dr n. med.

Oleg Tyszkiwski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

55 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 158 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

drtyszkiwski.com Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie. W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja z USG

  Bardzo sympatyczny lekarz przede wszystkim słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie pytania oraz udziela porady. Diagnoza postawiona trafnie i leki również dobrane idealnie. Lekarz godny polecenia.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowe podejście do przedstawianego problemu zdrowotnego, trafna diagnoza i zastosowane leczenie, które przyniosło zadowalające efekty. W zakresie dolegliwości gastrycznych na podstawie moich doznań z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zrobił bardzo szczegółowy wywiad, a nie 2 pytania na odczepne. Uważnie mnie słuchał i wszystko zapisywał, nie miałam poczucia, że się spieszy, bo ma innego pacjenta. Wyjaśnił wszystko i wyczerpująco odpowiadał na pytania, widać, że ma sporą wiedzę. Również badanie przebiegło w spokojnej atmosferze, dzięki lekarzowi i pani pielęgniarce i ich podejściu do pacjenta nie było stresu.

 • Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: helikobakter pylori

  Bardzo miło i profesjonalnie. Wnikliwa analiza, wszystko ladnie wytłumaczone. Punktualne wizyta, bez żadnych opóźnień.

 • J
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga onkologa

  Wybór tego lekarza nastąpił po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat, jednak w mojej ocenie nie są one adekwatne do rzeczywistości. Pan Doktor jest mało sympatycznym i kontaktowym lekarzem. Być może jest dobrym specjalistą, ale po wizycie u niego nie uspokoiłam się, nie zalecono mi specjalnej diety która pomogłaby razem z lekami w odczuwanych dolegliwościach. Ponadto będąc u innego gastrologa dowiedziałam się, że badania IgG w krwi w kierunku Helicobacter (które doktor Tyszkiwski polecił zrobić) są bezsensowne bo Helicobacter pylori bada się w kale lub testem ureazowym. Nie dostałam również wydruku z USG, które rzekomo zostało wykonane i za które musiałam zapłacić.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: Konsultacja z USG

  Polecam ....Bardzo dobry lekarz,wysłucha,wytłumaczy,odpowie na każde pytanie.Nie śpieszy się,poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba.Posiada dużą wiedzę ze swoich specjalizacji.Pozdrawiam Pana Doktora :) Kasia urodzona w Szamotułach wiele lat temu :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: dolegliwości żołądkowe, refluks

  Na pierwszej wizycie Pan Doktor wzbudził moje zaufanie i przedstawił mi konkretny plan który ma pozwolić mi na powrót do normalności, czyli życia bez dolegliwości.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

  Bardzo sympatyczny lekarz przede wszystkim słucha pacjenta ,przede wszystkim odpowiada na wszystkie pytania ,udziela porady jestem na początku kuracji ,na miejscu wykonuje potrzebne badania

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski Oleg TyszkiwskiUsługa: konsultacja z USG

  Очень довольна визитом к доктору. Приятный, вежливый, добрый человек. Времени на прием уделил больше 15 минут и ответил на все вопросы. А их было много. Успокоил, "откинул" мои страшные опасения, объяснил, что делать дальше. Спасибо Вам огромное!
  Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczny i kontaktowy człowiek. Widać, że z prawdziwym powołaniem, odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Pomimo obaw przed wizytą - szczerze polecam.

Pytania pacjentów (30)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • drtyszkiwski.com

  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Odessie.
  W latach 2004-2009 odbył specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Michał Drews).
  W latach 2010-2012 odbył specjalizację z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu (kier. prof. dr hab. med. Krzysztof Linke).
  W latach 2013-2015 odbył specjalizację z chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II (kier. dr n. med. Marek Teresiak).

  W 2009 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej choroby refluksowej przełyku.
  W codziennej pracy skupia się na leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób przewodu pokarmowego (m. in. choroba refluksowa przełyku, zmiany zapalne i czynnościowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, nowotwory przewodu pokarmowego, choroby odbytnicy i odbytu) i wykonywaniu diagnostycznej i zabiegowej endoskopii przewodu pokarmowego po licznych szkoleniach i uzyskaniu certyfikatów Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego:choroba refluksowa przełyku, zaburzenia czynnościowe przełyku i żołądka, zmiany zapalne przełyku i żołądka, w tym leczenie (eradykacja) zakażenia Helicobacter pylori, kamica żółciowa, choroby trzustki, zaburzenia czynnościowe jelita grubego, choroby jelita grubego, choroby odbytnicy i odbytu
  Zabiegi z zakresu tzw "małej chirurgii":usunięcie zmian skórnych (brodawki, znamiona i in.) z badaniem histopatologicznym, usunięcie zmian podskórnych (tłuszczaki i in.) z badaniem histopatologicznym, leczenie guzków krwawniczych odbytu (żylaków) zachowawczo i operacyjnie
  Leczenie operacyjne (w warunkach oddziału chirurgicznego):przepuklin pachwinowych (siatka), pępkowych i brzusznych, kamicy pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia laparoskopowa i klasyczna), żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu, chorób tarczycy, nowotworów jelita grubego i odbytnicy

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Odessie

Publikacje

 • Ocena wyników operacyjnego leczenia GERD (Gastroesophageal Reflux Disease) metodą laparoskopową i klasyczną na podstawie pooperacyjnej oceny jakości życia przy pomocy GIQLI (Gastrointestinal Quality of Life Index) i ankiety własnej.

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • ukraiński

Staże

 • Staż chirurgiczny w Klinice Chirurgii Burgerhospitals we Franfurkcie nad Menem

Certyfikaty

 • Oleg Tyszkiwski, chirurg w mieście Poznań - Certyfikaty

Zdjęcia