mgr

Mikołaj Terczakowski

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
480 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów postanowiłem zaprosić do współpracy psychiatrę, psycholog dziecięcą oraz terapeutkę uzależnień i wspóluzależnienia. Na stronie www.psychologtczew.pl… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj Terczakowski

  Ul. Jarosława Dąbrowskiego 12 (nad sklepem Rossmann; pierwsze piętro - gabinet nr 5)
  83-110 Tczew, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat

  Usługi

  Konsultacja pary pierwszorazowa (75min) 250 zł
  Psychoterapia par (kolejne spotkanie - 75min) 200 zł
  Konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa - 60min) 150 zł
  Szkolenia - cena do ustalenia
  Psychoterapia dzieci i młodzieży (kolejne spotkanie - 50min) 120 zł
  Psychoterapia indywidualna (kolejne spotkanie - 50min) 120 zł
  Warsztaty psychologiczne - cena do ustalenia
  Specjalistyczna opinia psychologiczna - cena do ustalenia

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie odniosłam bardzo dobre wrażenie.Myślę,że jest to lekarz z powołania.Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem,wzbudza zaufanie.

  Mikołaj Terczakowski2018-06-11

  Witam Panią,
  Dziękuję pani bardzo za opinię która jest dla mnie cenną informacją zwrotną. Cieszy mnie to że pacjenci tak się czują w mojej obecności.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona. Na wizycie byłam z 9 letnim dzieckiem i jestem mile zaskoczona podejściem do tematu. Córka chętnie się otworzyła w nieskrepowanej atmosferze. To była moja pierwsza wizyta u psychologa i w razie przyszłych problemów już wiem, gdzie mogę udać się po pomoc.

  Mikołaj Terczakowski2018-03-25

  Witam Panią,
  Ciesze się że podzieliła się pani swoimi odczuciami ze spotkania. Jest to cenna informacja zwrotna również dla mnie. Wierzę że takie opinie przekonują również innych rodziców do korzystania z pomocy specjalistów.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj Terczakowski

  Super psychoterapeuta. Polecam, proszę się nie bać się psychoterapeutów jak pan Mikolaj, którzy potrafią spijrzeć na problem w inny sposób i pomóc

  Mikołaj Terczakowski2018-03-02

  Witam Pana,
  Również uważam że nie należy mnie się bać :)
  Ciesze się że inni też tak uważają :)
  Zgadzam się z panem. Nie należy się obawiać psychoterapii. Ona daje szanse na uporanie się z problemem i zmianę sytuacji życiowej.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj TerczakowskiUsługa: konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa - 50 min)

  Wspanialy czlowiek.Bardzo dobry specjalista..Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem.Można wypisywać o panu Mikołaju ogromna listę superlatyw a i tak w pełni nie oddadzą jakości opieki i pracy.Jest bardzo zaangażowany w pracę z drugim człowiekiem. Osobiście bardzo mi pomógł w trudnym dla mnie czasie. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologicznej jaką oferuje Pan Mikolaj

  Mikołaj Terczakowski2018-03-02

  Witam Panią,

  Dziękuję bardzo za ten cenny wpis. Informacje zwrotne od pacjentów zawsze są cenną wskazówką dla mnie. Życzę wielu sukcesów prywatnych jak i zawodowych :).

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowksi

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj TerczakowskiUsługa: konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa)

  Bardzo konkretne podejście do problemu, miła i przyjazna atmosfera, Daje się odczuć zrozumienie pacjenta i chęć pomocy, godny polecenia specjalista.

  Mikołaj Terczakowski2018-01-21

  Witam,
  Nie mam pewności kto ją wstawił, ale się domyślam :)
  Dziękuję za informacje zwrotną. Staram się dbać o swoich pacjentów najlepiej jak potrafię i takie opinie są dla mnie cenną informacją zwrotną.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miły, kontaktowy lekarz. Stara sie dotrzeć do problemu. Po drugiej wizycie mam jak najlepsze wrażenia. Wierze, ze lekarz nam pomoże i ze to dobry specjalista.

  Mikołaj Terczakowski2018-01-21

  Witam,
  Dziękuję bardzo za opinię i życzę wszystkiego najlepszego.

  Pozdrawiam Państwa
  Mikołaj Terczakowski

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Mikołaj posiada nie tylko wiedzę i odpowiednie kwalifikacje, ale również determinację w niesieniu pomocy. Podczas spotkań pozwala przyjrzeć się swoim problemom z innej perspektywy, dążąc do odkrycia ich przyczyny oraz oferując pomoc w znalezieniu skutecznego sposobu ich rozwiązania. Dzięki jego pomocy uświadomiłam sobie, że problemy i słabości, z którymi borykałam się od lat można pokonać polepszając komfort życia. Polecam.

  Mikołaj Terczakowski2017-03-21

  Witam Panią,

  Jestem bardzo zadowolony z sukcesów które udaje się pani osiągać. Wiem, że nie zawsze przychodzi to bez trudu ale wówczas ma to dla pani większą wartość. Pani jest osobą mającą duży wgląd w siebie. Podczas naszych spotkań starała się pani wykorzystać ten czas jak najlepiej.
  Życzę wielu sukcesów!!!

  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj TerczakowskiUsługa: psychoterapia indywidualna (kolejne spotkanie - 50min)

  Pan Mikołaj jest bardzo kompetentnym terapeutą i od pierwszej wizyty budzi ogromne zaufanie. Dzięki Panu zrozumiałam swoje emocje i zachowania. Pozwoliło mi to radzić sobie z problemami i pracować nad sobą. Jestem pełna uznania dla Pana zaangażowania w moją sytuację. Bardzo dziękuję, że dzięki Panu wracam do życia :) Serdecznie polecam !

  Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam Pani Renato,
  Bardzo dziękuję za szczerą wypowiedź. Jestem pełen podziwu pani zaangażowania pomimo wielu trudności które utrudniały pani normalne funkcjonowanie.
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Mikołaj TerczakowskiUsługa: konsultacja psychologiczna (wizyta pierwszorazowa - 60min)

  Bardzo polecam. Wizyty nie sa stresujace. Z panem Mikolajem swobodnie sie rozmawia i nie czuje sie przy tym dyskomfortu. Pełen profesjonalizm.

  Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam Panie Zbigniewie,
  Dziękuję bardzo za opinię. Wierzę że rezultaty naszej dalszej współpracy będą bardzo pomyślne. Trzymam kciuki!
  Pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

 • R

  Uważam ,że Pan Mikołaj jest dobrym psychologiem, potrafi wysłuchać i wczuć się w moje położenie, stara się rozwiązywać problemy. Magdalena

  Mikołaj Terczakowski2017-03-07

  Witam pani Magdaleno,
  Bardzo dziękuję za opinię. Ma pani w sobie wiele chęci do pracy ze swoimi problemami. Trzymam kciuki aby było tak dalej.
  pozdrawiam
  Mikołaj Terczakowski

Pytania pacjentów (96)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów postanowiłem zaprosić do współpracy psychiatrę, psycholog dziecięcą oraz terapeutkę uzależnień i wspóluzależnienia. Na stronie www.psychologtczew.pl w zakładce gabinety znajdują się informacje o powyższych specjalistach.

  Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Jestem absolwentem psychologii klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (studia podyplomowe). Podczas tych studiów ukończyłem zaawansowany poziom obejmujący cztery podspecjalności psychologii klinicznej: psychologia kliniczna dzieci i młodzieży, zaburzenia psychiczne człowieka dorosłego, psychologia kliniczna chorego somatycznie oraz neuropsychologia ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych człowieka dorosłego.

  Jestem absolwentem psychologii transportu Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe). Podczas tych studiów ukończyłem podspecjalności: rozpoznawanie zaburzeń emocjonalnych i osobowości, wywiad psychologiczny, procesy starzenia się i procesy organiczne, psychologiczne i medyczne aspekty uzależnień, badanie uzależnień, procesy poznawcze.

  Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną. Od 2010 roku pracuję również w Poradnii Zdrowia Psychicznego na stanowisku Psycholog. Współpracuję ze specjalistami wielu dziedzin (psychiatra, neurolog, kardiolog, dermatolog, ginekolog, internista, pedagog, dietetyk, terapeuci uzależnień i współuzależnienia).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer ewidencyjny GDA 0278).

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

  Współpracuję z Instytutem Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego w realizacji projektu TRAKT 3 w którym wykorzystujemy nowoczesną metodę terapeutyczną pomagając osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Obecna edycja projektu TRAKT 3 skupia specjalistów o największym w Polsce doświadczeniu w leczeniu POURAZOWEGO ZABURZENIA STRESOWEGO u ofiar wypadków komunikacyjnych. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć klikając na plakat projektu znajdujący się pod moim zdjęciem.

  Od 2012 do czerwca 2017 roku byłem nauczycielem w Policealnej Szkole Medycznej gdzie prowadziłem warsztaty, ćwiczenia i wykłady z przedmiotu Psychologia dla kierunków: opiekunka dziecięca, opiekun medyczny oraz terapeuta zajęciowy(do 2014 również dietetyk i masażysta).

  Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej wpisując w pasku internetowym www.psychologtczew.pl.

  Dysponuję wieloma testami psychologicznymi które służą do celów diagnostyczno-opiniodawczych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Sopocie, specjalizacja: psycholog.
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu, specjalizacja: psychologia kliniczna.
 • Uniwersytet Warszawski, Katedra Psychologii, specjalizacja: psychologia transportu.
 • Obecnie w trakcie specjalistycznego czteroletniego szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Specjalista Przyjazny Pacjentom - w zakładce "certyfikaty" znajduje się certyfikat

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Tczewie - 2008r-2010r wolontariat

Certyfikaty

 • Mikołaj Terczakowski, psycholog w mieście Tczew - Certyfikaty
 • Mikołaj Terczakowski, psycholog - Certyfikaty
 • Mikołaj Terczakowski, Tczew - Certyfikaty
 • Mikołaj Terczakowski, psycholog w mieście Tczew - Kwalifikacje zawodowe
 • Mikołaj Terczakowski, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
 • Zaburzenia zachowania
 • Nadużywanie substancji psychoaktywnych
 • Zaburzenia odżywiania się
 • ADHD
 • Zaburzenia osobowości
 • Problemy w związku
 • Problemy w rodzinie
 • I inne
więcej

Zdjęcia