dr n. med.

Mieczysław Śmigielski

Urolog, Chirurg dziecięcy

120 opinii +dodaj

Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej. Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej, a następnie… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
120 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Pan doktor bardzo dokładnie opisał sposoby postępowaniach przypadku mojej dolegliwości. Odpowiedział na wszelkie pytania konkretnie i wyczerpująco.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem. Kolejny raz wszystko dokładnie zbadał syna i wytłumaczył co dalej robić (to była nasza druga wizyta). Poleca

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Lekarz bardzo kompetentny, bardzo cierpliwy i ciepły człowiek.
  Udzielił wielu cennych wskazówek.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

 • P
  Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: spodziectwo

  Dr. Śmigielski zoperował spodziectwo u naszego 18 miesięcznego synka. Syn ma 6 lat i jest absolutnie zdrowy. Jeśli chodzi o temat spodziectwa, nie ma lepszego specjalisty w Polsce.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz sympatyczny i delikatny w stosunku do przestraszonego dziecka. Jako rodzic uzyskałam kompleksowe informacje + instrukcję obsługi :-). Może zagadnienie było dosyć błahe ale lekarz podszedł do niego profesjonalnie i poważnie. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie

  Lekarz rzetelny, dokładnie wyjaśnił jakie kroki należy podjąć. Dobre podejście do małego pacjenta/ Polecamy wizytę u tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Fundacji ZdrowieUsługa: stulejka

  Lekarz wyjaśnił na czym polega schorzenie, pokazał jak należy postępować by uniknąć np. zapalenia. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny kontakt z małym pacjentem! Konkretne i szczegółowe wyjaśnienia dotyczące planowanego leczenia! Polecam wszystkim rodzicom!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Poznałam P. Dr Śmigielskiego 9 lat temu. Ponieważ zapamiętałam go jako profesjonalistę i lekarza przyjaznego dzieciom, odnalazłam Pana Doktora i nie żałuję.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny, rzeczowy wszystko tłumaczy, nie trzeba pytac samemu. Dobre podejscie do dzieci, bezstresowo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej.
  Absolwent AM w Warszawie, od 1976 roku związany z Centrum Zdrowia Dziecka najpierw w Klinice Chirurgii Dziecięcej, a następnie w Klinice Urologii Dziecięcej CZD. W 1980 uzyskał specjalizację z chirurgii dziecięcej I stopnia, a w 1984 roku II stopnia. Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 r. na podstawie rozprawy pt. "Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową". W 2005 roku uzyskał tytuł specjalisty urologa dziecięcego zdając egzamin państwowy. Autor licznych publikacji, prowadził kursy specjalizacyjne i doskonalące organizowane przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wykonał ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki.
  Prywatnie fan biegów długodystansowych. W Centrum Medycznym Fundacji Zdrowie przyjmuje w co drugi wtorek w godzinach 9:30-14.

  1976 – dyplom lekarski Akademii Medycznej w Warszawie
  1980 – specjalizacja z chirurgii dziecięcej, pierwszy stopień
  1984 - specjalizacja z chirurgii dziecięcej, drugi stopień
  1990 - stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. „Ocena wyników operacyjnego leczenia spodziectwa prąciowego metodą jednoetapową”.
  2005 - specjalizacja z urologii dziecięcej
  Posiada duże doświadczenie zawodowe w chirurgii dziecięcej, a szczególnie w urologii dziecięcej, jakie nabył w okresie 32 lat pracy w Instytucie Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka. Szczególnie interesują go zabiegi rekonstrukcyjne u dzieci z wadami wrodzonymi układu płciowego. Wykonał już ponad 2000 operacji naprawczych u chłopców ze spodziectwem, uzyskując bardzo dobre wyniki, przy minimalnej ilości powikłań, nawet w przypadkach reoperacji. Od roku 2005 jest konsultantem w Warszawskim Centrum Medycznym www.wmcenter.pl (uprzednio „BIOS”).

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Urologia dziecięca

Choroby

więcej