lek.

Michalina Odonicz-Czarnecka

Ginekolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 1 106 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuję w II Katedrze i Klinice Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, spokój i szczegółowe wyjaśnienia dla niezorientowanego w medycznych pojeciach pacjenta to wszystko, czego potrzeba, a co można otrzymać w gabinecie dr Odonicz-Czarneckiej. Polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: badanie ginekologiczne

  Z całego serca polecam Panią doktor, jest lekarzem dokładnym i delikatnym, nie zbywa pacjentki i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Nie czułam się skrępowana ani zestresowana w czasie wizyty, Pani Odonicz-Czarnecka starała się rozluźnić atmosferę i sprawić żeby była jak najmniej nieprzyjemna. Jestem pewna, że to jest właśnie ginekolog, do którego będę wracać bez przymusu i stresu.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja położnicza

  Bardzo polecam Panią doktor Michaline. Pani doktor jest bardzo sympatyczna , konkretna i dokładna . Jestem bardzo zadowolona z wizyt , można pytać o wszystko i czuć się swobodnie.

 • *
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG ginekologiczne

  Polecam. Pani dr bardzo pomocna i bardzo kontaktowa. Spokojnie wyjaśnia wszystko, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka. Badanie długie i dokładne. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jak najbardziej polecam Panią Doktor wszystkim młodym dziewczynom :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG ginekologiczne

  Najlepsza specjalistka w swej dziedzinie. Nie spotkałam jeszcze ginekologa z takim podejściem do pacjentów. Wszystko spokojnie wytłumacży, doradzi, powie co zrobić. Polecam wszyskiem kobietom. Badania robione bardzo dokładnie. Widać że Pani Dr wkłada dużo serca w swoją pracę

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Myślę, że w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa! Wizyta u Pani Doktor nie jest krępująca, przebiega w wyjątkowo miłej atmosferze i cały stres mija tuż po pierwszej wymianie zdań. Badanie było dokładne, a w jego trakcie Pani doktor wszystko szczegółowo omówiła, dzięki czemu czułam się pewnie. Odpowiadziała wyczerpująco na wszystkie pytania, widać na pierwszy rzut oka, ze poświęca uwagę swoim pacjentom. Jest nie tylko kompetentna, ale i naprawdę miła. Polecam szczególnie młodym dziewczynom, które po raz pierwszy wybierają się do ginekologa! Wspominając moja pierwszą wizytę u kogoś innego i porównując ją do wizyty u Pani Odonicz, myślę, że gdyby każdy lekarz podchodził do pacjenta w ten sposób więcej kobiet dbałoby o regularne badania.

 • E
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Przez ostatnie 3 lata bylam u wielu lekarzy we Wroclawiu ale do P. Michaliny będę wracać. Podczas wizyty mówiła co robi/widzi podczas badań, czuło się jej zaangażowanie w pracę i zainteresowanie pacjentka. Pozytywne nastawienie do człowieka przez co czuje się komfort podczas badania i rozmowy. Najważniejsze jednak jest to, że zna się na tym co robi. Bardzo polecam!

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola

  Wspaniały lekarz. Umówiłam się na wizytę w celu zdobycia informacji z zakresu planowania ciąży oraz kontroli.
  De Odonicz-Czarnecka udziela bardzo konkretnych informacji. Pełen profesjonalizm.
  Bardzo polecam

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG ginekologiczne

  Wspaniały ginekolog, bardzo dokładny. Można z nią porozmawiać o wszystkich kobiecych sprawach. Badanie bardzo delikatne, doktor wykonała także usg i pobrała cytologię Jestem bardzo zadowolona, wreszcie znalazłam swojego ginekologa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w ginekologii i położnictwie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuję w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Zajmuję się min. prowadzeniem ciąży, leczeniem schorzeń narządu rodnego oraz doradztwem ds antykoncepcji.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • ---

Publikacje

 • ---

Nagrody i wyróżnienia

 • ---