dr n. med.

Michał Olejczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Doktor Michał Olejczyk wykonuje badanie dopplerowskie (USG Dopplera) - badanie wydolności żył i tętnic tylko kończyn dolnych. więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor Michał Olejczyk wykonuje badanie dopplerowskie (USG Dopplera) - badanie wydolności żył i tętnic tylko kończyn dolnych.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: poprawność przepływów krwi w kończynach dolnych

  okazuje się, że można poprawnie zdiagnozować pacjenta - wspaniały lekarz, którego szczerze i z ogromnym szacunkiem podziwiam za sposób bycia, punktualność i szczerość.
  Pozdrawiam,
  Kazimierz Zając

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor bardzo kompetentny i miły. Wytłumaczył krok po kroku co, jak i dlaczego. Przeprowadził dokładny wywiad i badanie. Polecam.

 • Lokalizacja: Salus Aegroti Michał Olejczyk, Józef Donocik

  Doktor Olejczyk jest bardzo zaangażowany, szczegółowy, empatyczny i przede wszystkim, z wielkim doświadczeniem. Badanie i wywiad przeprowadził bardzo szczegółowo, dobrał odpowiednie leczenie i dokładnie przedstawił zalecenia zarówno po zabiegu, jak i na przyszłość. Szczerze polecam!

 • K

  Lekarz mega mega kompetentny, zrobił kompleksowe(!) badanie, udzielał odp. na kazde pytanie, był b. grzeczny, pomocny niestety podczas wizyty prowadził rozmowe z synem przez tel i nie czuł skrepowania, nie kończył. Rozmowa tyczyła się akumulatorów/a w samochodzie. Gdyby nie telefoniczny luz blues byłaby max ocena.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Dziś byłam u pana doktora to miły i ciepły człowiek, wszystko spokojnie wytłumaczył i odpowiedział na każde moje pytanie. Bada długo i bardzo dokładnie. Naprawdę godny polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych

  Bardzo miły doktor, wszystko na spokojnie wytłumaczy,odpowie na każde pytanie,bada długo i dokładnie. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Małgorzata...

 • K

  Dr Michał Olejczyk to przede wszystkim wspaniały i ciepły człowiek. Potrafi zrozumieć pacjenta którego traktuje wyjątkowo i z wielką fachowością. Cechuje go duże doświadczenie oraz codzienna pogoda ducha co pozytywnie wpływa na jego pacjentów dla których zawsze potrafi poświęcić czas. Pacjent Pana doktora czuje się pod jego opieką bezpiecznie i jest w pełni uświadomiony co do stanu swojego zdrowia. Gdyby wszyscy lekarze byli pokroju Pana Olejczyka to służba zdrowia nie borykała by się z takimi częstymi negatywnymi uwagami. Polecam Pana doktora gorąco wszystkim z problemami naczyń krwionośnych. Wdzięczny pacjent.

 • D

  Wczoraj byłam super lekarz człowiek naprawdę godny polecenia .Dobry specjalista uczciwy miły grzeczny polecam wszystkim oprócz tego personel pracujący z Panem Dr.bardzo mily dziękuje za wizytę .Wielki szacunek

 • P

  Przede wszystkim wspaniały człowiek a zarazem doskonały lekarz. Ogromną wiedzę i doświadczenie, jasne wytłumaczenie pacjentowi wszystkich kwestii zwiazanych z jego zdrowiem, obawami, niepokojami Pan Doktor łączy z nienagannymi manierami i w zasadzie niespotykanym już ciepłem wobec bliźniego. Różne problemy zdrowotne sprawiły, że poznałem wielu lekarzy, zwykle dobrych fachowców... dla każdego z nich Doktor Michał powinien być wzorem. Dziękuję za pomoc w chorobie i gorąco wszystkim Państwu polecam. PR

 • G

  Doskonały Fachowiec,przemiły Człowiek, wspaniałe podejście do pacjenta.