Adres


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
22 276..... Pokaż numer


NIP

5211096790

Adres firmy

Bukowińska 22A lok 6U, Warszawa

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n.med. DDS M.Sc Monika PORDES,

specjalista z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej,
M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny J.W Goethego we Frankfurcie nad Menem.
 • Tytuł : Master of Science in Oral Implantology DD.Sc
 • Uniwersytet Medyczny im.I.Semmelweisa w Budapeszcie
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
Zobacz więcej


Znajomość języków

 • Angielski,
 • Węgierski,
 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Bukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

3 500 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

podana cena jest cena początkowaBukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

3 900 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

ceny są zależne od systemówBukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

300 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINICBukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

400 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINICBukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

800 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

podana cena jest ceną początkową

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC usunięcie zęba ósmego

Absolutnie najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. Poprzednie doświadczenia z usuwaniem ósemek nie były najlepsze, tu byłam pozytywnie zaskoczona. Praktycznie brak opuchlizny, mogłam już następnego dnia pracować, jesc i rozmawiać. Sam zabieg przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, czułam się zaopiekowana, pani doktor uprzedzała co w danej chwili robi, dostałam antystresowe piłeczki, na szczęście nie były potrzebne ani na chwilke, bo ból był zerowy, dyskomfort również. Pani doktor przepisała mi również lek przeciwbólowy, który nie obciąża żołądka ze względu na inne leki które przyjmuje na stałe. Z przyjemnością będę wracać na kolejne leczenie. Przy ściągnięciu szwów dostałam kawę i rozmawiałyśmy, Pani doktor dokładnie odpowiedziała na każde moje pytanie. Mega sympatycznie polecam, będę jeździć z drugiego końca Warszawy

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC implanty

Po 2 latach bezradności innych klinik straciłem "górę". Po 2 m-cach u Dr Pordes mam tymcz. most na implantach. Dół w nowych koronach. "Docel" góry w lutym 2021r. Najnowsze techniki, nadzwyczajne kompetencje, brawo Pani Doktor!

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za zaufanie. Leczenie takich pacjentów jak Pan, to dla mnie zaszczyt.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC chirurgia stomatologiczna

Do doktor Pordes trafiłem z polecenia od znajomego, moim problemem był zanik kostny oraz ogólnie problemy z zębami . Na pierwszej wizycie dostałem pełną rzeczową oraz fachową diagnozę wraz z szczegółowym wyjaśnieniem problemu jaki mnie dotknął oraz możliwego leczenia. Następna wizyta to już zabieg, który przebiegł bezboleśnie z pełnym zaangażowaniem Doktor oraz niespotykanym profesjonalizmem / drobiazgowością. Koszt zabiegu porównywalny z innymi gabinetami ( przed zabiegiem weryfikowałem ceny w 3 różnych klinikach ), ale jeśli chodzi o doświadczenie i certyfikaty to Dr. Pordes jest jedną z zaledwie 4 lekarzy w Warszawie posiadającą tytuł Senior Implant Masters Poland i to zaważyło na mojej decyzji podjęcia leczenia w gabinecie Dr. Pordes . Dziś mija po zabiegu kilka miesięcy i śmiało mogę powiedzieć że trafiłem w dobre ręce świetnego specjalisty. Nie wypada mi nie podziękować za uratowanie zdrowia i zębów pozytywną opinią oraz poleceniem.

dr n. med. Monika Pordes

Cieszę się, że mogłam sprawić, by podwyższyć Pański komfort funkcjonowania, związany z uzębieniem.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC stomatologia zachowawcza

Jestem zażenowana wizytą. Na wstępnie Pani spytała po co przyszłam. Po moim stwierdzeniu że wypadło mi wypełnienie, wyraziła wręcz niegrzeczne zdziwienie, ze dlaczego do niej przecież ona jest chirurgiem. To był ten moment w którym powinnam wyjść. Potem z empatią i kulturą było tylko gorzej. Byka to moja pierwsza (awaryjna)wizyta i oczywiście ostatnia. Jakość wykonanej usługi ciężko mi ocenić czas pokaże.
Jeśli dobre wypełnienie da się wstawić w 25 minut zgodnie z zasadami sztuki to być może jest zrobione dobrze.
A jeszcze jedno, Pani Doktor maseczkę nosimy na nosie, a nie pod brodą zwłaszcza jak mówimy do pacjenta.

dr n. med. Monika Pordes

Szanowna Pani, profesjonaliści pracują szybko i sprawnie i jestem przekonana, ą Pani wypełnienie zostało wykonane zgodnie ze sztuką. Staram się, aby czas spędzony przez Pacjenta na fotelu ograniczyć do niezbędnych czynności, to zmniejsza stres związany z wizytą u stomatologa. Czas nie jest wykładnikiem jakości. W trakcie zabiegu maska zawsze zakrywa nos i usta, raczej to pacjent jej nie ma.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC Konsultacja chirurgiczna

Krótka historia szybkiego zawodu..Tydzień temu wyrywałam u Pani Pordes dolną ósemke. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, praktycznie bezboleśnie i ekstremalnie szybko. Cena zabiegu 300 zł. Pomyślałam, ze raczej drogo, zważając na to, ze poprzednie 2 wyrywałam w podobnej cenie w luksusowym gabinecie sieciowym, a u Pani Pordes standard jest raczej przeciętny. Nie było to jednak dla mnie ważne, bo fachu w ręku doktor Pordes nie mozna było odmówić. Zauroczona wizyta, charyzma samej Pani doktor poinformowałam sama siebie: od teraz ta Pani będzie leczyć moje zęby! Szybko umówiłam się na następna wizytę wyrwania drugiej dolnej ósemki. Zabieg identyczny, nieskomplikowany, praktycznie ten sam co poprzednio, tylko strona inna. Pani zawołała (a raczej recepcjonista bo szepnieciuPani doktor) tym razem 500 zł. Zdziwiona tym faktem zapytałam: jak to jest możliwe, ze przeprowadziłyśmy identyczny zabieg co tydzień temu, a cena zmienia się o 200 zł? recepcjonista bardzo się zmieszał, sama doktor również, na chwile uciekła do swojego gabinetu, żeby przyjść z rewelacyjna wymówka, ze poprzednio się pomyliła, bo dolne ósemki kosztują 500 zł (?) a górne 300 zł, ale z sympatii do mnie jeszcze raz zmieni cenę na 300 zł. Już wiedziałam co się swieci, a wnioski nasunęły się same. Pani doktor nie ma nigdzie podanego cennika, ani w internecie, ani w samym gabinecie, a na miejscu po szybkiej ocenie możliwości klienta ustala stawki indywidualne. Polaczylam fakty z namawianiem mnie na serie innych zabiegów w Pani gabinecie, co skończyło się ogromnym niesmakiem. Nigdy więcej nie wrócę, a szkoda.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC konsultacja chirurgiczna

Wspaniała Pani dr, z poczuciem humoru, dystansem, wszystko wytłumaczyła na spokojnie i zrozumiale. Bardzo polecam


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC ekstrakcja zęba

Świetny lekarz z powołaniem, bardzo konkretny i niebojący się podejmowania nawet trudnych decyzji. Przed nami jeszcze parę wizyt, ale już teraz mogę powiedzieć, że wybór był bardziej niż trafny. Rewelacyjne podejście do pacjenta, nawet tego najbardziej "trudnego" :). Ekstrakcja zębów przebiegła bezproblemowo. Rzadko spotyka się profesjonalizm na takim poziomie. Dziękujemy!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

Od pierwszej wizyty wiem, że trafiłam w najbardziej profesjonalne ręce na świecie, a następne wizyty tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. Wszystko zaczęło się od wyrwania mojej 8 . Usunięcia jej nie podjęło się wcześniej kilku stomatologów, a te "ręce "zrobiły to szybko, bezboleśnie i bardzo profesjonalnie. Zostałam na stałe :)

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za miłe słowa. :)


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

Jedną z moich najlepszych, życiowych decyzji było obdarzenie zaufaniem doktor Moniki Pordes i powierzenie jej zadbania o mój uśmiech, a tym samym moją pewność siebie i samoakceptację.
Efekt zaawansowanych działań z zakresu implantologii, kilkunastu spotkań i wielu godzin spędzonych w gabinecie pani Moniki oceniam celująco.
Indywidualne podejście do pacjenta połączone z pewnością w działaniu zapewniło mi komfort i poczucie, że jestem w dobrych rękach.
Doktor Monika Pordes to świetny fachowiec, a do tego osoba pełna charyzmy (uwielbiam takie osoby ;-) ). Świetnie radzi sobie z emocjami czy niepewnością pacjenta rozwijając wszelkie jego wątpliwości za pomocą logicznych i merytorycznych argumentów. Wspierana przez profesjonalny i wykwalifikowany zespół stworzyła miejsce, które bez wahania polecam.

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za zaufanie :) Niezmiernie mi miło, że mogłam Panu pomóc.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

"Do Pani Dr Moniki trafiłam przez przypadek i tak już zostałam :) to był bardzo szczęśliwy przypadek. Po dokładnej diagnozie (ścieranie zębów i zaciskanie szczęki w nocy, co powodowało ból co rano) Pani Dr zaproponowała kompleksowe leczenie. Zaczęło się od usunięcia dwóch ósemek za jednym razem i do chwili obecnej nie mogę uwierzyć, że poszło tak sprawnie i prawie bezboleśnie. Także każdemu, kto również ma obawy przed wyrywaniem polecam. I tak moje kompleksowe leczenie trwa już jakiś czas. Największy plus jednak daję za to, że tak się złożyło, że w trakcie leczenia zaszłam w ciąże. Myślałam, że bedzie to przeszkodą do dalszego leczenia. Bardzo się myliłam. Nie dość, że leczenie trwa to jeszcze każdy zabieg na czele ze znieczuleniem jest bezpieczny dla mnie i dla dziecka. Dodatkowo podczas wizyt Pani Dr przekazała mi wszelkie dodatkowe informacje dot. pielęgnacji jamy ustnej w ciąży i dbania o zęby noworodka (nawet kiedy jeszcze ich nie ma ;) także zdecydowanie każdemu polecam, bo zarówno ja, jak i pacjent na gapę znajdujący się w brzuchu czujemy się zaopiekowani :) a dodatkowo (w co ciężko uwierzyć mi samej, gdyż od dziecka bałam się dentystów) do gabinetu wchodzę i wychodzę bez strachu i zawsze z uśmiechem :) który dzięki Pani Doktor z wizyty na wizytę jest coraz bardziej olśniewający :)"

dr n. med. Monika Pordes

To sama przyjemność leczyć takie pacjentki jak Pani :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie mam do usunięcia dolną szóstkę termin za dwa tygodnie i wczoraj do tego zrobiła mi się taka jakby krostka pęcherz z którego co jakiś czas leci ropa dostałem duomox 1g 2x1 od 3 dni i mała poprawa proszę o pomoc jaki jeszcze można zastosować antybiotyk bo niemam już siły

Witam, najlepiej skorzystać z wizyty u specjalisty jak najszybciej.
Ropa w jamie ustnej, to nie jest stan pożądany.
Pozdrawiam
Dr Pordes

dr n. med. Monika Pordes

Witam. Czy oddychanie przez usta w dzieciństwie (od ok. 8 roku życia) mogło spowodować wzrost żuchwy ku dołowi i jej wysoki kąt, czy raczej jest to kwestia genetyczna (moja mama ma podobny kształt żuchwy)?

Dzień dobry, jeśli chodzi o oddychanie przez usta u dzieci - może modyfikować profil twarzy.

dr n. med. Monika Pordes

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dr n.med. DDS M.Sc Monika PORDES,

specjalista z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej,
M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny J.W Goethego we Frankfurcie nad Menem.
 • Tytuł : Master of Science in Oral Implantology DD.Sc
 • Uniwersytet Medyczny im.I.Semmelweisa w Budapeszcie
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
Zobacz więcej

Doświadczenie

 • Szpital Kliniczny St.György w BurapeszcieZnajomość języków

 • Angielski,
 • Węgierski,
 • Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Doktorat z tematu; Warunki zwarciowe w dysfunkcji SSŻ

Profile społecznościowe


Najczęściej zadawane pytania