Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Ostoja 24 Szczecin Gumieńce, Szczecin
Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
101 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną i empatyczną osobą, przejęta od poczatku pacjentem. Lekarz wysłuchała, jakie objawy pojawiły się i czego mogą konkretnie dotyczyć przedstawione objawy. Pani Doktor od razu określiła, że pojawił sie jakiś problem laryngologiczny, prawdopodobnie związany z zapaleniem zatok, który najpierw trzeba przeleczyć laryngologicznie, mogący rzutować również na sprawy wzroku. Ocena sytuacji była w pełni trafna. Pani Doktor od początku zainteresowana objawami pacjenta w zatroskaniu (również telefonicznie), pytała jak przebiega leczenie i jak działają przepisane leki. Serdecznie polecam wizyte u Pani Doktor wszystkim mocującym sie z różnymi wadami i problemami wzroku.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny niedowidzenie u dziecka

Pani Profesor Modrzejewska to wybitny, godny polecenia lekarz. Gdy u naszej 6 letniej córki wykryto niedowidzenie, inni lekarze nie potrafili nam pomóc, rozłożyli ręce, że w tym wieku już nic nie da się zrobić. Usłyszeliśmy nawet słowa " narząd, którego się nie używa obumiera".... Na szczęście trafiliśmy na Panią Profesor Monikę Modrzejewską, która jako jedyna dała nam nadzieję, odpowiednio nas pokierowała i rozpoczęliśmy leczenie. Córka od samego początku robiła ogromne postępy. Dziś po roku i 2 miesiącach leczenia u Profesor córka ma prawie pełne widzenie w oku. Profesor Modrzejewska to lekarz oddany swoim pacjentom, bardzo zaangażowana w leczenie, wizyty zawsze były w miłej atmosferze, pełen profesjonalizm. Do końca życia będziemy wdzięczni Pani Profesor Modrzejewskiej za wyleczenie naszej córki. Dziękujemy bardzo
Rodzice Wanessy M.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny

Serdecznie dziękuję Pani Doktor za fachowe podejście i chęć pomocy w trudnym przypadku. Miła, dokładna i z dużą wiedzą. Szacunek za cierpliwość i umiejętność pracy z „trudnym” pacjentem. Nareszcie trafna diagnoza i możliwość normalnego funkcjonowania dla starszej osoby. I oczywiście dziękuję w imieniu mamy. Olga R.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Badanie wzroku małego dziecka.

Kierując się opiniami o profesjonalizmie pani profesor, idąc z półtorarocznym dzieckiem po poradę, w pełni ufaliśmy, że nie możemy zrobić lepiej, niż właśnie skorzystać z porady takiego fachowca.
Pani doktor pojawiła się w gabinecie z pół godzinnym opóźnieniem, bez słowa wyjaśnienia lub choćby "przepraszam". Z powodu różnych pilniejszych badań u innych pacjentów, córka z wnuczką weszły do gabinetu z ok. dwugodzinnym opóźnieniem w stosunku do wyznaczonej godziny wizyty. Po czym pani doktor stwierdziła, że dziecko jest nieprzygotowane do badania, w związku z tym badać go nie będzie, bo cyt. "nie będzie wróżyć z fusów". Zakrapiać oczu teraz również nie będzie, bo dziecko, cyt. "będzie się darło". Czy mając listę pacjentów oczekujących na badanie w danym dniu, nie można dziecka przygotować, zakrapiając mu oczy, tym bardziej, że jak wcześniej napisałam, córka z wnuczką czekały pod drzwiami prawie dwie godziny? Można by, gdyby posiadałoby się odrobinę empatii, niestety, pani profesor jest jej całkowicie pozbawiona. Obcesowe zachowanie, rzucane złośliwe uwagi, wymuszone przez córkę jakiekolwiek badania dziecka, wykonane przez p. profesor z demonstrowaną niechęcią, to obraz tej feralnej wizyty.
Nie ma z naszej strony przyzwolenia na takie zachowanie. Szczególnie od lekarzy oczekuje się diametralnie innej postawy wobec pacjenta, wobec drugiego człowieka. Porady nie otrzymaliśmy, byliśmy potraktowani obcesowo, niegrzecznie, poniżej wszelkich standardów. Nie licuje to z tytułami naukowymi tej pani. Ogromne rozczarowanie :(


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny

Prof Modrzejewska jest doskonałym specjalistą w swoim fachu. Mąż trafił do niej przez przypadek, ponieważ Pani Profesor badala naszą córkę wcześniaka i stwierdziliśmy żeby zbadała też męża.
Pani Profesor jako jedyna potrafiła stwierdzić że przyczyną problemów z oczami mojego męża jest chorobą ogólnoustrojowa. Skierowała go do reumatologa i w końcu wiemy że mąż jest chory na RZS, które zaatakowało mu m.in. oczy. Inni okuliści leczyli męża przez wiele lat na choroby oczu których nie ma, co profesor od razu stwierdziła po 5 minutach badania. Do końca życia będziemy wdzięczni Pani Profesor za trafną diagnozę i całościowe podejście do pacjenta jakie prezentuje. Gdyby nie ona, mój mąż za kilka lat mógł być niewidomy. Już nie wspomnę o tym, że mimo iż jest okulistą to od razu wiedziała że mąż ma jakieś schorzenie wewnętrzne gdzie wielu internistów, ortopedów i neurologów twierdziło że nic mu nie jest i nie potrafiło zlecić odpowiednich badań i konsultacji z reumatologiem. Polecam z całego serca i dziękuję za pomoc mojemu mężowi który ma dopiero 34 lata. Oby więcej było takich lekarzy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny zapalenie przewlekłe spojówek

Cudowna Pani Doktor :) odwiedziliśmy kilku okulistów w ciagu 2tych,pediatrów,a nawet szpital.Nikt nie trafił w diagnoze u 8msc Synka z przewlekłym zapaleniem spojówek.Oczka były bardzo mocno zainfekowane ,az krwiste.Strzelano lekami,kroplami przez 2tygodnie.Synek umęczony.Bardzo mocno mu to przeszkadzało.Pani Doktor w kilka minut postawiła diagnozę!!!Przepisała odpowiednie leki.O godzinie 15 była wizyta,o 16 podalismy leki,o 19 była znaczna poprawa,zaś następnego dnia rano ani śladu po tym okropnym zapaleniu oczek.Jestesmy bardzo wdzięczni.Nie dośc,ze wyleczyła Pani Doktor nam oczka Synka to jeszcze tak szybciutko.W gabinecie świetna atmosfera,Pani Doktor bardzo życzliwa,wysłuchała nas,bardzo wnikała w przebieg choroby,zbadała porządnie oczka,pomiar ciśnienia,zrobiła wszystko perfekcyjnie ,idealnie przy czym wizyta absolutnie nie była droga.Będę Panią Doktor bardzo polecać!!!Najlepszy okulista.Nie zamienimy na nikogo innego.Mama Gabrysia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów

Nie polecam wizyty u Pani doktor!!! Wizyta prywatna z bardzo dużym opóźnieniem, przeprowadzona w niesamowitym pośpiechu. Pani doktor była zdenerwowana, poirytowana, pozwalała sobie na niesympatyczne komentarze. Synek nie nadążał z odczytywaniem cyfr tak szybko Pani doktor zmieniała plansze! Było mi zwyczajnie przykro i smutno, że można w ten sposób podejmować pacjenta...zwłaszcza dziecko. Obiecałam synowi, że więcej do Pani Doktor nie pójdziemy. Słowa na pewno dotrzymam!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA OKULISTYKI PAM retinopatia

Witam
Chciałabym serdecznie podziękować pani profesor za uratowanie wzroku mojego synka Kubusia. Niezwykle konkretna i profesjonalna osoba, która dba o swojego małego pacjenta.Trafilismy z synkiem do niej z Koszalina maluszek urodziła się w 26 tygodniu ciąży stwierdzono retinopatię wcześniacza konieczny był zabieg laserowy,który wykonywała pani profesor. Szybka reakcja i zabieg uratował Kubusiowi wzrok. Teraz ma roczek nie ma jaskry zeza ani nawet żadnej wady wzroku. Jestem niezmiennie wdzięczna pani profesor za opiekę na moim synkiem.Bede ja polecala każdemu super specjalist a przy tym bardzo nikt i ciepły człowiek
Pozdrawiam
Monika mama Kubusia z Koszalina


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczno - Chirurgiczny ból oczu, głowy, rozmazywanie obrazu

Pani Doktor była jedyną z wielu okulistów,którzy diagnozowali wzrok mojej córki.Jednak jako jedyna naprawdę nam pomogła i przestaliśmy się stresować,że nasze dziecko ma problemy ze wzrokiem powiązane z bólem oczu i głowy.Nie jest łatwo się umówić,ale warto poczekać i nie marnować czasu na wizyty u znanych profesorów.


D
Użytkownik zweryfikowany

Mam problemy ze wzrokiem od najmłodszych lat. Odwiedziłam całe rzesze lekarzy. Wszyscy mówili to samo ,,na początku będzie się trudno przyzwyczaić do okularów, ale po miesiącu wszystko powinno być w porządku". Mijały miesiące męczarni w źle dobranych okularach. Zawsze kończyło się tak samo. Po dwóch, trzech miesiącach rzucałam okulary w kąt i tłumaczyłam rodzicom( jako dziecko), ze nic w nich nie widzę, ze jest jeszcze gorzej. Po wielu próbach po prostu się poddałam, zrezygnowana tym, ze nikt mi nie wierzy. Z czasem zdałam sobie sprawę, że muszę leczyć wadę, która być może zacznie się rozwijać. Po przeprowadzeniu wywiadu wśród znajomych zdecydowałam się na wizytę u Pani Doktor. Pani Modrzejewska podczas pierwszej wizyty sprawiała wrażenie zabieganej. Podkreślam, ze wizyta trwała 15-20 min i nie należała do najtańszych. Po wizycie u optyka i ubraniu po raz pierwszy dobrze dobranych przez Panią Doktor okularów myślałam, że się rozpłacze. Po raz pierwszy w moim życiu widziałam wyraźnie. Przez pierwszy miesiąc nie mogłam się nacieszyć ostrością widzianego przeze mnie świata. Co więcej cześć wady podlega korekcji przy pomocy okularów i sama zauważam różnice z miesiąca na miesiąc. Aktualnie mieszkam jakieś 800 km od gabinetu Pani Doktor, ale przyjeżdżam specjalnie do Pani, bo uważam, że warto. Polecam! Rewelacyjny lekarz z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania