Umów wizytę 495 odwiedzin w ciągu 30 dni

NOWOŚĆ -> wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów postanowiłem zaprosić do współpracy terapeutkę uzależnień Ewę Żymierską która ma bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie w swojej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Gabinet Psychologiczny Tczew

  Ul. Jarosława Dąbrowskiego 12(pierwsze piętro)
  83-110 Tczew, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja pary pierwszorazowa 250 zł
  Psychoterapia par (kolejne spotkanie) 200 zł
  Konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa) 150 zł
  Warsztaty psychologiczne - cena do ustalenia
  Psychoterapia dzieci i młodzieży (kolejne spotkanie) 120 zł
  Psychoterapia indywidualna (kolejne spotkanie) 120 zł
  Szkolenia - cena do ustalenia
  Specjalistyczna opinia psychologiczna - cena do ustalenia

  więcej

Pytania pacjentów (68)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWOŚĆ -> wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów postanowiłem zaprosić do współpracy terapeutkę uzależnień Ewę Żymierską która ma bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Prowadzi terapię indywidualną jak i grupową dla pacjentów uzależnionych oraz współuzależnionych i ich rodzin. Wielu osobom borykającym się z wyżej wskazanym problemem przekazywałem kontakt do pani Ewy i za każdym razem spotykałem się z pozytywną informacją zwrotną. Kontakt do pani Ewy znajdziecie państwo na mojej stronie internetowej która jest podana w zakładce kontakt.

  Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Jestem absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia podyplomowe). Podczas tych studiów ukończyłem zaawansowany poziom obejmujący cztery podspecjalności psychologii klinicznej: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży, zaburzenia psychiczne człowieka dorosłego, psychologia kliniczna chorego somatycznie oraz neuropsychologia ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego.

  Jestem absolwentem psychologii transportu Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe). Podczas tych studiów ukończyłem podspecjalności: rozpoznawanie zaburzeń emocjonalnych i osobowości, wywiad psychologiczny, procesy starzenia się i procesy organiczne, psychologiczne i medyczne aspekty uzależnień, badanie uzależnień, procesy poznawcze.

  Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną. Od 2010 roku pracuję również w Poradnii Zdrowia Psychicznego na stanowisku Psycholog. Współpracuję ze specjalistami wielu dziedzin (psychiatra, neurolog, kardiolog, dermatolog, ginekolog, internista, pedagog, dietetyk, terapeuci uzależnień i współuzależnienia).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer ewidencyjny GDA 0278).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

  Współpracuję z Instytutem Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego w realizacji projektu TRAKT 3 w którym wykorzystujemy nowoczesną metodę terapeutyczną pomagając osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Obecna edycja projektu TRAKT 3 skupia specjalistów o największym w Polsce doświadczeniu w leczeniu POURAZOWEGO ZABURZENIA STRESOWEGO u ofiar wypadków komunikacyjnych. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć klikając na plakat projektu znajdujący się pod moim zdjęciem.

  Od 2012 do czerwca 2017 roku byłem nauczycielem w Policealnej Szkole Medycznej gdzie prowadziłem warsztaty, ćwiczenia i wykłady z przedmiotu Psychologia dla kierunków: opiekunka dziecięca, opiekun medyczny oraz terapeuta zajęciowy(do 2014 również dietetyk i masażysta).

  Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej wpisując w pasku internetowym www.psychologtczew.pl.

  Dysponuję wieloma testami psychologicznymi które służą do celów diagnostyczno-opiniodawczych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS w Sopocie, specjalizacja: psycholog.
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu, specjalizacja: psychologia kliniczna.
 • Uniwersytet Warszawski, Katedra Psychologii, specjalizacja: psychologia transportu.
 • Obecnie w trakcie specjalistycznego czteroletniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Tczewie - 2008r-2010r wolontariat

Certyfikaty

 • Mikołaj Terczakowski, psycholog w mieście Tczew - Certyfikaty
 • Mikołaj Terczakowski, psycholog - Certyfikaty
 • Mikołaj Terczakowski, Tczew - Certyfikaty

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
 • Zaburzenia zachowania
 • Nadużywanie substancji psychoaktywnych
 • Zaburzenia odżywiania się
 • ADHD
 • Zaburzenia osobowości
 • Problemy w związku
 • Problemy w rodzinie
 • I inne
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny TczewUsługa: konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Bardzo konkretne podejście do problemu, miła i przyjazna atmosfera, Daje się odczuć zrozumienie pacjenta i chęć pomocy, godny polecenia specjalista.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły, kontaktowy lekarz. Stara sie dotrzeć do problemu. Po drugiej wizycie mam jak najlepsze wrażenia. Wierze, ze lekarz nam pomoże i ze to dobry specjalista.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Mikołaj posiada nie tylko wiedzę i odpowiednie kwalifikacje, ale również determinację w niesieniu pomocy. Podczas spotkań pozwala przyjrzeć się swoim problemom z innej perspektywy, dążąc do odkrycia ich przyczyny oraz oferując pomoc w znalezieniu skutecznego sposobu ich rozwiązania. Dzięki jego pomocy uświadomiłam sobie, że problemy i słabości, z którymi borykałam się od lat można pokonać polepszając komfort życia. Polecam.

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-03-21

  Witam Panią,

  Jestem bardzo zadowolony z sukcesów które udaje się pani osiągać. Wiem, że nie zawsze przychodzi to bez trudu ale wówczas ma to dla pani większą wartość. Pani jest osobą mającą duży wgląd w siebie. Podczas naszych spotkań starała się pani wykorzystać ten czas jak najlepiej.
  Życzę wielu sukcesów!!!

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny TczewUsługa: psychoterapia indywidualna (kolejne spotkanie)

  Pan Mikołaj jest bardzo kompetentnym terapeutą i od pierwszej wizyty budzi ogromne zaufanie. Dzięki Panu zrozumiałam swoje emocje i zachowania. Pozwoliło mi to radzić sobie z problemami i pracować nad sobą. Jestem pełna uznania dla Pana zaangażowania w moją sytuację. Bardzo dziękuję, że dzięki Panu wracam do życia :) Serdecznie polecam !

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam Pani Renato,
  Bardzo dziękuję za szczerą wypowiedź. Jestem pełen podziwu pani zaangażowania pomimo wielu trudności które utrudniały pani normalne funkcjonowanie.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny TczewUsługa: konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Bardzo polecam. Wizyty nie sa stresujace. Z panem Mikolajem swobodnie sie rozmawia i nie czuje sie przy tym dyskomfortu. Pełen profesjonalizm.

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam Panie Zbigniewie,
  Dziękuję bardzo za opinię. Wierzę że rezultaty naszej dalszej współpracy będą bardzo pomyślne. Trzymam kciuki!
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • R

  Uważam ,że Pan Mikołaj jest dobrym psychologiem, potrafi wysłuchać i wczuć się w moje położenie, stara się rozwiązywać problemy. Magdalena

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam pani Magdaleno,
  Bardzo dziękuję za opinię. Ma pani w sobie wiele chęci do pracy ze swoimi problemami. Trzymam kciuki aby było tak dalej.
  pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • A

  Bardzo polecam pana Mikołaja, chodzę do Niego na terapię od ponad roku. Jest On osobą godną zaufania, rozmawia się z nim jak z przyjacielem. Nie narzuca swoich metod rozwiązania problemów, ale pokazuje w jaki sposób możemy rozwiązać je sami. Po każdym spotkaniu wychodzę z gabinetu szczęśliwsza, spokojniejsza i pełna wiary na lepsze jutro. Każda wizyta pozwala mi inaczej spojrzeć na z pozoru błahe problemy, ale jakże ważne dla osób cierpiących na depresję i napady lękowe. Polecam Pana Mikołaja każdej osobie, która boryka się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej.

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam Pani Aniu,
  Bardzo dziękuję za szczerą i wyczerpująca opinię. cieszę się wraz z panią sukcesami jakie pani udaje się osiągać. Proces leczenia wymaga zaangażowania z którym pani od początku nie miała problemu.
  pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • A

  Witam, od jakiego czasu korzystam z pomocy pana Mikołaja i jestem bardzo zadowolona. Pytania jak i wypowiedzi pana Mikołaja zawsze trafiają w punkt. Dzięki niemu powoli wychodzę z impasu. Szczerze polecam.

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-02-07

  Witam pani Aniu,

  Pomimo wielu przeciwności stawia pani czoła problemom. Podziwiam pani zaangażowanie w uporanie się z problemami. Wierzę że za jakiś czas uda się pani zrealizować wszystkie plany o których rozmawiamy. Zajmie to nam jeszcze chwilę ale myślę że nie długo :)

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • M

  jestem pod wrażeniem tego, ile można osiągnąć dzięki terapii...oczywiście osoba terapeuty robi różnicę dlatego polecam z czystym sercem.dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-02-07

  Witam Panie Mariuszu,

  Sporo udało się panu osiągnąć i cały czas nie poprzestaje pan podnosić swoją poprzeczkę :). Jest pan wrażliwy na cudzą krzywdę a należy powiedzieć że dobro zawsze wraca. Pan już to zauważa :)

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • E

  Szczerze polecam Pana Mikołaja. Nigdy nie korzystałam z tego typu terapii, ale czasem warto pozwolić sobie pomóc. Na spotkaniach Pan Mikołaj jest w pełni zaangażowany w rozmowę, porusza różne tematy, niekoniecznie łatwe, ale o to chodzi, żeby nauczyć się rozmawiać nie tylko o pozytywnych rzeczach, ale przede wszystkim o tym co nas boli, martwi. I co najważniejsze dodaje siły, takiego pozytywnego kopniaka do działania.

  mgr Mikołaj Terczakowski2017-02-07

  Witam Pani Edyto,

  Chyba to jest moment aby napisać że terapia nie jest łatwym procesem nie wymagającym zaangażowania pacjenta. Bez współpracy pacjenta nic się nie osiągnie.

  Niemniej jednak pani wie to doskonale :)

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski