dr n. med.

Mieczysław Śmigielski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg dziecięcy

133 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej. Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej, a następnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
133 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: konsultacja chirurga dziecięcego

  Bardzo dokładne i konkretne zbadanie dziecka. Ciepłe podejście do małego pacjenta. Rzetelne i cierpliwe przekazanie wszelkich zaleceń i kroków co do przyszłości Rodzicowi. Bardzo polecam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: przyklejony napletek

  Pan Doktor pod czas wizyty bardzo dokładnie wyjaśnia co robi, jaki jest problem, z czego wynika, jakie są możliwości. Bardzo cierpliwie wysłuchiwał moich pytań i nie mniej cierpliwie i dokładnie na nie odpowiadał. Ponadto oprócz problemu z jakim zgłosiliśmy się z naszym 10-letnim synem zwrócił uwagę na inną dolegliwość o której nie miałam pojęcia a która okazała się poważniejsza niż cel wizyty. Do tego podejście do małego pacjenta: ciepło, spokój, cierpliwość. Bez wachania - polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Miły, kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do dziecka. Wszystko dokładnie wyjaśnił i udzielił szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania.Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: Zwykła wizyta

  Choć na wizytę przewidziane jest 20 minut, to mogłaby się zakończyć po 5 minutach. Tyle czasu doktorowi zajęło obejrzenie dziecka i rozpoznanie jego problemu. Tyle też czasu doktor wykazywał zaangażowanie i uprzejmość, potem już niechętnie powtarzał informacje czy odpowiadał na pytania.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz uprzejmy, zaangażowany, komunikatywny. W sposób dokładny opisał nam problem i sposób postępowania z dzieckiem. Wyczerpująco odpowiedział na pytania i omówił problem. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy.Badanie przeprowadzone dokładnie i bez pośpiechu. Mogę tylko polecać...

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor pomógł nam przy odklejenia napletka synka i przekazał instrukcję co do dalszego postępowania. Wykazał się przy tym profesjonalizmem i empatią.

 • A
  Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: operacja spodziectwa

  Pan dr jest pod każdym względem perfekcyjny! Ogromnie się cieszymy, że właśnie na niego trafiliśmy z 16mc synkiem. Bardzo miły i sympatyczny z profesjonalnym podejściem zwłaszcza do dzieci. Zabieg w pełni udany po 1 razie. Z czystym sumieniem polecam!????

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: konsultacja urologiczna dzieci

  Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowo opisał schorzenie syna, dał wskazówki dotyczące pielęgnacji i dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Byłam na konsultacji u Pana Dr z 1,5 rocznym synem. Jestem b. zadowolna z wizyty, dr wyjaśnił moje wątpliwości a poza tym dostrzegł inny problem zdrowotny u syna i także udzielil wyczerpujacej odpowiedzi na wszytkie pytania. Co wazne, p. dr jest bardzo miły i przede wszystkim nie pospiesza i poświęca tyle czasu ile potrzebne jest by wszytko wyjasnic. Bardzo polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Bardzo sympatyczny,życzliwy doktor.Naszym przypadkiem nie może się zająć,ale doradził i polecił innego specjalistę.Dziękujemy za pokierowanie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej.
  Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej, a następnie w Klinice Urologii Dziecięcej CZD. W 1980 uzyskał specjalizację z chirurgii dziecięcej I stopnia, a w 1984 roku II stopnia. Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 r. na podstawie rozprawy pt. "Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową". W 2005 roku uzyskał tytuł specjalisty urologa dziecięcego zdając egzamin państwowy. Autor licznych publikacji, prowadził kursy specjalizacyjne i doskonalące organizowane przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wykonał ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki.
  Prywatnie fan biegów długodystansowych. W Centrum Medycznym Fundacji Zdrowie przyjmuje w co drugi wtorek w godzinach 9:30-14.

  1976 – dyplom lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
  1980 – specjalizacja z chirurgii dziecięcej, pierwszy stopień
  1984 - specjalizacja z chirurgii dziecięcej, drugi stopień
  1990 - stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową”.
  2005 - specjalizacja z urologii dziecięcej
  Posiada duże doświadczenie zawodowe w chirurgii dziecięcej, a szczególnie w urologii dziecięcej, jakie nabył w okresie 32 lat pracy w Instytucie Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka. Szczególnie interesują go zabiegi rekonstrukcyjne u dzieci z wadami wrodzonymi układu płciowego. Wykonał już ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki, przy minimalnej ilości powikłań, nawet w przypadkach reoperacji. Od roku 2005 jest konsultantem w Warszawskim Centrum Medycznym www.wmcenter.pl (uprzednio „BIOS”).

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Urologia dziecięca

Choroby

więcej