Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Signal Iduna

INTER Polska + 1 więcej


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Grabowa 1D, Katowice

Od 500 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 500 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 500 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 1 500 zł

DUO MEDICA

Pozostałe usługi


Grabowa 1D, Katowice

Od 200 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 200 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 350 zł

DUO MEDICAGrabowa 1D, Katowice

Od 500 zł

DUO MEDICA

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to dziedzina medycyny, któ...

Zobacz pełen opis

Znajomość języków

  • Angielski

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DUO MEDICA Inny

Bardzo sympatyczna i fachowa pani doktor. Pacjent jest pod dobrą opieką. Lekarz bardzo zaangażowany i słuchający. 6+.

V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.o Inny

Bardzo dobry specjalista, skuteczność zaproponowanego leczenia dału świetne rezultaty. Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezstresowo. Zdecydowanie polecam.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.o leczenie

Trafiłem do Pani Doktor z polecenia i wiem że to był bardzo dobry wybór, Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i wyleczenia mojego uzębienia. Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Pani Doktor Patrycja Stelmańska to nie samowicie sympatyczna ciepła uśmiechnięta osoba , znakomity lekarz zawsze konkretnie wytłumaczy przebieg leczenia, pozytywnie nastawiona do swojego pacjenta , nie daje odczuć pacjentowi strachu przed leczeniem w 100% polecam Panią Doktor.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Doktor trafiłam z powodu zapalenia dziąseł, krwawienia i bólu nie do wytrzymania. Plan leczenia został przedstawiony konkretnie, solidnie i bardzo profesjonalnie. Jako "trudny" przypadek Pani Doktor wykonała wiele skomplikowanych zabiegów co uratowało moje zęby. Ustąpił stan zapalny, ale nadal jestem pod stałą opieką Pani Doktor. Pani Doktor Patrycja to cudowny lekarz. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie, solidnie i profesjonalnie. Jest szalenie ciepła, sympatyczna, ale konkretna, bardzo precyzyjna i dokładna we wszystkim co robi. Dokładnie opisuje co robi, dba o bezstresowy przebieg każdego zabiegu.Jest naprawdę bardzo zaangażowana w to co robi. Jestem zachwycona jej podejściem do Pacjenta, zawsze jest uśmiechnięta i dokładnie wszystko wyjaśnia /nawet kilka razy/ Jest cierpliwa, nigdy nie dała odczuć że następni pacjenci czekają. Zawsze usłyszałam dobre słowa, zainteresowała się moimi problemami osobistymi i mimo nawału pracy była ciepła, delikatna ale profesjonalna. Mam 63 lata a niewielu lekarzy spotkałam z takim podejściem do Pacjenta. To wyjątkowe miejsce, miejsce gdzie pacjent czuje się ważny a jego problemy zostają poważnie potraktowane i rozwiązywane. Atmosfera tam jest wspaniała a tworzą ją tacy ludzie jak "Szef", Pani Doktor i cały personel. Jestem zachwycona i polecam wszystkim z całego serca. Super wdzięczna Ewa W.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DUO MEDICA

Pani doktor, to znakomity lekarz, bardzo precyzyjna i staranna. Jestem zachwycona tym, jak leczy moje problemy stomatologiczne i za każdym razem dodaje Swój uśmiech.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: N.Z.O.Z.Centrum Medyczne Dentimed Sp. z.o.o

Pani lek.Stomatolog Patrycja to konkretna, precyzyjna i bardzo miła osoba. Dokładnie opisuje przebieg leczenia dba o bezstresowy komfort pacjenta.Bardzo zaangażowana w to co robi.Jestem zadowolony w 100% i na pewno będę dalej korzystał z usług tak profesjonalnego stomatologa jakim jest lek.Stomatolog Patrycja. Polecam wszystkim, wdzięczny pacjent Edward.


K
Profil zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście Pani doktor do pacjenta. Każda wizyta odbywała się w miłej i sympatycznej atmosferze, a samo wypełnianie ubytków przebiegało szybko, sprawnie i bezboleśnie. Również zabieg ekstrakcji ósemek odbył się szybko i bez komplikacji, wraz z szczegółowym wyjaśnieniem i zaleceniami po zabiegu. Serdecznie polecam - Pani doktor z powołania.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani doktor, która jest wyjatkowo dokładna i miła. Zostały wyleczone ubytki na które inni stomatolodzy nie zwracali uwagi, a takie podejście było dla mnie bardzo ważne. Każda wizyta była przyjemnością i nie wyobrażam sobie leczenia u kogoś innego. Serdecznie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania