Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 826..... Pokaż numer
606 51..... Pokaż numer


NIP

5251993610

Adres firmy

Nowy Świat 58 A, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowy Świat 58 A, Warszawa

Dowiedz się więcej

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska


Grzybowska 5 lok. 6, Warszawa

Od 300 zł

Centrum Medyczne VENAMED

Pozostałe usługi


Grzybowska 5 lok. 6, Warszawa

1 500 zł

Centrum Medyczne VENAMED


Grzybowska 5 lok. 6, Warszawa

2 000 zł

Centrum Medyczne VENAMED

plastyka napletka u osób dorosłychGrzybowska 5 lok. 6, Warszawa

1 000 zł

Centrum Medyczne VENAMED

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuje się zabiegami w ramach chirurgii jednego dnia
Wykonuję zabiegi pełnego obrzezania lub częściowego z plastyką napletka u dzieci i dorosłych.Edukacja

  • Wojskowa Akademia Medyczna im. gen. wyd. Bolesława Szarackiego w Łodzi

Zakres porad

  • Urologia
  • Urologia dziecięca

Doświadczenie

  • W CM Enel Med od 2023r.

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Arabski,
  • Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • brak

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne VENAMED Inny

błędna diagnoza, nierozpoznane powiększenie prostaty, co zostało stwierdzone na wizycie u innego lekarza

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med – Oddział Galeria Północna Inny

Lekarz o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. W moim przypadku trafność diagnozy oraz dopasowane leczenia do schorzenia 100%. Skuteczność diagnozy i leczenia potwierdzona poprzez wyniki badań oraz USG. Człowiek niesamowicie skromny i konkretny. Na wszystkie pytania uzyskałem wyczerpujące i dokładnych odpowiedzi. Pomimo tego, że choroba szczególnie urologiczna nie należy do przyjemnych to cieszę się, że jestem pod opieką Doktora Nasser Elaushar. Obecnie 2 miesiąc leczenia i cały czas wyniki się poprawiają. a trafiłem do Pana Doktora z "ulicy" z poważnym nagłym problemem.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Doktorowi za okazaną pomoc i fachowe leczenie. Pozdrawiam

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne enel-med - Oddział Warsaw Spire konsultacja urologiczna

Niestety doktor nie słuchał moich wyjaśnień co do problemu, stale zakłada, że wszystko jest w porządku, gdy zwyczajnie nie jest. Zrzuca winę na moje problemy na tle psychicznym, lecz gdy mówię, że wydaje mi się aby tu było w porządku, podając argumenty. To lekarz i tak sądzi, że wie lepiej. Po powiedzeniu, że leki które przepisał w ogóle nie działały, odpowiada, że to dlatego, że to nie ma znaczenia. Wydane 600 a kompletnie nic dalej nie wiem o swoim problemie, ani brak poprawy związany z nim. Przykro mi to pisać bo doktor jest miły, lecz wizyta zdecydowanie nieodpowiednia.

dr n. med. Nasser El Aushar

Dzień dobry
Dziękuję za opinie chociaż pań zapisał że doctor jest miły .
Co powiedzieć są pewne problemy i objawów na tle psychicznie jeśli nie stwierdzono choroby ponieważ pań jest młodym nie można zacząć leczenie zwłaszcza na Pana objawów nie zapisałem po tej sprawie między lekarzem i pacjent i jak podaję że może być psychicznie problemy to nieznczy pań jest chorym psychicznie ale to znaczy cieba na to zwrócić uwagi i czasami do androloga i nie do urologa powinno pan ciszyć że nie ma problemu choroby przewlekły leczenie w zależności od wieku i choroby.
Ponownie Dziękuję bardzo i w razie pytań do wyśnienia proszę zgłosić chętnie pomogę w razie nie porozumienie


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne enel-med - Oddział Warsaw Spire Inny

Żenada to mało powiedziane. Przyszedłem z bólem. Bólem trwający od kilku miesięcy. Nasilającym się z każdym kolejnym tygodniem. Ból utrudnia codziennie funkcjonowanie. A co lekarz stwierdził? "tu nie może Pana boleć. Tu nie ma co boleć. Proszę nie wymyślać". Wskazuję konkretne miejsce bólu, tłumaczę ze czuje opór, pieczenie, ostry ból, jakby coś urosło i blokowało. Co na to lekarz? Gołym okiem zerknął od niechcenia, machnął ręką i stwierdził że nie widzi podstaw ani do badań krwi, ani moczu, ani usg, ani RM. Za to wypisał receptę na witaminy!!!! 11 miesięcy w bólach a lekarz witaminki wypisuje. Nie słucha co się do niego mówi. Mówię ale jak do ściany. A lekarz śmieszkuje pod wąsem. A najlepszy tekst do mnie "niech sobie ustandaryzuje życie seksualne". Co to ##### w ogóle znaczy? Człowiek żadnego wywiadu nie przeprowadził, o nic się nie zapytał i śmiał rzucać jakieś dwuznaczne teksty bez wyjaśnienia. Lekceważący, olewczy. NIGDY WIĘCEJ. ostrzegam przed tym lekarze

dr n. med. Nasser El Aushar

Szanowny Panie,

Odnosząc się do Pana komentarza.
Podczas wizyty i po przeprowadzeniu wywiadu, gdzie podaje Pan w komentarzu objawy od kilku czy 11 miesięcy a dotychczasowe wszystkie badania są w normie otrzymał Pan ode mnie wszelkie potrzebne zalecenia. Ponadto podjąłem kontakt telefoniczny aby wyjaśnić opisaną przez Pana sytuację, która nie miała miejsca. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości lub jeśli czegoś nie zrozumiał Pan na wizycie to zapraszam na ponowną konsultację.kontakt telefoniczny aby wyjaśnić opisaną przez Pana sytuację, która nie miała miejsca. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości lub jeśli czegoś nie zrozumiał Pan na wizycie to zapraszam na ponowną konsultację.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny lekarz z wieloletnim doświądczeniem, zdiagnozował mnie szybko i wdrożył leczenie.
Miły aczkolwiek konkretny.


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny gabinet Inny

Jestem zadowolona z wizyty. Pan lekarz był zaangażowany w rozmowę, wszystko dokładnie wyjaśnił. Konsultacja rozpoczęła się punktualnie, bez kolejki, przebiegała bez pośpiechu. Polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet Inny

Lekarz przeprowadził badanie prostaty i cewki moczowej bez uprzedzenia, kazał jedynie położyć się na kozetce. Kiedy powiedziałem mu, że po badaniu bardzo boli mnie cewka moczowa i zapytałem, czy może zarekomendować coś na doraźne zmniejszenie bólu, odpowiedział tylko, że nie przepisze nic przed wynikami badania. Nie wytłumaczył, jakie badania muszę zrobić, wskazał zły gabinet do oddania próbki. Szczegółów na temat dalszych badań — ich przebiegu i przygotowania do nich — musiałem dowiedzieć się z Internetu. Sposób, w jaki się do mnie odzywał był lakoniczny, nakazujący, ewidentnie nie dostosowany do tak intymnych warunków, w jakich znajduje się pacjent urologa.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz przyszedł spóźniony. Nie był w stanie przekazać co jego zdaniem mi dolega w zrozumiały sposób. Zlecił badania posiewowe, kiedy wyszły negatywne i tak zlecił antybiotyk (na zbyt krótki okres zdaniem dwóch innych lekarzy). Problem nie przeszedł, ta wizyta jedynie wprowadziła zamieszanie i wydłuzyła czas leczenia. Bardzo duża bariera językowa, przez co pacjent nie czuje sie wysłuchany, a na pewno nie zrozumiany. Zdecydowanie odradzam.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdiagnozowano mi zapalenie prostaty jeszcze przed tym jak zaczęło się badanie. Zapalenie się "potwierdziło". Lekarz nie zadaje żadnych pytań, informacje musiałem sam mu wciskać.
W dniu kolejnym poszedłem do chirurga, który wykrył przepuklinę pachwinową...


Y
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne VENAMED Obrzezanie

Wszystko było w porządku. Wszyscy byli przyjaźni i wyglądali profesjonalnie.
Podobało mi się, jak lekarz i jego asystent byli skoncentrowani na operacji i robili wszystko, co w ich mocy. Polecam

Centrum Medyczne VENAMED

Bardzo dziękujemy za wystawioną opinie. Z poważaniem CM VENAMED


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania