Adres

ul. Senatorska 37 (35c), Legnica
ArsMed (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
76 754.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu im. Piastów Śląskich. Dzięki pasji do pracy i zastosow...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie im. Marii Curie-Skłodowskiej
  • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu im. Piastów Śląskich

Znajomość języków

Polski, Niemiecki, Ukraiński

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Ma podejście do ziec to fakt!!Wycenia też całkiem przyjemie..Jednak ostatnio sto razy dzwoniłam ze złamaną jedynką i obiecywał ze oddzwoni wieczorem by ustalić termin i ciągnęło się to dość długo!!!Mojemu dziecku rozwiercił zęba po czym nie do końca zaleczył bo młody juz nie chciał więc zakleił tak zęba...Dziąsło spuchło a tamtejsza asystentka powiedziała,ze mam sobie pójść prywatnie do dziecięcego i nawet mnie do PAna doktora nie wpusciła by to zobaczył!!i niestety skończyło się to martwicą zęba u dziecka!!!!WNIOSKI:POCZĄTKI BYŁY SUPER,ALE Z CZASEM NIESTETY I TEGO PANA DR COŚ ZMIENIŁO!!!


O
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam! Doktor działa bezboleśnie, skutecznie i niedrogo. W dodatku zawsze znajdzie dla Ciebie czas, nawet jak ma pełen grafik.


E
Użytkownik zweryfikowany

Facet jest zaje....sty. Wizyty w jego gabinecie to czysta i pożyteczna przyjemność. Jeśli ktoś się boi dentysty, to najlepszy gabinet na rozpoczęcie leczenia. Nic na siłę, jasna wycena bez zbędnego naciągactwa i bardzo rzetelne leczenie. Miałem do czynienia z wieloma stomatologami, ale ten gość jest z zupełnie innej bajki. Koledzy po fachu powinni brać z niego przykład, a stan naszego uzębienia uległby zdecydowanej poprawie.


H
Użytkownik zweryfikowany

Pan Olek jest wspaniałym dentystą u niego nie można się bać ma wspaniałe podejście do pacjenta ja która to piszę zawsze bardzo ale to bardzo bałam się dentystów ale teraz już nie nie boję się Pan Doktor jest bardzo delikatny i rozmawia z pacjentem czy go boli czy nie polecam wszystkim zawsze będę do niego chodziła POZDRAWIAM PANA DOKTORZE


Z
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Ja wchodząc do gabinetu najpierw mówię poproszę znieczulenie, a dopiero później mówię dzień dobry, jednak tutaj stres i nerwy są po prostu zbędne. Rewelacja, jestem w szoku, najlepszy dentysta u jakiego w życiu byłem. Polecam każdemu.


Użytkownik zweryfikowany

Przemiła atmosfera. Wizyty są zawsze potwierdzane telefonicznie. Pan doktor młody, ambitny i delikatny. Ma świetny kontakt z pacjentem. Na fotelu można czuć się naprawdę zrelaksowanym. Wizyty u dentysty są dla mnie teraz przyjemnością.


K
Użytkownik zweryfikowany

Miły gość, spokojny. Podoba mi się to, że od razu mówi ile będzie kosztowało. Dobre jest też to, że wizyty są szybko dostępne, więc jeśli nagle złapie ból czy przydarzy się jakiś inna przykra niespodzianka z zębem to przymuje jeszcze tego samego dnia. Ale wizyty niestety trochę kosztują.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Trgedia,początkowo wydawał się fajny,kiedy byłam z dzieckiem na prywatnej wizycie,nie mogę złego słowa powiedzieć,miał dużo cierpliwości,ale kiedy poszłyśmy na NFZ,niestety pan doktor już nie był taki cierpliwy i powiedział żebyśmy sobie poszukały stomatologa dziecięcego,szkoda,że wcześniej tego nie powiedział,kiedy rejestrowałam dziecko i powiedziałam,że chodzi o wyrwanie zęba u 6-latka,w każdym razie wizyta skończyła się tylko nie potrzebnym bólem,bo zrobił znieczulenie a zęba i tak nie wyrwał,a mała która z ochotą zawsze chodziła do dentysty,do dziś ma traume i powiedziała,że do żadnego dentysty już nigdy w życiu nie pójdzie-dziękuje panie doktorze.Szczerze nie polecam,a już na pewno nie chdźcie tam z dziećmi,bynajmniej nie na NFZ.


S
Użytkownik zweryfikowany

Jeśli ktokolwiek może byc przykładem - jednoczesnego strachu przed dentystą i jednocześnie tak "zajechanych" zębów, to jestem właśnie ja.
Mam 30 lat i miałem ok. 10 zębów do totalnej odbudowy (jakies ostre fragmenty które kaleczyły język tylko miałem zamiast zębów) albo do usunięcia. 2 żęby już usunałem jakies 5 lat temu.

Dr Andrusiak - rewelacyjnie podszedł do tematu. Nadal w to nie wierzę. Ja...w swoim życiu byłem u dentysty do tej pory może kilka, no kilkanaście razy. Przeważnie dentysta i wizyta była to dla mnie jakaś totalna męka wyrywania albo ....jakieś zamierzchłe czasy podstawówki...

Do doktora Andrusiaka tez trafiłem z takim stanem zapalnym, że ledwie jakoś udało się po 3-ch dawkach znieczulenia (cierpliwie czekał aż zacznie działać). Bolało, nawet wtedy. ALE ... to był ostatni raz, kiedy u dentysty bolało. Pan Oleg mimo to uważał, był bardzo ostrożny i wyjątkowo spokojnie - wykazał się podejściem do pacjenta. Od tego czasu wiele sie zmieniło z moim podejściem ...

Chodze tylko do Pana Andrusiaka, chodze regularnie, od ponad 6-ciu miesięcy. Kiedy na początku ocenił moje uzębienie - stwierdził ze kilka zębów nie uda się uratować. Odbudował mi 5 zębów !!! Zajeliśmy sie tymi najgorszymi przypadkami i ... drugi juz sfinalizowany z sukcesem, który nawet Pana doktora zadziwił. Udało sie i normalnie jem. To niesamowite.

Przede wszystkim - każdy ząb to kilka wizyt. Na każdej !!!!! na każdej jest starannie, spokojnie, cierpliwie, i przede wszystkim - B E Z B O L E Ś N I E !!!!! Totalna magia jakaś. :):):):):) Ja w to poprostu nie moge uwierzyć.
Dowodem na to jest fakt, który się widze tutaj potwierdza. Kiedyś bałem sie chodzic do dentysty. Teraz nie dość ze sie nie boję, to .... przyjemne doświadczenie, mimo, że dośc kosztowne w moim przypadku. Ale nie ma czegoś takiego jak stres, strach .... ABSOLUTNIE nie ma !!! Raz po pracy troche zmęczony ... miałem wizytę i była taka relaksująca muzyka, zero stresu ze ... chwilami zamykały mi sie oczy ze zmęczenia.... Nikt w to nie uwierzy tak do końca, bo ja sam też, ale to prawdziwe i z zycia wzięte. Jestem tego żywym dowodem i gotów do potwierdzenia wszystkim i wszędzie jakkolwiek :)

Czekam na kolejna wizytę ... bo każda kolejna to przyjemne i pożyteczne doświadczenie, a ząbki kolejne przybywają... :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Pan Oleg jest wspaniały i najlepszy! Aż chce się do niegowracać i naprawiać zęby. W jego gabimecie nie odczuwa sie w ogóle stresu związanego z wizytą. Polecam wszystkim!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu im. Piastów Śląskich. Dzięki pasji do pracy i zastosow...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie im. Marii Curie-Skłodowskiej
  • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu im. Piastów Śląskich

Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna


Znajomość języków

Polski, Niemiecki, Ukraiński