Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


43 881..... Pokaż numer


olafpierzak@gmail.com, Sieradz
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Olaf Pierzak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Drewnowska 58, Łódź

od 190 zł

Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łódź


olafpierzak@gmail.com, Sieradz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Olaf Pierzak


Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku

Opinie

5

Ogólna ocena
10 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łódź konsultacja neurochirurgiczna

Wspaniały doktor ! Zmagałam się z ogromnym bólem kregoslupa lędźwiowego promieniujacym od posladka do stopy , włącznie z jej niedowładem. Jeździłam od lekarza do lekarza,w międzyczasie sor czy pogotowie..ciągła zmiana leków, zastrzyków a poprawy zero. Na szczęście trafiłam na wizytę do Pana Doktora (w Enel-Sporcie w Łodzi) ,który natychmiast podjął decyzję o operacji(w poniedziałek wizyta, we wtorek przyjęcie do szpitala, w środę operacja a w piątek już wypis do domku).Jestem naprawdę wdzięczna! Cały ból minął,rana po operacji goi się pięknie ,chęć do życia wróciła:) Pan doktor Pierzak operował mnie w Klinice Neurochirurgii w Łodzi.Tam opieka samego doktora jak i pozostałego personelu również na najwyższym poziomie ! Dla mnie to doktor z prawdziwego powołania! Bardzo sympatyczny,wyrozumiały , perfekcyjny!Dba w 100% o dobro pacjenta.
Polecam wszystkim ! A Panu Doktorowi z całego serca dziękuję i życzę, żeby to dobro które Pan czyni wracało do Pana każdego dnia ze zdwojoną siłą!

Patrycja Michalak


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz! Ogromne zangażowanie Pana Doktora w wybór jak najlepszego leczenia dla pacjenta. Nie tylko bardzo dobry specjalista, ale również życzliwy człowiek. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi. Oby jak najwięcej takich lekarzy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ratowanie zycia!

To jak bardzo jestesmy doktorowi wdzieczni za to co dzis zrobil trudno opisac. Uratowal dzis zycie bardzo waznej dla nas osoby. Podjąl ogromny trud, ale poradzil sobie swietnie! Nas jako rodzine wspieral i nadal wspiera. Jest cudownym lekarzem i czlowiekiem!!! Dobro wraca doktorze!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Doktor to człowiek bardzo wrażliwy,szybko zareagował i wyraził chęć pomocy w moich problemach z kręgosłupem.
pozdrawiam K.Harat.


S
Użytkownik zweryfikowany

przede wszystkim CZŁOWIEK , który rozumie co się do niego mówi , potrafi dać pacjentowi nadzieję jednocześnie mówiąc prawdę o stanie zdrowia emanuje z niego dobroć chęć pomocy bez zobowiązań, poza tym neurochirurg z wyczuciem i perfekcją , któremu rzeczywiście zależy na jakości wykonywanych zabiegów a nie na rozgłosie i pochwałach , potrafi dbać o pacjenta. wierzę że zajdzie wysoko w swojej karierze zawodowej lekarza i przywróci do życia wiele osób .
dziękuję Maciej Maciejewski


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdeczne podziękowania dla Pana doktora neurochirurga Olafa Pierzaka,który przeprowadził u mnie bardzo udaną operację kręgosłupa lędźwiowego w dniu 22.12.2015,podjął właściwe i konkretne decyzje,to doskonały specjalista w swoim zawodzie,a przede wszystkim człowiek,któremu nie jest obojętne ludzkie cierpienie.Z całego serca polecam Wszystkim,którzy poszukują dobrego specjalisty w kłopotach z kręgosłupem.Nadmienię tylko,że na drugi dzień po zabiegu zostałam wypisana do domu i z każdym dniem czuję się coraz lepiej.

Wdzięczna Pacjentka
Teresa Pęciak :-)


S
Użytkownik zweryfikowany

Neurochirurg Dr. Olaf Pierzak ze szpitala w Sieradzu to wspaniały lekarz i człowiek. Byłem pacjentem szpitala w Sieradzu, miałem bardzo skomplikowaną operacje kręgosłupa. Na drugi dzień po operacji mogłem już poruszać się o własnych siłach. Nie mogę uwierzyć, że w obecnych czasach są jeszcze tacy lekarze, którzy z sercem podchodzą do pacjentów. Teraz wierzę, że anioły chodzą po Ziemi. Z całego serca dziękuję Panie doktorze za super fachową pomoc, wrócone zdrowie i podejście do cierpiącego człowieka. Jest Pan wspaniałym lekarzem. Polecam wszystkim chorym perfekcyjnego lekarza Dr. Olafa Pierzaka


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdeczne podziękowania dla lekarza neurochirurgii sieradzkiego szpitala Olafa Pietrzaka za przeprowadzenie skomplikowanej operacji kręgosłupa. Dzień po operacji nie czułam już bólu. To świetny lekarz, ma złote ręce do leczenia! Wielki szacunek, Panie doktorze. Pacjentka dziś zdrowa. Pozdrawiam, Zofia Lewicka.


W
Użytkownik zweryfikowany

Jedyny normalny lekarz na sieradzkiej neurochirurgii. Odpowiada na każde pytanie i jest troskliwy. Reszta uważa się za bogów i nieomylne wyrocznie. Dr Pierzak robił mi operację przedwczoraj i jak widać żyję, piszę, jutro wychodzę ze szpitala


M
Użytkownik zweryfikowany

to wspanialy neurochirurg i cudowny czlowiek ktoremu nie sa obojetne ludzkie dramaty.z CALEGO SERCA DZIEKUJE PANIE DOKTORZE,danuta rezler


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie