dr n. med.

Mieczysław Śmigielski

Urolog, Chirurg dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej.
Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej,…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej.
  Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej, a następnie w Klinice Urologii Dziecięcej CZD. W 1980 uzyskał specjalizację z chirurgii dziecięcej I stopnia, a w 1984 roku II stopnia. Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 r. na podstawie rozprawy pt. "Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową". W 2005 roku uzyskał tytuł specjalisty urologa dziecięcego zdając egzamin państwowy. Autor licznych publikacji, prowadził kursy specjalizacyjne i doskonalące organizowane przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wykonał ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki.
  Prywatnie fan biegów długodystansowych. W Centrum Medycznym Fundacji Zdrowie przyjmuje w co drugi wtorek w godzinach 9:30-14.

  1976 – dyplom lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
  1980 – specjalizacja z chirurgii dziecięcej, pierwszy stopień
  1984 - specjalizacja z chirurgii dziecięcej, drugi stopień
  1990 - stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową”.
  2005 - specjalizacja z urologii dziecięcej
  Posiada duże doświadczenie zawodowe w chirurgii dziecięcej, a szczególnie w urologii dziecięcej, jakie nabył w okresie 32 lat pracy w Instytucie Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka. Szczególnie interesują go zabiegi rekonstrukcyjne u dzieci z wadami wrodzonymi układu płciowego. Wykonał już ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki, przy minimalnej ilości powikłań, nawet w przypadkach reoperacji. Od roku 2005 jest konsultantem w Warszawskim Centrum Medycznym www.wmcenter.pl (uprzednio „BIOS”).

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Urologia dziecięca

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: spodziectwo

  Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Zdiagnozował problem, spokojnie wytłumaczył i zalecił dalsze działania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz w miły i kompetentny sposób wytłumaczył stan w jakim jest dziecko oraz dalsze kroki postępowania. Bardzo dobre podejście do dziecka w czasie badania i całej wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Pana Doktora charakteryzuje profesjonalizm, szacunek do pacjenta. Bardzo miły i rzeczowy lekarz wszystko dokładnie tłumaczy, mój syn miał problem z niezstąpionym jądrem i był operowany przez Pana Doktora wszystko odbyło się bez komplikacji i w tej chwil jest pięknie wygojone. Chciałabym jeszcze raz bardzo mocno podziękować
  Agnieszka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kontaktowy, rzeczowy lekarz. Bez problemu odpowiadał na zadawane pytania. Profesjonalny w każdym calu. Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowo podszedł do problemu, fachowiec. Pan doktor mógłby jedynie wolniej i bardziej szczegółowo omówić program leczenia - dla lekarza to codzienność a dla mamy nowicjuszki nie :-) Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Doktor podchodzi bardzo profesjonalnie do tego co robi, nie dawał mi fałszywych nadziei tylko podawał konkrety, wytłumaczył dokładnie na czym polega mój problem i zalecił mi potrzebne badania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: stan zapalny

  Lekarz konkrenty. Dokladnie zbadal dziecko.Wyjasnil wszystkie wątpliwości rodzica i zalecił właściwy sposób postępowania. Jak najbardziej polecam i podpisuje się pod pozytywnymi komentarzami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: spodziectwo

  Po wcześniejszych wizytach u specjalistów(Szczecin) byłam nadal pełna obaw i wątpliwości, w Szczecinie dziecko miało przejść operację już w lipcu, dziecko ma obecnie 4 m-ce, a potem kolejne zabiegi.
  Doktor Mieczysław Śmigielski konkretny, rzeczowy rozwiał wszystkie moje wątpliwości, odpowiedział na moje pytania, ocenił wadę i zaproponował operację 1 etapową, dziecko nie wymaga natychmiastowego zabiegu, planowana operacja około 18 m-ca życia.
  Polecam wszystkim rodzicom doktora Śmigielskiego, droga była daleka ale warta wysiłku, personel w Poradni bardzo miły.

 • A
  Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Sympatyczny, przystępny człowiek i znakomity specjalista. Spokojny, cierpliwy, odpowiada na każde, nawet najbardziej banalne pytanie rodzica. Świetny operator, leczenie mojego syna zakończyło się pełnym sukcesem. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny specjalista, który w sposób rzeczowy i niezwykle przystępny odpowiadał na moje pytania. Niezwykle przyjazny w kontakcie z dzieckiem.