Adres


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 276..... Pokaż numer

Implanty • od 3 500 zł

Konsultacja chirurgiczna • 200 zł


Moje doświadczenie

O mnie

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC Klinika dr n med. DDS M.Sc.Moniki Pordes to wypadkowa fascynacji, wybitnego doświadczenia zawodowego i najwyższych k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Implanty zębów
 • Ból zęba mądrości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny J.W Goethego we Frankfurcie nad Menem.
 • Tytuł : Master of Science in Oral Implantology DD.Sc

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Węgierski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Implanty


Bukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

od 3 500 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC


Konsultacja chirurgiczna


Bukowińska 22A lok. 6u, Warszawa

200 zł

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC implanty

Po 2 latach bezradności innych klinik straciłem "górę". Po 2 m-cach u Dr Pordes mam tymcz. most na implantach. Dół w nowych koronach. "Docel" góry w lutym 2021r. Najnowsze techniki, nadzwyczajne kompetencje, brawo Pani Doktor!

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za zaufanie. Leczenie takich pacjentów jak Pan, to dla mnie zaszczyt.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC chirurgia stomatologiczna

Do doktor Pordes trafiłem z polecenia od znajomego, moim problemem był zanik kostny oraz ogólnie problemy z zębami . Na pierwszej wizycie dostałem pełną rzeczową oraz fachową diagnozę wraz z szczegółowym wyjaśnieniem problemu jaki mnie dotknął oraz możliwego leczenia. Następna wizyta to już zabieg, który przebiegł bezboleśnie z pełnym zaangażowaniem Doktor oraz niespotykanym profesjonalizmem / drobiazgowością. Koszt zabiegu porównywalny z innymi gabinetami ( przed zabiegiem weryfikowałem ceny w 3 różnych klinikach ), ale jeśli chodzi o doświadczenie i certyfikaty to Dr. Pordes jest jedną z zaledwie 4 lekarzy w Warszawie posiadającą tytuł Senior Implant Masters Poland i to zaważyło na mojej decyzji podjęcia leczenia w gabinecie Dr. Pordes . Dziś mija po zabiegu kilka miesięcy i śmiało mogę powiedzieć że trafiłem w dobre ręce świetnego specjalisty. Nie wypada mi nie podziękować za uratowanie zdrowia i zębów pozytywną opinią oraz poleceniem.

dr n. med. Monika Pordes

Cieszę się, że mogłam sprawić, by podwyższyć Pański komfort funkcjonowania, związany z uzębieniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC stomatologia zachowawcza

Jestem zażenowana wizytą. Na wstępnie Pani spytała po co przyszłam. Po moim stwierdzeniu że wypadło mi wypełnienie, wyraziła wręcz niegrzeczne zdziwienie, ze dlaczego do niej przecież ona jest chirurgiem. To był ten moment w którym powinnam wyjść. Potem z empatią i kulturą było tylko gorzej. Byka to moja pierwsza (awaryjna)wizyta i oczywiście ostatnia. Jakość wykonanej usługi ciężko mi ocenić czas pokaże.
Jeśli dobre wypełnienie da się wstawić w 25 minut zgodnie z zasadami sztuki to być może jest zrobione dobrze.
A jeszcze jedno, Pani Doktor maseczkę nosimy na nosie, a nie pod brodą zwłaszcza jak mówimy do pacjenta.

dr n. med. Monika Pordes

Szanowna Pani, profesjonaliści pracują szybko i sprawnie i jestem przekonana, ą Pani wypełnienie zostało wykonane zgodnie ze sztuką. Staram się, aby czas spędzony przez Pacjenta na fotelu ograniczyć do niezbędnych czynności, to zmniejsza stres związany z wizytą u stomatologa. Czas nie jest wykładnikiem jakości. W trakcie zabiegu maska zawsze zakrywa nos i usta, raczej to pacjent jej nie ma.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC konsultacja chirurgiczna

Krótka historia szybkiego zawodu..Tydzień temu wyrywałam u Pani Pordes dolną ósemke. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, praktycznie bezboleśnie i ekstremalnie szybko. Cena zabiegu 300 zł. Pomyślałam, ze raczej drogo, zważając na to, ze poprzednie 2 wyrywałam w podobnej cenie w luksusowym gabinecie sieciowym, a u Pani Pordes standard jest raczej przeciętny. Nie było to jednak dla mnie ważne, bo fachu w ręku doktor Pordes nie mozna było odmówić. Zauroczona wizyta, charyzma samej Pani doktor poinformowałam sama siebie: od teraz ta Pani będzie leczyć moje zęby! Szybko umówiłam się na następna wizytę wyrwania drugiej dolnej ósemki. Zabieg identyczny, nieskomplikowany, praktycznie ten sam co poprzednio, tylko strona inna. Pani zawołała (a raczej recepcjonista bo szepnieciuPani doktor) tym razem 500 zł. Zdziwiona tym faktem zapytałam: jak to jest możliwe, ze przeprowadziłyśmy identyczny zabieg co tydzień temu, a cena zmienia się o 200 zł? recepcjonista bardzo się zmieszał, sama doktor również, na chwile uciekła do swojego gabinetu, żeby przyjść z rewelacyjna wymówka, ze poprzednio się pomyliła, bo dolne ósemki kosztują 500 zł (?) a górne 300 zł, ale z sympatii do mnie jeszcze raz zmieni cenę na 300 zł. Już wiedziałam co się swieci, a wnioski nasunęły się same. Pani doktor nie ma nigdzie podanego cennika, ani w internecie, ani w samym gabinecie, a na miejscu po szybkiej ocenie możliwości klienta ustala stawki indywidualne. Polaczylam fakty z namawianiem mnie na serie innych zabiegów w Pani gabinecie, co skończyło się ogromnym niesmakiem. Nigdy więcej nie wrócę, a szkoda.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC konsultacja chirurgiczna

Wspaniała Pani dr, z poczuciem humoru, dystansem, wszystko wytłumaczyła na spokojnie i zrozumiale. Bardzo polecam


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC ekstrakcja zęba

Świetny lekarz z powołaniem, bardzo konkretny i niebojący się podejmowania nawet trudnych decyzji. Przed nami jeszcze parę wizyt, ale już teraz mogę powiedzieć, że wybór był bardziej niż trafny. Rewelacyjne podejście do pacjenta, nawet tego najbardziej "trudnego" :). Ekstrakcja zębów przebiegła bezproblemowo. Rzadko spotyka się profesjonalizm na takim poziomie. Dziękujemy!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

Od pierwszej wizyty wiem, że trafiłam w najbardziej profesjonalne ręce na świecie, a następne wizyty tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. Wszystko zaczęło się od wyrwania mojej 8 . Usunięcia jej nie podjęło się wcześniej kilku stomatologów, a te "ręce "zrobiły to szybko, bezboleśnie i bardzo profesjonalnie. Zostałam na stałe :)

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za miłe słowa. :)


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

Jedną z moich najlepszych, życiowych decyzji było obdarzenie zaufaniem doktor Moniki Pordes i powierzenie jej zadbania o mój uśmiech, a tym samym moją pewność siebie i samoakceptację.
Efekt zaawansowanych działań z zakresu implantologii, kilkunastu spotkań i wielu godzin spędzonych w gabinecie pani Moniki oceniam celująco.
Indywidualne podejście do pacjenta połączone z pewnością w działaniu zapewniło mi komfort i poczucie, że jestem w dobrych rękach.
Doktor Monika Pordes to świetny fachowiec, a do tego osoba pełna charyzmy (uwielbiam takie osoby ;-) ). Świetnie radzi sobie z emocjami czy niepewnością pacjenta rozwijając wszelkie jego wątpliwości za pomocą logicznych i merytorycznych argumentów. Wspierana przez profesjonalny i wykwalifikowany zespół stworzyła miejsce, które bez wahania polecam.

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję za zaufanie :) Niezmiernie mi miło, że mogłam Panu pomóc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC

"Do Pani Dr Moniki trafiłam przez przypadek i tak już zostałam :) to był bardzo szczęśliwy przypadek. Po dokładnej diagnozie (ścieranie zębów i zaciskanie szczęki w nocy, co powodowało ból co rano) Pani Dr zaproponowała kompleksowe leczenie. Zaczęło się od usunięcia dwóch ósemek za jednym razem i do chwili obecnej nie mogę uwierzyć, że poszło tak sprawnie i prawie bezboleśnie. Także każdemu, kto również ma obawy przed wyrywaniem polecam. I tak moje kompleksowe leczenie trwa już jakiś czas. Największy plus jednak daję za to, że tak się złożyło, że w trakcie leczenia zaszłam w ciąże. Myślałam, że bedzie to przeszkodą do dalszego leczenia. Bardzo się myliłam. Nie dość, że leczenie trwa to jeszcze każdy zabieg na czele ze znieczuleniem jest bezpieczny dla mnie i dla dziecka. Dodatkowo podczas wizyt Pani Dr przekazała mi wszelkie dodatkowe informacje dot. pielęgnacji jamy ustnej w ciąży i dbania o zęby noworodka (nawet kiedy jeszcze ich nie ma ;) także zdecydowanie każdemu polecam, bo zarówno ja, jak i pacjent na gapę znajdujący się w brzuchu czujemy się zaopiekowani :) a dodatkowo (w co ciężko uwierzyć mi samej, gdyż od dziecka bałam się dentystów) do gabinetu wchodzę i wychodzę bez strachu i zawsze z uśmiechem :) który dzięki Pani Doktor z wizyty na wizytę jest coraz bardziej olśniewający :)"

dr n. med. Monika Pordes

To sama przyjemność leczyć takie pacjentki jak Pani :)


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC wybielanie zębów

Ostatnio umówiłem się do Dr. Moniki Pordes na wybielanie zębów. Pani była bardzo miła i powiedziała jak to będzie przebiegało, więc zupełnie nie miałem się czego obawiać. Efekt ? Zdumiewający ! Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią mieć satysfakcję ze swojego uśmiechu.

dr n. med. Monika Pordes

Dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam wrodzoną wadę serca ( ubytek w przegrodzie międzykomorowej, mały nieoperowalny) i zwiazku z tym obowiązuje mnie profilaktyka zapalenia wsiedzia. Chcą zapytać, czy przed zabiegiem zwykłego borowania zęba, powinienem wziąść antybiotyk? Wiele razy na przestrzeni wielu lat miałem borowanie oraz usuwanie kamienia i nigdy wcześniej nie brałem antybiotyku przed ( wiem że to bład w przypadku ściągania kamienia). Niedawno zacząłem na ten temat czytać bo miałem trochę poważniejszy zabieg , i było jasne że wymagany jest antybiotyk. Zastanawiam sie czy skoro przy zabiegu usuwania kamienia zalecane jest profilaktycnie wzięcie antybiotyku, to równierz czy nie przy zwykłym borowaniu, zwłascza jeśli np jest ono głębokie? Pozdrawiam.

  Wg. mojej wiedzy, jako chirurga antybiotyki nie są lekami obojętnymi dla zdrowia i nie należy ich nadużywać. W przypadku zwykłego opracowania ubytku zęba odradzam każdorazowej antybiotykoterapii. Pozdrawiam.

  dr n. med. Monika Pordes

 • Dzień dobry.

  Pod koniec października miałam plombowane zęby z prawej i lewej strony.
  U dentysty okazało się, że jeden z zębów ma infekcje, zaraz koło niego drugi i zaczyna mnie boleć kolejny ząb który tez był plombowany tylko po drugiej stronie. Czy jest możliwe żeby po niecałych dwóch miesiącach zęby zostały zainfekowane z powodu źle założonych plomb?

  Dziękuje za odpowiedzi.

  Szanowna Pani,
  prawdopodobieńswo zainfekowania jest raczej znikome.

  dr n. med. Monika Pordes

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

DR PORDES IMPLANT DENTAL CLINIC Klinika dr n med. DDS M.Sc.Moniki Pordes to wypadkowa fascynacji, wybitnego doświadczenia zawodowego i najwyższych k...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Implanty zębów
 • Ból zęba mądrości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny J.W Goethego we Frankfurcie nad Menem.
 • Tytuł : Master of Science in Oral Implantology DD.Sc

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Periodontologia
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Węgierski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania