców
  • Ból biodra
  • Ból barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Żwirki i Wigury 28, Skawina

RehaMedical

Pozostałe usługi


Żwirki i Wigury 28, Skawina

RehaMedicalŻwirki i Wigury 28, Skawina

RehaMedicalŻwirki i Wigury 28, Skawina

RehaMedicalŻwirki i Wigury 28, Skawina

RehaMedical

Opinie

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical rehabilitacja

Do p. Patryka trafiłam po całkowitym zerwaniu ACL na nartach, niezwykle kompetentnie i rzetelnie przygotował mnie do operacji jak i szybkiej rekonwalescencji bezpośrednio po.
Prowadzący mnie ortopeda jest zachwycony osiągnietymi rezultatami! Różnorodne ćwiczenia, indywidualnie dostosowane do potrzeb pacjenta oraz fachowe rady! Niesamowite zaangażowanie i poświęcenie wkładane w wykonywaną pracę, sprawia, że wzrasta motywacja pacjenta!
"3xP = Pracowitość, Perfekcja, Profesjonalizm"! Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical rehabilitacja

Pan Patryk to doskonały, kompetentny fachowiec, miły i ciepły człowiek. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Pana .Dziękuję serdecznie. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym !


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical zawroty glowy, bole kregoslupa i glowy

Serdecznie polecam. Trafilam do Rehamedical bez przekonania, szukalam wczesniej pomocy w wielu innych miejscach. Dopiero tutaj otrzymalam pomoc i przyszly oczekiwane efekty. Dziekuje Panu Patrykowi za dokladnosc, sumiennosc, za cierpliwosc. Dziekuje za pomoc!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból w odcinku szyjno-barkowym

Profesjonalne i sumienne podejście do pacjenta. Pan Patryk szybko diagnozuje problem oraz wie dokładnie co robić. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical pęknięcie łąkotki

Moja malutka historia:

Pęknięcie łąkotki, wiadomo poważna niesprawność kolana.
Poszedłem do kilku ortopedów. Ci jednym chórem kierowali mnie na artroskopię. Poszedłem do ortopedy, który w znanylekarz.pl zebrał naprawdę cały gwiazdozbiór och-achów. Ten mimo mojej asertywności do zabiegu nakazał pilnie zabieg artroskopii. Proponowałem, że może zabieg na jesień - lekarz przekonywał, żeby robić jeszcze w tym tygodniu, że to konieczne.

Nie poszedłem na zabieg. Ufając intuicji, licząc na odrobinę szczęścia.

Poszedłem do pana Patryka.
Ćwiczenia doprowadziły kolano do naprawdę niebywałej poprawy.
Wielki szacunek i podziękowania dla świetnego fachowca.

W mojej historii nie chcę oceniać ortopedy. Wierzę, że chciał dobrze. Ale... jest pewne ale... Nakazuje się czasem zastanowić nad decyzjami.

Nie przechodziłem artroskopii i mam się świetnie. Wierzę, że podjąłem mądre kroki i będę cieszył się dobrą kondycją, a póki co nie mam wątpliwości, że ogromna zasługa w tym pana Patryka.

Gorąco polecam tego fachowca.

Adam Batkiewicz


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical nawracające bóle głowy oraz bóle kolan

Do p.Patryka trafiłam z polecenia, ale poszłam bez przekonania. Po kilku latach tułaczki, po lekarzach z ogromnymi bólami głowy, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić szczerze zwątpiłam, że ktoś może mi pomóc. Przepisywane na każdej wizycie co to nowe leki nie pomagały, a ból stawał się coraz bardziej nie do zniesienia.
Na pierwszej wizycie został przeprowadzony ze mną wnikliwy wywiad dotyczący moich dolegliwości. Szczerze mówiąc, cudów się nie spodziewałam, a na pewno nie po pierwszej wizycie. Na szczęście ku mojemu zaskoczeniu poprawa pojawiła się od razu, a z wizyty na wizytę jest coraz lepiej!! Praktycznie odstawiłam leki, a bóle głowy z częstotliwości 2-3 razy w tygodniu, minimalizowały się do średnio raz na dwa tygodnie, a i te są do opanowania przeze mnie co wcześniej było nie do pomyślenia.
p.Patryk na prawdę wykonuję świetną robotę i wydać, że zna się na tym co robi!
Każdemu kto boryka się z podobnymi dolegliwościami jak moje z całego serca polecę udać się na wizytę.
Nad bólami kolan jeszcze pracujemy, ale czuje, że i w tym się nie zawiodę.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical

Bardzo polecam Pana Patryka.Syn chodzi na ćwiczenia bardzo chętnie.Ćwiczenia w formie zabawy.Polecam również jako.osoba która korzystała przy bólu kręgosłupa szyjnego.Nie jest to tylko.pomoc doraźna ale dociekanie dlaczego boli i jak temu zaradzić.Elastyczne godziny .Pacjent czuje się bezpieczny nie jest to tylko "odbębnienie " swojej pracy .Wzięte są pod uwagę różne sytuacje z przeszłości jest życzliwie i komfortowo.Kontakt telefoniczny zawsze i uspokojenie gdy sie coś dzieje.Serdeczne podziękowania i polecam:-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle mięśni przykręgosłupowych

Byłam na jednej wizycie (kinezyterapia) u pana Patryka i z całego serca polecam- bardzo skuteczny specjalista, dobrze wie co robić żeby pomóc. Odczarował zupełnie mój bolący kręgosłup i mięśnie wokół. Po wizycie czułam się jak owinięta puchową kołderką a dolegliwości nie wróciły.


M
Użytkownik zweryfikowany

Męczę się od kilku lat z bólem barków , diagnoza lekarzy oczywiście operacja , na którą nie wyraziłam zgody , trafiłam do P.Patryka i to był strzał w dziesiątkę . dzięki niemu wiem ,że operacja to nie jedyne rozwiązanie problemu , już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej mogę swobodnie poruszać rękoma , po kolejnych wizytach ból ustępuje, wdzięczna jestem za pomoc P. Patrykowi , oczywiście nadal będę korzystać z pomocy i polecam każdemu aby nie czekał tylko skorzystał z masaży u P. Patryka , po prostu są to ręce które leczą i pomagają . Małgorzata :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaMedical Ból kręgosłupa szyjnego

Polecam p. Patryka. Pełny profesjonalizm. dzięki wizytom w RehaMedical bóle kręgosłupa ustąpiły i przepuklina się cofa. Dzięki wizytom u p Patryka oddala się zabieg operacyjny kręgosłupa szyjnego. Polecam gorąco


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii. Swoje wykształcenie zdobyłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Oferuje ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Ból pleców
  • Ból biodra
  • Ból barku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania