dr

Michał Szyburski

Onkolog, Urolog, Chirurg

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 445 odwiedzin w ciągu 30 dni

Nowotwory należy leczyć u onkologa -jest ich bardzo wiele i wymagają one zróżnicowanej i odpowiednio skrojonej na potrzeby pacjenta terapii. Warto upewnić się, że leczenie, które zostanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Poradnia Radioterapii - przy Praktyce Specjalistycznej Michał Szyburski

  Lekarz wiarygodny zrobił na mnie dobre wrażenie. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalnemu podejściu do mojej choroby uspokoił mnie. Lekarz szczegółowo wyjaśnił metody leczenia i dlaczego takie a nie inne sposoby są skuteczne. Widać, że posiada wielką wiedzę, chce naprawdę pacjentowi pomóc. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Andrzej R.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły, profesjonalny, wizyta u Pana doktora nie jest związana z żadnym stresem :) czuję, że ojciec jest w dobrych rękach! Co najważniejsze - ojciec został skierowany na specjalistyczne badania i naświetlania bardzo szybko, bez legendarnych kolejek.

 • I
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka MedycznaUsługa: wizyta przed i po radioterapii

  Pan doktor Michał Szyburski poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, wysłuchał mnie dokładnie i pokierował moim leczeniem. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony, że spotkałem na swojej drodze pana doktora Szyburskiego. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Praktyka Medyczna

  Dr Michał Szyburski to bardzo dobry lekarz onkolog. Jest kompetentnym, rzeczowym i wyjątkowo empatycznym lekarzem. Dla każdego pacjenta ustala adekwatny plan leczenia , zawsze przystępnie udziela informacji jak przebiega leczenie. Ma czas i uśmiech dla pacjenta, co jest wielkim wsparciem dla chorego. Dr Szyburski jest nie tylko bardzo skutecznym lekarzem , ale i bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam Pana Doktora , przywraca choremu nadzieję i zdrowie.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nowotwór

  bardzo dobry lekarz polecam wszystkim z czystym sumieniem - pod opieka Pana doktora jest mój tata Wieslaw, który zmaga się z choroba nowotworowa prostaty. Lekarz jest bardzo przyjazny i przyjemny dla pacjenta i jego bliskich - wręcz dusza człowiek- tata jest zachwycony

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pierwsza wizyta u pana doktora - wiosną 2017 roku. Udzielił mi w przystępnej formie wyczerpujących i fachowych informacji dotyczących planu leczenia. Cierpliwie wszystko wyjaśnia, mimo presji oczekujących przed gabinetem. Potrafi uspokoić swoją wiedzą i podejściem do pacjenta.
  Grzegorz S.

 • P

  Kompetentny, bardzo miły lekarz. Przeprowadził leczenie mojego ojca bardzo profesjonalnie, dokładnie omówione, zrozumiale zalecenia. Szybko i sprawnie zostały podjęte kroki w leczeniu nowotworu ojca. Jesteśmy wdzięczni za zatrzymanie choroby i szansę na kolejne lata życia osoby już w wieku 84 lat. Polecam innym usługi doktora Szyburskiego.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobry i miły lekarz. Rozmawia, a przede wszystkim słucha pacjenta. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zlecił badania wykluczające inne schorzenia. Leczenie zostało dokładnie omówione, a wszelkie wątpliwości wyjaśnił od razu i to w sposób całkowicie zrozumiały dla człowieka niemającego zielonego pojęcia o medycynie. Z całego serca polecam doktora Szyburskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nowotwory należy leczyć u onkologa -jest ich bardzo wiele i wymagają one zróżnicowanej i odpowiednio skrojonej na potrzeby pacjenta terapii. Warto upewnić się, że leczenie, które zostanie zalecone, jest możliwym z najlepszych. Dr. Michał Szyburski, specjalista onkolog przygotuje na bazie dotychczas wykonanych badań diagnostycznych kompleksowy plan terapii oparty na najnowszych międzynarodowych wytycznych i w oparciu o najnowszą wiedzę onkologiczną. Jeśli będzie istniała taka konieczność zostaną zlecone dodatkowe badania w ramach karty DILO. Pacjent leczony przez profesjonalnego onkologa ma większe szanse na dostęp do nowoczesnego leczenia i wyleczenia. Konsultacja onkologiczna nie wymaga skierowania.

Specjalizacje

 • Radioterapia onkologiczna
 • Onkologia kliniczna
 • Chirurgia onkologiczna