dr

Michał Szyburski

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Urolog, Chirurg

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nowotwory należy leczyć u onkologa -jest ich bardzo wiele i wymagają one zróżnicowanej i odpowiednio skrojonej na potrzeby pacjenta terapii. Warto upewnić się, że leczenie, które zostanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i zlecił odpowiednie badania. Cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania.
  Pan doktor to profesjonalista z empatycznym podejściem do pacjenta.
  Zdecydowanie polecam.

 • M

  Doskonały lekarz, bardzo miły, rzeczowy i profesjonalny. Poświęca czas na spokojną rozmowę i wytłumaczenie procedur, co zmniejsza stres związany z diagnozą raka i dalszym postępowaniem w chorobie.
  Marek

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor bardzo miły i rzetelny, z dużym zaangażowaniem podchodzi do sprawy. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg dalszego leczenia, przedstawia pozytywne i negatywne strony terapii. Cierpliwie odpowiada na pytania. Pan doktor to nie tylko wspaniały lekarz ale też sympatyczny człowiek. Bardzo polecam

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Serdecznie dziękuje Panu doktorowi Michałowi Szyburskiemu lekarzowi specjaliście, onkologowi, radioterapeucie za przyjęcie mnie na leczenie bardzo trudnego schorzenia. Terapia odbywa się w sposób wzorowo zorganizowany i życzliwy dla mnie jako pacjenta.
  Z poważaniem
  Aleksander Grzybowski-Warszawa

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje przed radioterapią

  Profesjonalny lekarz, miły uprzejmy. W jasny i w zrozumiałym języku przedstawił mi stan w jakim jestem, "ludzki lekarz".Lekarz który potrafi dotrzeć do świadomości pacjenta ,konkretnie i zrozumiale wyjasnić na czym polega zalecana przez niego metoda leczenia i dlaczego taki a nie inny sposób leczenie.

 • T
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: radioterapia piersi

  Bardzo konretny, wszytko wytłumaczy, spokojnie i rzeczowo podchodzi do tematu. Polecam miły lekarz z dobrym podejściem do pacjenta.

 • H
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor Michał Szyburski to świetny lekarz onkolog ,który zajmuje się chorym pacjentem udziela mu niezbędnych informacji o stanie jego zdrowia i o sposobie jego leczenia .Jest kompetentny i rzeczowy wyjątkowo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz, co czyni wizytę dla pacjenta i jego bliskich mniej stresującą. Znakomity fachowiec prawidłowo zdiagnozował chorobę , szybko wysłał mojego męża na badania specjalistyczne wykluczając inne schorzenia i podjął leczenie .Posiada dużą wiedzę i chce naprawdę pomóc pacjentowi . Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora Michała Szyburskiego
  Hanna K.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba nowotworowa

  Lekarz bardzo cierpliwie wysluchujacy pacjenta, udziela dokladnych i wyczerpujacych informacji. Szybko ustalil plan leczenia.
  Szczerze polecam tego lekarza.
  Ladyslaw Zajda, pacjent

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt ,zostałem wysłuchany i zbadany.Pan Doktor przedstawił mi sposób leczenia,jego zdaniem najlepszy .rozwiał moje wątpliwości i szybko wdrożył właściwą terapie .W każdej chwili mogę mieć z Nim kontakt.Jest pełen życzliwości i empatii.Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Michała Szyburskiego . Marek R

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Radioterapii - przy Praktyce Specjalistycznej Michał Szyburski

  Lekarz wiarygodny zrobił na mnie dobre wrażenie. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalnemu podejściu do mojej choroby uspokoił mnie. Lekarz szczegółowo wyjaśnił metody leczenia i dlaczego takie a nie inne sposoby są skuteczne. Widać, że posiada wielką wiedzę, chce naprawdę pacjentowi pomóc. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Andrzej R.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nowotwory należy leczyć u onkologa -jest ich bardzo wiele i wymagają one zróżnicowanej i odpowiednio skrojonej na potrzeby pacjenta terapii. Warto upewnić się, że leczenie, które zostanie zalecone, jest możliwym z najlepszych. Dr. Michał Szyburski, specjalista onkolog przygotuje na bazie dotychczas wykonanych badań diagnostycznych kompleksowy plan terapii oparty na najnowszych międzynarodowych wytycznych i w oparciu o najnowszą wiedzę onkologiczną. Jeśli będzie istniała taka konieczność zostaną zlecone dodatkowe badania w ramach karty DILO. Pacjent leczony przez profesjonalnego onkologa ma większe szanse na dostęp do nowoczesnego leczenia i wyleczenia. Konsultacja onkologiczna nie wymaga skierowania.

Specjalizacje

 • Radioterapia onkologiczna
 • Onkologia kliniczna
 • Chirurgia onkologiczna