lek. dent.

Monika Targalska-Jóźwiak

Stomatolog

44 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 394 odwiedziny w ciągu 30 dni

lekarz stomatolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Lekarz uczestniczący w licznych kursach szkoleniowych dotyczących stomatologii zachowawczej. Posiada bardzo dobre wyniki leczenia.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Jako już weteran zabiegów stomatologicznych wiem z doświadczenia że dwu godzinna wizyta u Dentysty nigdy nie jest miłym wspomnieniem...
  Ale nie u Pani Moniki :)
  Pasja, zaangażowanie, spokój i precyzja Pani Moniki jest godna podziwu. Całkowicie łamie stereotyp że wizyta u stomatologa musi być czymś traumatycznym.
  Umawianie wizyty, czsa oczekiwania i jakość wykoniania to 10/10! Godna Polecenia . Tak trzymać ! 5 Gwiazdek

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: wypełnienie

  Z pełnym przekonaniem polecam wizyty u Pani dr Moniki Targalskiej-Jóźwiak. Profesjonalna podejście do pacjenta. Sprawnie, delikatnie przeprowadzone zabiegi. I co najważniesze nie boli, nie ma powikłań i poprawek po wizycie. A do tego już od progu czuć miłą, spokojną atmosferę, którą tworzy Pani doktor. Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna Praktyka

  Po wielu latach lęku przed dentystami, udało się trafić do osoby która powoduję, że mam ochotę wracać ile razy to będzie potrzebne.
  Pani doktor jest szalenie sympatyczna, ma świetne podejście, jest niezwykle delikatna.
  Gorąco polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo serdecznie polecam Panią doktor Monikę Targalską-Jóźwiak.
  Wizyta przebiega sprawnie, delikatnie i co dla mnie najważniejsze bezboleśnie.
  Po moich traumatycznych sytuacjach z dzieciństwa, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że wizyta u stomatologa stała się przyjemnością.

 • K
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna Praktyka

  Przyprowadzam dzieci do Pani Moniki od kilku lat. Początkowe problemy w uzębieniu dzieciaków Pani Doktor wyeliminowała bardzo szybko. Mleczaki już dawno poszły w zapomnienie, a my nadal przychodzimy do p. Moniki, choć obecnie już tylko na kontrolę - taki dobry wpływ ma p. Monika na zęby moich dzieci????

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: wypełnienie

  Moja pierwsza wizyta zadecydowała o dalszym etapie leczenia:-) Pani Doktor to przesympatyczna i kompetentna osoba:-) Bardzo empatycznie nawiązuje kontakt z pacjentem... Wizyta z uśmiechem na ustach:-)!

 • Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna Praktyka

  Gorąco polecam panią Monikę. Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i uśmiech który rozluźnia atmosfere :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: ból zęba

  Jeżeli wróżki zębowe istnieją to Pani Monika jest jedną z nich. Sprawić, aby pacjent po traumatycznych przygodach z innymi dentystami i progiem bólu = 0 niemal usnął na fotelu podczas wiercenia w zębie to magia a nie praca! Szybciutko, solidnie i w miłej atmosferze. Gorąco polecam! :D

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna PraktykaUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam Panią Monikę, wizyta przebiegła sprawnie, praktycznie bezboleśnie a była bez znieczulenia. Jestem zadowolona z efektów i wizyty

 • D
  Lokalizacja: Biały Ząbek Prywatna Praktyka

  Polecam! Zaniedbałem swoje zęby konkretnie bojąc się wizyt u dentysty. Do pani Moniki trafiłem - jak to bywa - kiedy było już za późno na wyleczenie jednego z nich. Ale okazało się że nie ma się czego bać i zacząłem chodzić regularnie. Przez blisko kwartał pani Monika 'zreperowała' mi łącznie 12 zębów. Wizyty tak mi się spodobały, że żałowałem że już wszystkie zostały wyleczone :) Pełen profesjonalizm! Pani Monika to przemiła osoba i już nie mogę doczekać się wizyty kontrolnej :) Jeszcze raz polecam!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lekarz stomatolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Lekarz uczestniczący w licznych kursach szkoleniowych dotyczących stomatologii zachowawczej. Posiada bardzo dobre wyniki leczenia. Charakteryzuje się dobrym wyczuciem estetyki.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi