Adresy (3)

Ostoja 24 Szczecin Gumieńce, Szczecin
Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
95 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów

Nie polecam wizyty u Pani doktor!!! Wizyta prywatna z bardzo dużym opóźnieniem, przeprowadzona w niesamowitym pośpiechu. Pani doktor była zdenerwowana, poirytowana, pozwalała sobie na niesympatyczne komentarze. Synek nie nadążał z odczytywaniem cyfr tak szybko Pani doktor zmieniała plansze! Było mi zwyczajnie przykro i smutno, że można w ten sposób podejmować pacjenta...zwłaszcza dziecko. Obiecałam synowi, że więcej do Pani Doktor nie pójdziemy. Słowa na pewno dotrzymam!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA OKULISTYKI PAM retinopatia

Witam
Chciałabym serdecznie podziękować pani profesor za uratowanie wzroku mojego synka Kubusia. Niezwykle konkretna i profesjonalna osoba, która dba o swojego małego pacjenta.Trafilismy z synkiem do niej z Koszalina maluszek urodziła się w 26 tygodniu ciąży stwierdzono retinopatię wcześniacza konieczny był zabieg laserowy,który wykonywała pani profesor. Szybka reakcja i zabieg uratował Kubusiowi wzrok. Teraz ma roczek nie ma jaskry zeza ani nawet żadnej wady wzroku. Jestem niezmiennie wdzięczna pani profesor za opiekę na moim synkiem.Bede ja polecala każdemu super specjalist a przy tym bardzo nikt i ciepły człowiek
Pozdrawiam
Monika mama Kubusia z Koszalina


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny ból oczu, głowy, rozmazywanie obrazu

Pani Doktor była jedyną z wielu okulistów,którzy diagnozowali wzrok mojej córki.Jednak jako jedyna naprawdę nam pomogła i przestaliśmy się stresować,że nasze dziecko ma problemy ze wzrokiem powiązane z bólem oczu i głowy.Nie jest łatwo się umówić,ale warto poczekać i nie marnować czasu na wizyty u znanych profesorów.


D
Użytkownik zweryfikowany

Mam problemy ze wzrokiem od najmłodszych lat. Odwiedziłam całe rzesze lekarzy. Wszyscy mówili to samo ,,na początku będzie się trudno przyzwyczaić do okularów, ale po miesiącu wszystko powinno być w porządku". Mijały miesiące męczarni w źle dobranych okularach. Zawsze kończyło się tak samo. Po dwóch, trzech miesiącach rzucałam okulary w kąt i tłumaczyłam rodzicom( jako dziecko), ze nic w nich nie widzę, ze jest jeszcze gorzej. Po wielu próbach po prostu się poddałam, zrezygnowana tym, ze nikt mi nie wierzy. Z czasem zdałam sobie sprawę, że muszę leczyć wadę, która być może zacznie się rozwijać. Po przeprowadzeniu wywiadu wśród znajomych zdecydowałam się na wizytę u Pani Doktor. Pani Modrzejewska podczas pierwszej wizyty sprawiała wrażenie zabieganej. Podkreślam, ze wizyta trwała 15-20 min i nie należała do najtańszych. Po wizycie u optyka i ubraniu po raz pierwszy dobrze dobranych przez Panią Doktor okularów myślałam, że się rozpłacze. Po raz pierwszy w moim życiu widziałam wyraźnie. Przez pierwszy miesiąc nie mogłam się nacieszyć ostrością widzianego przeze mnie świata. Co więcej cześć wady podlega korekcji przy pomocy okularów i sama zauważam różnice z miesiąca na miesiąc. Aktualnie mieszkam jakieś 800 km od gabinetu Pani Doktor, ale przyjeżdżam specjalnie do Pani, bo uważam, że warto. Polecam! Rewelacyjny lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem


G
Użytkownik zweryfikowany

Prof. Monika Modrzejewska jest wspaniałym lekarzem. Jest bardzo oddana pacjentom. Nigdy nie zostawi ich bez pomocy. Ponad miesiąc temu trafiłam do Niej z trudno leczącym się ostrym zapaleniem tęczówki i ciała rzęskowego. Stan oka był kiepski, bo poprzedni lekarz postawił złą diagnozę i nie zauważył, że nie ma poprawy mimo moich sugestii, że nie czuję aby leki działały. Pani Doktor przyjęła mnie pomimo kompletu pacjentów. Wystarczył jeden sms ode mnie z opisem tego co się dzieje. Nie odmówiła pomocy. Dziś oko nie boli. Jest co prawda w trakcie leczenia, które jeszcze trochę potrwa, ale ja mogę pracować i normalnie żyć.
Ponadto zaleciła badania, które wykryły po wielu latach nawracających zapaleń tęczówki przyczynę choroby.
Stwarza pozory osoby surowej, ale każdy kto pozna Panią Doktor, wie że jest osobą bardzo wrażliwą i pełną empatii wobec pacjentów.
Jestem pewna, że zostanę długo jej pacjentką, bo przy Niej czuję się bezpieczna. Wiem, że nie zostanę zlekceważona, a doświadczenie Doktor Modrzejewskiej pozwoli na zastosowanie możliwie najlepszego i najskuteczniejszego leczenia.


C
Użytkownik zweryfikowany

Pani Profesor uratowała wzrok naszego synka. Rzeczowo i konkretnie przedstawiona diagnoza i rokowania nie pozwoliły nam na wahania co do sposobu leczenia. Pomogła wysłać Cyprianka do CZD, gdzie podano mu lucentis ratując tym samym wzrok dziecka. Pani Profesor być może sprawia wrażenie niedostępnej, ale to osoba ciepła i bardzo dobry człowiek. Pacjent, nawert tak malutki jak nasz synek urodzony w 23 tygodniu ciąży, jest dla Niej najważniejszy. Dziękujemy Pani Profesor.


Użytkownik zweryfikowany

Byłem na badaniu u Pani Doktor kierując się właśnie opiniami z serwisu. Niestety nie jestem zadowolony. Poświęcono mi dosłownie 3 minuty czasu, na pełnym biegu. Jedno badanie komputerem i stwierdzenie "no tak, wada się pogłębiła". Tyle i do widzenia. Mam jednak nadzieję, że w tym wypadku nie będzie już żadnego kolejnego widzenia z Panią. Niemiła i widać, że się spieszyła aż prawie krzyknęła. Podkreślam, że nie byłem u Pani doktor w jej gabinecie a prywatnie w przychodni, w której przyjmuje.


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor rewelacja! Podejście do dzieci fantastyczne ( byliśmy u dwóch innych lekarzy którzy nie poradzili sobie z badaniem dziecka) Świetnie nam wszystko wytłumaczyła, w ogóle bardzo fajna kobieta a przy tym z ogromną wiedzą! Jeśli ktoś tak jak my szuka dobrego okulisty dziecięcego to polecamy.


S
Użytkownik zweryfikowany

Uważam panią profesor za bardzo profesjonalnego fachowca z dużym zaangażowaniem podchodzącą do pacjentów w moim przypadku szybka diagnoza terapia i ćwiczenia oraz odpowiedni dobór szkieł spowodowały eliminacje bólu głowy i oczu , mogę polecić panią doktor również pacjentom dorosłym do których ja się zaliczam .
Nadto to osoba słuchająca pacjentów z dużym wyczuciem i wiedzą utrwaloną praktyką w zawodzie


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doc Monika Modrzejewska wybitny fachowiec ,skrupulatnie dąży do celu dzięki czemu potrafi celnie zdiagnozować nawet trudny przypadek. Tak właśnie było w przypadku naszej córki Oliwii, która jak twierdzimy wraz z żoną widzi tylko dzięki pani doc. Za co serdecznie i z całego serca dziękujemy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie