lek. Monika Szymczakowska

Psychiatra więcej

Otwock 1 adres

Nr PWZ: 2164833

6 opinii

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Pułaskiego 11 lok.4, Otwock

Gabinety Lekarskie Pułaskiego

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia lekarskie na Warszawskiej Akademii Medycznej. Od 17 lat pracuję w zawodzie lekarza. Na co dzień zajmuję się psychiatrią dorosłych....

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychiatria

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Pułaskiego konsultacja psychiatryczna

Pełne zaangażowanie, kompetencja, potrafi słuchać, profesjonalne podejście

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Pułaskiego Inny

Cudowny lekarz i wspaniały człowiek! Miła, ciepła i delikatna osoba. Okazała mi dużo empatii i wzbudza duże zaufanie. Jest prawdziwym lekarzem z powołania. Polecam z całego serca!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Pułaskiego Inny

Odnoszę wrażenie, że nigdy nie czułam się tak zaopiekowana i wysłuchana jak podczas wizyty u Pani Doktor. Ciężko mi w tej chwili odpowiednio dobrać słowa ale wyszłam z wizyty pełna nadziei, że teraz będzie lepiej. Że wiem od czego zacząć i jak dalej ratować swoje zdrowie. Ja wiem, że to jest początek drogi ale mam wielką nadzieje, że pod taką opieką dam radę i poradzę sobie z tym wszystkim co mnie męczy. Polecam z całego serca.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłam na kilku wizytach i kontynuuję leczenie. Absolutnie uwielbiam Panią doktor!
Przyszłam w związku ze stanem depresyjnym, w którym czułam się bezsilna i zmęczona cały czas. Pani doktor poświęciła dużo czasu na diagnozę (pierwsze spotkanie trwało blisko godzinę), czułam się wysłuchana, wywiad był poprowadzony bardzo szczegółowo. W dobraniu leczenia uwzględniła moje potrzeby odnośnie leków (nie chciałam leków o potencjale uzależniającym).Dodatkowo przejrzała moje wyniki badań i zleciła kolejne badania, żeby zminimalizować skutki uboczne.
Jestem pod opieką niecały rok, dobrane leczenie jest bardzo skuteczne skuteczne. W trakcie leczenia zmieniałyśmy jeden z leków, Pani doktor prosiła o informacje między wizytami, żeby wiedzieć, jak działają leki i czy nie ma zbyt dużych skutków ubocznych. Kontaktowałam się mailowo i SMS, szybko otrzymywałam informacje zwrotne odnośnie dawki, odstawienia leku i zmiany.
Polecam każdemu!

lek. Monika Szymczakowska

Bardzo, bardzo dziękuję i pozdrawiam :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Doktor bardzo profesjonalna, szybko udało się złapać dobry kontakt i zaufanie (co jest bardzo ważne przy tej specjalizacji). Poza tym zalecone postępowanie bardzo skuteczne.

lek. Monika Szymczakowska

Dziękuje serdecznie!


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu uzależnienie od Zolpidemu

Pani Doktor to lekarz, którego trudno spotkać w dzisiejszych czasach w publicznej służbie zdrowia. Poza wysokimi kompetencjami zawodowymi, które nie powinny podlegać ocenie, Pani Doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej, pełna empatii, wyrozumiałości i zrozumienia dla pacjenta. Pacjent czuje, że jego problem jest ważny i że otrzyma właściwą pomoc. Pani Doktor nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych jej problemów i poświęca choremu tyle czasu, ile on potrzebuje. Nawet po zakończeniu leczenia jest zainteresowana dalszymi losami pacjenta angażując swój prywatny czas. Pani Doktor Szymczakowska to specjalista psychiatrii z wielu jej dziedzin, ja jednakże mogę wypowiefzieć się na temat prowadzonego przez nią detoksu lekowego. Nie mogłabym wyobrazić sobie lepszego specjalisty. Przywróciła mnie do nowego, lepszego życia. Dziękuję Pani z całego serca.

lek. Monika Szymczakowska

Dziękuje Pani Katarzyno za te ciepłe słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam Pani pomóc. Życzę dużo zdrowia! Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania