Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
9 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski uraz kręgosłupa

Bardzo polecam panią doktor! Wizyta rozpoczęła się punktualnie, otrzymałem od pani doktor rzeczowe informacje na temat swojego zdrowia, wizyta przebiegła w bardzo profesjonalnej atmosferze a pani doktor okazała się bardzo sympatyczną i przyjazna osobą. Mimo tego że jest chirurgiem poradziła mi abym wstrzymał się z operacją z powodu urazu kręgosłupa. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ czas pokazał, ze operacja faktycznie nie była konieczna a dzisiaj jestem w pełni zdrowy. Serdecznie pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany

Andrzej Lubiński
Miałem przyjemność poznać Panią Dr.Barczewską na oddziale w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie kilka dni przed operacją kręgosłupa piersiowego w listopadzie 2016 którą Pani Dr Barczewska przeprowadziła bez wcześniejszych wizyt w gabinecie.
W KILKU słowach: B.kompetentna,merytoryczna,odnosząca się z wielkim szacunkiem i kulturą do chorego.przed operacją B.cierpliwie i budząc całkowite zaufanie informuje o planowanym zabiegu odpowiadając B.rzeczowo na wszystkie pytana jak i po zabiegu.Jestem B.szczęśliwy że właśnie Pani Doktór mnie operowała i życzę każdemu aby trafił pod opiekę P.Dr.Barczewskiej
jeszcze raz B.dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany

Tylko dzięki bardzo szybkiej reakcji Pani dr. Moniki Barczewskiej moja mama żyje, nie bardzo mi się chce wierzyć w niesłowność i arogancję z jej strony, dzięki jej działaniom sześcioro wnuków cieszy się że ma babcię, jeszcze raz polecam, może dla niektórych arogancją jest to że Pani Monika nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest i co może dalej się stać.


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Byłam na konsultacji u tej pani w Szpitalu Uniwersyteckim,nie polecam jest nie miła, i nie zależy jej w ogóle na pacjentach. Zapytała po co ja w ogóle do niej przyszłam jeśli byłam prywatnie, zapytała nie miło czego ja od niej oczekuję, czy to ja powinnam lekarzowi mówić jakie są możliwości leczenia chorób? Nie polecam. Mam nadzieję iż nie trafię już do tej pani z NFZ. Czekałam na jej wizytę 3 miesiące i żałuję. Zostaje mi chodzić prywatnie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Barczewska to bardzo dobry lekarz. Sama przekonałam się, gdy jedynie ona i cały oddział Szpitala w Olsztynie stanęli na głowy, żeby mi pomóc.
Dziwie się innym ludziom, którzy mają czelność tak kłamać. I życzę im wszystkiego tego czego oni złego życzą osobie, ratującej ludziom życie!


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Okaleczyła mnie na całe życie. Poparzone korzenie nerwowe. Potwierdzam informacje odnośnie umycia rąk od pacjęta w przypadku którego zabieg został żle przeprowadzony. Pani doktor pamięta pani sytuację gdy podczas zabiegu chaotyczne grzebiąc we mnie na diodzie laseru zawrzał kontrast a przegrzany aplikator diody poparzył korzenie nerwowe w moim ciele, to Pani słowa. Mam nadzieję ze kiedyś myśl o tym że zabrała Pani komuś szansę na normalne życie w tak młodym wieku poruszy Pani sumienie. Wpółczuje Pani pacjentom. Osoby którą chcą bym polecil im lekarza który ewentualnie będzie starał się złagodzić efekty nie udanych operacji przeprowadzonych przez Monikę Barczewską w przypadku nieodwracalnego uszkodzenia korzeni nerwowych kieruję do dr Milewskiej Malec, leczy nie jednego weterana zabiegów Barczewskiej. Nie usunięte wypukliny lędźwiowe dr.Nowakowski Szpital Degi Poznań.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr operowała mnie już dwa razy, najpierw był laser w 2009 roku, pomogło na pół roku,bóle powróciły a ja powróciłam do Pani dr. Następna operacja styczeń 2010. Pobyt w szpitalu w Olsztynie z planowanych 5dni przedłużył się do 3 tyg. Podobno przyczyną był krwiak. Pani dr. gdy tylko zaczęły się komplikacje umyła rączki i przestała się mną zajmować, szczęście w nieszczęściu że ma odpowiedzialnego kolegę po fachu który resztę pobytu w Olsztynie się mną zajmował. Po miesiącu od operacji miałam się zgłosić do Pani dr. na kontrolę (Warszawa wizyta płatna 250zł) próbowałam dodzwonić się do Pani dr. wielokrotnie ale nawet nie raczyła odebrać telefonu i zapisać mnie na wizytę. Młodych pacjentów traktuje jak dzieci, nie udziela informacji na temat stanu zdrowia ani nie mówi o swoich planach dalszego leczenia.
Obecnie minął rok od operacji, mój stan zdrowia jest gorszy niż przed leczeniem przez Panią dr. Porobiły się blizny a wypuklina jest większa niż przed operacją, wystąpiły nowe wypukliny jako że źle zoperowany L4-L5 osłabił najbliższe poziomy.Czeka mnie kolejna operacja. Jestem na etapie szukania nowego lekarza który podejmie się poprawiania błędów Pani dr. (nie jest to łatwe, lekarze słysząc tylko nazwisko Pani dr. nie chcą się dotykać do mojego kręgosłupa)
Naprawdę odradzam mimo iż pierwsze wrażenie Pani dr. robi bardzo dobre.


G

operowana kilkakrotnie przez panią dr w szpitalu na Wołowskiej w Warszawie.Byłam konsultowana przez kilku neurochirurgów,każdy odradzał operację twierdząc że może być tylko gorzej(dodam że miałam prawostronny niedowład prawej nogi który objął też zwieracze pęcherza moczowego)dla mnie gorzej oznaczało już tylko zejście z tego świata(chociaż wtedy byłoby to wybawieniem),na leki przeciwbólowe nie miałam co liczyć bo już nie działały.Znajomy polecił mi panią dr.Dziś dzięki niej funkcjonuję w miarę normalnie.Dała mi nadzieję i nowe życie.Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

2 operacje kręgosłupa, zła diagnoza (usunięcie przepuklin kręgosłupa na 2 poziomach a ból nie do opisania wywołany był osiadaniem struktur kostnych kręgosłupa, które pani doktor jeszcze bardziej obniżyła i zaaplikowała mi zapalenie całego odcinka lędźwiowego), beznadziejne wykonanie operacji (opinia 3 innych neurochirurgów), osoba niesłowna, brak zainteresowania pacjentem, osoba bezczelna, niemiła, arogancka.Zero profesjonalizmu ze strony osoby , która uważa się za gwiazdę.Jak najdalej od tej pani i całego Oddziału Neurochirurgii Szpitala Wojskowego w Olsztynie.Wiem co mówię, bo tamto bezkrólewie i pogoń za sztuką zoperowanych Osób jest przerażający.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie