Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Aparat fragmentaryczny estetyczny • 1 700 zł

Aparat fragmentaryczny metalowy • 1 000 zł

Aparat stały estetyczny • 2 500 zł +13 więcej

Aparat stały metalowy • 1 500 zł

Aparaty lingwalne ( językowe ) • 4 000 zł

Aparaty ortodontyczne stałe klasyczne: metalowe, złote i kosmetyczne • 1 500 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Natalia Czarnecka ortodonta.


Leczone choroby

 • Zęby zatrzymane
 • Wady zgryzu
 • Wady zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Aparat fragmentaryczny estetyczny


KOLISTA 3/1, Wrocław

1 700 zł

DENTESTIKA


Aparat fragmentaryczny metalowy


KOLISTA 3/1, Wrocław

1 000 zł

DENTESTIKA


Aparat stały estetyczny


KOLISTA 3/1, Wrocław

2 500 zł

DENTESTIKA


Aparat stały metalowy


KOLISTA 3/1, Wrocław

1 500 zł

DENTESTIKA


Aparaty lingwalne ( językowe )


KOLISTA 3/1, Wrocław

4 000 zł

DENTESTIKA


Aparaty ortodontyczne stałe klasyczne: metalowe, złote i kosmetyczne


KOLISTA 3/1, Wrocław

1 500 zł

DENTESTIKA


Całościowe badania pod kątem potrzeb periodontologicznych, chirurgicznych i protetycznych


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


Implanty ortodontyczne


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


Kierowanie na zabiegi ortognatyczne


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


Leczenie bezekstrakcyjne


KOLISTA 3/1, Wrocław

600 zł

DENTESTIKA


Leczenie nakładkami ortodontycznymi Clear Aligner


KOLISTA 3/1, Wrocław

800 zł

DENTESTIKA


Ocena zgryzu u dzieci i dorosłych


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


Rtg zębów - radiowizjografia ( bardzo niska dawka promieniowania )


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


W gabinecie mamy też możliwość stworzenia pięknego uśmiechu tylko w tydzień - za pomocą nowoczesnych licówek addycyjnych ( bez szlifowania zębów )


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA


Wczesna opieka ortodontyczna: aparaty ruchome, trainery, aparaty fragmentaryczne


KOLISTA 3/1, Wrocław

600 zł

DENTESTIKA


Zapewniamy również kompleksową opiekę stomatologiczną: leczenie ubytków, leczenie kanałowe pod mikroskopem, zabiegi z zakresu chiriurgii stomatologicznej, zabiegi periodontologiczne, uzupełnienia protetyczne


KOLISTA 3/1, Wrocław

DENTESTIKA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DENTESTIKA aparaty ortodontyczne stałe klasyczne: metalowe, złote i kosmetyczne

Nie ma takiej drugiej we Wrocławiu. Najlepsza Pani Ortodontka!
Sympatyczna, dokładna, wymagająca, artystka - zna się. Z moim uzębieniem zrobiła cuda. Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DENTESTIKA aparaty stałe

Jestem świeżo po zdjęciu aparatu i zdecydowanie muszę polecić Panią Natalię. Po pierwsze Pani doktor jest przesympatyczną osobą, doskonale zna się na swoim fachu. Już na początku idealnie oszacowała mi długość leczenia także nie miałam wrażenia specjalnego przeciągania leczenia. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam Panią doktor w stu procentach :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DENTESTIKA ortodoncja dzieci i dorosłych

Moge z czystym sumieniem polecic. Super podejscie do dzieci, zawsze z usmiechem. Poza tym super motywuje, zawsze pochwali syna, ze widac, ze nosi aparat, bo widzi postepy. My efekty widzimy golym okiem. Nasz syn boi sie panicznie dentysty, a tutaj przyjezdza zawsze z checia. Super opieka. Mama Stasia.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu aparaty stałe

Kiedyś parę lat za mną (aż 8) Pani doktor zakładała mi aparat. Wcześniej będąc u publicznego ortodonty chciano usunąć mi 4 zęby, Pani Natalia nie zgodziła się na to, i wyprostowała moje zęby, w dodatku bardzo lubiłam przychodzić na wizyty. Cieszę się że trafiłam na Panią. Polecam, Ewelina.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DENTESTIKA Przygotowanie do operacji

Opinia uległa zmianie. Niestety na gorszą. Pani doktor założyła łuki przedoperacyjne.Niestety okazało się,że łuki były za cienkie. Trzeba było znów zakładać inne łuki { Na szczęście zapłaciłam mniej, i zostały założone dość szybko} by mogła się odbyć planowana operacja. Na dodatek haczyki od zameczków wbiły mi się w dziąsła. Dziś miałam je wyciągane { u lekarza,który mnie zna,i przygotowuje do operacji} co nie było przyjemne . Znów poszły na to pieniądze. Jeśli macie mieć jakąkolwiek operacje poważną! na szczęce,dobrze przemyślcie swoją wizytę u Pani doktor. Jest mi bardzo przykro,że przez takie zachowanie moja operacja przesunęła się aż o półtora tygodnia. Operacja ta będzie ciężka i poważna. Kiedyś ufałam Pani doktor..... teraz już nie.

lek. dent. Natalia Czarnecka

Droga Marto. Delikatnie mówiąc jestem zdziwiona padającymi tu zarzutami. Po pierwsze - informacja o tym, jakie dokładnie łuki mają być założone, została mi przekazana od chirurga przez Twoją Mamę i takie właśnie łuki Ci założyłam. Po drugie - nieraz rozmawiałyśmy na temat niewystarczającej higieny i konsekwencji z tym związanych (zapalenie i przerost dziąseł, następowe wrastanie dziąseł w aparat). Po trzecie - z tego co wiem Twoja operacja była z różnych względów ( niezwiązanych z leczeniem przeze mnie prowadzonym ) przesuwana kilkakrotnie w przeciągu ponad dwóch lat, więc wydaje mi się, iż to nie ja powinnam być adresatem skarg o przekładanie terminu zabiegu. Rozumiem, że już nie możesz się doczekać. Mam nadzieję, że wszystko się uda i będziesz mogła cieszyć się w końcu pięknym uśmiechem. Życzę Ci wszystkiego dobrego.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DENTESTIKA aparaty lingwalne (językowe)

Celem mojej wizyty w klinice było założenie aparatu stałego, na pierwszej wizycie Pani doktor przedstawiła mi plan dalszego działania, koszty i przewidywany czas leczenia, a już na kolejnej bardzo sprawnie i bezboleśnie wraz z Panią asystentką założyły mi aparat na górny łuk. Wszystko z ogromnym uśmiechem i spokojem. W klinice panuje przemiła atmosfera, jestem bardzo zadowolona! Polecam serdecznie :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Natalia jest bardzo sympatyczną, ciepłą, ale i kompetentną osobą. Na pierwszej, bezpłatnej wizycie uzyskałam informacje na temat czekającego mnie leczenia ortodontycznego oraz kosztów. Zaproponowała metodę niewymagającą usunięcia zdrowego zęba, co jest rzadkością wśród ortodontów. Jeżeli ktoś od innych lekarzy usłyszał, że konieczne będzie usuwanie zębów - niech pójdzie do pani Natalii, być może okaże się, że są inne sposoby. :)
Ortodontka odpowiada na mejle, ma dobry kontakt z pacjentem. Bardzo sprawnie założyła aparat i wytłumaczyła związane z jego użytkowaniem kwestie. Początek współpracy z panią Natalią mnie zachwycił, a jak będzie później - dowiem się, gdy zęby ulegną wyprostowaniu.
PS: Polecam stronę internetową państwa Czarneckich. Bardzo pomysłowa, estetyczna, są wszystkie potrzebne informacje - rodzaje zabiegów, aparatów, koszty kontakt, opis pracowników, zdjęcia gabinetów. Odsyłam tam wszystkich zainteresowanych leczeniem u nich.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła, przedstawiła opcje i podała wszystkie koszty. Była bardzo miła i sympatyczna


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Natalia to świetna specjalistka. Wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia. Polecam w 100%. Paula


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Natalii bez przekonania( z uwagi na konieczność bliskości gabinetu koło domu), jednak z wizyty na wizytę nabrałam do niej takiego zaufania, że szczerze mogę ją każdemu polecić. Swoim profesjonalizmem, starannością oraz dokładnością zapracowała sobie na bardzo dobrą opinię. Poza tym, pracując w swoim gabinecie,a nie w luksusowym, wyglądającym jak spa, kompleksie, oferuje konkurencyjne ceny. Nie "naciąga" zwykłego Kowalskiego na koszty, zależy jej na dobru pacjenta, przedstawiając korzyści, jak i wady danego zabiegu. Doceniam, że szczerze mi doradziła, co mogę jeszcze zrobić, aby poprawić wygląd swoich zębów, po leczeniu, niekoniecznie zachęcając do wybielania, czy innych zabiegów, które niewątpliwie przyniosłyby jej zysk, ale nie do końca byłyby zdrowe dla mojego uzębienia. Więcej tak uczciwych specjalistów, młodych lekarzy, którym się chce :) R.Ciepłowska


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy istnieje możliwość założenia aparatu stałego pomimo braku zęba?

  Oczywiście istnieje taka możliwość. Zapraszam na bezpłatną konsultację. Pozdrawiam.

  lek. dent. Natalia Czarnecka

 • Moje pytanie czy istnieje jakiś sposób na przesuniecie zęba, konkretniej dolej dwójki, bez zakładania aparatu na cały łuk ? Przesunięcie jest małe ok 2-3 mm w bok.
  Z góry dziękuję za odpowiedź

  Witam.
  W sytuacji, kiedy zaburzenie dotyczy tylko jednego zęba możliwe jest założenie aparatu fragmentarycznego. Jednakże ostateczną decyzję można podjąć dopiero po zbadaniu pacjenta. Zapraszam na bezpłatną konsultację. Pozdrawiam.

  lek. dent. Natalia Czarnecka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Natalia Czarnecka ortodonta.


Leczone choroby

 • Zęby zatrzymane
 • Wady zgryzu
 • Wady zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Powiązane wyszukiwania