Adres

Warszawska 1, Częstochowa
Stomatologia Rodzinna (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo przyjemna opieka ze strony pani Kowalik. Konkretnie załatwiła mój ból zęba :)
Dodatkowo fajny mają wystrój i klimat gabinetu. W razie potrzeby będzie miło tam wracać :)


Z
Użytkownik zweryfikowany

Powiem szczerze tak. Nie często trafia się do gabinetu w którym pracuje a właściwie prowadzi małżeństwo. Można bez stresu zapisać się i do pani Kowalik jak i pana Kowalik, obydwoje wykonują swoją pracę bardzo dobrze !, robiłam kanałowe jeden kanał i Pana drugi u Pani, do dziś jest wszystko Ok, także polecam !


G
Użytkownik zweryfikowany

Stomatologów jest bardzo dużo, tak samo jak i gabinetów, każdy sobie wybiera wg własnego uznania. Ale u p. Kowalik było i jest naprawdę bardzo dobrze. Miło i profesjonalnie. Profesjonalne podejście do problemu, natychmiastowa diagnoza i działanie. To jest to, co lubię a nie szukanie po omacku. W końcu to mój czas i pieniądze. A zadowolony klient wraca ponownie…


E
Użytkownik zweryfikowany

Dentysta Monika Kowalik to bardzo dobry i sprawdzony już przez mojego znajomego dentysta. Trafiłem z polecenia i nie żałuje, ceny nie wysokie, a problem z głowy. Ogólnie bardzo dobry gabinet godny polecenia znajomym.


A
Użytkownik zweryfikowany

Z panią Moniką się znamy jako pacjentka-lekarz od dłuższego czasu, ponieważ należę do osób bardzo dbających o zęby. Na pewno gdyby mnie leczył ktoś inny już dawno bym stwierdziła, że to bez sensu tak aż przesadnie o zęby dbać, ale faktycznie częste wizyty pomagają. Nie muszę męczyć się z bolesnym wierceniem i innymi. Wolę częściej i spokojniej. Przy takiej specjalistce mogę czuć się bezpieczna :)


W
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zachwycony. Bardzo się bałem mojej pierwszej wizyty po latach, ale okazało się to zupełnie zbędne. Nareszcie znalazłem dobry gabinet. Trochę się bałem bo poradziła mi tą panią koleżanka.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentem pani Moniki od dłuższego czasu i potwierdzam, że to najlepszy dentysta jakiego spotkałem a ze swoimi zębnymi sprawami odwiedziłem już nie jeden gabinet.To miłe, że po ciężkim dniu w pracy nie muszę się ponownie stresować tylko spokojnie leczyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie