Michał Nogaj

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej, Terapeuta

64 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
555 odwiedzin w ciągu 30 dni

Osteopata, fizjoterapeuta oraz certyfikowany specjalista terapii manualnej i chiropraktyki. Wiedzę i doświadczenie z zakresu osteopatii zdobył na prestiżowej belgijskiej uczelni Sutherland… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  Do Pana Nogaja trafiłam z bólem ściegna, ktory nasilal sie przy wysilku fizycznym. Obawiałam się, że jest to kontuzja lub stan zapalny, ktory wykluczy mnie z zawodów. Po jednej wizycie u Pana Michała ból minął :) Polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

  He is very professional with great knowledge.
  He can find the best solution for a problem of your body and it works like a magic. I highly recommend his service.

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: rehabilitacja domowa

  Mówiąc bezpośrednio problem, z którym udałem się do Pana doktora został rozwiązany szybko, dobrze i bezkompromisowo. W kilka wizyt zostałem nauczony jak dbać o siebie by żadne bóle nie powracały uważam, że bardzo uczciwe podejście do pacjenta niż milion jeden wizyt, które mają na celu poprawę zdrowia ale wyszczuplenie portfela. Między wizytami, krótkie terminy oczekiwania. ;) Bardzo polecam!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja

  Pan Nogaj jest bardzo profesjonalnym terapeutą. Wyjaśnił na czym polegać będzie terapia. Po godzinnej wizycie bóle ustąpiły prawie całkowicie. Zmagałem się z nimi od kilkunastu lat. Bardzo polecam.

 • A

  Miałam silne zawroty głowy że nie mogłam wstać z łóżka do tego drętwienie lewej strony ciała.Na dwa tygodnie trafiłam do szpitala.Po 2 miesiącach wszystko wróciło.Dr Michała polecił mi lekarz rodzinny.Dr Michał uważnie mnie wysłuchał i od razu zaczął działać.Byłam na 2 zabiegach od tego czasu ani razu zawroty się nie pojawiły.Przedemną jeszcze dalsze leczenie, wiem że dr Michał mi pomoże.Bardzo polecam szczególnie w czasach gdzie tak trudno o lekarzy z prawdziwym powołaniem. Alina Jarmuż

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: terapia manualna

  Odwiedziłem gabinet Pana Michała dwukrotnie: po raz pierwszy z problemem dot. więzadła nadkolcowego kręgu L4 (bardzo bolesna kontuzja), a po raz drugi z naciągniętymi mięśniami tyłów nóg. Za każdym razem otrzymałem szybką i skuteczną pomoc. Widać, że Pan Michał ma bardzo szeroką wiedzę i duże doświadczenie w tym co robi. Podchodzi do pracy z dużym zaangażowaniem i naprawdę pomaga pacjentowi.

 • B
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: masaż klasyczny

  Super fizjoterapeuta.Po pierwszym masażu i gimnastyce poczułam zdecydowanie mniejszy ból w nadgarstkach, .Na RZS choruje od siedmiu l at.Sprzęt ma wyśmienity.Polecam terapię Pana Michała Nogaja.

  Michał Nogaj2018-06-23

  Witam. Dziękuję za miłe słowa. Warto dodać kilka słów o tym sprzęcie. Mowa o radiofali ukierunkowanej (TR Therapy). Obecnie najbardziej zaawansowana i skuteczna technologia w fizykoterapii. Znakomicie się sprawdza w przewlekłych dolegliwościach, takich jak RZS. To ta maszyna tak znacząco przyspieszyła leczenie Kamila Glika po urazie więzozrostu barku. W połączeniu z terapią manualną daje fantastyczne rezultaty :).

 • M
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: terapia przeciwbólowa

  Michała Nogaja odwiedziłam ponieważ odczuwałam bardzo silny ból w nodze po intensywnym treningu. Michał błyskawicznie zdiagnozował problem i poświęcił mi sporo czasu masując i rozluźniając nogę.

  Wizyta w jego gabinecie bardzo mi się podobała. Czułam pełne skupienie na mojej osobie, spokój i dobrą aurę :-) A co najważniejsze - ból minął po jednej wizycie! Do dzisiaj trudno mi zrozumieć, jakie 'czary' zrobił Michał, ale podziałało!

  Michała polecam, bo jest bardzo świadomym, zaangażowanym, doświadczonym i życzliwym specjalistą. Po wyjściu ze spotkania ma się wrażenie pełnego zaopiekowania.

  Gabinety, w których przyjmuje Michał to pełen profesjonalizm! Miejsce jest bardzo przyjemne, czyste, świetna obsługa i dobra lokalizacja! Polecam :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja

  Bardzo dobry specjalista. Rzeczowy i kompetentny. Po 1 wizycie czułem się lepiej. Obecnie jestem przed kolejną - dowiem się jakie ćwiczenia samemu wykonywać, bo wiadomo bez tego się nie obejdzie. Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety LekarskieUsługa: terapia manualna

  Pełen profesjonalizm , wiedza i doświadczenie Pana Michała zasługują na najwyższe słowa uznania !
  Trafiłam do niego z ogromnym ograniczeniem ruchu ( głowy i kończyn) oraz bólem w części szyjnej kręgosłupa powodującym niedotlenienie i omdlenia. Byłam dosłownie sztywna i spięta w wyniku stresu i ciężkiej pracy fizycznej . Już po pierwszej wizycie wyszłam pełna nadziei na powrót do dawnego stanu . Pan Michał doskonale wie co robi ,a jego podejście do pacjenta sprawia ,że z pełnym zaufaniem można oddać się w jego ręce . Spokojny ton głosu i miła atmosfera podczas wizyty sprawiają ,że terapia działa również na poprawę stanu psychicznego :)
  Ponadto Pan Michał nastawiony jest również na edukowanie pacjenta i dokładnie wyjaśnia przyczynę schorzenia i jak go unikać w przyszłości.
  Zdecydowanie polecam wszystkim !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Osteopata, fizjoterapeuta oraz certyfikowany specjalista terapii manualnej i chiropraktyki. Wiedzę i doświadczenie z zakresu osteopatii zdobył na prestiżowej belgijskiej uczelni Sutherland College of Osteopathic Medicine. Ukończył również liczne szkolenia z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapii, terapii manualnej, autoterapii, oraz orientalnych metod medycyny naturalnej. Stosuje leczenie metodami: łańcuchów mięśniowych i stawowych, neuromobilizacji i manipulacji tkanek oraz stawów, masażu leczniczego i drenażu limfatycznego, terapii narządowej (wisceralnej) i czaszkowo – krzyżowej.

  Zajmuje się leczeniem chorób zwyrodnieniowych, przeciążeniowych, cywilizacyjnych oraz schorzeń kręgosłupa i narządów ruchu. Prowadzi rehabilitację kontuzji, urazów, skręceń, złamań i przeciążeń. Przynosi ulgę w rwie kulszowej, przepuklinie, bólu kręgosłupa, mięśni, głowy, kończyn i stawów. Pomaga pozbyć się wad postawy, ograniczeń ruchomości, łokcia golfisty i tenisisty, kciuka narciarza, kolan szpotawych, czy kolana skoczka. Zajmuje się również prowadzeniem kobiet przed, w trakcie i po ciąży.

Specjalizacje

 • Osteopatia

Edukacja

 • Sutherland College of Osteopathic Medicine
 • Ackermann College of Chiropractic
 • The Prague School of Manual Medicine
 • Terapia Manualna w Modelu Holistycznym
 • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej
 • Szpital Wojewódzki w Poznaniu "Lutycka"
 • 111 Szpital Wojskowy
 • HCP - Centrum Medyczne
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia