dr n. med.

Oleg Tyszkiwski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
180 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

drtyszkiwski.com Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie. W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Doktor mnie wysluchal, zbadal i rozpisal droge leczenia. Wytlumaczyl mi moje rozterki . Fachowe, spokojne podejscie do pacjenta.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja z USG

  Docent bardzo dokładny zna się bardzo dobrze na swojej pracy, życzliwy dla pacjenta wszystko wytłumaczy odnośnie choroby.Polecam każdemu tak dobrego lekarza.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja z USG

  Lekarz kontaktowy, rzeczowy, konkretny. Słucha pacjenta, mówi w sposób zrozumiały, adekwatny. Badanie dobrze przeprowadzone. Polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja proktologiczna

  Wizyta przebiegała wzorowo, p Tyszkiwski ma bardzo dobre podejście do zestresowanych pacjentów.Miło,profesjonalnie,czegóż można chcieć więcej? Gorąco polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Lekarz spokojny i rzeczowy. Tak jak powinno być. Na początku byłem zestresowany. Pan doktor w zrozumiały sposób wszystko mi wyjaśnił.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: problemy proktologiczne

  Wizyta przebiegła w miłej sympatycznej atmosferze
  Należy się jednak przygotować na to ,że pierwsza wizyta u pana doktora to 200 złotych ,następne ponoć tańsze.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Mily i konkretny lekarz. Szczegolowy wywiad z pacjetem i trafna diagnoza. Mylsle ze moj problem zostal zdiagnozowany :) precyzyjnie dobrane leki ! Polecam !

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja proktologiczno-onkologiczna

  Bardzo wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta trwała tyle ile wymagała sytuacja, bez pośpiechu i zerkania na zegarek. Pan dr Tyszkiwski uważnie wysłuchał i zapoznał się z wynikami i dokumentami, a następnie spokojnie i rzeczowo wyjaśnił dalsze postępowanie. Polecam! Właściwa osoba na właściwym stanowisku.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja proktologiczna

  miła wizyta, dająca poczucie z jednej strony fachowości z drugiej niezbędnej intymności i braku skrępowania, diagnoza wydaje się być właściwa i z myślą o pacjencie, jedynie cennik powinien uwzględniać bazowe badanie, a jak się okazuje nie uwzględnia

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Byłam pierwszy raz i rewelacja, doktor nie rzuca antybiotykami na ślepo, rozważnie podchodzi do tematu. Holistyczne podejście do pacjenta, a przede wszystkim widać, że dba o swoich pacjentów i przyjacielsko do nich podchodzi. Pełen profesjonalizm, wysłuchanie, takich lekarzy za dużo nie ma w gastrologii. Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • drtyszkiwski.com

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie.
  W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Michał Drews).
  W latach 2010-2012 odbył specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Krzysztof Linke).
  W latach 2013-2015 odbył specjalizację z chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II (kier. dr n. med. Marek Teresiak).

  W 2009 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej choroby refluksowej przełyku.
  W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób przewodu pokarmowego (m. in. choroba refluksowa przełyku, zmiany zapalne i czynnościowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, nowotwory przewodu pokarmowego, choroby odbytnicy i odbytu) i wykonywaniu diagnostycznej i zabiegowej endoskopii przewodu pokarmowego po licznych szkoleniach i uzyskaniu certyfikatów Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego:choroba refluksowa przełyku, zaburzenia czynnościowe przełyku i żołądka, zmiany zapalne przełyku i żołądka, w tym leczenie (eradykacja) zakażenia Helicobacter pylori, kamica żółciowa, choroby trzustki, zaburzenia czynnościowe jelita grubego, choroby jelita grubego, choroby odbytnicy i odbytu
  Zabiegi z zakresu tzw "małej chirurgii":usunięcie zmian skórnych (brodawki, znamiona i in.) z badaniem histopatologicznym, usunięcie zmian podskórnych (tłuszczaki i in.) z badaniem histopatologicznym, leczenie guzków krwawniczych odbytu (żylaków) zachowawczo i operacyjnie
  Leczenie operacyjne (w warunkach oddziału chirurgicznego):przepuklin pachwinowych (siatka), pępkowych i brzusznych, kamicy pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia laparoskopowa i klasyczna), żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu, chorób tarczycy, nowotworów jelita grubego i odbytnicy

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Odessie

Publikacje

 • Ocena wyników operacyjnego leczenia GERD (Gastroesophageal Reflux Disease) metodą laparoskopową i klasyczną na podstawie pooperacyjnej oceny jakości życia przy pomocy GIQLI (Gastrointestinal Quality of Life Index) i ankiety własnej.

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • ukraiński

Staże

 • Staż chirurgiczny w Klinice Chirurgii Burgerhospitals we Franfurkcie nad Menem

Certyfikaty

 • Oleg Tyszkiwski, chirurg w mieście Poznań - Certyfikaty

Zdjęcia